Opinie o Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. w Wolbrom

?????

Ile daja na poczatek osobie z doświadczeniem? Czy wszyscy dostaja tyle samo. Czy po przedłużeniu umowy podnosza stawke?

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. jako Inżynier Procesu. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Henia Nowy wpis

Handlowiec z językiem francuskim pracuje w oparciu o zasadniczą pensję czy ma zarobki zależne od wyników? W ogłoszeniu które czytam zbytnio tego nie podkreślili. Zależałoby mi na stałej pensji ale w tej branży zależy od pracodawcy wszystko.

dominos Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

jakie są teraz zarobki bez weekendu ?

To jest praca stricte po francusku czy tylko dodatkowo? Bo taki nacisk kładą w tym ogłoszeniu na handlowca. Ja nie mam problemu, żeby się porozumieć w tym języku czy coś, ale też szukam pracy raczej w tym ojczystym w większości, nie że cały czas w obcym.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. na stanowisko Technolog? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno

Czy nowo zatrudnione osoby w Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dawidos

Jest oferta na magazyn napisze ktoś ile się zarobi na tym stanowisku będzie 4k czi niżej ????

Lola

Tak, czyli będzie czwórka na rękę u pracownika produkcji, dobrze zrozumiałam? :) Bo jak brutto, to za mało nawet na minimalną, dlatego zgaduję, że netto masz na myśli. A może i premie dodają to tej czwórki, kto wie?

Orientuje się w stawkach z angielskim, ale z ukraińskim niezbyt. Ile płacą na stanowisku Młodszy Handlowiec z językiem ukraińskim? Nawet w tych starych ogłoszeniach nic nie ma na ten temat, tak jak to sprzed 2 miesięcy, a w sumie niedawno ktoś pisał niżej, że spoko jest kasa. można prosić o konkrety?

?????

kasa jest spoko

Widziałam, że na pracuj.pl dostępne jest ogłoszenie dla technologa i piszą o tym, że zapewniają dofinansowanie naukę języków obcych, a w jakim stopniu? Można starać się o pokrycie kosztów w 100%? Gdzie konkretnie odbywa się nauka języków, da radę w trakcie godzin pracy?

Na maila można wysyłać teraz aplikacje do pracy na magazynie, tylko pisano tu, że ciężko o podwyżki, czyt. co 2 lata nie częściej. To stawka początkowa ile wynosi? Bo jak na tyle czasu ma być to wolałbym zacząć z wyższego pułapu. Czy trzeba mieć duże doświadczenie żeby przyjęli? I o co chodzi z tą atmosferą, bo tu ostatnio taki komentarz padł??

Co jaki czas w Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Xyz

Ubiegać się można, ale ze są srednio raz na 2 lata to druga sprawa No chyba że przedłuża się umowę wtedy muszą podwyższyć stawkę

Nikt
@Xyz

Nie muszą

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

MFWtiko

Zmieniło się i to na lepsze...

Beata

A co, znasz sytuację firmy z tamtych lat, że taka reakcja?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.?

Odpowiedź

Oczywiście całe wynagrodzenie łącznie z dodatkami trafia na konto pracownika. Wsparcie socjalne natomiast trafia na kartę podarunkową Sodexo.

pawel
@Odpowiedź

nie zadzieraj tylko z wlascicielem,emerytem-bo za kolegą dzwoni do przyszlych pracodawcowi opinie zmienia.radzi im zeby czlowieka nie szanowali-czy on nie ma sumienia wogule>?

Honorata
@pawel

Serio aż tak? Ty tam pracowałeś i doświadczyłeś takiej sytuacji?

"barbara
@pawel

niech ze sie pan ten opamieta-nie wszystko zalatwisz za pieniądze!!!!!!!!!!!,Pamietaci panią Barbare Blide?

Beata
@"barbara

A każdy powinien?

Jjbg

Ile magazynier na wózku tam zarabia ?

Lidia

Widzę, że do Wolbromia szukają operatora pras i specjalisty procesu https://fttwolbrom.com/kariera/ Na drugim ze stanowisk wymagana jest znajomość angielskiego, i to nie dziwi, bo obiecywane są zagraniczne delegacje do klientów firmy. Pytanie, jak to wygląda obecnie, w czasie pandemii. Nie zahamowała podróży służbowych?

O czy to prawda ze w pracy zapewnione są bony sodexo?

Odpowiedź
@Marek

Tak :)

Erwin

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Kuba

Czy tak dobrze pracuje się , że nikt nie pisze?

franek

Wszystko się zgadza... z takim zarządzaniem, kierowanie i doborem personelu dla exportu tez długo nie pociągną... Jednym słowem - ŻENADA...

Ciekawy

Czy to prawda że sytuacja w zakładzie jest nieciekawa bo w kraju polegli na przetargach i tylko eksport ratuje sprzedaż? Czy to prawda że handlowcom dali przymusowe urlopy? (jeśli tak - paranoja zamiast przykręcić śrubę to wrzucają na luz)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.
  • 1 Maja 100
    32-340 Wolbrom

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.