Opinie o arena.pl sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arena.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arena.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arena.pl Sp. z o.o. w Poznań

Niestety od kiedy firma zatrudniła Dyrektora Generalnego, po chwilowej poprawie, jest totalny kryzys. Próby wprowadzania zasad korporacyjnych do małego zespołu, tworzenie rozbudowanej struktury menadżerski i dyrektorskiej, a brak ludzi na niższych stanowiskach. Przede wszystkim razi to, że Dyrektor Generalny zrzuca wszelkie zadania i obowiązki na pracowników niższego szczebla, po czym przedstawia te zadania zarządowi jako wykonane samodzielnie. Nie ma to nic wspólnego z delegowaniem obowiązków tylko z wyzyskiwaniem dobrych pracowników. Cała atmosfera budowana przez zespół została zniszczona przez Dyrektora, który wprowadza negatywną energię i mobbing. Nie nadaje się on na menadżera, nie umie motywować ani szkolić pracowników, zrzuca odpowiedzialność za swoje błędy na pracowników niższego szczebla. Myślę, że czas by Zarząd i Pani Prezes porządnie przyjrzeli się pracy Dyrektora Generalnego i zweryfikowali co rzeczywiście robi oprócz przypisywania sobie zasług innych i wprowadzaniu negatywnej atmosfery wśród pracowników.

Maksiu
@Pracownik 2

Po co trzech przełożonych na jednego pracownika? Nie bardzo rozumiem skąd taki pomysł? Tak łatwo tu awansować czy poprzyjmowali ludzi na stanowiska i nie bardzo jest dla nich zajęcie?

Honorata

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie przyjęć. Aktualnie nie znalazłam żadnych ofert i ciekawa jestem jak często kogoś tutaj do pracy w ostatnim czasie szukają i ile osób obecnie pracuje? Kiedy ktoś ostatnio się przyjął i na jakie stanowisko?

Dusia
@Oksana

a to gdzieś wyczaiłaś do nich oferty pracy? możesz napisać gdzie i na jakie stanowiska, bo ja przetrzepałam cały Internet i nie widzę żadnych ogłoszeń nawet tych archiwalnych...a może już tam pracujesz u nich? :)

@PracodawcaNie polecam. Nie zostały mi wypłacone pieniądze. Po 10 dniach pracy dostałam 670 zł gdy byliśmy umówieni na 1000 zł. Samą wypłatę bardzo trudno było uzyskać. Termin był non stop przekładany. Po 3 tygodniach musiałam przyjść w środku nocy do klubu, by dostać niepełną wypłatę w gotówce. Na pożegnanie dostałam tekst bym nie pyskowała i albo biorę pieniądze albo nic nie dostaję. Podsumowując- Jeśli chcecie uprawiać wolontariat dla klubu(usunięte przez administratora)to bardzo polecam, jeśli jednak chcecie zarobić chociaż minimalną krajową radzę zatrudnić się gdziekolwiek indziej.

a dlaczego po 10 dniach zrezygnowałaś? każdemu tak robią problem z wypłacaniem pensji, czy tylko Ty miałaś taką sytuację?

Co było powodem tego, że nie dostałeś od razu pełnej tygodniówki? Czy tą pierwszą część otrzymałeś na konto? Jak to było?

Krystian Nowy wpis

Nie polecam kupować na arena.pl , nie ufałem tej stronie i zamówiłem najpierw paczke za 30 zł celem sprawdzenia przebiegu transakcji i wysyłki. Oczywiście potwierdzenie płatności jest ale brak śledzenia przesyłki, brak wysyłki , brak kontaktu, przepadło na szczęście 30 zł a nie 3000 :D polecam tak robić na niesprawdzonych stronach gdy chcesz kupić coś większego zaoszczędzi to pieniedzy nerwow i czasu. Pozdrawiam

Czy w Arena.pl Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

@Honorata

Nie próbuj nawet. Zachowaj zdrowie. Nie polecam.

