Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. w Kraków

Sara Nowy wpis

dzień dobry, przeglądając teraz Podgórze dowiedziałam się, że jeszcze w zeszłym roku był poszukiwany Pracownik administracyjno-biurowy. Nie wiecie czasem czy nabory na takie stanowisko nie będą jeszcze w najbliższym czasie prowadzone? mieszkam niedaleko i spełniam wymogi. Zastanawiam się czy nie warto jeszcze spytać wprost o pracę

Czy aktualnie zatrudnione osoby mogłyby się odnieść do tych ostatnich opinii? znalazł się tu taki wątek, w którym chyba doszło do pomyłki ale ktoś później podważył chyba wiarygodność samych pracowników, wiec ciekawi mnie zdanie w tej kwestii. Czy tutaj także występują jakiekolwiek rotacje? Nie widzę bieżących ofert a interesuje mnie praca

JP Nowy wpis

Brak rotacji, szefostwo na naprawdę wysokim poziomie, bardzo ludzkie podejście do pracownika z dużym wsparciem ;) Aktualnie chyba brak możliwości zatrudnienia, bo obsada pełna, polecam!

Zastanawiające są te opinie od klientów. sądziłem jednak, że to forum pracownicze? Więcej jednak kandydatów się tutaj jak widać zebrało? A jest w ogóle na co kandydować? już parę miesięcy temu ktoś dopytywał o oferty, do teraz nie wiadomo gdzie są dodawane? trzeba zgłaszać się bezpośrednio?

FK Nowy wpis

Polecam usługi kancelarii pod kątem restrukturyzacji, profesjonalna firma i realnie podchodząca do sprawy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Polecam kancelarię w zakresie świadczonych usług, co prawda sami się do mnie odezwali i pokazali że są możliwości o których nie wiedziałem. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, byłem z nimi w ciągłym kontakcie i osiągnęli efekty o których rozmawialiśmy. Na początku podchodziłem sceptycznie i trochę z niedowierzaniem ale skończyło się sukcesem. Polecam tę kancelarię a w szczególności Pana Mateusza

Dochodziło do jakichś pomyłek w opiniach? Teraz widzę, że nawiązanie do jakiegoś innego miasta widniało w ostatnim czasie. Z warunkami współpracy zawodowej może być podobnie? Kiedy ostatnio można było ją bez przeszkód nawiązać? Trudno mi odszukać ogłoszenie

To jak dużo osób teraz już zatrudnia się w kancelarii? tak jak ktoś pisał jest sporo kandydatów na forum w ostatnim czasie, zastanawiam się czy ktoś już zdążył się przyjąć? było tez pytanie o rozmowę, a cala rekrutacja z ilu etapów się składa?

Iwona

Jestem w trakcie restrukturyzacji i mogę bardzo polecić usługi kancelarii. Osoby ,z którymi się kontaktowałam były bardzo miłe, kompetentne, rzeczowe i zaangażowane szczególnie Pani(usunięte przez administratora).Tak osoby chętnej do pomocy i z dużą empatią nie spotkałam nigdy.

Witam, czy kancelaria będzie oferowała od nowego roku praktykę? Szukam ich w swojej okolicy w Krakowie. w tym przypadku chyba żadna opinia tego typu nie rzuciła mi się w oczy, za to zauważyłem, że pojawili się już jacyś kandydaci. Gdzie w takim razie dodawane są oferty? Warto starać się o przyjęcie?

Tadzik

w żadnym stopniu nie polecam. Zostałem "ograbiony" z 50.000,- zł. i nic nie zostało załatwione w mojej sprawie. Powiem więcej, Pan Mecenas, prze trzy miesiące, nie mógł wyrazić zgody na wykup aut z leasingu, co spowodowało założenie sprawy do Sądu za nie bezpodstawne użytkowanie sprzętu. Kontakt ograniczony, nic nie załatwione w obronie Firmy. Po tych wszystkich niepozytywnych sprawach - kancelaria milczy, nikt nie odpowiada, nikt nic nie robi, aby oddać poniesione koszty. Tadzik

