Opinie o arena.pl sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arena.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arena.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arena.pl Sp. z o.o. w Poznań

zawiedziony

To będzie smutny wpis. Sytuacja jaka jest obecnie w arena.pl nie napawa optymizmem. Nie otrzymujemy wynagrodzenia. Właściciele mają nas za nic. Jest bardzo źle... Dochodzi powoli do takiej sytuacji, że pracownicy pożyczają pieniądze od przyjaciół/rodziny, aby móc dojechać do pracy ponieważ nie otrzymują wynagrodzenia za prace listopadowe i grudniowe. Serce pęka widząc to co się dzieje. W ostatnim roku udało się zbudować zespół lojalny, zgrany i zaangażowanych ludzi. Wszystko uległo zmianie na trzy dni przed Świętami, 21 grudnia kiedy to prawnik na zlecenie właściciela jeździł do pracowników domu i wręczał wypowiedzenia. Wszystko to działo się za plecami zarządu. A to już działanie, które podlega wszelkiej krytyce. Dzisiaj słyszymy pogardliwe teksty ze strony nowych rządów, który jasno komunikuje, że jesteśmy jemu obojętni. Jesteśmy potrzebni tylko na czas rozmów/negocjacji z inwestorami, aby mógł pokazać, że ma zespół i ręce do pracy. To jest żenujące. Bardzo uwłaczające. Ta sytuacja pokazuje jak bardzo pracownik arena.pl dzisiaj nie ma praw. Jak bardzo umowa o pracę nie działa w dwie strony. Zespołu arena.pl już nie ma. Pewnie za jakiś czas pojawi się nowy zespól arena.pl pod nowym adresem, bo firma od marca będzie miała siedzibę na poznańskich Jeżycach. Piszę to jako były współpracownik. Chciałbym uczciwie przestrzec każdego, aby nie wchodził w żadne układy biznesowe z ww. przedstawicielami.

@zawiedziony

A szkoda bo Polski rynek potrzebuje konkurencji do Allegro.

Januszex
@Marek

Taka konkurencja jak arena.pl tylko umacnia pozycję Allegro na Polskim rynku.

Przemek

Arena.pl kusi pracowników dużym stawkami w porównaniu z konkurencją. Obiecują przy tym rozwój ciekawego projektu oraz możliwość poszerzania swoich umiejętności. Niestety na tym kończy się to co dobre. Projekt tworzony jest bez pomysłu na siebie. Niby ma stanowić konkurencję dla takich serwisów jak Allegro czy Amazon ale nikt w firmie nie potrafi wskazać w jaki sposób platforma ma się wyróżnić na tle konkurencji. Brak wyraźnych celów. W firmie miejsce mają ciągłe kłótnie i konflikty między działami. Projekt wydaje się być stworzony wyłącznie na potrzebę wyciągania kasy od inwestorów oraz NewConnecta. Bezsensowne marnowanie kasy na reklamę, tylko po to żeby wykresy się zgadzały przed inwestorami. Dział IT tworzą bardzo inteligentni ludzie. Tylko co z tego skoro pracują nad jednym z najgorszych jakościowo kodów jakie miałem okazję oglądać. Ich potencjał zdecydowanie się marnuje w tej firmie. Na koniec dochodzi brak zapłaty za wykonaną pracę. Po co zatrudniać pracowników skoro nie ma się jak im zapłacić ¯\_(ツ)_/¯? Rozumiem, że każdemu może podwinąć się noga. Jednak zarząd nie czuje potrzeby poinformowania o tym pracowników. Można pisać maile i listy odpowiedzi i tak się nie dostanie. Wypłaty dalej brak. Takie podejście do swoich pracowników ma zarząd Arena.pl. Reasumując: Jeżeli Twoją wymarzoną pracą jest rozwijanie projektu bez przyszłości, bez pomysłu na siebie, za rozwój którego nie dostaniesz nawet zapłaty to zapraszamy do Arena.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Karol
@Przemek

Niestety to prawda. Pracownicy nie otrzymują wypłaty zarówno Ci na umowę o pracę jak i B2B. Nowy zarząd = koszmarna jakość, a raczej jej brak. Jedno wielkie cwaniactwo. Ludzie są tutaj traktowani bez szacunku. Nie wspomnę o ogromnej ilości firm, które za swoje prace nie dostały wynagrodzenia. To jest skandal. To jest niedorzeczne. Prezes + Jego znajomi właściciele poradzą sobie, bo takich interesów wydmuszek do wyciągania kasy od inwestorów mają wiele. Smród po sobie pozostawiają każdorazowo po zmianie współpracowników. Nie aplikujcie, nie współpracujcie.

