Opinie o Smeo S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Smeo S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smeo S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smeo S.A. w Warszawa

Marlenka Nowy wpis

Dzień dobry. nie zauważyłam by wcześniejsze doświadczenie było konieczne, podczas aplikowania na Koordynatora Rozwoju Sieci Partnerskiej. Mógłby ktoś opowiedzieć w jakiej formie prowadzony jest proces rekrutacyjny i z ilu etapów się składa? Zastanawiam się czy przy kolejnych naborach nie aplikować

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Smeo S.A.?

Paula

SMEO jako pracodawca jest w tym obszarze otwarty i podchodzi do tematu naprawdę elastycznie :) To od Ciebie w dużej mierze będzie zależeć ostateczna forma zatrudnienia. Wielu pracowników zdecydowało się na umowę b2b, bo jest dla nich najkorzystniejsza, ale niektórzy mają umowę o pracę, są też osoby zatrudnione na umowie zlecenie.

Pracownik Nowy wpis
@Paula

Nie zdecydowało się a nie miało wyboru co do formy zatrudnienia. Najbardziej preferowaną przez pracodawcę formą jest B2B

Paula Nowy wpis

Mamy pracowników z umową b2b, umową o pracę, umową zlecenie, wszystko zależy od indywidualnej sytuacji i negocjacji :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Smeo S.A.?

Czy w firmie Smeo S.A. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Dyrektor zarządzający, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Neo

Nie widzę takiego ogłoszenia. Podeślesz link?

Firma Smeo S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Regionalny Dyrektor Sprzedaży. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są mocne strony pracodawcy Smeo S.A.?

Paula

Myślę, że dla każdego z nas inne cechy mogą być mocnymi stronami, więc... to zależy, czego szukasz :) Mogę powiedzieć od siebie, że zdecydowanie na plus jest otwartość, luźna atmosfera, duża sprawczość, bo nie mamy żadnych korpo procedur czy długiej ścieżki decyzyjnej, tylko faktycznie można mieć wpływ na to, co się dzieje w firmie, a Zarząd jest otwarty na rozmowę. Do tego możliwość poznania bardzo ciekawej i rozwojowej branży, jaką jest fintech. SMEO ma też piękne biuro w samym centrum Warszawy, z możliwością pracy hybrydowej. Pracodawca zapewnia pakiet Medicover czy owocowe środy :)

@Paula

I jeśli chodzi o podejmowanie decyzji to serio każdy ma coś do powiedzenia tutaj? Nawet taki początkujący świeżak?

P
@Anna

Wiadomo, że nie w każdym dziale jest taka sama swoboda w podejmowaniu decyzji. Zupełnie inaczej wygląda to w dziale marketingu, gdzie faktycznie każdy od samego początku może wnieść wiele od siebie do zespołu, a inaczej działa to w dziale ryzyka, gdzie obowiązują pewne procedury, od których oczywiście też bywają odstępstwa, ale jednak trzeba się trzymać pewnych ram, bo SMEO to w końcu instytucja finansowa :)

Patryk

Pracowałem w Smeo na stanowisku Menager ds klienta kluczowego do września 2020r. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Już na rozmowie rekrutacyjnej widać było pełen profesjonalizm. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zawsze było na czas, premie bez gornego limitu. Co najważniejsze nie jest to typowe korpo. Czuć atmosferę od pierwszego dnia w pracy, każdy jest dla siebie pomocny. Pracowałem w kilku podobnych firmach i Smeo wypada najlepiej. Szczególny szacunek należy się Pani Ewelinie która zawsze stoi murem za swoim pracownikiem :) Polecam!

@Patryk

Ten kraj nigdy nie pójdzie do przodu, nie ma szans... Pracownik pisze, że super, ze pensje były na czas... To nawet nie jest podstawa, to gwarantuje prawo!!!

Co wchodzi w socjal Smeo S.A.?

Paula

Nowy pracownik otrzymuje niezbędne do pracy miejsce oraz sprzęt, a do tego dostęp do prywatnej opieki medycznej (Medicover). Dodatkowo w przestrzeni coworkingowej, w której pracujemy, mamy zapewnione owocowe środy, parking dla rowerów i skuterów, a w łazienkach wiele przydatnych akcesoriów jak np. dezodorant, suchy szampon, krem do rąk oraz środki higieniczne (tampony czy podpaski).

