Opinie o Transcash.Eu S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Transcash.Eu S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transcash.Eu S.A. o rekrutacji.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcash.Eu S.A. w Wrocław

Jak to jest z tymi awansami, o których ktoś wspomniał? Lepiej od razu aplikować na wyższe stanowisko czy zacząć niżej i awansować, która opcja daje większe szanse? Chodzi mi konkretnie o to, czy wolą przyjmować z wewnątrz czy z zewnątrz.

@Anna

@Anno. Wszystko tak naprawdę zależy od wymagań na danym stanowisku. Nie ma jednej odpowiedzi na twoje pytanie ... :-) Pracownik ma przewagę w postaci wiedzy jak działa firma, poza tym jest już częściowo wdrożony do pracy. Z drugiej strony ma już nabytą wiedzę i może nie widzieć innych rozwiązań. Osoba z zewnątrz ze swoim doświadczeniem i wiedzą na ogół wnosi spory kapitał, nabyty w innej organizacji i ten fakt też jest bardzo istotny. Odpowiedź brzmi: to zależy .... :- )

Czy pracownicy Transcash.Eu S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Maurycy

@Maurycy integracje są po to aby stwarzać okazje do wspólnego poznania się pracowników w poszczególnych zespołach i w firmie, Nowi pracownicy mają szczegółowy proces onboardingu, czyli wprowadzenie w życie firmy, zespołu i stanowiska.

???? Nowy wpis

Witam, interesuje mnie praca lidera zespołu ryzyka. Proszę mi najpierw napisać kilka słów o przyszłym zespole, jaka występuje w nim atmosfera oraz jakie jest podejście do przełożonego? dodatkowo nie mam pojęcia czy to możliwe ale czy jest szansa na przybliżenie orientacyjnych przedziałów płacowych?

Na jakie widełki wynagordzenja mozna liczyć na stanowisku mlodszy specjalista?

Monika z HR

Na tym forum nie udzielamy takich informacji. Taka informacja jest dostępna podczas 1 szego kontaktu telefonicznego od naszego rekrutera.

@Monika z HR

Witam, fakt, że widełki nie są wprost podawane wynika z aktualnej polityki firmowej czy po prostu są zmienne w czasie i lepiej pytać o aktualne? dopiero do kilku miesięcy mam zamiar aplikować, ciekawi mnie czy stawki się podniosą?

Monika z HR Nowy wpis

YU, ani jedno ani drugie, zapraszamy w takim razie do aplikowania. Najlepiej rozmawiać na konkretnej ofercie. Mam nadzieję że poza wynagrodzeniem interesują Ciebie jeszcze inne aspekty pracy.

@Monika z HR

Mnie z kolei interesuje etat key account specialist i oprócz wynagrodzenia chciałbym wiedzieć jak jest z pracą hybrydową, której dajecie możliwość. Jest jakaś regularność którą można ustalić ile dni pracuje się w domu? Wymagacie na tym stanowisku zaangażowania i dla mnie to oczywiste jest żeby wykonywać swoje obowiązki, ale czy to wystarczy?

Monika z HR Nowy wpis

Cześć JB, co do hybrydy to wygląda to na ogół tak, że praca w 3 dni z biura i 2 dni z domu po okresie próbnym. Zaangażowanie jest kluczowe do realizacji comiesięcznych celów. Od ich realizacji zależy twoje dodatkowe wynagrodzenie tj. premia.

wku...ony

to jakas farsa - miala byc wundykacja na koszt dluznika - zaplacile 600 zl za windykacje i dostalem info ze nie moga sciagnac kasy to umozylu sprawe -(usunięte przez administratora)to dziady (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) są zastanawiam sie czy nie oddac sprawy do sądu - wiem kwota (usunięte przez administratora) ale są jakies zasady - w umowie jest ze windykacja na koszt dluznika a umową mozna sobie (usunięte przez administratora) podetrzec

Łukasz

Nie polecam współpracy z nimi, dostali od nas sprawę windykacji, nie zrobili nic, dłużnik sam zapłacił po rozmowie telefonicznej z nami, natomiast ta pseudo firma wystawiła notę za usługę i do dnia dzisiejszego nie potrafią odzyskac pieniedzy za note od dłużnika. Sprawa trwa ponad pół roku, kpina i jeszcze raz kpina

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Transcash.Eu S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lider zespołu zarządzania ryzykiem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zainteresowana

Jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne i ile jest etapów?

