Opinie o Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Martysia Nowy wpis

Hej, pokazała mi się oferta dla pracownika administracyjnego. Nie widzę by wymagano od kandydata wcześniejszego doświadczenia, co jest dla mnie na plus, bo go nie mam. :) możecie mi opisać aktualną atmosferę w biurze? również jest dla mnie istotna

Były pracownik Nowy wpis

Według wiceprezesa zarządu nie spełniłem standardów firmy Projprzem Budownictwo i do dzisiaj się nie dowiem jakie są, bo siedząc w firmie pół roku i grając w piłkarzyki byłem przeszkolony 1 raz z pierwszej pomocy. Budowa, gdyby nie kierownik projektu pewnie dalej bym siedział i nic nie robił. Chce bardzo podziękować wiceprezesowi zarządu i prezesowi, że mnie zwolniliście, ponieważ otworzyły mi się oczy na nowe perspektywy zawodowe i to jak (usunięte przez administratora)byłem opłacany, no cóż, ale przepadła 30% zniżka na hotel, wielka szkoda. Bardzo żałuję podjęcia pracy w tej firmie, ale jak jesteś głupi i młody, tam takich zatrudniają, ja już więcej takiego błędu nie popełnię. "zatrudniasz się na psa, to szczekaj" !!!

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 10000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Jarek Nowy wpis

Pracując w firmie Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. można liczyć na garba, a nie na zarobki 10000 brutto/netto? Wygląda to tak, dodatek do wypłaty nie pokrywa się z przepracowanymi nadgodzinami. Brak dodatkowej kasy za pracę w sobotę i niedzielę. Urlopu masz pełno, też nie płacą. Generalnie na początku trzeba walczyć o dobrą stawke, bo potem nie lubią rozmów o pieniądzach.

Wtrącę swoje. Pracuje z Projprzem od ponad dwóch lat. Poprzednio pracowałem w dużych „Korporacjach” budowlanych. Szczerze jak dla mnie w oddziale poznańskim jest spoko atmosfera. Pracuje na budowach pod różnymi kierownikami i jak zawsze atmosfera zależy od ludzi z którymi się pracuje. Co do wypłaty to zawsze jest na czas a często i przed. Co do jej wysokości to proszę nie dziwcie się ze pracodawca chce zapłacić najmniej tak jest wszędzie - jak ktoś zna swoją wartość to albo się dogada albo nie i idzie dalej. Ja się dogadałem a mało nie chciałem. Doświadczenie i opinia innych zrobiła swoje. To co „fajne” w tej firmie to to ze jak trzeba ogarnąć coś nietypowego i podwykonawca chce przedpłaty to jest to do ogarnięcia szybko - drzewko decyzyjne jest krótkie. Problemów z kasa dla podwykonawców tez nie ma - mało tego był ostatnio raport który mówił ze w województwie kuj-pom i chyba pomorskim Projprzem jest najlepszym płatnikiem w branży budowlanej. Co do pracy na budowie - ja pracuje do 17 potem zawijam swój tobołek i wracam następnego dnia i to nie na 7 a koło 8 i nikt na budowie nie ma z tym problemu. Wszystko zależy od współpracowników. Pewnie ze jak trzeba to jestem o 6 i potrafiłem wyjeżdżać o 20. W umowie o prace jest podział na wynagrodzenie A i B czyli taka podstawę i za nadgodziny. Oczywiście zawsze wypłacana jest całość niezależnie czy robiło się nadgodziny czy tez nie. To chyba jakieś zapożyczenie z innych firm bo w poprzednich tez tak miałem. Co do kadry po technikum - to dla mnie nowość, może są i tacy pracownicy ale chyba nie w poznańskim oddziale. Poniżej inżyniera nie spotkałem mało tego Ci inżynierowie zaocznie robią magisterkę. Reasumując: firma jako pracodawca nie różni się od innych dużych „korpo”, atmosfera pracy zależy od ludzi na budowie i dla mnie jest Ok. Wynagrodzenie - ja nie narzekam choć wiadomo jak każdy chciałbym więcej.

Zgadam się. Pracowałem tam kilka lat. Ludzie Ok. Atmosfera Ok. Buraki i inne niekompetentne osoby się zdarzają jak wszędzie

@Andrzej

Hej, a kojarzysz aktualną sytuację tu w firmie? Chłopak będzie się od nowego roku rozglądał a widzę, że polecacie. ;) Czy jak przepracowałeś tych kilka lat to jakoś warunki finansowe się dla Ciebie tutaj zmieniały? Są "stażowe" podwyżki?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Ofertowania? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
robert

wulgarni zero kultury buraki a manager projektu to burak nad burakami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przerost formy nad treścią, wyżej sra niż widzi...

