Opinie o arena.pl sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arena.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arena.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arena.pl Sp. z o.o. w Poznań

Kamil

Już od kilku lat kupuję na arenie części samochodowe, nigdy nie było problemu z zakupami, trzeba czytać opinie o sprzedawcach i wszystko jest jak trzeba. Zawsze super kontakt telefoniczny i dostawy na czas, polecam.

Robert

Mam same pozytywne doświadczenia z arena.pl, kupuję częściej niż na konkurencyjnym portalu ze względu na dużo niższe ceny! Polecam wszystkim!

Mirosław
@Robert

Od jak dawna robisz już zakupy za pośrednictwem strony Arena.pl? Zastanawiam się w ogóle, jak trafiłeś na tę stronę. Przyznam szczerze, że ja wcześniej o niej nie słyszałem.

Klient

Sporo tu negatywnych opinii na temat arena.pl. Otóż wstawię swoją, jak najbardziej pozytywną. Zamówiłem w czwartek wieczorem części do samochodu, a w poniedziałek mogłem już sobie je zamontować. Wniosek? Bardzo sprawna wysyłka i co najważniejsze zgodna z zamówieniem. P.S. Nie jestem pracownikiem areny.

Lidia
@Klient

@Klient Cieszę się, że Arena.pl sprawnie załatwił Twoja sprawę. Napiszecie, czy firma szuka osób do pracy? Nie widzę nigdzie żadnej informacji na ten temat. Pomożecie?

Maciek_M

na arenie jestem sprzedającym, w ostatnim czasie zrealizowane 4 zamówienia od Klientów , a kasa niestety nie została zwrócona, brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony właściciela, OGÓLNIE NIE POLECAM a zanosiło sie na fajny serwis...

rufen_pl
@Maciek_M

Mam to samo, zmieniłem opcje dostawy na same pobrania.

Filip
@Maciek_M

Ja też jestem sprzedawcą i miałem problem z 1 zamówieniem, ale wczoraj dostałem informację, że do piątku zostaną przesłane środki, a dzisiaj pieniądze wpłynęły.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Arena.pl Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Dominik

Rozumiem negatywne komentarze, ale sam zamówiłem zestaw mebli do biura i nie było żadnych problemów obsługą oraz dostawą. Meble prezentują się świetnie :D

Mariusz

Kupuję na Arenie regularnie, często od różnych sprzedawców.Zawsze wszystko idzie sprawnie, a zakupy są u mnie na czas.Polecam

Kamila

Zdecydowanie polecam! Nigdy nie miałam problemów z zamówieniami, a kupuję na arenie regularnie. Często sporo taniej niż w innych sklepach online.

Nigdy nie zamawiajcie z tej strony 09.10 zamówiłam umywalkę za 410 zł Firma która miala dostać pieniądze od Areny nie otrzymała ich do dziś i pisze mi w Emailu że nie wyślą mi jej. Arena nie odpisuje do nich ani do mnie Wysłalam kilka E-maili i nic. Straszyłam policją i nic. Jestem wściekła na nich i na siebie że zaufałam im. Człowiek odkłada na remont każde 100 zł się liczy a tu taka wpadka 410 zł przepadło. Nawet nie ma hak ich odzyskać Masakra

Żaneta

Arena.pl to super platforma, kupuję na niej regularnie i nigdy nie miałam problemu. Polecam.

Na arenie mam wielu sprawdzonych sprzedawców i jestem bardzo zadowolony z zakupów. Zawsze na czas, szybka informacja jeśli jakiegoś towaru nie ma albo przesyłka będzie wydłużona. Serio nie ma się do czego przyczepić!

EO

Złożyłam zamówienie 20.01 do dwóch sklepów. Z jednego zamówienie zostało zrealizowane 23.01. Z drugiego do dnia 28.01. nie zostało zrealizowane - EWARO Ewa Rodziewicz, ul. Emilii Plater nr 18, 22-100 Chełm. Firma wystawiła przedmiot który nie jest w jej posiadaniu. W chwili obecnej nie odbierają tel. Poprosiłam Arenę o interwencję. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W przyszłości będę unikać tego typu zakupy poprzez pośrednika.

marcinasia10
@EO

W Październiku kupiłem drzwi do prysznica i do dzisiaj nie otrzymałem ich 570 zł. przepadło. Reklamacje do areny od grudnia składam ( wszystkie dokumenty które mi kazali wysłać wysłałem i niema odzewu ze strony areny).

@EO

I co wyjaśniło się coś? Jestem w podobnej sytuacji.

Lidia
@Monika

Czy udało wam się rozwiązać problemy z brakiem komunikacji z firmą? Przyjęli reklamacje czy dalej nie ma odzewu? Takie sytuacje są bardzo niepokojące, bo wiadomo, że kupując coś online kwestia bezpieczeństwa transakcji jest najważniejsza.