@Zainteresowana

Schemat rozmowy i etapy są uzależnione od rodzaju stanowiska pracy na które prowadzona jest rekrutacja. Podczas 1 go etapu kontakt następuje od konkretnego rekrutera prowadzącego rekrutację i wtedy można dowiedzieć się szczegółów. Na ten moment po więcej informacji zapraszam na Profil Pracodawcy tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/transcash,xfhsvc8,pl.

interesował się ktoś tą hybrydą u nich w pracy? Chodzi o ogłoszenie Key Account Specialist, po prostu chciałbym wiedziec, ile jest dni w biurze a ile z domu można pracować i czy ewentualnie są perspektywy na pracę 100% zdalną. bo tak bym wolał, przyznam szczerze.

Aneczka

Customer Success Expert na jakie stawki może liczyć? Bo w ogłoszeniu nie ma podanych akurat z jakiegoś powodu, to mówię wejdę tutaj i może się dowiem czegoś. Pracował ktoś na tym stanowisku w ogóle? Chętnie poczytam coś więcej miałabym parę pytań

Smart Tiger

Firma w 100% nieskuteczna. Przyjmuje zlecenia na windykacje, wykonuje pozorowane ruchy windykacyjne i po kilku/ kilkunastu tygodniach zamyka sprawę. Nie blokuje platformy trans dłużnikom przyczyniając się do kolejnych (usunięte przez administratora) i wyłudzeń usług transportowych. Działalnością tej firmy powinien zainteresować się prokurator. Zlecenie w transcash prowadziła bezskutecznie pani Katarzyna Pawlak. Mimo zerowej skuteczności - nieodzyskane not obciążeniowych od dłużnika firma wystawiła fv za „usługi”. Współpraca z transcash to strata czasu!

Maciej
@Smart Tiger

To prawda są nie skuteczni i trzeba za to płacić. Nie polecam.

Karol-ina
@Smart Tiger

Dokładnie , potwierdzam . Dwa lata ściągają długi, zapłaciłam 1000tys za to aby prowadzili postępowanie , nie zablokowali dłużniczki , mało tego otwiera kolejne firmy i wystawia ogłoszenia na transie, nie płaci kontrahentom a trans nie potrafi zablokować na podstawie nipu działaności . Nie otrzymywałam, żadnych informacji o postępowaniu sprawy, sama musiałam wydzwaniać i prosić się aby cokolwiek mi powiedzieli . Przełączali od jednej osoby do drugiej.

Tola

Czy jeszcze mogę aplikować na specjalistę ds. obsługi klienta? Nie jestem pewna, bo w internecie to mi pokazuje jakieś ogłoszenie, co wygasło 10 miesięcy temu. Może nadal szukają? I czy jest wciąż opcja pracy hybrydowej jak coś, jak to w ogóle wygląda, ile dni w biurze jest? Mam nadzieję, że ktoś pomoże.

@Tola

@tola na ten moment nie mamy otwartych rekrutacji na żadne stanowisko. Generalnie w Transcash panuje zasada pracy zdalnej-hybrydowe 3 dni w biurze i 2 w domu.

@Monika z HR

Szkoda że nie ma rekrutacji, a czy w tym roku będą jeszcze jakieś ogłaszane? Czy nie wiadomo? W ogóle ile etapów ma rekrutacja i jaki mniej więcej czas ona zajmuje? Chciałabym się zorientować czy pod tym względem warto mi by było aplikować.

