Opinie o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wsparcie Grupa Tauron. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wsparcie Grupa Tauron o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

W Tarnowie administracja wykorzystuje sytuacje z pandemią, pracownicy spokojnie moga przychodzić do pracy, bo maja zapewnione odpowiednie środki. Najtrudniej jest sie skontaktować z kadrami, ciężko od nich uzyskać informacje....

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Wsparcie Grupa Tauron?

Ada

Tak, dopiero jak firma w danym roku wypracuje zyski. Raz sie uda, a raz sie nie uda i jest ona uznaniowa, czyli przełożony da albo nie da.....

Pracownik TW Łagisza -Umowa o

Wszystko da się przeżyć w tej firmie, natomiast jest jedna rzecz, której nie da się puścić płazem. Są to różne zarobki przy umowie o pracę podkreślam, na tym samym posterunku. Czyli są dwie osoby, wykonują tą samą pracę, mają różne stawki. dodatkowo od Związków Zawodowych dodatkowe profity, tylko niektórzy, zależne to jest od kiedy pracują. Uważam, że to jest bardzo niesprawiedliwe, zwłaszcza, że są również premie, które o dziwo dostają te same osoby. Wiem, wiem równe traktowanie tylko w niebie :/ Ale chcę się tym podzielić z Wami.

Olga

Witam Owiedziłam stronę dotyczącą opini o pracy w Tauron Wsparcie i jestem mocno zdziwiona brakiem treści , obrzucanie błotem współpracowników świadczy o poziomie osoby zamieszczającej te wpisy. Proszę , napiszcie jakie są warunki pracy na stanowisku pracownik ochrony w Jaworznie jestem KPO z długoletnim doświadczeniem .Będę wdzięczna za merytoryczną i rzetelną ocenę , bez heytu bo to karalne i nienormalne. Dziękuję i życzę leprzych dni

@Olga

Nie bądź zdziwiona tu nie oczekuj cukru i lukru a przygotuj się na najgorsze bo to co najlepsze dostanie ktoś inny kto ma zasługi u szefa albo dowódcy zmiany. Za L4 brak premii, brak premii nawet jak góry przeniesiesz. Niczego od nikogo nie chciej ani nawet nie dopytuj...ludzie fałszywi a robota heh pozostawia wiele do myślenia...nie wspominając o kadrze nadzorującej, nie ma wsparcia...

@Jola

Hej , dziękuję za info , takie to życie , niestety ludzie sami sobie utrudniają i tak nie łatwą pracę przez zawiść i zwykłą głupotę.Ja nie lubię opluwania się , jak jest praca to trzeba ją poprawnie wykonywać ale i oczekuje za to godziwej zapłaty i szacunku.Nie szukam lukru bo z nie jednego pieca chleb jadłam . Życzę lepszych dni .Pozdrawiam

Olga

Witaj , niestety męski szowinizm przez Ciebie przemawia , już samo wyjście z założenia że jestem kobietą , według Ciebie stawia mnie na pozycji przegranej , nie wiem jaki jest Twój pasel , ale to czasy zamierzchłe stawiały Kobiety przy garach . Zapraszam do służby w zakładach karnych , a sam się przekonasz jaki jesteś sprawny psychicznie i fizycznie.Zapominasz , a może w Tauron nie macie obowiązku co 6 m cy zdawać egzaminów ze sprawności psychfizycznej że ŚPB przewidują na okoliczność pożaru , reagować wg.procedur . Masz pewnie dużo wolnego czasu skoro tak chętnie uczestniczyli na forum.Mam pytanie , dlaczego jeżeli jest tak źle nie zmienisz pracy , jesteś świetny , sprawny , inteligentny , no i jesteś Mężczyzną !!!!Świat czeka na Ciebie

Praca uszlachetnia
@Olga

Olga z tym panem nie dyskutuj nie ma sensu poczytaj jego wczesniejsze wpisy żenada i pokaz niskiego IQ pewnie juz nie pracuje dlatego taki odważny. Praca w wgt jak każda inna tyle że płacą lepiej niż w znanych firmach ochrony. W miarę ładne brutto na umowie i wysokie skladki zus itp. Praca dla stabilnych osób chcących nabić większą emeryturę za kilka-kilkanaście lat. Co do ludzi to zależy od obiektu na każdym są ludzie normalni i ci drudzy ale tak jest wszędzie. Zawsze możesz zacząć na zlecenie zobaczyć jak jest i ewentualnie przejść na etat. Do odważnych świat należy.

