ZKREM

Zdzieszowice

Opinie o ZKREM

pracownik 2012-04-23 18:17:12
nie polecam na dzien dobry juz cie [usunięte przez moderatora] ze stawka jaka dostaniesz powiedza ci 10 zl za godzine ale nie powiedza ze to jest brutto co w rzeczywistosci bedzie ok 7 zl no ito ze bedziesz sponsorem hobbi pana prezesa tj pilki noznej
Kamil 2013-05-15 18:02:15
Poszukuje kontaktu z Florianem- pracownikiem zk-rem.
spawacz 2013-08-03 23:54:13
DO ZK REMU NIKT CIE NIE PRZYJMIE TO TYLKO TAK SIE NAZYWA PRZYJMA CIE DO TEKOSTALU ALE NIE PRZEJMUJ SIE SZNURKI POCIAGAJA CI SAMI [usunięte przez moderatora] A CO DO STAWKI NO TO MYSLE ZE JAKIES 8 ZL CI ZAPROPONUJA OCZYWISCIE BRUTTO CHYBA ZE JESTES SPAWACZ DOBRY Z PAPIERAMI TO NAWET 10 ZL
Niezadowolony pracownik 2014-01-20 20:45:56
Szefostwo powinno się leczyć. (usunięte przez administratora) Pan wice prezes tylko ciągnie pieniądze dla drużyny sportowej. Szkoda tylko tego sprzętu i pracowników którzy naprawdę znają się na tym co robią. Omijajcie tę firme z daleka.
długoletni pracownik 2015-05-01 19:56:23
Jest możliwość wyrażania swoich opinii,no to ją wyrażają osoby o zachowaniach budzących zastrzeżenia etyczne,nieudacznicy,którzy już nie pracując w Firmie folgują sobie ile dusza zapragnie.Ja sobie chwalę i podziwiam uczciwość tej Firmy.Nie zwykłem lizać komukolwiek dupska,ale mówię jak jest.Z poważaniem.W.
Kuba 2016-05-18 21:29:41
Osobiście chciałbym podjąć z nimi współpracę, ale nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Może ktoś co wie na ten temat? Byłbym bardzo wdzięczy za taką ego co czytam na informację. A z tego co czytam na forum wynika, że nie pomyliłem się z oceną tej firmy :)
Zostaw swoją opinię o ZKREM - Zdzieszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZKREM