Opinie o Pozzani Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pozzani Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pozzani Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pozzani Polska Sp. z o.o. w Toruń

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Pozzani Polska Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Black

@Pracodawca Praca fajna. Jedna osoba jednak skutecznie odstrasza. Regularne poniżanie pracowników, (usunięte przez administratora) Pan W.

Potencjalna kandydatka

Cześć, w dniu dzisiejszym zauważyłam ofertę na stanowisko sp.ds.e-commerce, chciałam się poradzić czy w ogóle jest sens tam aplikować, z opinii tutaj zawartych i od osób które tam pracują wnioskuje, że jest toksyczna atmosfera przez kierowniczkę marketingu albo działu obsługi klienta (przepraszam nie mam pełnych informacji). Ile w tym prawdy?, i czy naprawdę ludzie się zwalniają przez to, że jedynym plusem w tej firmie jest kawa bez limitu. Proszę dajcie mi znać co o tym sądzicie

Magda
@Potencjalna kandydatka

Jako obecna i wieloletnia już pracownica zapewniam, że te informacje to kłamstwa rozpowszechniane prawdopodobnie przez byłych pracowników zwolnionych przez niekompetencję. Kierowniczka oprócz tego, że jest świetnym człowiekiem, jest przede wszystkim profesjonalistką, która do wszystkich odnosi się z szacunkiem i daje kredyt zaufania. Niestety nie wszyscy wykorzystują swoje szanse, a później szukają winnych wokół, nie przyjmując do wiadomości, że nie sprawdzili się na danym stanowisku. Nikt też nie zwolnił się dlatego, że kawa to jedyny plus. Praca w Pozzani to nie tylko praca, ale też zgrany zespół i naprawdę świetna atmosfera pełna śmiechu i wsparcia. Z niecierpliwością czekamy na dołączenie nowej osoby do zespołu!

Maja

Pracuję w Pozzani już od trzech lat i to naprawdę wspaniałe miejsce do pracy. Atmosfera jest super, mamy kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, a kontakt z przełożonymi jest bezproblemowy. Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę, a po roku na czas nieokreślony. No i mamy pyszną kawę :)

Angela Nowy wpis

Fajnie, jakby ktoś coś napisał o pracy jako specjalistka ds. e-commerce. Interesuje mnie sprawa formalna. W ogłoszeniu dają pracownikowi długoletnie zatrudnienie i umowę o pracę. Od razu dają umowę na czas nieokreślony, czy na konkretny czas? No bo jak pierwsze, no to faktycznie ma to charakter długoterminowy.

Pozzani

Zatrudniamy u nas tylko na umowę o pracę w wymiarze pracy: 8h. Zapraszamy do rekrutacji.

Danuta
@Pozzani

A czy najpierw zawierana jest umowa próbna? Jeśli tak na ile miesięcy? Kolejna umowa już bezterminowa?

@Danuta

Umowa zawierana jest na 3-miesięczny okres próbny. Kolejna to 12 miesięcy, a trzecia jest na czas nieokreślony. Wszystkie one to oczywiście umowy o pracę, nie zawieramy z pracownikami umów "śmieciowych".

Pozzani

Śledź proszę portale z ogłoszeniami, szybko się rozwijamy, więc jest duże prawdopodobieństwo, że tak.

@Pozzani

Jaki portal masz na myśli? Gdzie są wrzucane ogłoszenia?

@Dominika

Dodajemy ogłoszenia głownie na pracuj.pl, ale na ten moment nie mamy otwartej rektutacji na żadne stanowisko.

Elżbieta
@Pozzani

A czy w najbliższym czasie planujecie zrobić jakąś rekrutację :-)?

Pozzaniusz

Nieprawda, nie każdy dostaje w tej firmie 2. umowę na okres 12. miesiecy... Nie wprowadzajcie kandydatów w błąd!

@Pozzaniusz

Nie każdy? No bo ktoś wyżej napisał, że na uop tylko zatrudniają. No to na b2b też jednak można się ugadać?