Aleksandra
@robert

Hej @robert, opowiedz proszę na spokojnie co dokładnie wydarzyło się w Projprzem, że jesteś do nich tak zniechęcony. Napisałeś, że są wulgarni - podasz przykłady? I kto dokładnie (nawet bez nazwisk - stanowisko)?

Aleksandra

Czy to dobry e-mail aby podesłać CV do Projprzemu: sekretariat@projprzem.com? Nie mogę znaleźć innego.

robert

no są tragiczni... manager projektu to (usunięte przez administratora) łeppp

Diego

Dobry płatnik, ale z podejściem do podwykonawców przez niektórych kierowników budowy to jest porażka. (usunięte przez administratora) po prostu, czują się bogami. A wiadomo, że takie podejście potem wraca, jak coś jest nie tak, a jest po odbiorach to wiadomo co się wtedy robi i w jakim tempie. Dobra współpraca z inżynierami, kompetentni i przede wszystkim traktują ludzi z szacunkiem.

Grażyna
@Diego

Cześć Diego, wspominasz o relacjach z innymi osobami pracującymi w firmie. Fajnie, że współpraca z inżynierami jest bezproblemowa. Ale jak oceniasz inne warunki pracy? Takie jak wynagrodzenie czy kwestie urlopowe?

Przemek

Czy to z powodu pandemii tak opustoszało to forum? Pracownicy nie maja potrzeby dzielić się uwagami o pracy?

Justyna

Wiecie coś o ewentualnej pracy w biurze w firmie, sporo dobrego słyszałam ,więc może?

Dariusz Starowicz

Witam Pierwszy kontakt dotyczący współpracy : PORAŻKA Sekretarka decyduje w sprawach finansowych spółki i podejmuje decyzje w imieniu prezesa, dyrektora finansowego i głównej księgowej .... Standardy z epiki słusznie minionej. Pzdr

K

Byłem ostatnio na rozmowie i bardzo dziwnie, nieciekawa atmosfera. Jakby sami nie wiedzieli czego oczekują od człowieka. Myślałem, że to duża i porządna firma, jednak patrząc po komentarzach i co sam odczułem - nie warto.

Artur
@K

Co masz na myśli pisząc o nieciekawej rozmowie? Jak przebiegała rekrutacja?

R.

Nie polecam pracy w tej firmie, obiecują dobre warunki pracy, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nadmiar liczby godzin, oczywiście nie płatne, święta w pracy też nie płatne, a o urlopie można zapomnieć. Nie polecam

Artur
@R.

Na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/projprzem-budownictwo-sp-z-o-o,403874 opublikowano 10 ofert pracy na różnych stanowiskach w tej firmie, są to m.in.: Kierownik Budowy, Kierownik Robót Elektrycznych, Majster Budowy, Specjalista ds. Przygotowania Produkcji. Czy pracowałeś na którymś z tych stanowisk? Napisz proszę konkretnie jakie sytuacje sprawiły, że nie polecasz pracy w Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.? "O urlopie można zapomnieć", tzn. nie oferują umowy o pracę?

@Artur

Chodzi o to, że jeśli pracujesz na budowie to możesz zapomnieć o normalnym urlopie w sezonie wakacyjnym. Dostaniesz jak się skończy budowa, najczęściej zimą. Są kierownicy co mają powyżej 50 dni zaległego urlopu.

N.

Zależy do jakiego zespołu się trafi, bo zdarzają się w porządku kierownicy. Jednak ogrom godzin pracy, oczywiście nadgodziny niepłatne, kodeks pracy łamany. Zarobki średnie. Największy problem dla młodych inżynierów to niewykształcona kadra, często po technikum. Także o praktyce do uprawnień można zapomnieć. Odradzam.

Darek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Mam zamiar aplikować a ponieważ ta branża jest obarczona dużym ryzykiem dlatego pytam.

J_G
@Darek

Firma funkcjonuje i ma się całkiem dobrze. Niedawno otwarto oddział we Wrocławiu, więc to świadczy o tym, że w firmie źle się nie dzieje i się rozwija. Śmiało aplikuj!

Agata
@Darek

Firma Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników we Wrocławiu, możesz aplikować na wybrane stanowisko poprzez tę stronę: https://pracodawcy.pracuj.pl/projprzem-budownictwo-sp-z-o-o,403874 . Masz już doświadczenie w pracy w branży budowlanej?

Zostaw merytoryczną opinię o Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.?

Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.
  • Bernardyńska 13
    85-029 Bydgoszcz
  • NIP: 5542923028 REGON: 341513340 KRS: 0000632080

Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.