Opinie o Complex Project Sp.z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Complex Project Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Complex Project Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complex Project Sp.z o.o. w Wrocław

zdun-ka

Nieprofesjonalna obsługa klienta. Niska jakość produktu. Nie sposób porozumieć ani dogadać się z właścicielką i pseudo-właścicielem firmy, w której więcej biurw niż faktycznych pracowników. Wyzyskiwacz, kłamca i mąciciel-paranoik. Bardzo żałuję, że skorzystałam z ich usług!

www Nowy wpis
@zdun-ka

Zgadzam się z pana/pani opinią. Tylko myślałem, ze on jest właścicielem... Tak czy inaczej, wstyd i hańba.

H.M. Nowy wpis

Skrajny brak profesjonalizmu, skrajny brak jakości. Zamówiona ściana stalowo szklana zostawiona z mnóstwem kleju i pyłu po wierceniu w suficie pod niedoklejonymi uszczelkami. Elementy mocowań niezamaskowane, płaskowniki źle podocinane, pozostawione otwory technologiczne na ich końcach. Bez uzgodnienia z nami zmieniono projekt, nie zaakceptowaliśmy zmian jedynie ustalenie dotyczące jednej zmiany w zakresie szerokości szprosów pionowych. Bez naszej zgody i bez oznaczenia na rysunkach…zwanych „technicznymi” zamiast klejenia płaskowników pionowych zamocowano 44 śruby SREBRNE na CZARNEJ konstrukcji, w efekcie czego ściana wygląda jak ser szwajcarski. Całość niezgodna z ustaleniami, wykonawca podpiera się umową, w której nie ma żadnych informacji o tym, że montaż to tylko powiercenie mnóstwa dziur z każdej możliwej strony. Wszystkie ustalenia słowne z firmą są nic nie warte. Do przelewu wszystko ok, a potem się okazuje, że robią totalną samowolkę, o zmianę projektu nawet nas nie zapytano tylko z łaski poinformowano. Estetyka pracy jest dla nich czymś zupełnie obcym. Każda niedoróbka to dla nich norma. Żenujące podejście do klienta, byleby wziąć kasę i zamknąć temat. Ścianka, która miała pełnić jedynie funkcję ozdobną jest najbardziej szpetną realizacją jaką można sobie wyobrazić. Podejmują się zleceń wiedząc, że nie są w stanie ich poprawnie wykonać. Po samowolnej zmianie ustaleń, która skutkowała zmianą całej koncepcji zagroziliśmy rozwiązaniem umowy, jednak jak tylko to usłyszeli powiedzieli, że jednak można to wykonać tak jak tego oczekujemy. Totalna bzdura, otrzymaliśmy towar inny niż zamawialiśmy. (usunięte przez administratora)argumentuje że zamówienie LOFTOWEJ ściany to zamówienie SUROWIZNY, czyli źle dociętych porysowanych, brudnych, pokurzonych od środka elementów „bo styl loftowy to przecież właśnie takie niedokładne i niespasowane” wykonanie. Jakbym chciała niedokładne i niespasowane to bym sama takie sobie zrobiła. Nie po to płacę żeby dostać taki feler. MNÓSTWO KASY WYRZUCONEJ W BŁOTO BO ŚCIANA NADAJE SIĘ TYLKO NA ZŁOM. Możecie sobie odpowiadać na komentarz co chcecie, ale prawda jest taka, że otrzymany towar w niczym nie przypomina tego co zamawialiśmy. Możecie też sobie cytować zapisy swojej jednostronnej, umowy, która zabezpiecza tylko was bo klienta macie gdzieś…a wasze wszystkie zapewnienia o wysokich standardach można sobie wsadzić tam gdzie wasze realizacje. (usunięte przez administratora)

Wojtek Nowy wpis

Ciężko jest na obsłudze klienta?

www Nowy wpis
@Wojtek

kto pyta?

nick

Ta firma to w ogóle kogucik. Pan nieformalny właściciel w związku z długami w śród klientów, kontrachentów i urzędów, przepisał tę pseudo działalnosć na małżonkę, która formalnie za dużo nie wie, a on dalej "zarządza", we właściwy dla siebie sposób, tym przybytkiem. szczerze odradzam korzystanie z ich usług.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Complex Project Sp.z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Grażyna

Ta firma źle zamontowała drzwi aluminiowe w moim domu - dziura między progiem a skrzydłem drzwiowym. Gdy to zareklamowałam, dowiedziałam się, że to moja wina. Za naprawę własnej fuszerki Lewlex zażądał 738 zł i... odebrał gwarancję na drzwi. Z czymś takim spotkałam się pierwszy raz w życiu. Omijajcie z daleka taką firmę i jej usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Complex Project Sp.z o.o. - Wrocław

Complex Project Sp.z o.o.
  • Międzyleska 6E
    50-514 Wrocław
  • NIP: 8992820689 REGON: 367550986 KRS: 0000682404

Complex Project Sp.z o.o.