Opinie o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Pan Parówka

Pracowałem w tej firmie i niestety nic dobrego o niej nie mogę powiedzieć! Tragedia brygadzisci zieleni, piromatów nie potrafią ustawić, zatrudniają ludzi, ale niestety nauczyć nic nie potrafią, bo niby skąd? Jak sami na niczym się nie znają. Nikt normalny tam nie porobi długo... Nie polecam....

@Pan Parówka

Nawiązując do wspomnianej przez Ciebie sytuacji, czy nowy pracownik przechodzi szereg szkoleń związanych z BHP i ogólną pracą w Bell Polska? Jest to bardzo istotna kwestia i chciałabym żebyś poruszył ją w swojej wypowiedzi, a także to jak oceniasz ich merytoryczność.

Pakowacz
@Pan Parówka

Jak brak chęci do pracy, to tak jest, brygadziści zawsze pomogą, nawet jak są zajęci inną pracą, więc komentarz wyssany z palca.

@Paulina

Te wasze szkolenia to wiecie gdzie możecie sobie wsadzić...? .. do d.....y! Co dają szkolenia? Skoro brygadzisci nie potrafią ustawić piromatów? To co nowy ma to zrobić? Na BHP nie słyszałam nic na temat obsługi piromatów! Takie bzdury piszecie????, nie róbcie z ludzi glupszych od siebie....

@Pakowacz

No Pan Parówka jak zobaczył 3 brygade RRR ????to się nie dziwię że się załamał, każdy chyba normalny widząc tą załogę by ręce załamał... Jakie chęci można tam mieć? Śmieszne rzeczy piszą ludzie z biura broniąc firmy...

om

Wypadek na myjni,zatrucie środkami chemicznymi.Jedna osoba w szpitalu,porażone drogi oddechowe,stan ciężki.Napiszcie co się tam stało i po czyjej stronie leży wina.

Zygmunt
@om

Bo dziadu nie masz nawet swojego samochodu za 2 tys za tyle lat pracy tylko piszesz anonimy ale jesteś z tego słynny w Bellu.

pogromca omów
@om

a skąd wiesz, że stan ciężki , że "porażone" (ciekawe stwierdzenie) drogi oddechowe- pytałeś (aś) lekarza? Do twojej wiadomości porazić to się można prądem

@om

Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i istotne jest to, by wpisy zawierały informacje zgodne z prawdą. Czy jesteś pracownikiem Bell Polska, że posiadasz wiedzę o takiej sytuacji zaistniałej w firmie? Jeżeli nie, to podziel się źródłem informacji, gdyż na forum cenne są wypowiedzi oparte o rzeczywiste zdarzenia.

@Paulina

Ta jasne co jeszcze data urodzenia, nr pesel wam podać? Każdy woli pisać anonimowo, bo robił u was i wiadomo, że chce wymazać ten koszmar że swojego CV!

Inny Pracownik

Administrator już skutecznie usuwa niewygodne fakty czyli te fakty które są prawda . To tylko śwadczy o firmie . Czasy sie zmieniają ludzie już nie sa frajerami za jakich pracodowacy już mają . Tak chcieli by tylko manipulować ludzmi i dyktowac haha. Mamy XXI wiek ale zarząd Firmy Bell jest w wiekuu XV i tak ludzi traktuja jako niewolnik zajechac człowiek byle tylko wydajnośc było bo to najważniesze zarobki slabe były są i bedą . Pracowałem na zmianie z Panem Jajeczkiem szybko uciekłem z tej firmy . Jak taki człowiek może traktować i obrażac drugiego jest takim samym człowiek jak kazdy inny. Pan jajeczko ma fajną grę robi sobie zakłądy z iinnymi ile ten Polak porobi . Na mnie obstawil miesiąc no i o miesąc za długo ...

iks

Najpierw był Stasnik,po 10-ciu latach żeby nie płacić podatku zmieniono nazwę na zimbo,po upływie następnych 10-ciu lat z tego samego powodu zmieniono nazwę na Bell,a po upływie kolejnych 10-ciu lat znowu zmienią nazwę i znów nie będą płacić podatków.Jak długo będziemy im jeszcze pozwalać się oszukiwać.Już najwyższy czas żeby zaczęli płacić podatki tak jak każde polskie przetsiębiorstwo i ukrócić ich te oszukańcze praktyki.

45debil
@iks

racja pracuje tam 10lat i taka jest prawda

@45debil

A nie jest tak że firma Zimbo powstała w 2004r? A nie jest czasami tak że firma Zimbo wykupiła Stastnika, w 2009 roku, dlatego zmieniła się nazwa? A nie jest czasami tak że firma Zimbo została wykupiona przez Bella w 2012 roku? A może najpierw sprawdzić trochę suchych faktów, które nawet można łatwo znaleźć w internecie, zamiast pisać głupoty.