@Praca uszlachetnia

Uff , dziękuję Ci za mądrą i treścią informacje , niestety Internet i jego fora często są traktowane jako miejsce gdzie można bezkarnie obrażać ludzi i firmy , jest to już do zidentyfikowania bo każda nasza obecność w sieci pozostawia ślad i można to wyłapać po naszym ID , ale zanim tak się stanie , mogą cierpieć inni.Słyszałam dużo dobrego o Firmie i zdziwiłam się że atmosfera jest taka ciężka w środowisku załogi ochrony , walka o godziny między osobami na umowę o pracę a na umowę zlecenie , to tworzy nie potrzebne zgrzyty.Ale pewnie prawda jest pośrodku , jak to w życiu.Życzę dobrego wieczoru i nocy , ja jeszcze w pracy , zastanawiam się czy zmienić barwy na róż Taurona , ale podniosłeś mnie na duchu.Dzięki

:( smutne co piszesz....Życzę Ci szczęścia i spokoju , pozdrawiam

ghjk

bo straciłeś papiery za opluwanie ludzi z tauronu i nie tylko baranie. wszyscy co cie znają wiedzą o tym i kładą lachę z super ochroniarza matala. marnie skonczyłes super ochraniarzu znający się na wszystkim i znający wszystkich...

Arti TW Łagisza.
@Olga

Mam pytanie, czy wy w Tauron wsparcie też macie całoroczne buty? My cały rok w jednym i tym samym, a mamy podgrzewane podłogi. Buty te nie mają membran, nie oddychają, noga w nich pływa w pocie. Tragedia. Pozdrawiam.

@Arti TW Łagisza.

Czy to jakiś problem czlowieku kupić sobie samemu takie buty żebyś czuł się w nich komfortowo ?

Arti TW Łagisza.

Człowieku, jest to zabronione jakbyś nie wiedział. Kontrola patrzy na buty firmowe przede wszystkim. Następnie na ubiór i ŚPB.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wsparcie Grupa Tauron? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Controlling Specialist
SMART-HR

Vektor

O jakim obiekcie mówisz

SPIDER

Unikac roboty na nowej Elektrowni Jaworzno, ludzi naprzyjmowali a teraz ich upychają gdzie popadnie bo nie moga przejac obiektu, zenada, ciekawostka taka, ze firma z ochrony obecnie pilnujaca obiektu ma umowe do konca czerwca wiec ma w du9ie ta fuzje :-)

Ewelina
@SPIDER

Powiedziałeś, że w ostatnim czasie w Wsparciu Grupie Tauron przyjęto wielu nowych pracowników, no i teraz jest ich za dużo. To dziwne, ponieważ w dalszym ciągu prowadzą rekrutację. Bardzo chętnie dowiem się, na jakim mniej więcej poziomie kształtują się tam zarobki. Powiesz mi coś na ich temat?

@Ewelina

Przyjmują zleceniowców, obiecują służb ile chcą ale jak podasz np 20 to dostaniesz 5 bo jest nadmiar ludzi. Przyjmuja ale tak jak jest wyzej napisane zeby nie placic etatowym nadgodzin bo szef dostaje za to nagrode pocieszenia tak jak na kopalniach, wszedzie w WGT jest tak samo. Etatu nie dostaniesz

Rzetelny
@SPIDER

Masz racje, też jeździłem na Łagisze, Łaziska, Tychy i nic więcej za to, ludzi dużo a pracy brak, godzin brak, farsa!! obiecywanki i brak poszanowania pracownika

WGT, szkoda czasu

W wsparcie Grupa Tauron pracownicy okazują między sobą więcej jadu niż jest to wszystko warte. Przełożeni najpierw kierują do swoich podwładnych obrażające je teksty, zlecają polecenia do wykonania, a jak wyjdzie z tego jakaś nic nie znacząca afera to w trybie natychmiastowym przełożeni się wybielają i odwracają kota ogonem. Dotyczy to nawet błahych spraw - no ale jak się okazuje nie każdy potrafi przyznać się do błędu. Takie praktyki dotyczą wszystkich pracowników nie tylko ochrony.

Bystry

Dlaczego na tauronie w Katowicach ochrona która pracuje na umowę o pracę jest traktowana gorzej niż ochrona pracującą na zlecenie, a mianowicie grafiki są robione pod zleceniobiorców którzy powinni tylko łatać dziury a jest odwrotnie. Pracownicy na umowe o prace powinni dostać ilość godzin wymaganych na dany miesiąc pomimo rozliczania kwartalnego a nie poobcinanych z powodu zleceniobiorców (bo oni muszą dostać godziny- totalna bzdura). K(usunięte przez administratora)

Bystry

Nieznam Pana nie pracuje Pan tutaj więc niepowodzeń się Pan wypowiadać na temat pracy tutaj

Bystry

Nieznam Pana nie pracuje Pan tutaj więc niepowinien się Pan wypowiadać na temat pracy tutaj

Bystry

Niewiele za kogo mnie Pan bierzesz ale źle Pan myślisz ja już nie pracuje w tym paskudnym miejscu dlatego mogę pisać o tej firmie a Pan jest z wiedzą do tyłu bo tam się dużo zmieniło może nawet na gorsze bo zwykły pracownik się nie liczy trzeba go tepic i wyzyskiwac. To tyle co mam do powiedzenia i żegnam na zawsze.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wsparcie Grupa Tauron?