MK

Oszuści przestrzegam!!!

partner biznesowy
@MK

To nie jest prawda. Warto pamiętać, że to jest nowa arena, nowy zespół i jakość :)

sprzedawca
@partner biznesowy

sprzedaję tam. Jest ok z miesiąca na miesiąc.

Kaczor
@partner biznesowy

"Nowa" arena jest średnio co 1.5 roku...

PePe
@Kaczor

niestety arena.pl już się skończyła z dniem 21.12.2018.

PePe
@partner biznesowy

ale właściciel ten sam ...

Ewqu

Nie polecam, choć tak na prawdę ocena zależy od działu do jakiego się aplikuje. Sama firma jak i kultura pracy na niskim poziomie. Chcą być alternatywą dla Allegro, a obrany przez nich kierunek jest niejasny. Niby portal dla wybranych sprzedawców, a wychodzi jak łapanka z ulicy, niby portal podobny do Allegro, a prowadzą kampanie reklamową w sposób, że co 3 osoba myśli, że kupują od Arena, co widać w poniższych wpisach. Ponadto brak motywacji, bonusów, irytujące osoby „na gorze”

@Ewqu

Z Twojej wypowiedzi nie wynika jasno, jaki jest główny powód Twojej negatywnej opinii o firmie. Podejrzewam, że miałeś na myśli poziom organizacyjny. Czy jesteś pewien, że w firmie nie istnieje program motywacyjny, czy pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników?

Aktualny kontraktor
@Dawid

Nic takiego nie istnieje, pensje masz tylko na papierku, a przelewu brak!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Arena.pl Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Aktualny kontraktor

Zdecydowanie odradzam współpracę z Arena.pl, zostałem zatrudniony kilka miesięcy temu na podstawie kontraktu. Pierwsze płatności były okej mimo lekkiego opóźnienia. Teraz jest już kolejny miesiąc jak nie mam wypłaconej pensji. Nie wiem po co zatrudniacie specjalistów, po to żeby im nie płacić? Zgadzam się z negatywnymi opiniami bo to co zobaczyłem od środka to przechodzi moje wyobrażenia na temat kiepskiego zarządzania firmą. Wszyscy unikają tematu pensji, nikt nie przekazuje informacji o tym co dokładnie się dzieje. To jest komedia i cyrk! Dowiedziałem się też, że zalegają z pensją nie tylko mi - ale też pozostałym pracownikom. NIE POLECAM!!

KLIENT

Nie polecam, wystawiają fajne fotki, po zamówieniu kontaktują się telefonicznie że niby brakuje, może należy wybrać inny model, kręcą od samego początku, w przypadku wycofania się z zamówienia straszą sądem nasyłają prawników, wystawiają fikcyjne koszty użytkowania, a zamawiany towar jest dalej w ich posiadaniu, CIEKAWY STYL PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI – WZYWAJĄ DO ZAPŁATY ZA TOWAR KTÓRY NIE ISTNIEJE, SKŁADAM DONIESIENIE DO PROKURATORA, FIRMA KTÓRA TAK DZIAŁA TO - Arena.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Jasielska 16A, 60-476 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000414789 (REGON 122527276, NIP 9452167772), Moje sugestie dla Arena.pl Sp. z o.o.: Nie polecam, wystawiają fajne fotki, po zamówieniu kontaktują się telefonicznie że niby brakuje, może należy wybrać inny model, kręcą od samego początku, w przypadku wycofania się z zamówienia straszą sądem nasyłają prawników, wystawiają fikcyjne koszty użytkowania, a zamawiany towar jest dalej w ich posiadaniu, CIEKAWY STYL PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI – WZYWAJĄ DO ZAPŁATY ZA TOWAR KTÓRY NIE ISTNIEJE, SKŁADAM DONIESIENIE DO PROKURATORA, FIRMA KTÓRA TAK DZIAŁA TO - Arena.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Jasielska 16A, 60-476 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000414789 (REGON 122527276, NIP 9452167772), Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam, wystawiają fajne fotki, po zamówieniu kontaktują się telefonicznie że niby brakuje, może należy wybrać inny model, kręcą od samego początku, w przypadku wycofania się z zamówienia straszą sądem nasyłają prawników, wystawiają fikcyjne koszty użytkowania, a zamawiany towar jest dalej w ich posiadaniu, CIEKAWY STYL PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI – WZYWAJĄ DO ZAPŁATY ZA TOWAR KTÓRY NIE ISTNIEJE, SKŁADAM DONIESIENIE DO PROKURATORA, FIRMA KTÓRA TAK DZIAŁA TO - Arena.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Jasielska 16A, 60-476 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000414789 (REGON 122527276, NIP 9452167772),