@Dominika

Każdy i zatrudniamy tylko na UOP. Był w firmie tylko JEDEN przypadek, kiedy pracownik po okresie próbnym otrzymał przedłużenie okresu próbnego o kolejne 3 miesiące i kolejną szansę... niestety nie pozostał z nami. Pozostawiam każdemu rozważanie dlaczego tak się stało. Z pozdrowieniami i Wesołych Świąt.

Candidate
@Pozzani

Przeczycie sami sobie. Piszecie każdy, a potem, że był jeden przypadek. To znaczy że NIE KAŻDY

Pozzaniusz
@Pozzani

Pozostawiam każdemu do rozważenia czy to poważne zachowanie dawanie 2x okresu próbnego osobie, której nie brakowało umiejętności, dobrze wpisała się w zespół i dobrze współpracowała z innymi, osobie, która angażowała się, starała i dostarczała nowych pomysłów na rozwój firmy i e-sklepu. Czyżby ktoś czuł się zagrożony? Pozostawiam każdemu do rozważenia czy chce pracować w firmie, która obawia się, że ktoś jest bystrzejszy lub dokładniejszy od już pracujących osób.

Black Nowy wpis

Ewa Nowy wpis

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Firma proponuje elastyczny czas pracy. Czy to znaczy, że pracownik może sam zadecydować o tym, w jakich godzinach chce pracować? Jak mam to interpretować? Poza tym, czy do pakietu medycznego i ubezpieczenia można podpiąć członka rodziny? W tym wypadku męża? Z góry dziękuję za informację, będę składać CV na to stanowisko :-P

Maja Nowy wpis

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pozzani Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Potencjalna kandydatka

@Potencjalna kandydatka

No nie tylko o kawie jest w ogłoszeniu. Bo i o pakiecie medycznym i ubezpieczeniu, czy twórczej atmosferze. Inna sprawa, to szczegóły. Czyli w jakim stopniu firma pokrywa koszt ubezpieczenia i opieki medycznej i co takiego twórczego jest w tej atmosferze? Można też wiedzieć od kogoś, kto tu teraz robi, ile na tym stanowisku płacą?

Maja
@Potencjalna kandydatka

Hej, pracuje w tej firmie już ponad trzy lata i jestem bardzo zadowolona. Panuje przyjacielska atmosfera i to nie tylko wśród koleżanek i kolegów, ale również kierownictwo i szef, którzy zawsze są otwarci na rozmowę i są naprawdę super. No i mamy doskonałą kawę, bez limitu ;) Niestety mieliśmy sytuację gdy kilku pracowników którzy okazali się niekompetentni i niewłaściwie wpłynęło na renomę firmy. Ale proszę się tym nie sugerować. Polecam pracę w pozzani z czystym sumieniem

Pracowniczka
@Potencjalna kandydatka

Powiem wprost - osoba, która napisała ten komentarz, albo nie pracowała nigdy w toksycznej atmosferze i nie wie co to oznacza, albo robi sobie z tego kabaret. Czy mówi o kierowniczce, która ZAWSZE staje po stronie pracownika? A może o kierowniczce, która pomaga pracownikom, jest wyrozumiała? cierpliwa i daje szanse każdemu kto jest zaangażowany w pracę? Pracuje tu naprawdę wiele lat i nigdy nie było tak dobrze, jak jest teraz za czasów jej „rządów”!! Nie wierzcie w bzdury, które piszą prawdopodobnie byli pracownicy, którzy nawet nie udawali, że są zaangażowani w swoje obowiązki. Być może ciężko jest im się pogodzić z tym, że nie dawali od siebie nawet minimum i teraz szukają winnych ;)

Angelika
@Maja

"Toksyczny" to ostatnie słowo, którego mogłabym użyć, opisując pracę w Pozzani (a pracuję tu już ponad 1,5 roku). Atmosfera jest bardzo przyjemna, komfort pracy duży, a wspomniana przełożona to wyrozumiała, profesjonalna i elastyczna osoba. Zawsze można się z nią dogadać i w razie problemów jest dostępna dla zespołu. Nie rozumiem, po co pisać tak beznadziejne komentarze, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Najlepiej przyjść na rozmowę i samej/samemu zweryfikować :)

Magda

Renata

Może jakieś szczegóły podasz? Słabo czyli ile tak mniej więcej? Serio są jakieś podziały, czy może bardziej patrzą na zaangażowanie pracowników i na tej podstawie jakieś premie tu są?