Monika z HR

Jasne, integracje w zespołach i firmowe odbywają się dość często i regularnie.

Zuzanna
@Monika z HR

Super. A można wiedzieć, czy to sa małe imprezki, obiady, jakieś dłuższe wyjazdy? I czy one odbywają się w godzinach pracy czy raczej po pracy lub weekendowo?

@Zuzanna

Na ogół po pracy i weekendy. Jeśli jest workation, czyli praca zdalna z Barcelony lub Olejnicy to w godzinach pracy.

Mirek
@Monika z HR

Pracę u Was w całości można odbywać zdalnie? Chętnie bym ją wykonywał z Barcelony. Pytanie, jak często takie firmowe wypady są możliwe?

@Mirek

Cześć Mirku, , praca w grupie Transcash jest generalnie hybrydowa, w zależności od firmy 2 lub 3 dni zdalnie. Co do Barcelony to organizujemy tam workation raz w roku na 7 dni.

Maurycy
@Monika z HR

Jak wspomniane formy integracji wpływają na relacje, czy to w poszczególnych zespołach, czy też w całej firmie? I w jaki sposób ułatwiacie świeżym pracownikom aklimatyzację w nowym otoczeniu?

@Maurycy

Sebastian Suciu

Sunt mulțumit de serviciile oferite, angajații își fac munca foarte bine, în special @LorenaTuican. Colaborare foarte bună și mereu disponibili pentru a ajuta și a rezolva o problema

@Monika

Cześć Monika, w Trancash wszystko zależy od kompetencji pracowników, awanse wewnątrz firmy są jak najbardziej możliwe. Dlatego decyzje są bardziej uzależnione nie od "woli", ale od możliwości. Procesy rekrutacyjne są jawne i każdy może zaaplikować.

@Monika z HR

A zarobki? Gdzie mogę się dowiedzieć, ile płacicie na stanowisku, które mnie interesuje? Tutaj nawet żadnych ofert nie znalazłam niestety.

@Monika

Przy ofertach pracy nie podajemy stawek, ale te informacje są dostępne już na etapie wstępnych rozmów rekrutacyjnych. A jakie stanowisko Ciebie interesuje ? Na ten moment nie mamy żadnej otwartej rekrutacji. W razie pytań zapraszam do kontaktu tel. kom.: 539-096-872.

Grażyna
@Monika

Wiadomo kiedy będzie wolne miejsce na jakieś stanowisko? Gdzie szukać informacji na ten temat?chciałabym juz zaaplikować ale boję się że może cv gdzieś zaginie

@Grażyna

@Grażyna, wszystkie nasze otwarte rekrutacje są dostępne na naszej stronie, zapraszam https://transcash.eu/kariera/

@Monika z HR

No a jak pojawia się wakat na wyższą posadę, to są rekrutacje tylko wewnętrzne właśnie, aby prace dostał ktoś z wnętrza firmy? Czy jednak rekrutacje są i zewnętrzne i wewnętrzne, a pracownik nie ma jakiś dodatkowych plusów podczas rekrutacji?

@Anna

@Anna ogłoszenia o pracę poza portalami zewnętrznymi,są ogłaszane też w komunikacji wewnętrznej. Jest możliwość zgłoszenia swojej kandydatury i takie sytuacje mają miejsce. Rekrutacje wewnętrzne mają to do siebie,że obydwie strony siebie znają co ułatwia przejście przez rozmowę kwalifikacyjną i generalnie działa na korzyść dwóch stron.