Joanna B

Zamówiłam zestaw lego dla dziecka. Opłaciłam natychmiast za pomocą PauU. Paczka miała zostać wysłana w ciągu 24h. Po kilku dniach braku paczki i jakiejkolwiek informacji zaczęłam się interesować sprawa. Sprzedający twierdzi, ze nie otrzymał środków od arena.pl. PayU twierdzi, ze płatność została przekazana prawidłowo. A serwis arena.pl nie potrafi mi powiedzieć czy dostanę zamówiony towar czy zwrot pieniędzy i kiedy to nastąpi. Bez mojego kontaktu nikt nie zadał sobie trudu żeby poinformować mnie o zaistniałej sytuacji, problemach z płatnościami itd. Nie polecam!!!

@Joanna B

Mam dokladnie ten sam problem!!! NIE POLECAM!!

Kaśka
@Joanna B

Ja miałam nieco podobny przypadek . Zamówiłam etui do tabletu, pieniądze dotarły do odbiorcy, natomiast towar do mnie nie. Kontakt z Arena był bezsensowny, gdyż jedyne co się dowiedziałam, to że nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sprzedających na ich portalu i nawet nie mają zamiaru interweniować w tej sprawie. Podano mi jedynie nr tel do osoby sprzedającej i maila jednak te dane to fikcja - telefon jest wyłączony a na maila nikt nie odpowiada. Jedyne co mi powiedziano na infolinii Areny, że mogę to głosić na policję. NIKOMU NIE POLECAM ROBIĆ TAM ZAKUPÓW !!!!

Dawid

@lola, znalazłem formularz kontaktowy na stronie firmy pod adresem https://pomoc.arena.pl/hc/pl/requests/new Może warto zacząć od wysłania zapytania? Czy sprawdzałaś skrzynkę na listy lub pytałaś na swojej poczcie? Może przesyłka już na Ciebie oczekuje? Przypominam także, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych i rynku pracy. Do komentowania zachęcam szczególnie obecnych i przyszłych pracowników firmy Arena.pl.

lola

Czy posiada ktoś nr do Arena.pl? opłaciłam a tu brak przesyłki ... ?

Dawid

@Jaro, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Swoją opinię na temat usług może warto wyrazić w innym miejscu w sieci? Na forum GoWork.pl zagląda bardzo wiele osób. Są to kandydaci do pracy i pracownicy, ale też osoby z branży HR szukające obiecujących kandydatów do pracy. Czy ktoś z Was posiada informacje na temat aktualnych rekrutacji do firmy Arena.pl?

Jaro

Firma działa F A T A L N I E !!! Zamówiłem nową baterię do telefonu, a otrzymałem używaną, która się do niczego nie nadaje. Firma odpowiada mi, że to nie oni sprzedali mi tę baterię. Cuchnie na kilometr WYŁUDZANIEM !!!

Ja zamówiłam dziecku inny namiot z pilkami A przyszedł inny ...

Dawid

@Ana, czy zgłosiłaś swoje uwagi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej w firmie? Niemal w każdym przypadku klient ma prawo do złożenia reklamacji. Forum GoWork.pl jest miejscem w którym wymieniamy się opiniami na temat pracy w danym miejscu i takie opinie mają największą wartość dla użytkowników forum.

Ana

Nie polecam!zamawiajac hulajnoge dla córki wyraznie zaznaczylam,ze chce kolor RÓŻOWY, a przysłali niebieski...he jakas pranoja !po to jest produkt wybierany z danym kolorem,zeby taki wyslac do klienta a nie wciskac taki jaki zostal na stanie!!