Aleksandra

Bardzo fajna i przejrzysta platforma, kupiłam ostatnio łózko i sofę. Wszytko zgodne z opisem. Gorąco polecam:)

Agata

Ja już kilka razy robiłam zakupy na platformie arena.pl, transakcje przebiegały bez problemowo. Szybka dostawa i super kontakt ze sprzedawcą, także polecam:)

Ella

Nie polecam tej platformy ! Paczka od nadawcy przyszła uszkodzona, brak kontaktu z Arena .pl i ze sprzedającym. Towar byl uszkodzony i nie zgodny z opisem! Brak możliwości zwrotu. Opinii o towarach z sprzedających na tej stronie z palca wyssane, ponieważ nie ma możliwości dodania własnej opinii. Masakra !!! Odradzam !!!

Dawid
@Ella

Twoja opinia jako klienta jest ważna i skoro nie jesteś zadowolony masz prawo do przedstawienia swojego punktu widzenia. Chętnie też przeczytam komentarze pracowników Arena.pl o tym, czy jesteście zadowoleni z pracy. Piszcie proszę swoje opinie.

Iwona

Czy ktoś może mi podać jakiś kontakt do arena.pl (aktywny). Od miesiąca mamy problem techniczny (nieaktywne wszystkie produkty). Nie możemy uzyskać żadnej pomocy. Wysyłaliśmy kilka wiadomości na adres pomoc@arena.pl i nie dostajemy żadnych odpowiedzi, numery telefonu, które kiedyś były aktywne, też są wyłączone.

Kinga15061987

Moje sugestie dla Arena.pl Sp. z o.o.: Zamówiłam czarne kolczyki zdjęcie odbiega od rzeczywistości materiał słaby gatunkowo widoczny klej kolczyki bardzo ciężkie i nie wygodne. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poprawić wykonanie towaru.

anon
@Kinga15061987

Arena tylko pośredniczy w sprzedaży. Tak jak allegro.

Norbi

To jest forum pracownicze więc źle zostały skierowane uwagi!

Wojtek

W sierpniu 2017 pełen obaw związanych z powyższymi opiniami zdecydowałem o dołączeniu do Areny. "Kupiłem" wizję nowego Zarządu, którą dobrze potwierdzają wzrosty obrotów i wyceny. Minęło kilka miesięcy i z mocno zrekonstruowanym zespołem IT spłaciliśmy część długu technologicznego. Do stosu wprowadziliśmy Pythona, NodeJs'a, Serverless Framework, AWS Lambda, AWS SNS, AWS DynamoDB, AWS S3, Google BigQuery. PHP jest wiodącą technologią ale inwestycja w mikroserwisową architekturę event driven pozwala na dobór technologii do rozwiązań i preferencji zespołu. Jeżeli takie tempo się utrzyma to Arena.pl ma szansę stać się jednym z najlepszych miejsc dla ambitnych programistów w Poznaniu - i tego sobie życzę. Wynagrodzenie jest jak najbardziej rynkowe i adekwatne do umiejętności, a perspektywy rozwojowe z tygodnia na tydzień ciekawsze.

pracownik IT
@Wojtek

Potwierdzam opinie. Progres z tygodnia na tydzień coraz bardziej widoczny. Jets bardzo dobrze.

IT MAN
@Wojtek

No i jak "Wojtek"? Nadal polecasz? Szczerze w to wątpię... Perspektywy? O czym Ty mówisz "człowieku".... Śmiać się chce.

Wojtek
@IT MAN

Już nie polecam i już nie współpracuje z Areną. Polecalem rok temu...

Anonimowy z działu IT

Problemy finansowe i strategiczne sklepu internetowego Arena zostały zaadresowane bez klasy, nieprofesjonalnie i bez poszanowania pracowników. W Arena.pl powstały ogromne zaległości finansowe wobec załogi, sięgające setek tysięcy złotych, bez szans na odzyskanie. Jednocześnie firma Arena.pl przesyła listy straszące zakazem konkurencji, uniemożliwiające załodze kontynuowanie pracy w branży e-commerce.

Nie polecam!

To, że właścicele arena.pl nie płacą wynagrodzenia pracownikom - za listopad/ grudzień/styczeń to niestety jest fakt (mamy luty - ludzie nie mają wynagrodzeń!) Szytem beszczelności władz jest wysyłanie pism z "pogróżkami" do pracowników z nakazem nie wygłaszania negatywnych opinii o spółce pod groźbą kary! Dalszy komentarz dotyczący nawiązania ewentualnej współpracy z ww. Spółką pozostawiam Wam! Serdecznie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Arena.pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Arena.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arena.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arena.pl Sp. z o.o.?

Arena.pl Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Arena.pl Sp. z o.o.