Opinie o Transcash.Eu S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Transcash.Eu S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transcash.Eu S.A. o rekrutacji.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcash.Eu S.A. w Wrocław

Radek

To jest akurat forum dla pracowników a wszyscy klienci powinni lepiej czytać umowy i uwagi kierować na właściwy adres.

KLIENT
@Radek

Każdy szuka sposobu na walkę i pisze gdzie tylko może

heh
@Radek

to można gratulowac transcashowi, że tak traktowali klientów, że są obsmarowani wszędzie. biedni...

blanka
@Radek

umowa umowa a wspolpraca zz nimi to dramat

Mateusz
@Radek

Nie prawda bo jest możliwość zaznaczenia klient to się Pan myli klienci też mogą też napisać opinię i to jest właściwie miejsce na to dlatego administrator udostępnił opcję do zaznaczenia "klient"

Z dala od tej firmy. Nierzetelna firma kłamią później przełączają do drugiego pracownika nie oddzwaniają ,opowiadają podczas rozmowy żeczy które nie bedą miały miejsca później powołują się na umowę że tego nie ma ogólnie tragedia. Jak ktoś potrzebuje pomocy to nie radzę z nimi zaczynać bo nie pomogą tylko jeszcze problemu narobią

NIe polecam. Współpraca z tą firmą to dramat. Uważają się za monopolistę , pracownicy Transa mają przewoźników za nic tylko nachapać się kasy !!!

@Karolina

tak, transh to kpina z ludzi. teraz im się gorąco robi to zaczynają nękać ludzi mailami i telefonami z miłym tonem. teraz to (usunięte przez administratora) padniecie na ryj w koncu bo taka patologia na rynku jak wy nie powinna istnieć. windykacja, dobre sobie!!!! to, że nazywają się windykacją już jest na start (usunięte przez administratora)klienta. a obsługa? to banda niekompetentnych jełopów

Wsab

100% j3st w tym co piszesz .. tylko kasa

BOK
@Wsab

@Karolina To jest forum dla pracowników, a wszystkich klientów prosimy o kontakt z odpowiednim działem Transcash.eu w celu złożenia reklamacji.

Mateusz
@Karolina

Tak to prawda wystrzegaj cię się tej firmy tylko żeby oni mieli pieniądze się liczy a pieniądze klienta nie ważne.

logistyk

czy w tej firmie jest praca hybrydowa, czy wyłącznie stacjonarnie?

@logistyk

@logistyk w znacznej większości działów system pracy jest hybrydowy. Uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy się "od kuchni" na naszym profilu Pracuj.pl. Link jest poniżej, zapraszam :-). https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/transcash,xfhsvc8,pl

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Transcash.Eu S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lider zespołu zarządzania ryzykiem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jestem ciekawa pracą jako UX/UI Designer. Wiecie jakie narzędzia i programy firma daje dla osób na pracy zdalnej? Czy sprzęt jest jakoś ubezpieczony?

@Anna

@Anno praca na stanowisku Projektantka UX/UI jest hybrydowa, tak jak zostało to napisane w ofercie pracy :-). Nasz nowy kolega/nowa koleżanka otrzyma lapka plus monitor oraz potrzebne narzędzia. Aplikuj śmiało, na wszystkie pytanie odpowiemy sobie podczas rozmowy telefonicznej oraz ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej.

była pracownica

trzeba (usunięte przez administratora) ludzi, kłamać i wymuszac zapłatę nawet jeśli nie jest zasadna albo jest reklamacja bo inaczej z premii nici - mają sprawy w sadach o wymuszenia pracowałam kilka tygodni - więcej nie chcę

@była pracownica

Cześć, proszę o kontakt z HRem, nie kojarzę kompletnie tak krótko zatrudnionej osoby, ani spraw w sądzie o jakich piszesz.

Natalia

Proces rekrutacji przebiegał bardzo płynnie, nie zostałam pozostawiona sama sobie na żadnym etapie, szybko odnalazłam się w nowym środowisku z pomocą współpracowników i przełożonych

Honorata
@Natalia

To ile było tych etapów? :-)

@Natalia

O to jak nie była pozostawiona sama sobie to kto Cię wprowadzał do pracy?

Na jakie benefity można liczyć w Transcash.Eu S.A.?