SPIDER

Obecnie nie ma nadgodzin - El. JAWORZNO a zarobki czy się stoi czy sie leży 2 tysiące się należy, marne zarobki

Ewelina
@SPIDER

Dziękuję, że reagujesz na pytania. Widzę, że Wsparcie Tauron szuka ludzi do ochrony, mechanika i specjalisty ds. organizacyjnych. Na wszystkich tych stanowiskach najniższa krajowa? Wiesz coś więcej? https://wsparcie-grupatauron.pl/kariera

@SPIDER

Robię z takim, co notorycznie pijany jest, jeszcze autem jeździ, delirium na zmianie, trzęsie go, wstyd że takich pracowników tauron przyjmuje na elektrownie do ochrony. Mam nadzieje, że wezmą się za niego, albo powiadomie odpowiednie służby i zrobią z nim porządek, podpija wiedzą i go kryją.

Jola

nadgodzin brak, jak coś zrobisz więcej to do wybrania w następnym miesiącu

Czy często w firmie Wsparcie Grupa Tauron zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

JoJeHanys

Nie

Miki

No cóż gorol głosował na gorola a teraz płacze. Panie Arturze Pan to chyba z Sosnowca. Ma Pan taki specyficzny stan umysłu. Taki Sosnowiecki. Proszę zmienić lekarza, bo ten napewno Pana (usunięte przez administratora) Miki.

No name

Nie polecam pracy w Wsparcie Grupa Tauron na stanowiskach biurowych. Brak podwyżek dla tych pracowników, brak możliwości rozwoju. Zarobki są na niskim poziomie

Roman

Jaki czas pracy obowiązuje w "Tauron"? Jest opcja "wzięcia" nadgodzin czy wynagrodzenie jest na tyle wysokie, że nie ma takiej potrzeby? Są premie?

Matal

Dziś nie mam czasu, ale niebawem postaram się wyjaśnić na czym polega magiczny kwit, rodem z Hogwardu...mam tu na myśli ; "przepustkę sprzętową" nie mylić z powszechnie znzną PMką. Naprawdę, cuda można z nią zrobić.

@Matal

Przepustka sprzętowa, najgłupszy prokurator który by je sprawdził na Siemianowickiej 60, z miejsca awans by dostał. Jak wygląda kontrola policji magazynu broni na Tauronie, to, też na Youtbie, mi już nie zależy, a Komendant Wojewódzki Kce to chyba emerytury nie doczeka za zaniedbania.

Minnie
@Matal

Juz ci nie zalezy? Bedziesz p1czka na utrzymaniu wlasnej kobiety ? co na to twoje macho ego? Ach zapomnialem ty jestes macho tylko w gebie a w rzeczywistosci kolejna wyrosnieta p1zda stlamszona pod pantoflem. Prosimy cie o wielki hagridzie z hogwartu nie rozmnazaj sie wiecej.

@Minnie

Pomyliłaś formy...nie podawaj się za faceta, choć z pyska, w ciemnej uliczce, faktycznie...

@Matal

Szczerze mówiąc, od tyłu też bym nie ryzykował...

@Minnie

I jeszcze jedno, częste zmiany kolorów włosów świadczy o kompleksach, braku akceptacji środowiska, braku seksu, nie mówię o wibratorzę, a przede wszystkim o rozstroju nerwowym, obligatoryjnie negującym dostęp do broni palnej...Tniesz się na rękach i udach też z powodu otyłości?

@Matal

Jak większość licencjonowanych pracowników ochrony, po pseudo reformie chorągiewki Gowina, który dał pracę w ochronie, takim paralityką ,jak ty i wielka (usunięte przez administratora) teraz pracuję w firmie prywatnej, 8h, na dwie zmiany, jak człowiek, nie jak (usunięte przez administratora).

Miki
@Matal

Wszędzie bałagan i kolesiostwo. Panie Arturze dobrze, że pan to wytyka.

Piechu...Ty Wiesz...

@Minnie

04.07.19. syn Franciszek...to odp.na pierwsze pytanie, drugie Controll , kontrola, Controll P. nie , coś mi się zwidziało...pewnie, przetargi odbyły się zgodnie z ustawą o przetargach publicznych i nikt na siemianowickiej 60 w łapę nie wziął...pewnie tak było...