Honorata

Zdrowie? A napiszesz z bieżącej sytuacji coś więcej? I czy mimo wszystko jest szansa na odpowiedzi do powyższych pytań? Mimo wszystko wciąż jestem ciekawa

Oksana

Co masz na myśli to pisząc , sama chciałam iść tam do pracy

Dusia
@Oksana

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Arena.pl Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Pracownik 2

Przytoczę słowa kogoś z wcześniejszych wpisów: „o arenie można powiedzieć wiele rzeczy” - szkoda, że tych pozytywnych jest już tak mało. Miałam szansę współpracować z szanownym Panem dyrektorem, jeśli oceniać jego wpływ na firmę - to większego mąciciela nie widziałam, wtrąca się wszędzie gdzie może, kłamie i (usunięte przez administratora) z perspektywy czasu myśle, że dobrze było odejść i zweryfikować słowa i czyny tego człowieka. Dzisiaj wiem, że mało tego, że po prostu nie ma racji i brnie w zaparte, to dodatkowo zwyczajnie nie zna sie na niczym tworząc przy tym mylne pozory. Ciekawi mnie jeszcze jego cyt.: „network” - powoływanie sie na znajomych i ich znajomych. Tak często o nim wspomina i wytyka podczas rozmowy - on sie czuje po prostu lepszy od szeregowego pracownika, to czuć. W arenie nie ma szans na rozwój, nie ma szans na spokój, nie ma szans na normalne zaplanowanie urlopu, nie ma szans na godne wynagrodzenie. Moje odczucia są bardzo złe, bardzo dobrze wspominam ludzi w pełni zaangażowanych w szczególności z BOK z IT i ze sprzedaży, super było także w dziale prawnym. Co mogłabym jeszcze dodać to na pewno fakt, iż w arenie na jednego pracownika przypada 3 menadżerów. Posiadając zaplecze 3 pracowników - potrafią mieć 6 menadżerów, którzy nie robią chyba nic - oprócz grzebania palcem w uchu. Bez pozdrowień panie dyrektorze. (Celowo z małej litery). Dla przyszłych kandydatów: chcielibyście żyć w spokoju i zdrowiu - omijajcie arenę szerokim łukiem - to nie jest miejsce dla Was. Na mapie Poznania jest wiele więcej firm, które przynajmniej sprawiają pozory - arena.pl jest czarnym punktem na mapie tego miasta.

@Pracownik 2

Niestety, ale wszystko to jest prawdą. Firma się skończyła - prywatny (usunięte przez administratora) jegomościa, polityka i kolesiostwo wychodzą właśnie w tym momencie. Mnie to cieszy, bo ani on skuteczny, ani lubiany. Najlepiej potrafi obiecywać i czarować - ale wygląda na to, że w końcu się otrząsnął ktoś z Was i miał odwagę napisać publicznie.

Niestety również muszę się zgodzić z powyższym. Odradzam aplikowanie do tej firmy, chyba, że komuś odpowiada brak możliwości rozwoju, negatywna atmosfera i chaos w komunikacji. Obecnym pracownikom polecam rozejrzenie się za lepszymi ofertami (a o to nie trudno) i ucieczkę z tego tonącego statku. Cała Arena to nieśmieszny żart.

Maksiu

Justyna Hyz

Witam. Jak mogę wstawić zdjęcie w opisie na arena.pl Czy jest jakiś filmik jak można to zrobić? Próbuje wstawić ale pokazuje mi się tylko opis zdjęcia przy opisie bez możliwości wglądu i widoku zdjęcia... Proszę o kontakt : kontakt@adk-meble.pl Pozdrawiam.

Nieznany 22

Ja powiem ze mam propozycję pracy przez fa firmę i w podobnej firmie chce tam iść bo mają ciekawe oferty pracy przez tą firmę będę szedł pierwszy raz do pracy tak że może i będzie ok trawis2@o2.pl

@Nieznany 22

hej, a jakie stanowisko masz tę prepozycję? gdzie to wynalazłeś tak w sumie, bo ja to znaleźć niczego kiedyś nie mogłam. opowiesz coś o tych warunkach?

