Opinie o Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club w Wrocław

Kaska Nowy wpis

Sam Pan sobie odpowiedział.Firma to fikcja a właściciel pierdzi w pasiaki

Adrian Nowy wpis

Co dzieje się w firmie Survival Center Club, że zarówno w tym wątku, jak i w sieci na ich temat po prostu nie ma żadnych informacji? Kwestia ta wygląda dosyć niepokojąco, dlatego też trafiłem tutaj z nadzieją do tego, aby fakt ten po prostu ustalić. Zarobki to zawsze temat ciekawy do rozmów stąd też mój post, który ma za zadanie tego typu fakty ustalić. Zechce ktoś mi pomóc?

Pysia Nowy wpis
@Adrian

Owszem,pomogę,właściciel to tulipan o którym głośno w sieci z powodu licznych (usunięte przez administratora)i zakonnicy z Dobrzenia.Wlasnie od czerwca 2019 siedzi w ZK a ta firma okazała się być fikcyjną.Pozdrawiam

Ilona

Skuteczny windykator i detektyw. Bardzo szybko i pozytywnie załatwił mi sprawę. Ma gość doświadczenie i wiedzę.

MIMI
@Ilona

ANI DETEKTYW ANI WINDYKATOR POSTY POZYT.WSTAWIAJA WSPOLNICY

@MIMI

To prawda

Edyta Nowy wpis
@Pysia

Czy Survival Center Club ma jakieś długi? Mają problemy finansowe? Takie info znalazłam gdzieś w sieci.

Edyta

Czy firma poszukuje pracownika, który będzie pracował zdalnie w terenie? Posiadam doświadczenie, ktoś wie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Pysia

Kolejna opinia kochanki.bylej.Dobry (usunięte przez administratora) i manipulator nie detektyw.Po wyroku 13 letnim po podstawówce bez uprawnień wogule

Bardzo odpowiedzalny facet kàkretny nik mi sprawy nie załatwił a on tak

KASKA
@anonymous

PIOTR SAM SOBIE OPINIE WYSTAWIASZ >? WSTYDZ SIE

@anonymous

Tak konkretny że siedzi za miliony ukradzione z windykacji.Pewnie to opinia obecnej kochankioszust

Joanna

(usunięte przez administratora)Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Spartakus
@Joanna

Pani Joanno zgadzam się. To (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club - Wrocław

• Jak się pracuje w Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club?

Piotr Klemczak Biuro Usług Specjalnych Survival Center Club
  • Fabryczna 6/8 lok. 15