@Monika z HR

Super. Ale właśnie czy z racji tego, że osoba jest już pracownikiem, to jest to jakiś plus, przewaga czy element dodatni względem innych kandydatów? Czy nie ma to znaczenia w takim sensie, że jest stawiany na równi z innymi?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Monika

16.03.2023 11:03

Monikaikona wywiad

Chciałabym podzielić się doświadczeniem pracy i kultury organizacyjnej w firmie, w której pracę rozpoczęłam niespełna roku temu.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Monikaikona wywiad

Pracuję w roli HR Business Partner. Do moich kluczowych zdań należy rekrutacja nowych pracowników, dbanie o markę pracodawcy, wspieranie osób zatrudnionych w rozwoju zawodowym poprzez realizację szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dbam o dobrostan pracowników poprzez poznanie ich potrzeb na podstawie spotkań i ankiet, a także biorę udział w działaniach integrująco-angażujących zespoły.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Monikaikona wywiad

Tak, mam taką możliwość. Pracuję w systemie hybrydowym: dwa dni w domu, trzy dni w biurze.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Monikaikona wywiad

Mogę je określić jako satysfakcjonujące. Nie podam konkretnej kwoty, ponieważ polityka firmy nie przewiduje na tą chwilę ujawniania stawek wynagrodzeń.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od dziesięciu miesięcy.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Monikaikona wywiad

Tak, jak najbardziej. Firma ma mocno holistyczne podejście do pracownika, tak samo, jak do klienta. Jest to widoczne od momentu pierwszego kontaktu z firmą jako kandydat, na poszczególnych etapach rekrutacji, poprzez wejście w firmę podczas dość długiego onboardingu, aż po bogate wsparcie benefitowe podczas zatrudniania. Warto podkreślić, że zdrowie fizyczne i psychiczne pracowników jest mocno zaopiekowane szeregiem dodatków. Mam na myśli m.in. masaże, sekcje sportowe czy aplikacje i platformy wsparcia psychicznego, a nawet opcję skorzystania z firmowego ośrodka wypoczynkowego z możliwością dofinansowania. Nawet w najtrudniejszych momentach i kryzysach firma stara się znaleźć kompromisowe rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron. Kolejną mocną stroną organizacji jest wysoko rozwinięta kultura organizacyjna oraz kreatywne i niesztampowe podejście, co stwarza ogromne możliwości rozwoju każdej jednostki.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Monikaikona wywiad

Najbardziej doceniam innowacyjność, pozytywną i rozwiniętą kulturę organizacyjną. Nie przepadam za zmiennością i tempem, które czasem może wprowadzać poczucie niepewności.

Monikaikona wywiad

Dla mnie, jako pierwszej osoby zatrudnionej na stanowisku HR, to możliwość stworzenia całkowicie nowego działu, który dla pracowników będzie wsparciem i prawdziwą wartością dodaną.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Monikaikona wywiad

Corocznie otrzymujemy plan szkoleń uwzględniający indywidualne potrzeby szkoleniowe. Aktualnie biorę udział w warsztatach, podczas których poznaję siebie oraz członków zespołu. Warsztaty bazują na mocnych stronach według Instytutu Gallupa. To bardzo dowartościowujące i uświadamiające szkolenie mające na celu poznanie siebie i współpracowników, zrozumienie w jaki sposób widzimy rzeczywistość, jak pracujemy i jak chcemy się komunikować, aby w efekcie końcowym móc dojść do porozumienia realizując wspólnie konkretne projekty.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Monikaikona wywiad

Atmosfera jest szalenie istotna. Jako rekruter zauważyłam, że kandydaci często podają złą atmosferę jako powód do zmiany pracy. Charakterystycznym elementem atmosfery w firmie jest pozytywne nastawienie, ciekawość i pewność, że jeśli tylko zespół "kupi" daną inicjatywę, jest bardzo zaangażowany i trzyma kciuki, a trud i wysiłek są doceniane.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Monikaikona wywiad

Szczegóły są dość głęboko i jasno omawiane wielokrotnie. Dodatkowo jako HRowiec "sprawdzam" pytając nowo zatrudnione osoby kończące okres próbny o to czy ich oczekiwania nie rozminęły się z ustaleniami.

