Opinie o Baltic Resourcing Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baltic Resourcing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Resourcing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Resourcing Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy w Baltic Resourcing Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Hejter

po okresie próbnym też, kokosów tam nie będzie praca tam to trochę jak zakupy na alliexpress oczekiwania vs rzeczywistość...

@Hejter

no i co? nie każdy przecież chce się wiązać umową o pracę :)

Ann
@Monika

BR chce zatrudniać jak najniższym kosztem, najlepiej studentów, bo nie trzeba opłacać składek, ale z mega super doświadczeniem i skillsami ale rynek działa nieco inaczej

Emilia
@Ann

A czy po skończeniu studiów można liczyć dalej na pracę w firmie? Stawka wtedy idzie w górę?

Ann
@Emilia

Nie, po prostu dostajesz mniej kasy na rękę, bo kwota brutto jest bez zmian

Elżbieta Nowy wpis
@Ann

Serio po okresie próbnym firma nie proponuje lepszych warunków? ;/ A wraz ze stazem pracy jak jest? tez nic wiecej?

Ann Nowy wpis
@Elżbieta

Nie. Kokosów tam nie będzie jak już ktoś wyżej napisał: oczekiwania vs rzeczywistość.

Maria Nowy wpis
@Ann

Ok, ale Wy wszyscy o tych kokosach, ale ja ostatecznie nie wiem, jako kto piszecie? Rekruterzy, czy osoby zrekrutowane przez firmę dla klientów? Mnie interesuje praca w firmie i nie wiem, czy to co piszecie o umowach dotyczy właśnie ich.

arr Nowy wpis
@Maria

to raczej się tyczyło pracowników BR - BR miało kilka gałęzi w biznesie, nie tylko rekturacje, ale też biznes winny

Czy w Baltic Resourcing Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

xxx

Chyba tylko na papierze.

olaf

wewnętrznych nawet nie ma

@olaf

jak to nie? firma nie dba o rozwój swoich pracowników? wielka szkoda, mi na przykład bardzo zależy na rozwoju...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Baltic Resourcing Sp. z o.o.?

sir

nie wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Resourcing Sp. z o.o. - Gdańsk

Baltic Resourcing Sp. z o.o.
  • Barniewicka 54A
    80-299 Gdańsk
  • NIP: 9570973885 REGON: 220450738 KRS: 0000283521

Baltic Resourcing Sp. z o.o.