Opinie o BT Businesstax Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BT Businesstax Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BT Businesstax Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BT Businesstax Sp. z o.o. w Katowice

Była pracownica Nowy wpis

Klienci w większości sympatyczni, jest paru gagatków ,którym trzeba przypominać o dostarczeniu dokumentów, ale po telefonie dokumenty są dostarczane natychmiast. Bardzo mile zaskoczyła mnie organizacja pracy, bez problemu można wyrobić się w 8 godzinach pracy, nawet przy liczeniu podatków, co nie jest tak oczywiste w BR. Czas pracy zadaniowy - co jest super rozwiązaniem. Szefowe służą wiedzą i odpowiedzą na każde pytanie. Pracując tam, zyskałam bardzo dużo umiejętności praktycznych. Przemiła atmosfera. Pracę zmieniłam tylko dlatego, że byłam zmuszona przeprowadzić się kilkaset kilometrów od Katowic.

Cześć wszystkim, Mam dylemat w sprawie zatrudnienia. Czy kierownictwo buduje sprzyjające warunki pracy w firmie? Podziękowania za pomoc.

BT Nowy wpis

Odradzam pracę w tym miejscu. Mimo tego, że atmosfera i zaangażowanie szefowej na początku robi dobre wrażenie, to niestety po krótkim czasie zostaje się zasypanym pracą najczęściej jest to sprzątanie spółek (tak ze dwa lata wstecz i wyprowadzanie tego na prostą) oraz bieżące księgowania. Księgi nie są prowadzone wg mnie dokładnie i rzetelnie ( jak chce się coś wyjaśnić z klientem, wyprostować to często słyszy się pretensje, że klient się skarży i mamy do niego nie pisać). Nie są księgowane rzeczy na bieżąco wielokrotnie, bo nie ma na to wystarczająco czasu. Dodatkowo poza księgowaniem trzeba sprzątać biuro (odkurzanie, wyrzucanie (usunięte przez administratora) co nie jest w kompetencji księgowego. Wynagrodzenie przeciętne, niestety klienci są sporzy a bardzo mało płacą co rzutuje na wynagrodzenie pracowników. Dodatkowo szefowa nie chwali w żaden sposób pracowników, ciągle ma pretensje i jest bardzo nerwowa. Każdy pomysł, który się jej podsuwa nie jest wdrażany, a potem słyszymy narzekania, że coś się sypie. Podsumowując, odradzam pracę w tym biurze rachunkowym. Klient jest bezkarny, może robić co chce i pomiatać pracownikami biura. Szefowa nie stara się dogadać z klientem i ustalić warunków współpracy.

Andreas Nowy wpis

Solidna firma. Informacje szczere. Jeśli masz zapłacić podatki, to w BusinessTax’ie ci to powiedzą wprost i bez ściemy. Ocenią też Twój pomysł biznesowy z punktu widzenia księgowości. Nierzadko dowiesz się o meandrach prawa związanego z Twoją firmą. Atmosfera przyjęcia gości – Klientów przemiła. Polecam. Ps. Sie sprechen auch Deutsch.

Zostaw merytoryczną opinię o BT Businesstax Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BT Businesstax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BT Businesstax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BT Businesstax Sp. z o.o.
  • Sokolska 14 lok. 6
    40-086 Katowice

BT Businesstax Sp. z o.o.