K.

Jest zgodna z prawdą.

@Paula

Ej serio to wszystko super brzmi, dezodorantów w kulce raczej nie dajecie co nie? ;p W sumie od jakiego czasu tak bardzo dbacie o socjal u siebie?

Czy Smeo S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Paula

SMEO oferuje umowę o pracę, ale możliwe są też różne inne formy zatrudnienia. SMEO jako pracodawca jest w tym obszarze otwarty i podchodzi do tematu elastycznie. Ostateczna forma umowy zależy od danego pracownika.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Smeo S.A.?

Ewelina

Możliwe jest otrzymanie takiej umowy od razu po okresie próbnym.

Czy w Smeo S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

paula

Jak najbardziej. W SMEO stawiamy przede wszystkim na otwartość i rozmowę. Zarówno przełożeni jak i koledzy z zespołu są gotowi do dyskusji o problemach i jeśli tylko dana kwestia zostaje zaadresowana to jest też szybka i skuteczna reakcja. Wszystko zależy od konkretnego zespołu, ale w większości co tydzień odbywają się spotkania całego zespołu a dodatkowo pracownicy mają możliwość spotkania się z przełożonym one to one - także okazje do rozmów są.

@sławomir napisz coś więcej o tej rozmowie !

Sławomir

Pracowałem w SMEO S.A. ponad rok na stanowisku Menedżer ds. Kluczowych Klientów. W dużym skrócie jak to wyglądało. Profesjonalna rozmowa rekrutacyjna, rodzinna atmosfera, liczne wyjścia integracyjne, szkolenia, pakiet medyczny, wynagrodzenia zawsze na czas a nawet przed czasem ! Jeżeli szukacie rozwojowej pracy to jak najbardziej polecam ! Duży atut biuro w centrum z widokiem na całą Warszawę :) Nowi pracownicy zawsze mogą liczyć na pomoc zespołu sprzedażowego.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Smeo S.A.?

Premie w Sprzedaży uzależnione są od poziomu realizacji planów. System prowizji jest jasno rozpisany.

Inga

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na profesjonalnym poziomie, kontakt telefoniczny oraz mailowy po odbytym spotkaniu. Wszelkie wątpliwości rozwiane, co bardzo ważne firma oferuje prywatną opiekę medyczną, dba o pracownika. Odnośnie opinii powyżej co do płatności - nie miałam do czynienia z podobną sytuacją. Płatności nawet przed czasem. Szczerze polecam!

Czy można liczyć w Smeo S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Ewelina

Tak, SMEO S.A. w ramach współpracy oferuje pakiet Medicover.

Czy w firmie jest system promowania dla pracowników?

Rekrutację wspominam jako sprawną i z odpowiednim kontaktem w jej trakcie. Jak dotąd po 4 miesiącach pracy wszystko w porządku - zarówno obowiązki, jak i współpracownicy oraz szefostwo. Terminowe wynagrodzenie i dobrze rozliczane prowizje. Szkolenia i wprowadzenie na początku. Mogę polecić dział sprzedaży - dla zapaleńców to dobre miejsce rozwoju.

Paulina

Pracowałam 4 miesiące i pewnie pracowałabym dalej, ale po obronie zdecydowałam się na pracę w zawodzie. Dobre miejsce na start, zarobki ok.

byłem

Zdecydowanie nie polecam. Rekrutacja to kpina i brak profesjonalizmu. Wymagają, żeby samemu ponownie się z nimi kontaktować, a następnie informują, iż odpowiedź zostanie dostarczona e-maile. Oczywiście nie odpowiadają. Szkoda czasu!!!

Dominika

Wiecie coś o rekrutacji w firmie i jak przebiega? Jakie zarobki można otrzymać?

Zostaw merytoryczną opinię o Smeo S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smeo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Smeo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Smeo S.A.
  • Emilii Plater 53 lok. XXIII P.
    00-113 Warszawa

Smeo S.A.