Monikaikona wywiad

W firmie mamy regularne spotkania z CEO, podczas których mogę przekazać ewentualne sugestie i rozwiązania.

Czym firm wyróżnia się na tle konkurencji ?

Monikaikona wywiad

Na bazie swojego, praktycznie dwudziestoletniego, doświadczenia zawodowego śmiało mogę podpisać się pod tym, że Transcash wyróżnia się na tle konkurencji elastycznym i dopasowanym podejściem do kandydata i pracownika. Nie ma tutaj korporacyjnych struktur i procedur. Każdy pracownik ma głos i realny wpływ na pracę firmy. Proaktywna podstawa jest mile widziana - jeśli ktoś chce zmieniać rzeczywistość, w jakiej pracuje, tutaj będzie miał taką szansę.

Czy pensja w wysokości 9000 w mieście Wrocław jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Koordynator?

Monika z HR

@administrator skąd pytanie? netto ? brutto? koordynator czego? to chyba nie te forum dyskusyjne jakie Ciebie interesuje :-)

Sandra

Zgłosiłam 2 dluznikow i odzyskali kasę od jednego. Drugiego podałam do sądu bo nie szło inaczej ,teraz ma do zapłaty x 4 Na jednego zadziała na drugiego nie Nie zadziała na głupka który woli narażać się na jeszcze większe koszty

Slawek

Firma nie nadająca się do niczego odbierają tylko główne kwoty bo z nich mają prowizję natomiast not już nie bo nic z nich nie mają .Następna rzecz jest taka dla nich firma mała jest zwykłym (usunięte przez administratora) natomiast wielkie spedycję mają u nich względy NIE POLECAM

Grzesiek

Pracuję w tej firmie od blisko 5 lat i nie mam na co narzekać. Zaczynałem od obsługi klienta, a zaszedłem dużo dalej, więc jeśli ktoś zastanawia się czy można awansować - można, tylko trzeba na to zapracować :) Kilkakrotnie też otrzymywałem podwyżki za dobre wyniki, a premie przyznawane są regularnie. Widzę, że większość opinii tutaj to jednak zrażeni klienci TC, a nie pracownicy. To portal dot. pracy, więc minęli się nieco z tematem, ale i tak nie pozostawię tego bez komentarza: te niezadowolone opinie najczęściej zostawiają klienci, którzy sami nie dopełniali formalnych warunków, nie dostarczali dokumentów albo czekali ze zgłoszeniem dłużnika aż ten upadnie, więc windykacja - oczywiście - z góry musiała być skazana na porażkę. Niemniej tysiące zadowolonych i nieustannie korzystających z naszych usług klientów mówią same za siebie ;) Dlatego wpadajcie z nami pracować - zespoły potrafią się dobrze dogadywać, mamy mnóstwo dodatków jak np. codzienne śniadania czy opcja pracy hybrydowej.

Halina
@Grzesiek

Ta praca hybrydowa o której wspominasz to jak wygląda? Ile jest pracy z domu a ile z biura? No i czy po tych 5-ciu latach można liczyć na fajne zarobki?

Klient

Brak słów na ta firme.

Mateusz
@Klient

Prawda brak słów na tą firmę

Wiktoria
@Mateusz

A jakieś słowa dla potencjalnych kandydatów? pytam, bo widzę, że lekki chaos z tymi opiniami się porobił... Ale jeśli to co każdy pisze to prawda to co obecnie dzieje się z samą firmą?

Kpina

TransCash to kpina i strata czasu a oddać sprawę do windykacji lepiej tego nie robić naśmiewanie i obrażanie przewoznika

TRAGEDA proszę dać sobie spokój z tą firmą. Nie polecam naprawdę proszę z dala od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Transcash.Eu S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Transcash.Eu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcash.Eu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcash.Eu S.A.?

Transcash.Eu S.A.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Racławicka 2-4
    53-146 Wrocław