Monika z HR

Pakiet benefitów jest bardzo szeroki: > elastyczny 8 godzinny system pracy w przedziale 7:00-17:00 (od poniedziałku do piątku) w sam raz dla nocnych marków i porannych skowronków, > codzienne pyszne śniadań w formie stołu szwedzkiego, > prywatna opieka medyczna > możliwość udziału w kursie j. angielskiego (mamy różne poziomy zaawansowania), eventów integrujących zespół, > vouchery podarunkowe i bony świąteczne, > ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników, > jednorazowe dopłaty do żłobka i/lub przedszkola, > karty Multisport oraz możliwość dołączenia do sekcji sportowych (m.in. boksu, jogi, ścianki wspinaczkowej, smoczych łodzi itd.) oraz udziału w zajęciach organizowanych w firmie i poza nią, > masaże odciążających kręgosłup, > appki dbające o nasz wellbeing.

Halina
@Monika z HR

Wow, ale tego dużo! A do tych kursów językowych coś trzeba dopłacać?

@Halina

@HALINA TO PRAWDA, ILOŚĆ BEENEFITÓW PRZYPRAWIA O ZAWRÓT GŁOWY .... Nauka języków obcych jest dofinansowywana w 100% przez pracodawcę :-)

Honorata
@Monika z HR

w jakiej wysokości są te jednorazowe dopłaty do żłobka/przedszkola? jest jakaś odgórnie narzucona kwota? czy jak to wygląda?

@Honorata

@Honorata wielkość jednorazowej dopłaty do żłobka/przedszkola jest zmienna, środki pochodzą z ZFŚŚ.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transcash.Eu S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Monika z HR

Zdarzają się rekrutacje prowadzone częściowo w j. angielskim, w zależności od stanowiska na jakie kandydat aplikuje.

Witold
@Monika z HR

Na jakich stanowiskach trzeba znać język angielski?

@Witold

@Witold język angielski lub j. niemiecki jest wymagany na stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta obcojęzycznego minimalny poziom to B2 :-). Dodam, że zajęcia dokształcające z ww. języków obcych są prowadzone w naszym biurze i w 100% finansowane przez Trnascash.eu. ;-)

Natalia

Na jaką umowę można liczyć w Transcash.Eu? Jeszcze przed wysłaniem swojego CV do firmy warto ustalić jak to dokładnie wygląda. Dla niektórych jedyną akceptowalną umową jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Jak jest więc w tej firmie?

@Natalia

Umowa o pracę na czas nieokreślony jest jak najbardziej oferowaną i praktykowaną formą zatrudnienia w Transcash.eu. Na początku zatrudnienia oferujemy 3 miesięczną umowę o pracę na okres próbny, w dalszej kolejności: umowa o pracę na czas określony na 12 miesięcy po upływie których umowa na czas nieokreślony lub od razu umowa na czas nieokreślony.

Monika z HR

To zależy od wielu czynników, jeśli osoba z mniejszym doświadczeniem w danej roli zaczyna jako młodszy specjalista, potem ma możliwość pracy jako specjalista i starszy specjalista. Czas przejścia zależy od samego pracownika tj. jego umiejętności, wiedzy oraz postawy. Nie mamy sztywnych ram ze względu na elastyczne podejście do możliwości rozwoju Transcashowców.

lukasz

To nie jest windykacja tylko żałosna pseudo firma która nie potrafi ściągnąć należności i jeszcze co lepsze to firma skasują za ściągnięcie należności a nie ściągają noty 40e i okazuje się że zglaszajacy placi za ściągnięcie kasy a nie dłużnik. PATOLOGIA NIE WINDYKACJA

widz
@lukasz

czyli "nie potrafi ściągnąć należności", a "co lepsze to firma skasują za ściągnięcie należności", czyli ściąga należności, choć nie potrafi ? ciekawy wpis, potwierdza poziom tego portalu

@widz

tak, firma nie potrafi ściągnąc należności. nie potrafią ci powiedzieć na jakim etapie jest sprawa, albo jest to coś w typie " próbujemy skontaktowąc się z dłużnikiem" ale od DWÓCH miesięcy próbują i im sie nie udaje. ty za to sprawy nie mozesz u nich zawiesic, żeby zgłosic to prawdziwej windykacji dlatego, że jeżeli druga windykacja odzyska pieniądze to trans sobie przypisuje sukces i nalicza %. jak anulujesz zlecenie windykacji bo (usunięte przez administratora) robią to tez ci naliczają %. trancash to (usunięte przez administratora) które wlasnie jest w trakcie upadku. męcza ludzi mailami o znizkach, to nie działa to zaczynają wydzwaniać

Bogdan
@lukasz

To prawda. Nie ściągnęli należności a musiałem zapłacić za usługę. To jest (usunięte przez administratora) !

