Opinie o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Wszystkich informuję że Bell polska to jest firmą która nie szanuję pracowników którzy dają serce w pracy tylko tam jest motto takie zatrudnij się a masz więcej nisz stały pracownik a lubią ludzi ktuży (usunięte przez administratora) bo mają więcej na godzinę niż stały pracownik i którzy chodzą w kratkę tak im jest narenke (usunięte przez administratora) ale wkońcu może to się skończy bo jestem dziewczyną która obiecała ze do włascicieli napiszę list do samej góry żeby każdy był tak samo traktowany Bell jest ok ale władza jest pod znakiem ????????

Kolega życzliwy
@Pracownik 2

Zle radzisz, bo jeśli nie masz pleców w tej firmie to musisz robic za innych i siedziec cicho. Albo zmienic prace.

Uważajcie na tą firmę. Przyjmują pracownikow na chwilę, bez podania konkretnego powodu zwalniają. Firma typowo ,,rodzinna,, praca załatwiana po znajomości. Myślę że inspekcja pracy powinna się tym zainteresować i sanepid , produkcja wędlin ma wiele do życzenia, brud , mięso ktore spadnie na podłogę jest wrzucane spowrotem do maszyny...

@44

No to raczej, teraz nie wiem czy już jakiegoś nie sugerowała? Chociaż jest tu odniesienie do „rynkowości” ogółem jak można ocenić finanse w firmie? przekraczają jakieś progi? Mnie wyskoczyła teraz niedawno oferta na produkcje z kwota liczona do 6,3 tys i zastanawiam się czy po nowym roku będzie ona większa czy to już po jakiejś podwyżce jest?

Wspomniany brak podwyżek wśród produkcyjnych mnie zastanowił. Teraz w ogłoszeniu jednak widzę, że wynagrodzenie jest od 5 300 liczone przy czym podkreślają, że mogą wszystkiego od samego początku nauczyć. Wtedy na pewno jest ten dolny próg a po przeszkoleniu może wystąpić podwyżka?

Była pracownica Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Nie ma to jak komuś mówić że sobie radzi całkiem nieźle jak na początek, tylko po to by potem obrabiać (usunięte przez administratora) za plecami i gadać że jednak wcale tak dobrze sobie ktoś nie radzi. Tak trudno powiedzieć komuś w oczy co źle robi, by mieć możliwość poprawy, zamiast gadać za plecami koleżankom? Jak macie takie podejście do każdego nowego, to tylko gratuluję podejścia, a wszystkim nowym współczuję.

Czy Bell Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Co się teraz dzieje na produkcji? od tygodnia jakoś widnieje oferta w której podali przedziały od 5300 do 6300 zł, po zapytaniach tutaj widzę, że w listopadzie górny próg wynosił tyle samo. czy to wcale nie było podwyżek? cokolwiek się zmieniło?

Aplikowałeś do Bell Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Pracownik 2

Dlaczego tak samo trzeba robić i się nie przejmować bo i tak Cię nie doceniają tylko Ty musisz zrobić wszystko a inni mają(usunięte przez administratora)

Kolega życzliwy
@Pracownik 2

Gigi

Teraz jak tak zauważyłam to podziękowanie od klienta względem odradzenia przez byłego pracownika produktów zaczęła mnie ciekawić praca Merchandisera, kiedyś ktoś pytał o warunki, chyba z rok temu nawet. Czy to utrudnia osiąganie dobrych wyników? Ile się w zasadzie zarabia teraz? wiecie?

Co za brednie, pracuje tu ładnych pare lat nikt mi pracy nie załatwiał, praca jest ciężka a wynagrodzenie takie jak w innych firmach na strefie dlatego ludzie sami się zwalniają i szukają lżejszej, a jeżeli komuś nie przedłużyli umowy tzn że się do tej pracy nie nadawał, są też osoby które na okresie próbnym idą na l4 a później wylewają żale bo ich zwolnili

Blondi

Dobra, czyli jak ktoś chce pracować i to robi to może tu liczyć na stabilność, a nie wypowiedzenie? Sporo osób odchodzi przez ten nawał pracy? Co do wynagrodzenia, jak płacą? Bliżej minimalnej krajowej, czy rynkowo?

@Blondi

Stawka jest zależna od stanowiska na jakim pracujesz

@44

Czy w firmie Bell Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

?

