Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. w Wolbrom

draka

Czy mnie dobrze doszły słuchy doszły, że Pan prezes pogroziła pracownikom wulkanizacji prawnikiem, bo nie chcą przyjść w sobotę? Czy ona na głowę upadła? Lepiej niech z nimi nie zadziera bo potem może sama wraz z tym prawnikiem przychodzić w soboty na kotły. A tak ogólnie to dramat robota....

Glowa
@draka

Pewnie jej giermek wielki kierownik A może już dyrektor warsztatu narzędzi tak poradził ! Pan bez matury, Głowac...

Uuu

Czy w tym ciężkim czasie mają zamiar przedłużać umowy pracownikom którym się kończą nie czy ?

Ooo
@Uuu

A czy nie lepiej zapytać w kadrach

Dopadle i wracam

Dramat. Ludzie z lepszym wykształceniem pracują na produkcji niż kierownicy, technolodzy.

Głowac
@Dopadle i wracam

Dokładnie. Najlepszy przykład to kierownik warsztatu, kupę dzia.... resztę ch... IQ osła ( nie ubliżając osłowi). Swoje nerwy wyładowuje na pracownikach. Zero szacunku do każdego, młodszego czy starszego. Patrzenie w kamery to jego, chyba już pasja, szkoda tylko że nie widzi tego co powinien czyli lepkich rąk jego przydupasa. Wielu dobrych ludzi odeszło przez niego, tokarze spawacze. Ksywa korba idealnie pasuje do niego i oczywiście drugą ksywa czopek również.

Yh
@Dopadle i wracam

Czego to znajomości nie robią

Pani

Czy kobiety tez przyjmują? Jaka jest placa ?

Pan
@Pani

Tak, przyjmują kobiety. Praca na autoklawach jest wyliczana z akordu. Wolmot zapewnia środki ochrony osobistej zabezpieczające przed poparzeniem. Jeżeli jest ktoś chętny to zawszę przy rozmowie kwalifikacyjnej pokazują na czym praca polega na danym stanowisku.

Co?
@Pan

Z jakiego akordu? Tam kobiety robią na stawce godzinowej gorzej niż śmieci, a na kotłach obok robią faceci na akordzie i się śmieją, one zarobią 2500 a oni 4500, proszę nie pisać kłamstw.

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.?

Głowac

Jak wszędzie, ale tak to jest jak alkoholik bez matury zostaje kierownikiem to resztę sobie możesz dospiewac sam. Pieniądze i władza w przypadku takich ludzi to bardzo zle połączenie. Kierownik warsztatu narzędzi to największe zło tej w miare dobrej firmy. Zgnoji każdego kto ma inne zdanie niż on.

Iza

Pod każdym względem bardzo dobra firma więc mam nadzieję, że aktualny kryzys uda się przejść w miarę z małymi stratami.

Witam . Mam pytanie jak wyglada płaca za pracę na obróbce metali ? Ile można wyciągnąć Na miesiąc??

Staszek

Kiedyś dobrze płacili na kotłach(był akord) , ale praca ciężka. Gorąco ryzyko poparzenie duże i opary. A jak jest na utrzymaniu ruchu i w laboratorium.

Dorota
@Staszek

Oczywiście praca w tego typu miejscu na pewno do najlżejszych nie należy. Dlatego też nie każdy tam sobie poradzi. Wspomniałeś, iż praca na kotłach w Przedsiębiorstwie Wolmot niesie za sobą duże ryzyko poparzenia. Ale mam nadzieję, iż pracodawca zapewnia tam odpowiednią odzież ochronną?

Krzysiek

@Staszek a to ile płacili przy tej pracy na kotłach? I czy były ochraniacze od gorąca bo jednak to ryzykowna praca.

Barnaba

Świetne opinie o firmie i jako pracodawcy to właśnie tak przedstawia się Wolmot

Dorota
@Barnaba

Nie do końca rozumiem Twoją opinię, wyjaśnisz ją dokładniej? Mogłabyś/mógłbyś napisać też coś więcej w sprawie tego, jak kształtują się mniej więcej zarobki w tej firmie? Wypłaty w Wolmot są wypłacane co miesiąc, czy jako tygodniówki?

to co ta firma wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie, a o dobrym zarobku to można jedynie pomarzyć!!!!!!!!!!!

