Opinie o Hall Rent Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hall Rent Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hall Rent Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hall Rent Sp. z o.o. w Krapkowice

Tatiana Nowy wpis

Witam. widziałam, że kiedyś poszukiwani byli spawacze oraz montażyści. A czy bierzecie teraz może na jakieś jeszcze inne stanowiska? chłopak może by się zainteresował a pracy wkrótce będzie szukał

HALL-RENT

Witam, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Spawacz MIG-MAG, Montażysta konstrukcji aluminiowych oraz stalowych. Jeżeli chodzi o szczegóły pracy na podanych stanowiskach, prosimy o indywidualny kontakt. sekretariat@hallrent.pl +48 77 466 12 06

Emilia
@HALL-RENT

Oj, już prawie pół roku minęło. A czy teraz jakiś nabór może będzie? Ja nie pytam dla siebie, dla taty :)

@Emilia

Jeżeli chodzi o szczegóły podanych ofert pracy, prosimy o indywidualny kontakt ;) sekretariat@hallrent.pl +48 77 466 12 06

Julia Nowy wpis

Ostro widzę, a jakim sposobem? I za co te pieniądze tak właściwie?

Julia Nowy wpis

Aha, a firma co do niej kontakt podajesz to jak się nazywa? I oni ogólnie to jak się co do tego odnieśli gdy już zwrócili Ci wszystko?

Czarny Bambo Nowy wpis
@Julia

Ostro to dopiero bedzie :),,, To że ogłosili upadłość to nie problem w odzyskaniu pieniedzy:),, No jak się kradnie w biały dzień pieniądze to trzeba je oddać nocą:)

Julia

A skąd Ty o tym wszystkim wiesz?

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Maja

Przy płaceniu zaliczki się podpisuje jakąś umowę z tą firmą, czy po prostu się płaci? I potem brak kontaktu?

Andrzej Kołodziej

Polecamy, szybka realizacja (od produkcji do montażu)

Kamil

Realizacja zamówionej hali przebiegła pomyślnie do samego końca, pozdrawiam

Łukasz

Szybka realizacja zamówienia, sprawny montaż, wysoka jakość elementów

Natalia

Szybki, sprawny montaż używanej hali, polecamy

Kamila

Sprawny i szybki montaż hali

Mariusz

Szybki, sprawny montaż hali, polecam

Tomasz

Polecam, solidna konstrukcja oraz fachowe podejście do klienta

Bardzo szybka realizacja montażu używanej hali, w sam raz na magazynowaniu towaru przed niskimi temperaturami z zewnątrz.

Robot

Witam, czy w firmie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko spawacza. Jaka jest atmosfera w firmie i czy wyplaty sa terminowo? Pozdrawiam

@Robot

Dobra, przyjazna atmosfera w firmie oraz wynagrodzenie na czas Jeżeli chodzi o szczegóły pracy na dane stanowisko, prosimy o indywidualny kontakt. sekretariat@hallrent.pl

Polecam, osoby pracowite i uczciwe otrzymują premie co miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Hall Rent Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Hall Rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hall Rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hall Rent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hall Rent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hall Rent Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hall Rent Sp. z o.o.
  • Mieszka I 1