Witam co się dzieje w firmie Bell czy jest praca, (myślę nad zatrudnieniem się,,)

Honorata

Hej, chciałabym się zatrudnić jako pracownik magazynu do was, w necie piszą o wymogu posiadania uprawnień UDT. Czy jest szansa, że firma pomoże w ich wyrobieniu czy raczej nie mają problemu żeby znaleźć ludzi? Kasa niby do 5800 brutto, a oprócz tych paczek na święta to jakieś premie macie regularne? :P

O pracę w mieście Niepołomice nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Bell Polska Sp. z o.o.?

Mbappe

Dlaczego nie przyjedziecie do firmy się dowiedzieć co i jak tylko nakręcacie forum? A co słychać u was ?

Waldek

Praca w Bell Polska jest dla ludzi, którzy faktycznie szukają zakładu w którym będą chcieli coś robić. Jeśli ktoś myśli, że przyjdzie przesiedzieć 8h i wyjść do domu to niestety - miejsca w biurze już nie ma. Praca na każdym z działów ma swoje plusy i minusy, wiadomo im więcej zamówień, tym więcej pracy. Skupiając się na powierzonych zadaniach jest się w stanie wytrzymać te 8h, choć większość współpracowników rzuca kłody pod nogi i próbuje wyprowadzić z równowagi wymyślając co raz to nowe plotki. Jeśli ktoś chce tu przyjść, bo szuka pracy - polecam. Natomiast jeśli ktoś chce przyjść do Bell Polska i szukać tu przyjaciół, to bardzo grubo się na tym przejedzie, nikomu nie można zaufać, cokolwiek się komukolwiek powie, zaraz w kilku innych wersjach huczy po całym zakładzie, nie można na nikogo popatrzeć bo zaraz krążą plotki, że ten się tak popatrzył, a ta tak. Jeśli chodzi o ludzi jest to jedna z najgorszych firm, w jakiej miałem okazję pracować.

@Waldek

A co to znaczy, że w biurze nie ma już miejsc, żeby przesiedzieć 8 godzin? Myślicie, że w biurze się siedzi i nic się nie robi?

Janusz

Nie myślimy, tylko widzimy. :-) Jak bo ktokolwiek faktycznie tam coś robił, to nie byłoby sytuacji, że w tygodniu okazuje się, że trzeba wysłać ludzi na wolne bo nie ma co robić, a nagle w sobotę trzeba ich ściągać, bo jednak jest nawał pracy. Zero organizacji, zero myślenia. Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy jedyne co mają wspólnego z zarządzaniem, to zarządzanie tym jakie teraz plotki porozsiewać po firmie. W biurze nie tylko się siedzi, bo czasem przecież trzeba wstać i wyjść na papierosa.

Guru
@Janusz

No to zdrowie PRODUKCJA. %kierownicy

Jakiś radar się znalazł. Może i mnie namierzysz. HAHAHA.

Lidia

A Ty tam pracujesz w biurze? Bo ja bym chciała się tam dostać.

Obecny pracownik
@Lidia

To przyjdz na chwilę otwarte jest

Lidia
@Obecny pracownik

Nie rozumiem, jak mam ot tak przyjść? To można sobie tak normalnie wchodzić do biura?

były biurowy
@Lidia

To się dobrze zastanów. Bo to, że nikt tu z biura nie pisze co tam się wyprawia, nie znaczy, że się siedzi na (usunięte przez administratora) i nic nie robi!!!!

Mikołaj
@Waldek

Zgadzam się w pełni z opinią o pracujących tu ludziach

@Mikołaj

Mimo wszystko jest to w miarę aktualna opinia czy na jaki okres pracy teraz się wypowiadasz? Kiedy tu robiłeś i jakie warunki wtedy były?