Danuta

Wczoraj kupiłam online dla dziecka fotelik pluszowy rozkładany różowy z koroną. Z zakupu moja wnuczka jest mega zadowolona. Fotelik jest ergonomiczny, siedzisko wygodne i nie ma obawy jeśli roczny maluch z niego spadnie, że zrobi sobie krzywdę .Przesyłka dotarła do mnie nazajutrz zgodnie z tym co w swojej ofercie zamieścił sklep. Polecam.

Dawid

Widziałem wpis ze wynagrodzenia są tu w porządku. To się nie zmieniło i kasa nadal jest ok? Podacie stawkę dla nowo przyjętych? Mam nadzieję że jest więcej niż minimalna krajowa?

Koksik

Sprzedaje na Arena i powiem, że początki były bardzo słabe, obsługa serwisu była na kiepskim poziomie ale to już przeszłość. Obecnie Arena się rozwija ludzie zaczynają kupować i w nie długiej przyszłości może zagrozić Allegro. Aby nie szaleli z prowizjami jak Allegro. Polecam

Iga
@Koksik

Kupowalam za pisrednictwem areny. Czekam pol roku na towar lub zwrot gotówki. Arena rozwija się i owszem ale pod wzgledem (usunięte przez administratora) Praca w takiej firmie to chyba za kare.

Jolanta

W info prasowej z maja pani prezes mówi, że rozbudowany został zespół programistów. Czyżby koniec fali zatrudnień w Arenie? :/

Magda

często macie nowe osoby w firmie?

@Magda

Zatrudnienie nowych osób w firmie najczęściej związane jest z rozbudową poszczególnych działów. Ze względu na ciągły rozwój platformy Arena.pl nasz zespół stale się powiększa.

Zuzanna
@Pracodawca

A jak jest obecnie z pracą w Arena.pl? Czy na ten moment również poszukiwani są jacyś pracownicy, na któryś z działów? Niestety nie znalazłam aktualnych ofert pracy (albo źle szukałam) więc jestem ciekawa co i jak :) Jeśli można obecnie aplikować, to o jakie konkretnie stanowisko może się ubiegać osoba bez doświadczenia?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Arena.pl Sp. z o.o.?

W zależności od stanowiska poszukiwani są pracownicy zarówno z doświadczeniem w branży, jak i dopiero zaczynający przygodę z rynkiem e-commerce.

Tomazu-sklep

Witam wszystkich którzy trafili na arena.pl i Pozdrawiam serdecznie jeżeli są klientami allledrogo jedynego wszech znanego market place i maja dość wyzysku owej monopolistycznej strony. Będę sprzedawał na arena bo jest to swego rodzaju protest w stosunku do allledrogo. Zachęcam wszystkich przedsiębiorców którzy nie godzą się na taki wyzysk ze strony alledrogo i sprzedawanie na arena.pl Mam również pytanie do zarządu arena.pl: Dlaczego nie robicie reklamy w mediach i tv ludzie i sprzedający sami się do was przeniosą jeżeli tylko zadbacie o wizerunek resztę już macie a dalej tylko świetlana przyszłość jeżeli zasady prowizji i współpracy z wami się nie zmienią. Nie jeden zmieni alledrogo na Arena.pl Tylko trzeba działac akurat czas jest dobry bo od nowego roku danina w serwisie monopolisty ma znów wzrosnąć Do dzieła Arena!!!!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Arena.pl Sp. z o.o.?

Standardowe godziny pracy to 9-17.

monika

Obecnie w firmie dobrze się pracuje. Przyjazna atmosfera w biurze, wynagrodzenie też w porządku. Z tego co wiem, w Arenie zaszły niedawno spore zmiany i opisywane wcześniej sytuacje nie mają już miejsca.