Mr. Nozka
@Renata

Slabo czyli minimalnie wiecej niz najnizsza krajowa. Pierwsi zeby dac opieprz jak sie cos zle zrobi, ostatni zeby pochwalic pracownika za cokolwiek co zrobi dobrze.

@Mr. Nozka

A na jakich stanowiskach płacą minimalnie więcej, niż najniższa krajowa i czy po lipcowej podwyżce tej ustawowej kwoty zrobili Wam podwyżki? Może lepiej podać, jakiej mniej więcej kwoty mogę tu oczekiwać, gdybym chciał się zatrudnić, jako Specjalista ds. administracyjnych? Gdy w zeszłym roku dawali takie ogłoszenie, to chwalili się, że jest u nich długoletnie zatrudnienie i umowa o pracę. Czyli co, kiedy dają UoP na stałe, od razu?

Andrzej Mumot , klient

Otrzymałem przesyłkę /nr.zamowienia 873139/ w dniu 23.06.2023 , szybka dostawa , wystawiona faktura -wszystko ok ale ..brakowało w kartonie 1 fitr /wkład do dzbanka/ miało być 9+ 1 szt i właśnie tej sztuki nie było. Karton niechlujnie zamknięty taśmą , myślę że ktoś wyjął 1 wkład do dzbanka ale czy w magazynie czy w drodze do mnie -nie wiem .Jestem stratny. pozdrawiam Andrzej Mumot

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Pozzani Polska Sp. z o.o. na stanowisko specjalista e-commerce? Pojawiło się 8 lutego na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Renata

Czy ktoś tu pracował jako Specjalista ds. e-commerce? Szukam informacji i tak trafiła tutaj. W tym ogłoszeniu w sieci napisali, że oferują umowę o pracę, ale mnie interesuje bardziej wynagrodzenie. I czy ktoś napisze, jaka jest pensja zasadnicza? Może tez czy są jakieś premie regularne, czyli co miesiąc?

@Renata

Dzień dobry, przykro nam, ale na ten moment nie ma u nas otwartej rektutacji na to stanowisko.

Mjolnir

Nie traćcie czasu ... na (usunięte przez administratora)jedyne czym mogą zabłysnąć to "kawy tyle ile zdołasz wypić" bo z pewnością nie płacą takie pieniądze jak oferują zarabiało się na takim stanowisku 10 lat temu

Mr.szyjek
@Mjolnir

Kawy tyle ile zdołasz wypić - tylko że nie masz czasu na tą kawę nawet na mały łyk bo M. odrazu się wydrze na cały magazyn że siedzisz cały dzień....

Julia

Dzień dobry. Czy praca na magazynie jest również dla kobiet? Nie jest ciężka?

Zdzich
@Julia

Jak wygląda praca na magazynie,oraz przybliżone zarobki netto? Pozdrawiam

Pracowałem
@Zdzich

Zarobki dosyć niskie bo 2500zl netto na początek a później 2800zl

@Pracowałem

No może odrobinkę faktycznie nieco niskie... A od jakiego czasu utrzymują się właśnie na tym poziomie? Może w końcu coś podwyższą?

Twój ex

Słaba firma, słabo płacą.

Patrykdajbuha
@Twój ex

A do tego samozwańczy kierownik (usunięte przez administratora) traktuje ludzi z buta a sam nie posiada żadnych kompetencji do kierowania ludźmi bo tak go traktowali kiedyś i teraz on myśli że też może tylko to już nie te czasy ale karma wraca i trafisz na kamień....