Gutek

Zarobki zależą od bardzo wielu czynników! Tego można się dowiedzieć już na rozmowie.

Olaw

2300 chyba z 2 sobotami po

Monia

A jak zarobki i atmosfera w działach księgowych albo marketingowych?

Jedynak

Mam pytanie do pracowników Wolmotu. Ile można dostać bez nadgodzin na rękę? Będzie 2500 zł na start?

Marian
@Jedynak

Zależy od stanowiska. Poza wulkanizacją nie licz na tyle.

Radek

Warto aplikować? Jaką macie atmosferę?

Kuba

Wolmot ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, więc jeśli komuś tu źle niech szuka innej pracy!!!

Xxxxx

A ile na start zarabia się na rękę?

Muszą być zmiany

Firma ogólnie wydaje się być ok. Produkcja w miarę zorganizowana. Rozwija się no ale.... Właśnie zawsze jakieś ale. Pracownik produkcji zarabia jak na rejon Olkusza dobrze, natomiast specjalista, technolog czy inny inżynier zarabia poniżej krytyki. Stanowiska umysłowe na których opiera się cała produkcja zarabia mniej niż magazynier w Lidlu. Odpowiedzialność, stres, presja czasu z jaką się musi zmierzyć taki pracownik jest niewyobrażalnie duża. Jak przychodzi reklamacja do Firmy to wszyscy drżą bo nie wiadomo co czeka ludzi odpowiedzialnych za wyrób. Są tutaj bardzo duże możliwości ale musi się zmienić władza, a raczej tok myślenia. Jeżeli chca zatrzymać ludzi wykształconych, znających się na swojej pracy to muszą być znacznie docenieni. W dzisiejszych czasach jest łatwo zmienić pracę. Ogólnie produkcja fajna. Wypłata na czas, to się ceni.

@Muszą być zmiany

Produkcje masz zorganizowanom ciekawe bzdury

obiektywny
@Wulkanizator xd

Hmm " zorganizowanom"? Masz trochę racji lecz wynika to bardziej z specyfiki naszych odbiorców. Dziś zamówienie na wczoraj detale.... Każdy patrzy z swojej perspektywy. Ja się dziwie że przy takim rozdrobnieniu produkcji (na jednej zmianie produkcyjnej wulkanizowane jest ponad 330 różnych detali gdzie nie tak dawno przy 2 razy większej obsadzie gdy dochodziło się do 200 pozycji było to mission impossible) jesteśmy w stanie zapewnić terminowość wysyłek prawie w 100%. Pracownik czy to z działu produkcji czy kadry zarządzającej nie jest w ogóle doceniony bardziej zastraszany niż motywowany.

@obiektywny

300 pozycji ale po 10 sztuk a wcześniej szło 200 pozycji ale po 200 sztuk wysyłki wychodzą o 20 godzinie albo specjalnie dowozi kurier więc nie ma co się sprzeczać każdy ma inne zdanie

obiektywny
@Wulkanizator xd

Przecież to wszytko napisale jest w mojej odpowiedzi. Uważasz że te 300 poz. po 10szt jest łatwiej ogarnąć niż jak to napisałeś 200 po 200?. Kurier dowozi detale ale dziej się tak dlatego gdyż " dziś zamówienie na wczoraj detale"Klient musi być zadowolony. Jak by co to się nie sprzeczam; -).

Wulkanizator xd

Co wy gadacie o produkcji przyjdz jeden z drugim na wulkanizacje i zobacz gdzie wy macie dobrze śyf brud i (usunięte przez administratora) przełożonych a pieniądze dobre to chyba dyrektor ma a nie na dole dobre czasy dawno sie skączyły za dawnego prezesa a teraz jest masakra ????

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 1-Go Maja 100
    32-340 Wolbrom

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.