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Bell Polska Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Luk

Na święta firma daje bony jest pakiet medyczny dla pracowników i to koniec plusów natomiast minusów jest znacznie więcej stawki marne nie doceniają ludzi bez względu na to jakie ktoś ma efekty swojej pracy to i tak stawkę ma taką jak pozostali na danym stanowisku w tej firmie raczej liczą się znajomości jeżeli trzymasz się z odpowiednimi osobami to możesz liczyć na przywileje co do ludzi to są straszni jedna zmiana narzeka na drugą nikt nie patrzy na siebie tylko byle kogoś pod..... ć wszyscy są tylko ludźmi i pomyłki się zdarzają jak ktoś coś zawali to tylko się z niego wyśmiewają i czekają jakie będą tego konsekwencje ciągle plotkują i obgadują innych tylko zawiść i nic więcej. Tak przynajmniej było rok temu czy coś się zmieniło? Na to pytanie niestety nie znam odpowiedzi

User
@Luk

Jako były pracownik potwierdzam

Danuta
@Luk

To słabo jak minusów jest tak dużo :/// Stawki marne czyli jakie konkretnie? Mógłbyś napisać?

@Danuta

Średnie stawki na pakowni się wahają od 17-20 zł, czyli podstawa kiepska, jeszcze dostaniesz premie tonażowa oczywiście jak nie chorowałeś/aś, bo tak to Ci zabiorą, normy cały czas śrubują do góry, robimy coraz więcej a praktycznie nic z tego nie ma, oprócz większego zysku dla firmy, niektóre osoby mają słabe ruchy, to robią lżejszą i wolniejszą robotę a stawki mają podobne, w firmie Bell lepiej nie pokazywać zbyt dużo, bo później bardziej wymagają, a i tak guzik z tego ma, tylko musi robić chore normy.....

Bastek

Oto cała prawda potwierdzam im więcej robisz tym więcej od ciebie wymagają w zamian nic nie dostajesz stawkę masz jak ci co się obijają, a tym obibokom nikt nawet słowa nie powie żeby robili szybciej, jeszcze dodam że na premie pracujemy wspólnie więc czy zapiepszasz czy się opiepszasz weźmiesz tyle samo

@Bastek

co do tych wspomnianych osób o chodzi o predyspozycje fizyczne jednak? Firma jest wyrozumiała po prostu na takich ludzi i każdemu daje szansę na pracę? A z grupą kogoś macie?

Czy w firmie Bell Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Magazynier

Obecnie magazynierzy funkcjonują w systemie dwu zmianowym a wszystko zależy o który konkretnie magazyn(dział) pytasz.

@Magazynier

o dziale magazynowym na Mokrej ? ten pracuje na dwie zmiany ?

Józek
@Izabela

Przyjdz do kadr i się dowiedz a nie zadaj pytań na tym głupim portalu

Natalia
@Józek

No chyba po to jest ten portal żeby czegoś się dowiedzieć szybciej bez wychodzenia z domu, no nie? Ty też się tu udzielasz to chyba nie taki (usunięte przez administratora) jednak? To są tu w końcu dwie zmiany czy nie?

Ktoś

Na pakowalni 3 zmiany, dział surowca 2 zmiany

Agata
@Ktoś

A jak ktoś nie może pracować na noce, to może się wypisać po prostu z tego? Czy jest to zupełnie obowiązkowe? I ciekawa jestem, jak kwestia godzin wygląda, po ile teraz pracujecie?

Dlaczego jeden brygadzista cały czas chodzi z rękami w kieszeni ?

Iza

Hej, jak teraz wygląda praca Merchandisera na Śląsku? Zmieniło się coś na lepsze?

Jakie wartości są cenione w Bell Polska Sp. z o.o.?

Bag

Wartość nadrzędna baaardzo duuuużo pracy za baaaardzo małe pieniądze.

Danuta
@Bag

A konkrety przedstawisz? Ile konkretnie pracy trzeba wykonać za jakie pieniądze?

Uważajcie, w tej firmie pracują osoby z chorobom psychiczną i schizofrenia, które z lekarskiego punktu widzenia nie powinny pracować wśród takiego skupiska ludzi z ostrymi narzędziami. Nigdy nie wiadomo co takiej osobie odszczeli gdy ma poważne zaburzenia i je zataja. Do tego chodzi cały czas na L4, ale w zamian za to że daje haki na innych pracowników i jest od donoszenia to jej nie wywalone. Przykre.

Aleksandra
@Anonim

Przecież gdyby tacy pracownicy faktycznie byli chorzy na te choroby to nie przeszliby badań lekarskich... Czy nie jest to w żaden sposób weryfikowane?

.....
@Aleksandra

Jedna taka jest chora

Sławomir
@.....

