Opinie o Furnico Sp. z o.o. w Sulechów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Furnico Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Furnico Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnico Sp. z o.o. w Sulechów

Killer Nowy wpis

Zarobisz dużo jak kleisz ramki i wtedy robisz tylko 8h,a inne stanowiska to już nie jest tak kolorowo zarabiasz dużo mniej za dużo więcej godzin spędzonych w robocie, więc jest bardzo nie równe ocenianie finansowe pracowników.Wymagania co chwilę większe a kasy więcej nie ma.Ukraińcy lepiej traktowani od Polaków.A do tego umowy robione tak ,że najniższa krajowa a reszta w formie premii czyli zawsze mogą cię (usunięte przez administratora)na kasie i wypłacić tylko najniższą a ty nie masz nic do gadania.

@Killer

Drogi Killerze zakładam, że jednak nie byłeś nigdy naszym Pracownikiem. Dlatego postaram się dokładnie opisać jak wygląda praca w naszej firmie. Każde stanowisko różni się poziomem trudności i z tego wynikają różnice w zarobkach. Traktujemy to po prostu jako uczciwe podejście do Pracownika. Pracownik, który wykonuje bardziej odpowiedzialną pracę np. wymagającą dużej dokładności zarabia lepiej niż osoba, która wykonuje coś prostszego. Pracownik który nie znika i angażuje się w swoją pracę zarabia zawsze lepiej od osób, które maja inne priorytety. Doceniamy finansowo każdego kto dobrze pracuje dla naszej firmy. Jednocześnie staramy się motywować wszystkie pozostałe osoby do tego by chciały się uczyć od najlepszych i podnosić swoje umiejętności, bo wraz z tym rosną pensje pracowników i potencjał firmy. Wierzymy, że FIRMA JEST TAK DOBRA JAK LUDZIE KTÓRYCH ZATRUDNIA ! Pracownik jest najważniejszy bo to Pracownicy swoją ciężką pracą decydują o jakości naszych wyrobów. Dlatego im szybciej Pracownik nauczy się swoich zadań, tym szybciej zarabia lepsze pieniądze. U nas na każdym stanowisku pracuje się normalnie po 8 godzin. Dodatkowo w czasie tych 8 godzin, każdy z naszych pracowników ma DWIE PŁATNE PRZERWY (długa=30min + krótka=15min) czyli łącznie jest to 45min (PŁATNE 100%). Każda nadgodzina jest dodatkowo płatna +50% lub +100% (tylko osoby, które chcą – nic na siłę). Urlop jest płatny 100%, a im lepiej zarabia Pracownik tym lepsze pieniądze dostaje za swój urlop. Każda sobota jest płatna +100% (tylko osoby, które chcą – nic na siłę). Ale wolimy by nasi Pracownicy w weekend odpoczywali. Wierzymy, że wypoczęci Pracownicy pracują znacznie lepiej od poniedziałku do piątku. Generalnie na każdym stanowisku można zarobić podobne pieniądze za 8 godzin pracy. Warunkiem jest wykonanie normy dla danego stanowiska (w pracy pracujemy, a bawimy się po pracy bo jest za co). Normy są jak najbardziej realna do zrobienia (ale zawsze można zrobić więcej i zarobić więcej). Mamy osoby, które przekraczają założone normy dla danego stanowiska i te osoby po prostu zarabiają jeszcze lepiej niż osoby, które pracują wolniej i takiej normy nie robią. Stąd biorą się różnice w pensji i dlatego można zarobić u nas od 3.500 – 7.000zł netto lub więcej bo nie ma górnej granicy. Mamy system oceny liczbowej co jest uczciwe dla obu stron (pracownika i firmy). Pracownik wie ile zrobił elementów i wie dokładnie ile ma dostać na konto za dany miesiąc. Naszych pracowników nie jesteśmy w stanie oszukać bo każdy wie skąd bierze się jego pensja. Każdy z Pracowników zna stawki na danych stanowiskach i może zdecydować czy chce się uczyć nowych rzeczy by móc zarobić więcej pieniędzy zgodnie ze swoimi potrzebami. Nasza firma żyje z pracy naszych Pracowników i sprzedaży naszych wyrobów, a nie z oszukiwania ludzi. Również nie dyskryminujemy nikogo z racji na jego narodowość, wyznanie, czy poglądy polityczne. Pensja wypłacana jest wyłącznie na konto (nie używamy kopert i innych form rozliczeń). Od kwoty przelanej Pracownikowi są odprowadzane pełne składki ZUS itd. Dlatego mamy stałą załogę , która potrafi produkować wyroby w bardzo dobre jakości. OKREŚLA NAS JAKOŚĆ: naszych Pracowników, naszej pracy i naszych wyrobów. Dlatego szukamy najlepszych pracowników oferując uczciwe warunki i dobre pieniądze. Bo tylko dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Czy urlop w Furnico Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tomek Nowy wpis

