brak logo

POM

Krapkowice

Opinie o POM

gal anonim 2010-10-17 12:40:21
Witam. Proszę Państwa firma POM Krapkowice, to jedna z najbardziej z wyspecjalizowanych firm w całym powiecie krapkowickim. A mianowicie specjalizuje się w [usunięte przez moderatora] ludzi. Prezes tej firmy [usunięte przez moderatora], i jego syn opanowali tą technikę do perfekcji. Oczywiście jak każda inna firma na wysokich stanowiskach [usunięte przez moderatora] na budowach obsadziła samych matołów, o wygórowanych ambicjach, ponad stan ich faktycznego rozwoju umysłowego, przykładem jest [usunięte przez moderatora] - poza nawiasem nie ma on zielonego pojęcia o montażu i konstrukcjach stalowych, nie wspominając już o czytaniu dokumentacji technicznej. Jego atrybutem są kolorowe mazaki. W moim mniemaniu jedynymi ludzmi zasługującymi na szacunek, i naprawde bardzo wartościowymi, szanującymi pracowników i ich zdanie są: Pan Dyrektor Mierzwa oraz kierownik produkcji pan Grzegorz. Naprawdę pozostali ludzie z [usunięte przez moderatora], to banda nierobów, pierdzących w stołek, i okradających pracowników.
5
Brzęczyszczykiewicz 2011-02-12 16:08:04
Zgadzam się w stu procentach z opinią kolegi....Pracuję w tej firmie juz od ucznia i tak źle to jeszcze nie było...Faktycznie na budowie w Wałbrzychu dobrze sie nie dzieje.[usunięte przez moderatora] trzęsie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed prezesem i jak by mógl to wskoczyłby mu do [usunięte przez moderatora].Ten lizus wszystkim tam zatrudnionym obcina godziny i wyżywa się na ludziach.Nie ma on zielonego pojęcia o montażu konstrukcji.Ludzi ma za nic i uważa się za najmądrzejszego.[usunięte przez moderatora]u ustrój już się zmienił,proszę się ogarnąc.
2
anonim 2011-07-07 14:32:49
dokładnie to są jakieś jaja wałbrzych to jedno a oława tam to sie dzieje dopiero a w zakładzie nic sie nie zmieniło
1
pracownik 2015-01-15 20:03:58
nie ma o czym gadac bajzel
4
Pracownik 2016-07-19 19:50:43
Pracują tam alkoholicy i złodzieje fatalna atmosfera między załogą gorąco odradzam pracę w POMie


Pracownik
3
Zostaw swoją opinię o POM - Krapkowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POM