A wiesz na pewno, że jest chora? A tak poza tym dlaczego tacy pracownicy mieliby żyć inaczej? To przecież nie ich wina ... A jeśli podjęli leczenie to z pewnością zachowują się całkowicie normalnie, miałem koleżankę która leczyła się na schizofrenię i zachowywała się jak zwykła osoba, wyszła z tego.

Aleksandra
@.....

I czy to coś zmienia? Utrudnia pracę innym?

Odpowiedź
@Aleksandra

Nie chodzi o to kto jaki jest, czy się kogoś lubi czy nie lubi, tylko chodzi o to co się może wydarzyć jak taka osoba nie weźmie tych leków czy odpuści terapię. Wszyscy wiemy w jakim warunkach pracujemy i jak łatwo może dojść do wypadku, i każdy z nas ma rodziny, jeśli się coś stanie to kto weźmie za to odpowiedzialność?. Nie wiem jak wy ale się obawiam o swoje bezpieczeństwo.

Natalia
@Odpowiedź

Takich rzeczy nie diagnozuje się od razu, masz jakieś dowody ze to na pewno ta choroba? Jak się boisz to może idź do szefostwa, może załatwią jej jakąś wizytę u specjalisty?

Merch

Żal mi ludzi, którzy wylewają tutaj na firmę falę hejtu, a jeszcze bardziej tych, którzy kierują się opiniami zamieszczonymi tutaj. Może 10% z tego to prawda. Jak nie zobaczysz, to się nie przekonasz. Ja pracuję już kilka ładnych lat na stanowisku Merchandisera, jestem zadodowonym z tej funkcji pracownikiem. Z początku owszem było trudniej, ale jak wszędzie, wdrożenie wymaga czasu. Potem tylko z górki. Nie pracuję po 8 godzin, kończę pracę po 5-6 godzinach, a czasami nawet szybciej. Współpraca z kierownikiem ok, zarobki po kilku latach też, choć wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej. Ale biorę pod uwagę fakt, że nie płacę za dojazd do pracy, ani utrzymanie auta. Komu się chce robić, ten będzie zadowolony, komu nie - będzie szukał dziury w całym.

Kamila
@Merch

Każdy pracownik dostaje służbowy samochód? :) Piszesz że pracujesz 5/6 godzin a nie 8. W takim razie jak liczone sa godziny? Dostajesz normalnie wypłatę jak za cały etat?

Zula
@Merch

To trzeba być prostakiem żeby na forum pisać że pracuje się mniej niż 8 godzin a pensję się ma jak za cały etat. Życzę Ci z całego serca abyś drogi pracowniku otrzymał jakieś sklepy dodatkowo skoro tak Ci szybko idzie najlepiej 150 km od domu.Pewnie pisze jakaś z Wa-wy lub Ka-to i się mądruje nie mając pojęcia ile godzin pracują koleżanki np w wakacje nad morzem albo w górach,w jakich korkach stoją i jakie tłumy są w sklepach.

Można napisać ale co to zmieni

Witam pracowałem w firmie bel kilka lat. Zarobki-średnie Kierownicy- fatalna sprawa wszystko zwalić na pracownika nie wysłuchując go nawet do końca. Dyrekcja- choleryk który nie przyjmuje słów prawdy (liczy się tylko moje zdanie mam cie w (usunięte przez administratora) ). Brygadzista- No niestety żaden aspekt firmy Bell nie jest poprawnie zbudowany właśnie dlatego że są nieodpowiedni ludzi na nie odpowiednich stanowiskach a jest taki jeden P Stefan najgorszy Brygadzista jakiego w życiu widziałem chamski ,roszczeniowy,nie szanujący pracownika ,potrafi naubliżać ale czego można się spodziewać po byłym klawiszu . Pozdrawiam wszystkich pracowników Bell (kierownictwa nie pozdrawiam w szczególności nieudolnego i nie w pełni myślącego P. Konrada Miłego Dnia

Pracownik Firmy
@Można napisać ale co to zmieni

Praca byłoby nie najgorsza tylko nie liczy się jakość towaru tylko ilość żeby pracownicy pracowali w biegu i jak najwięcej zrobić na godzinę bo jak zrobi się mało to jest zabranie i awantura

@Pracownik Firmy

A kto Cię pogania?

Zostaw merytoryczną opinię o Bell Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Bell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bell Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Mokra 11
    32-005 Niepołomice