Dawid

@Syla, mogłabyś doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie chciałaś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Powiedź coś więcej na ten temat. Pamiętaj także, że wypowiadasz się na forum publicznym. Zarzuty, które piszemy w Internecie mogą mieć swoje konsekwencje w świecie realnym.

ITP

Ja mam tylko doświadczenia z rozmowy na programistę. - bardzo fajny szef - dużo nowych technologii - dobre wynagrodzenie jak na polską firmę - fatalne pytania rekrutacyjne, nie sprawdzające wiedzy - nad tym muszą popracować - Sama firma raczej jest "lipna" wystarczy poczytać w internecie. Przyszłość niepewna(Zanim ktoś podejmie współpracę lepiej się zastanowić i postudiować historię firmy - najnowszą też, bo może trafić na kolejną restrukturyzację, modernizację czy zamknięcie. Historia firma to takie Polnische Wirtschaft w pigółce), ale kto wie może teraz karty im się odwrócą i to będzie dobre miejsce do pracy.

TheCrazyDiamond

O Arenie można powiedzieć wiele rzeczy: tych dobrych i tych mniej dobrych. Te mniej dobre to głównie kwestia przeszłości, od której firma w coraz bardziej widoczny sposób się odcina, ze swoją nową, ambitną wizją. Coraz więcej tutaj się *DA* zrobić. Coraz częściej jest poczucie wspólnego sukcesu. Jeszcze nie zawsze wszystkie elementy znajdują się na swoim miejscu, ale na pewno nie ma tu polowań na czarownice, walki szczurów czy jakiejkolwiek nieżyczliwości. Firma osiąga coraz większe sukcesy jeśli chodzi o skalę swojego działania – to jak urosła w ciągu ostatnich kilku miesięcy jest budujące. Jeśli obawiasz się, że to robota 24/7 – bez obawy, tutaj tak nie jest. Jeśli szukasz miejsca, gdzie zadaniem będzie zrobić sobie herbatkę i przeczekać w spokoju 8 godzin – sorry, to także nie tutaj. Ale jeśli lubisz w ramach tych 8h angażować się w budowanie wartościowego biznesu, z ludźmi, którzy się na tym znają, po to by urosnąć razem z firmą – to tutaj właśnie ten tygiel znajdziesz. Jest ambitnie, coraz stabilniej, coraz ciekawiej, coraz efektywniej – wystarczy poczytać inne opinie i zobaczyć, jak zmieniło się ich brzmienie na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Naprawdę polecam.

zadowolony

Pisze to jako zadowolony ze wspolpracy ponad rocznej pracownik, ktory mial przyjemnosc pracować w roznych okresach firmy i smialo moge stwierdzic, że arena.pl jest obecnie w najlepszym momencie rozwoju. Nowy zespół ekspertów i ludzi, którym sie chce pracować i mają doświadczenie. Atmosfera świetna. I zarobki spoko.

KOT
@zadowolony

co za ściema !

zadowolony wciąż
@KOT

To nie ściema, a efekt dobrze podjętej decyzji! Zarobki zaspokajają moje potrzeby prywatne, a zadania ambicje zawodowe. Więc czego chcieć więcej jeśli zespół ludzi do tego jest kapitalny, a Zarządzający znają się na tym biznesie jak mało kto.

maja

Jak wygląda aktualnie praca w arena.pl ? Czy zmieniło się coś na lepsze?

Zuzanna
@maja

jest bardzo dużo zmian na lepsze

CzłowiekOdInternetów
@maja

Bardzo dużo się zmieniło. Sama platforma dziś jest już zupełnie innym marketplacem niż jeszcze w 2016. A to za sprawą zarządu i ludzi, którzy przy niej codziennie pracują. Jest jeszcze trochę bałaganu, ale to taki twórczy bajzelek :) Zmienia się skład, przychodzą nowi ludzie, są dobre pomysły na rozwój platformy, dzieje się komunikacyjnie. Jestem tutaj nową osobą (od 2017) i był to bardzo dobry wybór.

Jam Niezbędny

Jestem tu od roku. Nie planuje zmian zawodowych. arena rośnie i ma potencjał. Nie potwierdzę negatywów moich poprzedników. Totalnie ich nie odczuwam.

Zostaw merytoryczną opinię o Arena.pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Arena.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arena.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arena.pl Sp. z o.o.?

Arena.pl Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Arena.pl Sp. z o.o.