Tadzik
@Tadzik

Przepraszam za ten omyłkowy wpis, został dokonany nie do tej Kancelarii Prawnej. Bardzo przeprasza za ten opis nie dotyczący w ogóle tej Kancelarii. Przepraszam i wysyłam tam gdzie miało to być wysłane. Tadeusz

Osobiście bardzo polecam usługi kancelarii. Kompetentni, rzeczowi i zaangażowani w prowadzoną sprawę. Dzięki współpracy uzyskałam przystępny dla mnie sposób spłacenia wszystkich zobowiązań jakie mam. Dodatkowo były spore umorzenia i to nie tylko odsetki. Zapewniają opiekę prawną, ale także mentalną. Wszelkie działania są bardzo sprawne i były dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Jestem wdzięczna i szczerze polecam

Czemu ktoś interesował się czerwcową rekrutacją? Mnie żadne oferty się nie wyświetlały a również przydałoby mi się dowiedzieć paru rzeczy. Po pierwsze czy Doradcy są jeszcze przyjmowani? jakie perspektywy na przyjęcia występują względem przyszłego roku? wynagrodzenie składa się z podstawy oraz prowizji? Ile mogą docelowo wynosić?

Ciekawe czy w czerwcu były te rekrutacje czy tez nie? Był ktoś na rozmowie ostatnio i by opisał w jaki mniej więcej sposób może być ona prowadzona? Jakie pytania zazwyczaj padają i po jakim czasie otrzymuje się teraz informacje zwrotną?

KAWEA

Witam, czy firma prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko konsultanta biznesowego?

Halina

Ktoś pytał w ostatnim czasie jakie warunki musi spełnić klient odnośnie współpracy a co z pracownikami? jakbym chciała się tu zatrudnić jako doradca klienta biznesowego to jakie kompetencje musze posiadać, żeby w ogóle wzięli mnie pod uwagę? ile teraz się zarabia na tym stanowisku?

Klientka

Jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać dotację ? Czy klient jeżeli jest zadłużony również może otrzymać dotację ?

X
@Klientka

Tak

bolus

Zostałem (usunięte przez administratora) firma miała załatwić zwrot pieniążków z banku i cały czas twierdzili, że na pewno je dostane bo się mi należą. To po drugiej odpowiedzi negatywnej z banku na pismo które przygotowali stwierdzili że nie da się tego załatwić, ale pieniędzy które za to skasowali już zwrócić nie chcą!!! NIE POLECAM!!!

Halina
@bolus

Nie rozumiem chyba na jakiej podstawie tak mogłoby się stać. wy to wszystko macie w razie czego na umowie jakiejś, tak?

klient

Nie polecam firmy. Obiecują że coś załatwią pozytywnie biorą pieniądze nie małe, a jak im się nie udało to mają klienta gdzieś i nie chca nawet zwrócić części pieniędzy. NIE POLECAM!!!

Dorota
@klient

Co konkretnie w Twoim przypadku się nie udało? Możesz rozwinąć?

Dorota

Wszyscy żyją dotacjami, nota bene, nie wiadomo jakimi i na co (w jednym wpisie było coś o covid). Czy nie ma tu żadnego pracownika, który zlitowałby się i napisał jakiego rodzaju jest to praca? Czy wymagane jest prawnicze wykształcenie od kandydatów?

@Dorota

Nie jest wymagane prawnicze doświadczenie. To jest pośrednictwo kredytowe. Szukasz klientów na kredyt, tyle.

Zuzanna

To co, finansowe/ekonomiczne? Wystarczy technikum ekonomiczne?

Potencjalny

Witam, szukałem ogłoszeń na stanowisko konsultanta biznesowego, niestety nie znalazłem. W jaki sposób można do Państwa aplikować?

Dominika
@Potencjalny

myślisz że w kancelarii będą potrzebować osobę na takie stanowisko ? A jeśli tak, to moim zdaniem warto zadzwonić na ich numer ze strony internetowej, na pewno się wszystkiego dowiesz - daj znać oczywiście czy się udało :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.