Reform Capital Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Reform Capital Sp z o.o.

pilne 2013-09-30 10:36
czy ktoś pracował w Reform Capital? jak wrażenia jak zarobki? mam tam rozmowę i nie wiem czego mogę oczekiwać.
siwy dym 2014-01-23 20:53
zarobki bardzo srednie tak jak i poziom firmy... zwykły szary pracownik jest bardziej ogarnięty od kadry kierowniczej,(usunięte przez administratora)... wiec walka z wiatrakami, nie polecam,(usunięte przez administratora)
Tomek 2016-03-02 13:20
Nie polecam pracy.Brak możliwości rozwoju zawodowego.Kierownicy działów totalny niewypał.brak komunikatywności i umiejętności zarządzania zespołem
pracownik 2016-03-04 11:01
Dziwi mnie treść poniższych komentarzy. Pracowałam w tej firmie kilka lat, dzięki kierownictwu firmy i współpracownikom nauczyłam się kompleksowej obsługi wierzytelności. Reform Capital nie jest molochem, zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, dzięki temu nikt nie czuje się anonimowo i łatwo można nawiązań kontakt z pracownikami innych działów. Zauważyłam w ciągu tych kilku lat współpracy, że firma nie zwalnia pracowników doświadczonych i zaangażowanych, tylko obiboków i kombinatorów.
Gruby 2016-03-04 12:24
W jakim dziale pracowałeś? Bo właśnie chcę aplikować na stanowisko negocjatora. Aktualnie ta firma poszukuje pracowników.
były pracownik 2016-03-24 12:16
Jako były pracownik o Reform Capital mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Praca tam umożliwiła mi zdobycie cennego oświadczenia zawodowego, które zaowocowało zatrudnieniem w innej spółce i awansem. Zawsze będę wspominał przyjazną atmosferę, jaka panowała w „Reform” i pozytywnie nastawionych do pracownika przełożonych. Nigdy nie spotkałem się z brakiem zrozumienia z ich strony i uważam, że są oni ogromnym atutem tej firmy. Jest to niewątpliwie miejsce dla ambitnych, którzy stawiają na samorozwój i wymagają przede wszystkim od siebie!
aplikant 2016-04-12 13:05
Wynagrodzenie konkurencyjne, atmosfera w porządku, z kierownikami można się dogadać.
pracuś 2016-05-11 09:58
Wiadomo, że są ludzie, którzy zawsze znajdą powody do narzekania ale jak dla mnie to firma naprawdę przyjazna pracownikowi. Wystawiam ocenę bardzo dobrą :)
niepolecam 2016-05-24 15:01
Nieuczciwy pracodawca !!!!! Premia do tej pory nie wypłacona a cel zrealizowany w 100%. Nie polecam.
blumen poliglota 2016-06-29 18:44
właśnie trafiłem na ich ogłoszenie i praca wydaje sie w porządku. Dołączam się do twojego pytania bo kaska zawsze większa za granicą i nie powiem pomieszkałbym w takich czechach :P
a wie ktoś czy rekrutacje można wtedy załatwić we wrocku czy trzeba ekstra mykać do czech ???
Kubek 2016-10-13 18:49
Spora lipa... Fakt zarządzanie na poziomie osiedlowego warzywniaka... Rozwój.. W sumie to brak jakiegokolwiek rozwoju.. Szary pracownik bardziej ogarnia temat od kierowników. Ale bywa i tak. W ostateczności można jakoś dotrwacdo momentu znalezienia innej job...
diki 2016-10-18 21:36
Kubek, jak długo szukasz innej roboty?
dumn 2016-10-18 21:42
Ważne dla mnie są odpowiednie zarobki, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Pozdrawiam
Bilbo 2017-02-07 10:40
Krótko Nie polecam. Chyba że nie masz innych opcji..
Bilbo 2017-02-07 10:41
Krótko Nie polecam. Chyba że nie masz innych opcji..
Ciptrio 2017-02-16 12:14
Jeśli lubisz wiecznie naburmuszone gwiazdy w roli kiero to miejsce idealne. Ludzie w większości młodzi i fajni
Dan.J. 2017-03-30 23:18
Podstawowa zaleta: nie jest to tradycyjne Korpo! Poza tym zawsze można się dogadać. Potrzebujesz dnia wolnego? Nie ma problemu!. A co do pracy robisz swoje i jest ok. Masz zaproszenie na rozmowę? Skorzystaj! Porozmawiać zawsze można. Jak w każdej pracy Najlepsi mają dobrze.
Admin 2017-04-05 21:02
Dla mnie praca w RC była ok. W trakcie studiów normalnie mogłem wychodzić na zajęcia, nie było większych problemów. Z urlopem też spoko, zawsze dostawałem jak potrzebowałem. Jednak studia i praca to inna bajka, bo zamiast suchej teorii można się sporo nauczyć. Jak ktoś nie lubi windykacji to nie polubi żadnej firmy o tym profilu. Dla mnie wpis w CV to duży atut.
bik 2017-04-07 23:57
Moje odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej są pozytywne. Była poprowadzona profesjonalnie, padały rzeczowe pytania, podano mi również dużo konkretów odnośnie profilu firmy i zakresu obowiązków. Po dotychczasowym zatrudnieniu i rozmowach w wielu miejscach mam porównanie.
dina 2017-04-10 15:52
Hej, ja dzisiaj byłam na rozmowie w tej firmie. Lekkie zdziwienie, bo nie było maglowania przez HR-owca, tylko przyjemna rozmowa z dwoma kobietami. W zasadzie stres szybko zszedł i nawet jak mnie nie przyjmą, to będzie to fajne doświadczenie. Ogólnie pozytywnie, rzeczowo, bez obaw można iść na rozmowę - to nie korpo.
Dulcynea 2017-05-03 17:41
Sporo ludzi w ostatnim wyparowało.. Zobaczymy co przyniesie nowe..
Zostaw swoją opinię o Reform Capital Sp z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reform Capital Sp z o.o.