Oczywiście że urlop jest płatny 100%. Każda przepracowana nadgodzina czy sobota również jest płatna dodatkowo. Ale zasada w firmie jest taka by każdy pracował wydajnie 8 godzin od poniedziałku do piątku. Weekend ma być dla RODZINY !!!

Czy istnieje możliwość rozwoju w Furnico Sp. z o.o.?

Łukasz

Możliwości są jak wszędzie. Już po roku pracy u nas młody chłopak został brygadzistą. Kierownik, wymaga ale też rozmawia z nami i tłumaczy że warto być lepszym i się starać. Mnie to motywuje a jak widzisz to jeszcze w kasie do jest git.

Tomek Nowy wpis

Każdy pracownik ma szansę uczenia się nowych rzeczy (rozwoju we własnym tempie) i przejścia od łatwiejszych prac do tych trudniejszych. Ale warto bo pieniądze też rosną. Im ważniejsze stanowisko tym lepsze pieniądze.

Gacek

Kurde czytam te opinie i nie wiem o kim mowa. Ja już po 2 miesiącach dostałem to co mi obiecali ale ręce chwilę bolały. Owszem trzeba robić ale do póki dają mi zarobić to jest ok. Wolę pocisnąć i dostać premię niż oglądać się na innych.

Mikołaj
@Gacek

Skoro masz wiedzę na temat tego pracodawcy to może podzielisz się z pozostałymi osobami odwiedzającymi ten wątek, ile dokładnie można zarobić za pracę w firmie Furnico? Kwestia wynagrodzeń to zawsze kwestia dyskusyjna, dlatego też chcę to ustalić. Z góry dzięki za aktywność w wątku.

Gacek
@Gacek

nie każdy się chwali ile ma tak naprawde wypłaty ale 2500 do 3500 można wyciagnac jak robisz normy to masz zaplacone

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Furnico Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
man

Ile pracuje tutaj brygadzistów a ile normalnych pracowników?

Xxx

A więc szczerze nie polecam. Obiecanki cacanki umowa zlecenie na Start stawka 17 zł a człowiek po pracy jest tak zmęczony ze nie ma siły na nic. W firmie z tego co zauważyłem daje się zarobić tylko Ukraińców reszta 8 godzin i do domu... Brygadzista spoko chociaż ma gorsze dni ale za to gość który tam zarządza to jakiś kosmos biega wydaje 6 poleceń na raz człowiek nie wie gdzie ręce włożyć... Podsumowując chcesz pracować za 17 zł brutto to zapraszam.

D.M

Masakra. Brygadzista (usunięte przez administratora) Lata jak poparzony. Ludzi traktuje jak szmaty . Obiecuję hajs a daje grosze.. Nie polecam!

Gal anonim.
@D.M

Tz co obiecuję?? ILE DOSTAŁEŚ NA START A ILE CI OBIECANO?? bo ja właśnie za czołem tu pracę i jakoś mi się to nie widzi wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Furnico Sp. z o.o. - Sulechów

• Jak się pracuje w Furnico Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Furnico Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Furnico Sp. z o.o.?

Furnico Sp. z o.o.
  • Łochowska 4