Opinie o Multipak Bis Sp. z o.o. w Nowiny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multipak Bis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multipak Bis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multipak Bis Sp. z o.o. w Nowiny

korona kielce pany Nowy wpis

bylem tam kierowcą i kasa to smiech na sali. dyrektor to (usunięte przez administratora)ze wsi ktory biega w marynarce ze stanu wojennego i kaze robic na produkcji w wolnym czasie jak nie jestes w trasie. ciezko z urlopem poza okresem letnim i zero bonow na swieta. NIE POLECAM !!!

Lisica Nowy wpis
@korona kielce pany

Jaka atmosfera w pracy? Jest kultura pracy? Pytam bo chciałam na produkcje podanie o prace złożyć.

Administrator Nowy wpis

Kielce to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Specjalista ds. handlowych? Co powiecie o pracy w firmie Multipak Bis Sp. z o.o.?

Czy można liczyć w Multipak Bis Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Owieczka:* Nowy wpis

Na opiekę to możesz liczyć ale tego co w kamery patrzy, jak tylko zobaczy ze stoisz to zaraz jest na hali. Podobno na 100m był najszybszy w powiecie.

Daro

No dobrze a teraz chciałbym się zapytać czy kierowcy również narzekają

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Multipak Bis Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. handlowych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Rr

Nie polecam nie ma tutaj przyszłości !

Agata
@Rr

W sumie to w jakim sensie tej przyszłości nie ma? Bo jeszcze parę lat temu na brygadzistkę ktoś się skarżył i ponoć brudno było.xd Ta Pani jeszcze tu pracuje? Faktycznie była taka zła?

agnes94
@Rr

Tez nie polecam tej firmy. Zarobki słabe ciągle i nerwówka ze za mało zrobione, Z urlopami oprócz wakacji jest bardzo ciężko bo zawsze brakuje ludzi.

Martyna

@pawelex a oprócz tego są jakieś minusy ?

Błażej
@Martyna

(usunięte przez administratora) , jeszcze raz (usunięte przez administratora) , zero BHP , brudne łazienki , gdzie w męskiej ciężko otworzyć drzwi o umywalkę , pomijając rozsypane trutki na szczury , myszy!! 21 wiek , a tam dżuma! , brudasy!!

Bąk
@Martyna

Brudasy , brudasy , jeszcze raz (usunięte przez administratora) i gomora ,!!!!!

pawelex

Witam. Mialem okazje pracowac w tej firmie prawie 3 lata. Najgorsze nieszczescie tego zakladu to brygadzistka magda. ciezko z kims pracowac kto ma stany nerwicowe i wyzywa swoje osobiste niepowodzenia w pracy. Organizacja pracy na niskim poziomie ogolnie. Kasa jest na czas jedyny plus. pozdrawiam stara ekipe

Kordian

Multipak nowiny najgorsze brygadzistki jakie widziałem i ci ludzie co tam pracują brak kultury (usunięte przez administratora)

Kryśka

Jestem pracownikiem tej firmy, nigdy nie otrzymałem wynagrodzenia po terminie, nikt tu na nikogo nie krzyczy, nie wiem czy piszecie o tej czy innej firmie.

Katarzyna
@Kryśka

Piszesz o Multipak Bis z Nowiny, tak? Jeśli tak, to się zgadza. A w jakim dziale pracujesz? Może w biurze jest OK, gorzej na produkcji?

Miśkiewicz
@Kryśka

Tak piszemy o firmie multipak nowiny nie polecam tej firmy a co dopiero ludzi tam pracujących zamiast zająć sie robota to zajmuja sie plotkami i patrza na innych nie na siebie każdy tam rządzi każden pracownik....

AAA

(usunięte przez administratora) najlepiej jakby za darmo pracować tam, zaniżają pensje jak również nie wypłacają w terminie, kadrowa to pani niezbyt kompetentna. Ludzie pracujący tam zajmują się plotkami i obmawianiem innych a jak znajdą sobie ofiarę to psychicznie ją wykończą. (usunięte przez administratora)

Jakiś tam

Nie polecam ludzi ze zmiany Magdy okropność brak kultury do nowych pracowników brygadziska szkoda gadać nie polecam żałuję że tam prawcowalem przez 4 lata z ta paczka

Bartek

Robiłem na pizzy nie zbyt miłą atmosfera nie mile pracownice nie miła brygadzistka mAdzia Magda m a g d a oraz zwykła pracownica t e r e sa . Małe zarobki straszy wyzysk wykorzystuja w szczególności młodych pracowników

@Bartek

Zgodzę się z tym nie polecam

Nie polecam również tej firmy zgodzę się z opinią innych

Kamil

Nie polecam tej firmy bardzo naciskają brygadzistka nie miła poznałem panią Teresę która uważa sie ze jest w firmie najważniejsza cyrk. Nie polecam tej firmy

Goral

Na rozmowie kwalifkacyjnej czułem się jak na przesłuchaniu u (usunięte przez administratora) Pracodawaca w rozmowie zapewnia dwie zmiany w rzeczywistości kombinuje 3 zmiany. Nie polecam i szkoda gadać.

Marzena

Nie polecam tej firmy, ludzie bardzo nie mili kadrowa nie ogarnieta małe pieniądze ,brygadziski strasznie nie mile w szczególności pani (usunięte przez administratora)dla nowych pracowników. Straszny wyzyzsk nie polecam

Kotka

Pamiętam jak pracowałam w multipaku to stwierdziłam że pracują tam nie normalni ludzie. Zwykle pracownice uważają się za kierowniczki. Chcą rządzić innymi. Dyrektor niby jest a tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia. Byłbym oszukana na pensji kilka razy. Krzyki wyzwiska mobbing. Wózkami widłowymi jeżdżą po ludziach. Nie ma bhpowca. Wszystko jest zamiatane pod dywan. Inspekcja pracy musi zrobić porządek w tej firmie. Taka jest moja opinia. Nie zatrudniajcie się w multipaku. Będzie żałować. Zarobki marne.

Zizi

Pracowałem rok w tej firmie. I jest cyrk. Dyrektor sterowany jest przez brygadzistki. Nie ma swojego zdania. Pensje są zanizane. Atmosfera jest beznadziejna. Są wymyślne niestworzone historie na temat innych pracowników. Nie da się tam pracować. Pracują tam nie do końca normalni ludzie. Nie polecam tej firmy. Nie ma w multipaku przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Multipak Bis Sp. z o.o. - Nowiny

• Jak się pracuje w Multipak Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multipak Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multipak Bis Sp. z o.o.?

Multipak Bis Sp. z o.o.