Opinie o Mirosław Trzebiński Media-System w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mirosław Trzebiński Media-System. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mirosław Trzebiński Media-System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Trzebiński Media-System w Kielce

Czy firma Mirosław Trzebiński Media-System w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kondzio43 Nowy wpis

Panowie szybko i sprawnie okleili mi szyby w witrynie sklepowej. Temat na już załatwiony ekspresowo, dzięki wielkie. Pozdrawiam ekipę graficzek ;)

Dawid Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do różnych wpisów zupełnie nie związanych z praca w firmie ,a przecież w tym celu powstało to forum.

Margaret Nowy wpis

Czysty profesjonalizm. Śliczne projekty. Jestem mile zaskoczona. Powrócę na pewno 5+

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mirosław Trzebiński Media-System? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
VBS Transport & Logistics

Brak zapłaty za 6 usług transportowych. Przeterminowane płatności o 4 miesiące. Sprawa przekazana do Sądu. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Księgowość
@VBS Transport & Logistics

Szanowni Państwo rozjaśnię raz jeszcze ten temat bo jak widać pamięć pewnie dobra ale krótka. Prosiliśmy Państwa kilkukrotnie o przesłanie duplikatów faktur których u nas nie było więc jeśli nie wiecie z skąd zwłoka to waśnie z tego wynikała. Prostuję, że usług z Państwa strony było więcej niż 6 i reszta była regulowana tak jak tylko faktury zostały dostarczane. No ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, stanęliście Państwo na wysokości zadania i po przesłaniu zostały opłacone. Pozdrawiamy serdecznie. Tak my również nie polecamy z wami współpracy. Jak widać z wiadomego powodu.

Zosia

@pitupitu a są jakieś benefity dla pracowników?

Paradyż

Rewelacyjne podejście do klienta, szybka obsługa, pełen profesjonalizm. Jednym słowem - polecam.

Nikola

Przemiła obsługa, szybko i solidnie. Gorąco polecam.

CERAMIKA

Bardzo solidna firma. Profesjonalna obsługa. Szybki czas realizacji zlecenia. Z pełna premedytacją polecam!

KLER

Można na nich polegać nie raz ratowali stuację bez wyjścia, profesjonaliści.

Gosia

Fajna atmosfera, profesjonalne podejie do klienta, rewelacyjne ceny! Często do nich zaglądam . Polecam wszystkim.

Artur

Mówiąc krótko jestem w pełni zadowolony!

krool

Kasa, umowa, elastyczny czas pracy. Mi pasuje.

pitupitu

miejsce do pracy przyjazne, kasa dobra, możliwość awansu, atmosfera ok, premie to nie święty mikołaj namacalne są nie raz miałem przyjemność obcowania :) Moje sugestie dla Pirania Media System Agencja reklamy: zwiększyć przydział kawy :) Lubię atmosferę w Pirania Media System Agencja reklamy za: koleżanki

Igla
@pitupitu

Możliwość awansu z ćwierć etatu na pół etatu, ehh Mirku. Chociaż byś spróbował zmienić styl pisma.

pitupitu
@Igla

Mam na imę Piotr. Być może w Twoim przypadku tak było, ja miałem chyba więcej szczęścia i umiejętności. Mam cały etat :)

Darius

Pracowałem w tej firmie przez ponad 6 miesięcy jako handlowiec, gdyby nie myśl o własnym biznesie dalej bym tam pracował. Pierwszy dzień w pracy: umowa, auto, telefon, laptop i profesjonalne podejście do sprawy - to rozumiem :) . Polecam wszystkim znajomym ich usługi. Moje sugestie dla Pirania Media System Agencja reklamy: Piona Lubię atmosferę w Pirania Media System Agencja reklamy za: Wysoka kultura pracy.

Frugo

A mnie jest tu dobrze. Kasa zawsze o czasie. Moje sugestie dla Pirania Media System Agencja reklamy: większe premie by się przydały :) Lubię atmosferę w Pirania Media System Agencja reklamy za: luz

Piotrek

Iwonka nudzisz się i za komentarze się wzięłaś? :) "Piątkowe grille, lepsze pieniądze u konkurencji, rzemiosło, szansa rozwoju"... i to wszystko tym samym pismem. Ładnie was tam ponosi z nudów :) Skupcie się na drukowaniu a nie siedzeniu na internecie i pisaniu żałosnych komentarzy.

Kaczmar
@Piotrek

Piotruś "dwie lewe łapki" ty Ty? Gdzie Cię przyjęli leniu.

kriss

Hejtery, ja pracuje i jest mi tu dobrze. Lubię atmosferę w Pirania Media System Agencja reklamy za: lol

Kaczmar

Lubię sezon letni, piątkowe grille najbardziej, praca zróżnicowana ale i ciekawa, kaska na czas a nie na raty jak we wcześniejszej pracy. Czasami jest hardkorowo ale gdzie nie jest. Lubię atmosferę w Pirania Media System Agencja reklamy za: Jest ok.

Żenująca firemka, szef to kompletny janusz biznesu. Nie zatrudniajcie się tam, będziecie żałować!!!

twój najlepszy przyjaciel
@Anonim

No żal, że nie docenili Twojego talentu, byłeś najlepszy w zespole zapewne, brutalnie Cię potraktowali prawda? Ale z wazeliną czy bez?

@twój najlepszy przyjaciel

Oj, Mirku, chyba nie potrafisz pogodzić się z prawdą :)

twoj najlepszy przyjaciel
@Anonim

oj, jednak bez wazeliny chyba :)

Leszko
@Anonim

Galu znasz to Wchodzi anonim do gabinetu psychiatry i mówi: - Wydaje mi się, że jestem niewidzialny. - Kto to powiedział?!

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Trzebiński Media-System - Kielce

Mirosław Trzebiński Media-System
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 1 Maja 56
    25-511 Kielce