Na stronie zamawianego produktu nie bylo inf.o jego niedostępności.!8 maja potwierdzono przyjęcie wpłaty i podano termin dostarczenia na 21 maja.Dzisiaj otrzymalam majla,ze towaru nie ma!

it

czy to prawda, że Właściciele Arena.pl nie płacą wynagrodzenia za wykonaną pracę swoim Pracownikom?

aj
@it

Nie jest to prawdą.

Jaka jest kultura pracy w Arena.pl Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

TakiJeden

Ale wiesz co, powiem Tobie, że (usunięte przez administratora)tutaj głupoty facet. Robisz black marketing - chyba z nudów. Styl Twojej wypowiedzi świadczy o tym, że to nie jest pierwsza Twoja negatywna opinia w tym miejscu. Napiszę tylko tyle, bo przypuszczam kim jesteś - nie wniosłeś do tej firmy nic - oprócz roszczeniowej postawy, swoje niezadowolenie przekładasz na firmę, a nie na kadrę zarządzającą w okresie w jakim pracowałeś, może od tego trzeba zacząć hmm? Polecam wypowiadać się w temacie, jeśli ma się świadomość tego jak jest na prawdę, a nie - bazując na swoich doświadczeniach - w dodatku przez pryzmat byłego - niepracującego już przełożonego, bo jak sięgam pamięcią to właśnie z nim nie porozumiałeś się w kwestiach finansowych? A miałeś taką możliwość. Ja dodam tylko od siebie: poprzedni zarząd to było kompletne dno - widząc tylko czubek swojego nosa, pudrowali swoje "syfy" tym - jak to jest idealnie i dając praktycznie nieograniczone budżety na zatrudnienie, marketing oraz inne kompletnie nieuzasadnione wydatki. To tylko i wyłącznie oni ponoszą odpowiedzialność w moim przekonaniu za sytuację jaka nastąpiła z biegiem czasu. Idąc dalej - Dział IT - kompletnie nieprzemyślane i nieodpowiedzialne podejście do tematów rozwojowych, które skutkowało jeszcze większym bałaganem, gdzieś niżej widziałem odpowiedź jakiegoś pseudo dyrektora o technologiach. Przez pryzmat tego co zrobiliście "Panowie", tego jak pracowaliście oraz jakie osoby zatrudnialiście - stwierdzam - że jesteś Pan słaby... Nie wiem jak jest teraz, bo już dawno nie pracuję w Arenie, ale plotki mówią, że znacznie się poprawiło jeśli chodzi o każdy aspekt. Włączenie się osób odpowiedzialnych za Arenę w rozwój oraz utrzymanie spowodowało, że podobno w końcu doszli do momentu, który pozwala im zaplanować pewne kroki na przyszłość - włącznie z przemyślanym budżetem.

Nudysta
@TakiJeden

Czyli reasumując: 1. Od dawno nie pracujesz w arenie ale wiesz jaki miałem w nią wkład i oceniasz, że nic nie wniosłem. Tak to trzyma się kupy. 2. Mam oceniać kadrę a firmę? A czy to właśnie nie w główniej mierze kadra stanowi firmę oraz to jak ją postrzegamy? 3. Oceniasz pracę reszty działu IT oraz jego decyzje mimo, że tak jak wcześniej pisałeś od dawno tam nie pracujesz. No tak najlepiej opisywać to co nam się wydaje. 4. Uważasz, że Arena obecnie jest dobrze zarządzana, ma zaplanowany budżet itp. Na jakiej podstawie to oceniasz? Skoro widać, że platforma dawno się nie rozwija (usunięte przez administratora)

Jolanta

@Tensam, szukam informacji o pracy przy zapleczu w arena.pl, pomożesz? Z Waszej dyskusji trudno zrozumieć, czy firma bez przeszkód działa i zatrudnia pracowników. Będę wdzięczna za konkrety.

Jaro

Po miesiącu czekania i braku kontaktu zwrócono pieniądze towar (problemy z pau)

Zostaw merytoryczną opinię o Arena.pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Arena.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arena.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arena.pl Sp. z o.o.?

Arena.pl Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Arena.pl Sp. z o.o.