Wiktoria
@Bogdan

A to nie da się z nimi jakoś delikatnie dogadać, że to trochę nie na miejscu i powinni odpuścić skoro efektu brak? Próbowałeś?

Zenek

Witam/czy windykacja Transcash pomaga odzyskać pieniądze za zaległe faktury? czy tylko (usunięte przez administratora) klientów?

firma z transa

Przepraszamy , że ze względu na występujące okoliczności usługi faktoringowe mogą się wydłużyć - takie informacje dziś otrzymałam. No (usunięte przez administratora) po to faktoring ustawiałam w firmie aby poprawić płynność finansowa a oni mi pod górkę robią!!!

olo
@firma z transa

ale czy wy nie widzicie,że oni zabieraja wam klientów i podaja dane swoim (usunięte przez administratora)

To coś to najgorsza windykacja z jaką w życiu miałem do czynienia! Spedytor nie zapłacił za kurs, który miał miejsce dwa miesiące temu. Zgłosiłem do nich sprawę, wtedy firma spedycyjna stwierdziła, że na dokumentach data rozładunku jest nieczytelna, wcześniej tego nie dostrzegli. Postarałem się zatem o oświadczenie odbiorcy, że towar był rozładowany w dniu, w którym miał być rozładowany na co transcash stwierdziła, że nie ma podstaw do wszczęcia działań. Ręce mi opadły.... To kpina i parodia windykacji!

Czy pracownicy w Transcash.Eu S.A. dogadują się między sobą?

młoda

tak, raczej nie ma problemów z dogadaniem się z kimkolwiek, atmosfera w firmie też OK

światzwierząt
@młoda

głupki się w swoim gronie odnajdują i dogadują.

chłopek

zgadzam sie z wypowiedziami,dziadostwo jakich mało,tylko czekają żeby cię wydoić jakieś dziwne stawki ,noty, komornik ma mniejsze koszta u nich zapłacisz 500% więcej za opózni9enie i ty myśli ze jest ok bo zapłaciłeś ale niestety nie nie poinformują cię że za opóznienie masz zapłacic 120 pln odsetek za miesiąc ,poczekają rok i zdziwienie i nic nie dają prośby ,o odstąpienie -nie polecam współpracy

Maronix

Sposób na załatwienie TRANSCASH. Jeżeli ktoś Cię poda do windykacji napisz oświadczenie, że wystawiający wysłał Ci tylko fakturę bez dokumentów i dlatego mu nie płacisz a ponadto oświadcz, ze jeżeli zablokują Ci dostęp do TRANSA to będzie ich to kosztowało 2.000 dziennie bo takie masz dochody z giełdy. Nie zrobią nic.

Firma Transportowa

Uważajcie ,nie korzystajcie, (usunięte przez administratora) problem z kontaktem. Uważajcie szczególnie na factoring bez cesji działa jak pożyczka termin jest brany z faktury i jak firma Wam kontrahent nie zapłaci terminowo wrzucają na giełdę wierzytelności doliczają koszty. PORAŻKA

@Firma Transportowa

nawet jeżeli firma zapłci ci tego samego dnia, któego sprawe zglosiles do windykacji, to windykacja i tak dumnie podepnie sobie ten sukces i naliczą nalezyte % :) co tam, że w historii windykacji nie zdążyli przeprowadzic zadnego realnego działania w kwestii odzyskania kasy. a niestety zdarzają się takie sytuacje, ze dluznik decyduje sie dokonac platnosci nawet nie wiedząc, że został wlasnie zgloszony do windykacji a sama windykacja jeszcze nawet nie zdazyła podjąc kontaktu z dluznikiem. czyj suckes ze kasa wrocila? NO TRANSCASH oczywioscie i jego super druzyny pracowników z ukrainy. i pyk prowizję sobie pobieraja sami decydując kiedy odniesli sukces w windykacji :D pyk na fakturę i do wysyłki, nie zgadzasz się z tym? no to na gielde wierzytelnosci :D szczerze? (usunięte przez administratora) was, (usunięte przez administratora) SIE

asd

(usunięte przez administratora) traktuje się jak (usunięte przez administratora) dlatego wspolprace z transcashem trzeba prowadzic na ich poziomie lub po prostu podziekowac im i kazac (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Transcash.Eu S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Transcash.Eu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcash.Eu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcash.Eu S.A.?

Transcash.Eu S.A.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Racławicka 2-4
    53-146 Wrocław