Opinie o Playada w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Playada. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Playada o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Playada w Kielce

Dealer Play Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy jako Dealer do prowadzenia punktu Play? Jakie zarobki? Czy warto? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ghd Nowy wpis
@Dealer Play

Wszystko zależy od tego jak duży jest to punkt, ilu masz pracowników. Ogólnie ciężki kawałek chleba.

Byly pracownik Nowy wpis

Praca w BMW zk motors to jakas porazka, rządzi tu jeden czlowiek- wlasciciel, ktory inwigiluje pracownikow czytajac ich wszystkie maile i przeglada bilingi. Przeklina na spotkaniach do pracownikow, zachwouje sie arogancko. Nikt nie ma nic do powiedzenia. Udaje ze zarobki sa dla wszystkich oddzialow takie same a sami procownicy sie przyznaja ze jest inaczej. Zaden kierownik czy dyrektor nie ma nic do powiedzenia. Jest uprzedzony do ludzi, ma ludzi za nic. Rotacja jest wielka, na każdym dziale ludzie zwalniają średnio po 3 miesiącach. NIE POLECAM!!!

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Przedstawiciel Handlowy do firmy Playada. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Czy zdarzają się nadgodziny w Playada?

Generalnie się zdarzają ale zamiast Ci je wypłacać to wysyłają Cię na wolne z tytułu nadgodzin. Osobiście nie chce mieć z firmą nic wspólnego.

Natalia
@Anonim

A na umowie jak jest wpisane z tymi nadgodzinami? Informują jak będą rozliczać nadgodziny jak się przyjmujesz do pracy? No i nie chcesz mieć do czynienia przez te nadgodziny czy o coś jeszcze chodzi?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Playada na stanowisko Partner Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Śniegu

Ktoś opisze, jak wygląda prowadzenie salonu Play na B2B? Warto się tak zatrudnić w czasie epidemii?

Karola

Czy ciężko tu przeskoczyć ze stanowiska zwykłego pracownika na kierownicze? Jest ktoś komu się to udało i może podpowiedzieć jak to zrobić?

Konsultant

Nie zawsze wypłacają na czas. Często trzeba się prosić o wypłacenie przysługującej premii. Lubię atmosferę w Playada za: Ludzie, choć nie wszyscy szczególnie Ci na szczeblu kierowniczym.

@Konsultant

Chciałabym wiedzieć, od czego zależy wysokość wspomnianej przez Ciebie premii i jakie wymagania należy spełnić, aby ją otrzymać? W swojej wypowiedzi zawrzyj również, jakie inne pozapłacowe benefity Playada oferuje swoim pracownikom. Wypowiedzi na forum dotyczące systemu motywacyjnego danej firmy są pomocne dla przyszłych potencjalnych kandydatów.

Kuba
@Alicja

Ktoś wie, czy mogę składać bezpośrednio do firmy swoje papiery, czy trzeba czekać na jakiś przetarg?

Ilona
@Alicja

A powiecie coś o obowiązkach takiego zwykłego pracownika? Zastanawiam się nad pójściem tam do pracy.

Alicja

@Asiu, nie odpowiedziałaś na moje pytanie, a z tego co widzę to w Playada pojawiły się nowe oferty pracy na konsultanta. Dla poszukujących pracy liczą się oferty innych pracujących, ich odczucia na temat pracy, warunków, atmosfery. Czy ktoś z obecnie pracujących może coś w tym tonie napisać?

Alicja

@asia, a na jakie stanowisko chcesz aplikować? Należy pamiętać, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej uzależniony jest od docelowego stanowiska.

Guma

Daj spokój, akurat jeśli o to chodzi to zdecydowanie infrastruktura jest bardzo w porządku, to najmniejszy zarzut jaki można firmie wystawić, dokładnie

heinrich
@Guma

guma trzepnij się w baniak zanim odpowiesz , play to bottom =dno

freund

Play to lipa na maxa i brak własnej infrastruktury, poza tym już się są najtańsi, MTR przeżarty na idiotyczne reklamy, teraz dopiero dostana po grzbiecie.

asia

Czy ktoś wie jak wygląda spotkanie rekrutacyjne w playadzie? Mam iśc w poniedziałek ale nie wiem jak sie przygotować? To jakies zbiorowe spotkanie czy beda indywidualne rozmowy?

bobo

Teraz zamykają salon za salonem, zrobili sobie konferencje za pieniazki agentow, prezes dobry wujek musi się pokazac sprzedaży, prowizje tak spadly ze szkoda gadac , poza tym oferta nie jest już tansza , jakość do kitu.Playada warta jest Playa to taka oryginalna podrobka :-) strzecie się tej firmy, były pracownik .

playada

do playada np w kujawsko pomorskim - bydgoszcz to warto tylko dla kogos kto zaczyna kariere, zarobki niskie najnizsza krajowka i jak po kilku miesiacach zaczniesz sprzedawac to mozesz liczyc na cos wiecej, poczatki są trudne, wiec jak jest taka rotacja to regionalni powinni przyjrzec sie pracy kierowniczki sklepu czy aby wprowadza pracownika dosc dobrze, nie uczy a wymaga, a materiału jest wiele jak za taką pensje powinni troche delikatniej się obchodzic z przyszłym pracownikiem poniewaz sklepow jest wiele a praca np w sprzedazy obuwia czy ciuchow nie wymaga takiej wiedzy jak w playadzie, a te same pieniadze. wiec drodzy wlasciciele i kierownicy zastanowcie sie jak podejsc do przyszlego pracownika, bo taka rotacja daje do myslenia, a nikt tego nie widzi, tylko ja zwykly pracownik ( były pracownik )

bmw

właściciel otwiera teraz salon bmw w Kielcach a Wy domagacie się jakichś tam nędznych groszy.. ha,ha ,ha..

jjks

Ogolnie praca w salonie to troche jak na zarobki wysokie progi , jeszcze jak trafisz na dobry salon to cie poprowadzą ale jak na(usunięte przez administratora)salon to ciezko bedzie, za najnizszą krajową mozna troche wiecej sie spodziewac. W kazdym innym prostym sklepie masz najnizszą ale bez tej calej regulaminozy i innych papierologii.

Paolo

Brak towaru ,problemy z terminowością i rozliczeniami, bardzo niekompetentni.Mają kilka spółek, ludzie pracujacy w tej firmie to małolaci pod roczik 90

sali 13

Ta firma to żenada, wykonywałem dla nich usługę jako podwykonawca, okazało się że robiłem to charytatywnie bo nie zapłacili mi pieniędzy (ok.15 tyś.) do dziś spłacam długi ... i wiem że nie jestem jedynym oszukanym. Trzymajcie się od nich z daleka !!!

olo

i chyba SOLEX to tez ci sami wlasciciele ERA T-mobile PLAY KODAK telewizja N i wiele innych... .. a wciaz to samo. Male zarobki, a wieloletnich pracownikow traktuje sie gorzej niz nowyc np. brak podwyzek dla starych doswiadczonych ehh.

spr

Wpisz GEOMAP kielce w wyszukiwarce o pracodawcach. PLAYADA i GEOMAP to JEDNA i ta sama FIRMA pod kierownictwem tego samego człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Playada - Kielce

• Jak się pracuje w Playada?

Zobacz opinie na temat firmy Playada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Playada?

Playada
1.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Jana Pawła Woronicza 31 lok. 257
    02-640 Kielce