Opinie o Activepoint Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Activepoint Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Activepoint Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activepoint Sp. z o.o. w Poznań

Bogusia

Firma działając jako kurierexpert.PL wynajmuje inne firmy do realizacji przesyłek i później nie rozlicz się z pobrań. Pieniądze otrzymałam dopiero po 3 miesiącach jak napisałam reklamację , w której poinformowałam o zgłoszeniu na policję. Na pozostałe maile otrzymywałam automatyczne odpowiedzi. Uważam, że jest to firma oszukująca ludzi i teraz patrząc na inne wpisy, moje obawy się potwierdziły. Nie rozumiem dlaczego nadal mogą działać, choć jest na tę firmę tyle skarg. Co robią organy ścigania , dlaczego (usunięte przez administratora) mogą nadal funkcjonować? Stanowczo odradzam korzystanie z kurierexpres.PL, który jest właściwie Activepoint Sp. Z o.o.

Bo to złodziej

Co jaki czas w Activepoint Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dominik

Witam, czy otrzymał ktoś zaległy zwrot pobrania. Osobiście czekam już 34 dzień roboczy na zwrot pobrania w wysokości ok.1500 złotych, co nie ukrywam że dla mnie - studenta jest bardzo dużą ilością pieniędzy. Obawiam się negatywnych odpowiedzi, lecz czy udało się komuś odzyskać pieniądze polubownie? Czy może powinienem od razu zwrócić się ze sprawą na policję? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Dominik

Witam . Udało się odzyskać pieniądze ? Niestety również czekam na kwotę z pobrania od stycznia

Bogusia

Agata
@Bogusia

jest jakiś nr tel do firmy?

@Bogusia

Witam . Również składałam reklamacje i niestety kasy brak do dziś od stycznia .

Bo to złodziej

Zastanawiam się jak takie firmy mogą działać. Kurierexpert ewidentnie (usunięte przez administratora) ludzi nie płacąc pobrania, jest ogrom negatywnych opinii, spraw na policji, sądow i co? I oni nadal ludzi (usunięte przez administratora) Mi nie wypłacili pobrania 1720zl, czekam 3miesiac i jak czytam komentarze ludzi którzy czekają rok to mnie krew zalewa....!!! Gdzie policja i sądy? Przecież takie firmy powinny być od razu zamkniete

@Marcin

Prokuratura juz ponad rok toczy postępowanie. Inspekcja handlowa rozkłada ręce. Policja tylko przyjmuje zgłoszenie. (usunięte przez administratora)

Pobranie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Nie otrzymałam pobrania, ponad 2000 zł. Przesyłka odebrana 22 luty. Brak kontaktu z firmą, pełno (usunięte przez administratora) osób, firma co chwile działa pod inną witryną internetową, ja nacięłam się na kurierexpert.pl więcej informacji i osób (usunięte przez administratora) znajdziecie na grupie na Facebooku pod nazwą sender24, boxpoint - (usunięte przez administratora)

Wilga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy ktoś się orientuje czy gdzieś jest toczona sprawa przeciwko tej firmie ? Czy był ktoś może pod adresem siedziby tej firmy . Również nie zwrócono mi pobrania

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Activepoint Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
ELPLC S.A.
Dominik

Oszukana
@Dominik

Trzeba niestety iść na Policję, inaczej nie ma opcji żadnej na przelew. Nie odpisują na maile, kontaktu telefonicznego nie ma. Że taka firma jeszcze działa i nikt ich nie zamknął….

Klientka
@Dominik

Dzień dobry Ja też czekam na zwrot 1232 zł. Z tego co czytam w komentarzach oni nie oddają pieniędzy .Strasznie to przykre, że o swoje pieniądze trzeba sie szarpać.

Ja czekam od września…. Pieniędzy nie będzie, proszę już o nich zapomnieć :(

Marcin Branaś
@Dominik

Witam, otrzymał Pan wkoncu pobranie? Ja czekam trzeci miesiąc i cisza, przychodzą tylko automatyczne odpowiedzi, kwota pobrania 1720 zł. W tym tyg zgłoszę sprawę na policji.

Mirek

Firma prowadzi przestępczą działalność polegającą na zawłaszczaniu kwot pieniędzy pochodzących z przesyłek pobraniowych. Moja przesyłka pobraniowa na kwotę 1200 zł z dnia 31.12.2024 do dzisiaj tj. do 19.03.2024r. nie została przelana na moje konto, mimo wielokrotnych monitów i reklamacji. Odpowiedzi e-meilowe są prawdopodobnie generowane przez automat, które często są zwykłym bełkotem. W dniu dzisiejszym drukuję wszystkie dokumenty i zgłaszam organom ścigania popełnienie przestępstwa (usunięte przez administratora) internetowego.

arek.smuk@gmail.com

Również zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę. Sprawę zgłaszam na dniach na policję. Czy może ktoś posiada nr telefonu/namiary na tą firmę? Proszę o kontakt i pomoc. Firma zalega mi ponad 1000 zł

@arek.smuk@gmail.com

Numeru telefonu nie ma, ale jest mail, na którego nie odpisują: kontakt@kurierexpert.pl

Co jaki czas w Activepoint Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Również nie dostałam zwrotu pieniędzy z pobrania i będę kierować sprawę do prokuratury. Jeśli ktoś chce się dołączyć , zapraszam mail niunia0611@wp.pl

Klaudia

Czy ma ktoś może adres E-mail na który można się z nimi skontaktować ?

oszukany

prowadzą stronę Kurierexpert.pl, nie zwracają pieniędzy!!! Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów PS Te same osoby prowadzą poniższe firmy! Activepoint Sp z o. o. Active post Sp z o. o. D4M Sp z o. o.

Klient

Poprzez stronę bluepost.pl wysłałem paczkę za pobraniem i nie chcą oddać moich pieniędzy od prawie roku, pomimo wielokrotnych prób kontaktu. Nawet nie odpowiadają na wiadomości. Wielka ignorancja i zwykłe złodziejstwo. Stanowczo odradzam pracę z oszustami.

jurq007

Radze uważać to (usunięte przez administratora) nie zwracają przesyłki pobraniow.

JUFU

Z usług kurierskich firmy Activepoint Sp. z o.o. korzystam od kilku lat. Nie ma większego problemu choć kontakt jest bardzo utrudniony wręcz niemożliwy. A największym niewypałem w tej firmie są przesyłki pobraniowe. Firma notorycznie przeciąga wypłatę pobrań spóźniając się nawet o miesiąc i dłużej. W moim przypadku nie było takiej sytuacji abym nie musiał monitować o przekazanie środków z pobrania na moje konto. Inaczej to każda przesyłka pobraniowa to konieczność upominania się o swoje pieniądze. Kontakt e0mail przez stronę nic nie pomaga i jest ignorowany. Wypłata pobrań następuje na zasadzie jak chce to przeleje. Nikt za to nie odpowiada. A rozmawiać nie ma z kim. Osoby zainteresowane przesyłkami pobraniowymi powinny omijać tę firmę szerokim łukiem.

wedkaaa

Radze uważać na stronę którą prowadzą https://bluepost.pl Nie wykonują zwrotu pobrań wysyłanych przesyłek Nie odpowiadają na emaile Obecnie zalegają mi na kwotę ok 5000 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Activepoint Sp. z o.o. - Poznań

Activepoint Sp. z o.o.