Aplikowałeś do Bell Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracus

"A no tak" pisałeś: 3800 brutto jako opertor. Haha Zapomnieli powiedzieć że tyle dostaniesz pracując po 13 dni pod rząd bez dnia wolnego

Mariuszek

Haha jajeczko z batem na Ukraińców lata i tylko dawaj dawaj, starzy pracownicy mają wszystko gdzieś zamiast na 5 minut przerwy to wychodzą na 20, po szatniach zrą i komórkami się bawią.... To co wcześniej ktoś pisał to nic nie z kłamał, no nie oszukujmy się starych nierobów trzymają do nowych dawaj dawaj żeby ktoś na nich robił! Brygada z jajeczkiem i. Z Darusiem to jest porażka. Jedynie Pan brygadzista Szymon i Andrzej to ludzie naprawdę na poziomie szkoda, że więcej nie ma takich ludzi....

A no tak

Zatrudniłem sie zobaczyłe zwolniłem sie ... mogę śmiało potwierdzić poniższe wpisy . To co mówią a to co się bierze przy wypłacie to 2 rózne swiaty te stawki które oni podają są stawkami maksywalnymi . Podam prosty przykład obiecali umowę 3800 brutto jako opertor . A w rczycywistosci umowa była tak skonstruowana ze wyszło 3300 (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)BYLE KOGOŚ ZŁAPAĆ DO PRACY ! a i pan "jajeczko" kompletny (usunięte przez administratora) tylko dawaj dawaj wy (usunięte przez administratora).. Nie polecam

Ogloszenie pracodawcy

Zgadza się! Ogłoszenia mijają się z tym co pracownik musi robić! Ładnie to tak kłamac w ogłoszeniach. Może w przyszłości osoba z kadr wysyłając CV trafi do sprzątania kibli

nie anonimowy

to są debileee po zawodówce i nie odpowiedzą. Odpowiadają na swoim poziomie czyli z ludźmi co w nerwach wyzwiska wypisują Kto wraca z podkulonym ogonem? Ludzie z biura Wyszła na jaw ich nie kompetencja i trzeba wracać do bela do ludźmi z takim samym wykształceniem Jak by ktoś nie wiedział to jest jak w wood wardzie - Ludzie po zawodówce na stanowiskach kierowniczych Efekty widać - więcej pracowników odchodzi niż przychodzi

Agnieszka

Czyli co nie płaciliscie wcześniej w terminie? ????Z ludzi robicie (usunięte przez administratora) W ogłoszeniu piszecie stawki, które mijają się z rzeczywistością! Przyjmujecie obiecujecie złote góry.... Na urlopy też wysyłacie sami bez zgody pracownika? Wszystko macie obstawione to po co się ogłaszacie? Lepiej zmiencie znowu nazwę żeby zowu nie płacić podatku, Ukraina w końcu wyjedzie a wy razem ze Szefczykiem będziecie polować na szczury żeby zaspokoić swój głód! Jak to się mówi! "Karma wraca" ????

prawie anonimowy

Panie Bernard. Cytuje "Firma BELL bardzo stabilna pensje w terminie" A co to ma znaczyć? Wszędzie wypłata jest w terminie - Obowiązek prawny! Czy parę lat temu firma zatrudniała na "czarno" i nie płaciła w terminie więc teraz można sie pochwalić "Płacimy w terminie" Heheh,

2345wdf

Ukrainka płakała że kark ją boli a brygadzista sie smiał że jej nastawi kark Udawała? Może tak Była 11 godzin w pracy wiec bez podawania przyczyny mogła iść do domku? Chyba nie to jest obuz pracy nie ze sie pracuje po 8 godzin Prezes a ty na CHUJx CZEKASZ ? Islamista jesteś? Kobiety maja jebacx po 16 godzin na twoje utrzymanie ? na produkcje ! WSTYD DLA POLAKA!

noname

raz dwa raz dwa test ; 0

prawie anonimowy

Wiadomo Zle opinie pisze sie "anonimowo" A dobre? Dlaczego sie nie przedstawi? Moze to wlasnie jedna osoba pisze dobre opinie?

Bernard

Firma BELL bardzo stabilna pensje w terminie , wyżywienie , bony swiąteczne ubezpiecznie najwieksze . Negatywne opinie pisze jedna i ta sama osoba która wróciła na firmy Bell z podkulonym ogonem bo się na niej przekonali w Wędzonce jaki to ochydny typ człowieka.

om

wypadek

wisia

to znaczy ci co dobrze piszą o firmie to kierownicy a ci co zle to robole

45debil

pralnia pieniędzy .8 lat tam tyram i widzę co się tam dzieje wszystko się MYJE/ a ludzie i tak wszystko ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;--------SMACZNEGO? NAJLEPSZE JEST SALAMI

Księżniczka
@45debil

Pozdrawiam. Dziwię się że można tam tak długo wytrzymać. Ja wytrzymałam niecały rok.

Cezary

Ja pracuje w firmie Bell 10 lat ale mamy taką jedną osobę na zakładzie która pisze komentarze pod różnymi nicami wszyscy wiemy która to jest osoba która lubi pisać anonimy komentarze i listy.

Paulina

Czy ze względu na ilość pracy, otrzymujecie od Bell Polska dodatkowe pozapłacowe profity? Mam tu na myśli dofinansowania do kart sportowych lub prywatnej opieki medycznej. Pracodawcy często również organizują wyjazdy integracyjne lub oferują świąteczne premie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bell Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Bell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bell Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Mokra 11
    32-005 Niepołomice