Reform Capital Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Reform Capital Sp z o.o.

pilne 2013-09-30 10:36:59
czy ktoś pracował w Reform Capital? jak wrażenia jak zarobki? mam tam rozmowę i nie wiem czego mogę oczekiwać.
siwy dym 2014-01-23 20:53:46
zarobki bardzo srednie tak jak i poziom firmy... zwykły szary pracownik jest bardziej ogarnięty od kadry kierowniczej,(usunięte przez administratora)... wiec walka z wiatrakami, nie polecam,(usunięte przez administratora)
Tomek 2016-03-02 13:20:44
Nie polecam pracy.Brak możliwości rozwoju zawodowego.Kierownicy działów totalny niewypał.brak komunikatywności i umiejętności zarządzania zespołem
pracownik 2016-03-04 11:01:32
Dziwi mnie treść poniższych komentarzy. Pracowałam w tej firmie kilka lat, dzięki kierownictwu firmy i współpracownikom nauczyłam się kompleksowej obsługi wierzytelności. Reform Capital nie jest molochem, zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, dzięki temu nikt nie czuje się anonimowo i łatwo można nawiązań kontakt z pracownikami innych działów. Zauważyłam w ciągu tych kilku lat współpracy, że firma nie zwalnia pracowników doświadczonych i zaangażowanych, tylko obiboków i kombinatorów.
Gruby 2016-03-04 12:24:22
W jakim dziale pracowałeś? Bo właśnie chcę aplikować na stanowisko negocjatora. Aktualnie ta firma poszukuje pracowników.
były pracownik 2016-03-24 12:16:02
Jako były pracownik o Reform Capital mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Praca tam umożliwiła mi zdobycie cennego oświadczenia zawodowego, które zaowocowało zatrudnieniem w innej spółce i awansem. Zawsze będę wspominał przyjazną atmosferę, jaka panowała w „Reform” i pozytywnie nastawionych do pracownika przełożonych. Nigdy nie spotkałem się z brakiem zrozumienia z ich strony i uważam, że są oni ogromnym atutem tej firmy. Jest to niewątpliwie miejsce dla ambitnych, którzy stawiają na samorozwój i wymagają przede wszystkim od siebie!
aplikant 2016-04-12 13:05:37
Wynagrodzenie konkurencyjne, atmosfera w porządku, z kierownikami można się dogadać.
pracuś 2016-05-11 09:58:11
Wiadomo, że są ludzie, którzy zawsze znajdą powody do narzekania ale jak dla mnie to firma naprawdę przyjazna pracownikowi. Wystawiam ocenę bardzo dobrą :)
niepolecam 2016-05-24 15:01:10
Nieuczciwy pracodawca !!!!! Premia do tej pory nie wypłacona a cel zrealizowany w 100%. Nie polecam.
blumen poliglota 2016-06-29 18:44:53
właśnie trafiłem na ich ogłoszenie i praca wydaje sie w porządku. Dołączam się do twojego pytania bo kaska zawsze większa za granicą i nie powiem pomieszkałbym w takich czechach :P
a wie ktoś czy rekrutacje można wtedy załatwić we wrocku czy trzeba ekstra mykać do czech ???
Kubek 2016-10-13 18:49:03
Spora lipa... Fakt zarządzanie na poziomie osiedlowego warzywniaka... Rozwój.. W sumie to brak jakiegokolwiek rozwoju.. Szary pracownik bardziej ogarnia temat od kierowników. Ale bywa i tak. W ostateczności można jakoś dotrwacdo momentu znalezienia innej job...
diki 2016-10-18 21:36:15
Kubek, jak długo szukasz innej roboty?
dumn 2016-10-18 21:42:52
Ważne dla mnie są odpowiednie zarobki, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Reform Capital Sp z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reform Capital Sp z o.o.