Matal

Jak pracownicy Taurona wykorzystują na siemianowickiej 60 sprzęt firmy do celów prywatnych, za zgodą jednorękiego i wielkiej (usunięte przez administratora) Otóż, kiedy ktoś ma jakiś remoncik, naprawę lub wymienić swój zużyty sprzęt na nowszy, nic prostszego. Na ps.1 jest zeszyt, po wpisaniu do którego, można wynieść kurw8 WSZYSTKO! Żadnej weryfikacji, np.; wynoszę wiertarkę, bez nr ser. i (usunięte przez administratora) oddam,lub nie , a może inną kiedy? nie wiem....głupi klienci w rachunkach zapłacą.A kontroli nad zeszytem ze strony Adamczewskiego i musiała, oczywiście brak.

@Matal

Była kiedyś taka pamiętna akcja dot.komornika i traktora jednego z zleceniobiorców Taurona, miałem wtedy służbę na Ps.2 z(usunięte przez administratora).Za wszelką cenę Tauron nie chciał komornika wpuścić na teren zakładu, mimo wszystkich wymaganych pism, dok, podpisów i pieczątek.Oczywiście komornik dopiął swego, ale od tego momentu wszystkie sprzeczne z przepisami ruchu materiałowego zacząłem dla swojego bezpieczeństwa fotografować, na wszelki wypadek. Perełką w mojej kolekcji jest PS.ka w języku niemieckim, której z uwagi na brak znajomości tego języka nie podpisałem, podpisał ją szef tfu ochrony...na nazwisko Mc kenzie, pracownik podwykonawcy, zresztą bardzo miły, żona Polka, on ze stanów, mieszkają w Niemczech. Z uwagi na szacunek dla szefa firmy, dla której P. Mckenzie pracował nazwy nie wymienie, ale fotke mam... Oczywiście wielka du7a która podpisała PSke ma zapewne stosowny dokument poświadczający znajomość technicznego jezyka niemieckiego, a nie tylko dyplom ciastkarza...

Matal

Kojarzycie próbę zarostu wielkiej (usunięte przez administratora) Taki piźdiel z 12stu włosków na podbródku, dalej nic nie rośnie, tajemnicą poliszynela jest dlaczego eunuch nie kąpał się na łaźniach z KWK Wesołej z innymi pracownikami...Widocznie to, co ma między nogami bardzo odpowiada Gekonowi z Bielska...Dewiacja zbliża dewiacje... Wbrew Ustawie, niech żyje LGBT na Tauronie!!! Jeszcze raz mówię i powtarzam, Tauron , to obywatele, Wasze pieniądze, to Was w chu8a robią podnosząc Wam rachunki..

Matal

A teraz, skoro Tarnów tak chce...to youtbe...na Siemianowickiej 60....(usunięte przez administratora) ,Będziesz mieć roboty...trzeba było na kawę zaprosić...

Matal

I jeszcze jedno pytanie do (usunięte przez administratora)którego BARDZO SZANUJĘ, za to, jak pracował i jak był wykorzystywany chamsko na Ps.2 KWK Wesoła...(usunięte przez administratora), co to był chlew?, czy pani (usunięte przez administratora)należała do niego i czy choć raz pracowała na Ps2,a jeśli nie, dlaczego? Ile osób z tfu Taurona dałoby radę na kopalni przez miesiąc robić na kopalni, i czy ja ,(usunięte przez administratora)Tak ,wiem cztery pytania...

Matal

Odnośnie blond kikuta, dołożę wszelkich starań, aby wyjaśnić w jaki sposób to coś uzyskało lic. prac. ochr. fiz. O ile wierzę w wykucie formułek na egzaminie teoretycznym, to jeśli chodzi o egzamin praktyczny...to kufa maka , NIE MA SZANS. Pady, to może by jeszcze zaliczyła, ale co z technikami obezwładniającymi , chwytami transportowymi , użyciem kajdanek lub tonfy? Ograniczona bezwładem dłoni, nie miała szans na rozłożenie....ha ha zboki nie śmiać się, złożenie, jakiejkolwiek jednostki broni, chyba że, szlojdra bo tam gumka jest-zboki, prosiłem nie śmiać się....Czy w/w zdała na KWP Katowice egzamin? Ilu jeszcze, takich absolwentów Śląska Komenda wyprodukowała?Tak, wiem,pojawił się pomysł aby w policji Ukraińców zatrudniać....ciekawe,dlaczego Polacy nie chcą w tej formacji służby pełnić?

Matal

I pomyśleć, że jeszcze rok temu, potrafiłem jednego dnia odwiedzić aż 3 taurony w drodze na Czantorię z kimś, kto już nie żyje, smutne.

Zostaw merytoryczną opinię o Wsparcie Grupa Tauron - Tychy

• Jak się pracuje w Wsparcie Grupa Tauron?

Zobacz opinie na temat firmy Wsparcie Grupa Tauron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wsparcie Grupa Tauron?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 10 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wsparcie Grupa Tauron