Opinie o Mirosław Trzebiński Media-System w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mirosław Trzebiński Media-System. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mirosław Trzebiński Media-System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Trzebiński Media-System w Kielce

Mirek Parówka

Tragedia, dla desperatów. Dla grafika praca jak na taśmie. Dla handlowca podobnie. Mały siurek ze sportowym samochodem jako szef.

@Mirek Parówka

Damianie, Jak widzę, wspólnie z kolega Sebastianem napisaliście swoje co wam w duszy gra. Czuje że muszę wyprowadzić Cię z błędu, Ty uważając się za grafika wprowadzasz czytelników w błąd, dlaczego? Dlatego, że graficy tworzą grafikę a Ty tego nie potrafisz więc grafikiem nie jesteś. Dostałeś swoją szansę, byłeś przez chwilę pokazałeś co umiesz i powiedzieliśmy nie. Idź do szkoły, naucz się czegoś i udowodnij jak bardzo się mylimy, na dzień dzisiejszy dla mnie jako pracodawcy i dla naszego zespołu graficznego jest to niewystarczające. P.S. Myślę, że mój mały siurek narobił by Ci dużego wstydu gdyby doszło do konfrontacji ;) A z samochodem to w tej kwestii zgadzam się zupełnie jest mocno sportowy :)

Mirek
@były pracodawca

Nie trafiłeś niestety Mirosławie. Choć jak rozumiem "Damian" też uciekł w porę. Mogłabym z tobą dyskutować ale szkoda mi na ciebie czasu.

@Mirek

Wiem Damianie, nie trafiłem ;) Moja kulpa. Pozdrawiam serdecznie.

Mirek

Mam nadzieję że wpadnie wam tam kontrola z inspekcji pracy, bo to co tam się dzieje to istna parodia. A to, że ludzie sie na to godzą to druga sprawa.

@Mirek

Witam, odwiedza dzięki niektórym z was w ramach , pożegnania - żadnych uchybień. Pozdrawiam serdecznie.

Bez znaczenia

Potwierdzam wszystkie opinie a próba obrony właściciela brzmi śmiesznie, szczególnie jeśli widziało się to od środka. Zastanówcie się 3 razy zanim podejmiecie pracę. Będziecie żałować.

@Bez znaczenia

Potwierdzam to nie praca dla wszystkich, nie każda osoba się sprawdza. Tak, zastanówcie się 3 razy bo jeśli nie jesteście ambitni i nie chcecie zarabiać dobrze to nie jest praca dla was !!! Pozdrawiam serdecznie.

Ćwierć etatu i wszystko w temacie tej agencji reklamacyjnej.

były pracodawca

Nick, jak wyżej najpierw jajka a później pisz. Pozdrawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mirosław Trzebiński Media-System? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hubabuba

przemiał w tej firmie jest większy niż na dworcu centralnym nie wiem co kieruje ludźmi że się zatrudniają serio

@Hubabuba

Ja wiem, że to nie dla każdego jest praca, jest to swego rodzaju rzemiosło i niestety nie każdy się do niego nadaje. Jeśli nie wiesz to przypomnę Ci dlaczego, jest to chęć rozwoju zawodowego oraz możliwości zarobienia większej kasy niż u konkurencji. Jeśli chodzi o dworzec centralny to nie mam zielonego pojęcia jak tam jest i jaki maja przemiał ale zdaje się na Twoje doświadczenie :) Pozdrawiam gorąco.

nie polecam.. tragedia

były pracodawca

Drogi Nick'u ja też Cię nie polecam TRAGEDIA była z Twoją osobą, jak urosną Ci jajeczka napisz kim jesteś i wówczas wymienimy się spostrzeżeniami. Pozdrawiam serdecznie.

Krótko . na papierze pol etatu, praca na cały ale urlop, chorobowe itp jak na połowie :] Zero organizacji, zarobki smieszne - brak mozliwosci podwyzki. nie polecam, chyba ze desperacja.

@Michał

Piotr, Czy na drugie masz Michał? Ciekawe. Ja też Krótko. Na okresie próbnym trzymiesięcznym zgodziłeś się na pół etatu + wysoka prowizja ze sprzedaży. Urlop tygodniowy chciałeś wykorzystać w okresie próbnym? Choroba rozumiem, ale jak pamiętam trzytygodniowe przeziębienie strach pomyśleć jak by była angina :) Zero organizacji, oczywiście ale to chyba o swojej osobie pisałeś chyba, ode mnie dostajesz target do zrobienia oczywiście dobrany do Twoich możliwości a organizować to Ty się musisz sam jak i gdzie go zrealizować. Takie zadanie handlowców. Zarobki śmieszne - drodzy Państwo jak się człowiek urlopuje to nie zarabia, jak choruje nie ma prowizji bo sam target się nie wykonuje. Podwyżka i pełen etat była by jeśli bylibyśmy zainteresowani współpracą z Tobą, niestety pracownik musi zarobić na swoje utrzymanie, my nie prowadzimy drużyny Baysballowej i nie potrzebujemy maskotek.

Trubadur
@były pracodawca

Twierdzisz Mirku, że to co napisał Michal jest nieprawdą? Przecież oferuje szeroki ludziom pół a czasem ćwierć etatu. Resztę płacisz pod stołem. A urlop i chorobowe liczysz od połowy etatu :) Nie bądź śmieszny i zajmij się drukowaniem.

@Trubadur

Drogi Trubadurze nie twierdzę że 10 lat temu nie było jak piszesz wówczas czasy były inne ale od tego czasu dużo wody opłynęło i dużo się zmieniło. Ludzie wówczas faktycznie mieli wybór albo albo to ,że Ty wybrałeś opcję kaskę większą dostać na łapkę i do kogo masz pretensje teraz? Nikt na siłę Cię do pracy za rączkę nie prowadził. Śmieszny nie, wesoły TAK :) Jeśli chodzi o druk, oczywiście drukujemy masowo i dla wszystkich, napisze napisze Ci coś w sekrecie - jesteśmy w tym naprawdę piekielnie dobrzy ! Pozdrawiam serdecznie Trubadurku.

Mirek Wciąga-Żwirek

odradzam w stu procentach - szef fantasta i kompletnie nie konkretny

@Mirek Wciąga-Żwirek

Sebastianie, Konkretnie to jako pracodawca mogę napisać kilka słów od siebie w Twoim kierunku, szkoda było mi patrzeć na to jak inni pracowali ciężko na Twoje wynagrodzenie dlatego rozwiązaliśmy z Tobą współpracę. Dostałeś szansę i jej nie wykorzystałeś, dziwię się że masz żal do mnie. Na samym początku tak jak mówiłem "zostają tylko najlepsi" i nie ma miejsca dla miernot.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Trzebiński Media-System - Kielce

Mirosław Trzebiński Media-System
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 1 Maja 56
    25-511 Kielce