Playada

Kielce

Opinie o Playada

spr 2011-06-23 10:01:52
Wpisz GEOMAP kielce w wyszukiwarce o pracodawcach. PLAYADA i GEOMAP to JEDNA i ta sama FIRMA pod kierownictwem tego samego człowieka
olo 2012-08-01 15:19:55
i chyba SOLEX to tez ci sami wlasciciele

ERA T-mobile PLAY KODAK telewizja N i wiele innych...

.. a wciaz to samo.

Male zarobki, a wieloletnich pracownikow traktuje sie gorzej niz nowyc np. brak podwyzek dla starych doswiadczonych ehh.
sali 13 2014-02-04 16:07:13
Ta firma to żenada, wykonywałem dla nich usługę jako podwykonawca, okazało się że robiłem to charytatywnie bo nie zapłacili mi pieniędzy (ok.15 tyś.) do dziś spłacam długi ... i wiem że nie jestem jedynym oszukanym. Trzymajcie się od nich z daleka !!!
Paolo 2014-02-16 12:06:05
Brak towaru ,problemy z terminowością i rozliczeniami, bardzo niekompetentni.Mają kilka spółek, ludzie pracujacy w tej firmie to małolaci pod roczik 90
jjks 2014-03-16 17:23:54
Ogolnie praca w salonie to troche jak na zarobki wysokie progi , jeszcze jak trafisz na dobry salon to cie poprowadzą ale jak na(usunięte przez administratora)salon to ciezko bedzie, za najnizszą krajową mozna troche wiecej sie spodziewac. W kazdym innym prostym sklepie masz najnizszą ale bez tej calej regulaminozy i innych papierologii.
bmw 2014-04-15 15:43:44
właściciel otwiera teraz salon bmw w Kielcach a Wy domagacie się jakichś tam nędznych groszy.. ha,ha ,ha..
playada 2014-04-27 11:59:27
do playada np w kujawsko pomorskim - bydgoszcz to warto tylko dla kogos kto zaczyna kariere, zarobki niskie najnizsza krajowka i jak po kilku miesiacach zaczniesz sprzedawac to mozesz liczyc na cos wiecej, poczatki są trudne, wiec jak jest taka rotacja to regionalni powinni przyjrzec sie pracy kierowniczki sklepu czy aby wprowadza pracownika dosc dobrze, nie uczy a wymaga, a materiału jest wiele jak za taką pensje powinni troche delikatniej się obchodzic z przyszłym pracownikiem poniewaz sklepow jest wiele a praca np w sprzedazy obuwia czy ciuchow nie wymaga takiej wiedzy jak w playadzie, a te same pieniadze. wiec drodzy wlasciciele i kierownicy zastanowcie sie jak podejsc do przyszlego pracownika, bo taka rotacja daje do myslenia, a nikt tego nie widzi, tylko ja zwykly pracownik ( były pracownik )
bobo 2014-05-18 18:07:18
Teraz zamykają salon za salonem, zrobili sobie konferencje za pieniazki agentow, prezes dobry wujek musi się pokazac sprzedaży, prowizje tak spadly ze szkoda gadac , poza tym oferta nie jest już tansza , jakość do kitu.Playada warta jest Playa to taka oryginalna podrobka :-) strzecie się tej firmy, były pracownik .
asia 2016-04-07 11:45:30
Czy ktoś wie jak wygląda spotkanie rekrutacyjne w playadzie?
Mam iśc w poniedziałek ale nie wiem jak sie przygotować? To jakies zbiorowe spotkanie czy beda indywidualne rozmowy?
freund 2016-10-14 16:06:31
Play to lipa na maxa i brak własnej infrastruktury, poza tym już się są najtańsi, MTR przeżarty na idiotyczne reklamy, teraz dopiero dostana po grzbiecie.
Guma 2016-10-14 21:42:59
Daj spokój, akurat jeśli o to chodzi to zdecydowanie infrastruktura jest bardzo w porządku, to najmniejszy zarzut jaki można firmie wystawić, dokładnie
Zostaw swoją opinię o Playada - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Playada