Pozzani Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko specjalista e-commerce. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

zapytanie

Na jaki adres można kierować CV ?

zapytanie

Na jaki adres można kierować CV ?

Jak jest z pakietem medycznym w Pozzani Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pozzani

W firmie funkcjonuje pakiet Medyczny PZU dla każdego pracownika. Istnieje możliwość podpięcia pod ten pakiet także członków rodziny.

Na czym dokładnie polega praca na magazynie ?

@Zainteresowany

Praca na magazynie dokładnie opisana jest w ogłoszeniu o pracę :) Nic mniej, nic więcej :)

Elżbieta
@Pozzani

A czy kobiety mogą pracować na tym stanowisku :-) ?

@Elżbieta

Oczywiście, zapraszamy do przesyłania swoich CV.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Pozzani Polska Sp. z o.o. na stanowisko Copywriter? Pojawiło się 21 października na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Pozzani

Przykro mi poinformować, ale ta rekrutacja została już zamknięta, a nowy członek zespołu zatrudniony :) Polecamy śledzić nasze ogłoszenia w przyszłości, co chwila poszukujemy nowych osób do rozwijającego się zespołu.

Egon

Jestem kurierem jeżdżę kilka lat po firmach i jest to firma która prubuje wymusić pieniądze z ubezpieczalni niedawno miałem sytuację że kartoniki 2 były leeko zagięte i miałem protokół na to pisać ????????ogólnie nie polecam tej firmy nikomu a zwłaszcza kuriera którzy muszą tam jeździć!!!

@Egon

Zgodnie z umowami podpisywanymi z firmami kurierskimi naszym obowiązkiem jest spisanie protokołu szkody w momencie gdy jest stwierdzone uszkodzenie zewnętrzne przesyłki. Brak takiego protokołu zamyka wszelką drogę do reklamacji w przypadku, gdy produkt jest uszkodzony. Jest to jak najbardziej normalna praktyka i w każdej firmie wysyłającej takie ilości przesyłek. Spisanie protokołu wcale nie oznacza jeszcze składania reklamacji, a wielu kurierów odbiera i dostarcza od nas paczki od lat chwaląc sobie współpracę (wspomnę tylko że duża część obsady magazynowej to u nas byli kurierzy, którzy po prostu znają się na rzeczy).

DaimonFrey

Dzień dobry, czy istnieje możliwość aby poznać przyczynę/przyczyny odrzucenia apikacji? Jeśli tak to z kim można się skontaktować w tek kwestii?

Antoni
@DaimonFrey

Jesteś pewien że aplikowałeś na dobry adres? Czemu wybrałeś akurat Pozzani, co sprawiło że chcesz aplikować akurat tutaj? Mam nadzieję że firma niedługo się odezwie a Ty napiszesz jak wyglądał dalej proces rekrutacyjny. :)

xx
@Antoni

won spamerze

Mały

A jak w tej firmie wyglądają zarobki? Np. w obsłudze klienta lub w magazynie?

W jaki sposób oni rekrutują ?

@Ania

Rekrutujemy z wykorzystaniem pracuj.pl i olx. Rekrutacja obecnie odbywa się zdalnie lub podczas spotkania w naszej firmie i może wymagać 2-3 etapów (w zależności od stanowiska).

Aneta
@Pozzani

Witam, czy mogłabym poznać jak wyglądają dokładniej te etapy rekrutacji w Pozzani? Chodzi mi akurat o stanowisko kierownika działu obsługi klienta, na które aktualnie widziałam, że trwa rekrutacja. Czy trzeba się jakoś szczególnie przygotować do rozmowy o pracę? Jakie tematy są poruszane?

Zostaw merytoryczną opinię o Pozzani Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Pozzani Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pozzani Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pozzani Polska Sp. z o.o.?

Pozzani Polska Sp. z o.o.
  • Równinna 31
    87-100 Toruń

Pozzani Polska Sp. z o.o.