Opinie o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wsparcie Grupa Tauron. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wsparcie Grupa Tauron o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

fota

Matal

Zapytam wprost Panie Łukaszu Musiał. Czy w okresie od 01.01.18 nakazał tfu pan kiedykolwiek przepisywania książki obrotu bronią i amunicja na obiekcie Tauron K-ce ul. Siemianowicka 60 i z jakiego powodu? Artur Matalewski, czy podobne praktyki były prowadzone za czasów firmy Impel, kiedy pełnił tfu pan również,dodajmy po znajomości funkcję szefa ochrony w okresie od 01.09.16.

fota,bez pyk....

Matal

Dlaczego osoby z Tarnowa,których dalej nazwisk tu nie wymieniam, Anka-sorry,ale to nie Twoja bajka, nie pójdą śladem decyzji z Jaworzna?Zwolnili blond Anetke, dlaczego? Bo to nietryb do potęgi była, ktoś powie, że spaslaka z nią łączy wspólna praca tylko w implu...błąd ,państwo pracowali jeszcze razem w firmie era na kwk Wesoła, wraz z niejakim Zebem Mc Cain z Tauron Łaziska Górne, wszystkie te osoby łączy nazwisko szefa ochrony-byłego, Wesołej ale jego nazwiska nie wymienie,bo przeprosił,niech se żyje, Pytanie do osób z Tarnowa brzmi: dlaczego w/w nie pracują dalej na kwk Wesoła?Ja wiem,ale Wy chyba sprawdzić powinniście,choć podejrzewam, że też wiecie,ale czy inni wiedzą?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wsparcie Grupa Tauron? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

i pyk fota

Szok i niedowierzanie.

Tauron Wsparcie - powinien firma w której nie liczy się człowiek. Ostatnie burze wiatry, delikatnie daliśmy znać, że w patrole w taką pogodę boimy się chodzić. Odpowiedżlź była następująca: "Płaci elektrownia za chodzenie, nie chodzicie, nie zarabiacie. Wiecie co się dzieje na takim zakładzie w taką pogodę? Cudem żyjemy. Cudem... Piszę to, bo wcześniej, czy później kogoś kawał metalu przeszyje na wylot. Ludzie pomyślcie trochę, jak macie władzę nad nami. Ostrzeżenia sms-em wszyscy dostali, a my pod rygorem utraty pensji ryzykujemy życie.

@Szok i niedowierzanie.

To się zwolnij cykorów i leniwa nam niepotrzeba

@Szok i niedowierzanie.

Cykorów i leniwych nam nie potrzeba zwolnij się jak masz honor bo na ulicy poza pracą też ci się to może stać

Ja worzno
@Jola

Poza pracą nie jesteśmy wśród latających elementów elektrowni. A to ty lubisz pająki co?

Szok i niedowierzanie
@Jola

Nam? Ciekawe. Czyżby dowódca na drugie miał Jola? Proponuję iść od strony Cedlera w patrol podczas tak mocnego huraganu. Jak jesteś osobą, która tylko siedzi na Ps to się nie dziwię.

Szok i niedowierzanie
@Jola

Jolu czy ty jesteś z południowego? Ha ha

@Szok i niedowierzanie.

Bardzo przepraszam,że się wtrącam,ale najwyższą wartością w myśl konstytucji RP jest życie i zdrowie człowieka,dlatego wpełni popieram Wasze stanowisko,pracując na kopalniach KHW w czasie burz, obowiązywał bezwględny Zakaz poruszania się w rejonach,w których zachodziło podejrzenie wystąpienia zagrożenia życia lub zdrowia i to z polecenia koordynatora z ramienia kopalni.Tym bardziej śmieszne jest,że koordynatorami ds ochrony na tfu tauronie są BHPowcy,ważne że są w ZZ,czyż nie?Ktoś się ze mną zgodzi?

@Jola

Dobrze,że taka odważna jesteś, głupia ale oddana firmie...takie lubimy...Oczywiście jakby co to koledzy z pracy ci pomogą, nie prawdaż?

@Matal

Na nikogo nielicze i nikomu nie ufać sama sobie jestem panią ciężko się ze mną pracuje choć jestem wesołkiem ale tylko dopuki mnie ktoś nie (usunięte przez administratora) potem to ma (usunięte przez administratora).

@Szok i niedowierzanie

Jestem z Katowic i uwielbiam patrole

@Jola

To do PTTK się zapisz...Uważaj tylko,aby podczas samotnego patrolu...Wróc spaceru,z słuchawkami na uszach i szukaniu grzybów,nie zawsze w obrebie chronionego obiektu,tak jak ułomna blondi,nie napadło Cie kilku, a tam kilku ,jeden kark wystarczy,chcących bezproblemowo pozyskać twoją klamkę z zapasem pestek. Ciekawe jak się poczujesz, jak dowiesz się,że w ten jakże łatwy sposób, odebrana ci broń,użyta zostanie w przestępstwie pozbawiając życia jakąś niewinną osobę bądź próbującego interweniować policjanta.Zaiste,plan ochrony obiektu jakiś geniusz tworzył.

Matal

Podziwiam upór i samozadowolenie.... załóżmy ,że muminki maja łuki i strzały i prowadzą dokumentację obrotu bronią i amunicją,ale jednocześnie są nagrywani przez monitoring i prowadzą książki ruchu osobowego,samochodowego i materiałowego. Cóż, na podstawie tych źródeł wynika, że niektóre muminki są w dwóch miejscach naraz. Jeśli, dodamy do tego deficyt łuków w stosunku do liczby muminków w okresie dobowym,dochodzimy do wniosku, iż nie mogą być one uzbrojone zgodnie z prowadzoną dokumentacją.Zatem pytanie: czy mam na forum publicznym wyjaśnić jak to możliwe? bo tłumaczyć kto nad magazynem łuków piecze pełni chyba nie muszę.

@Matal

I pyk fota...

Jola

Tu akurat się mylisz bo ja nie jestem weteran tylko Jola zgaduj dalej kto kim jest.......

Matal

Ależ ja was kocham,wszystko zgodnie z planem muminki,wykonaliście świetną robotę,plus daro jakiś tam....BARDZO DZIĘKUJĘ, szczerze , wielkie dzięki!!! ha ha ha

LongDave

Pracuje w Grupie niecały rok na obiekcie w Katowicach. Co do stawek- jest ok. Wypłata zawsze na czas, bonusy na święta, dodatkowa kasa ze związków zawodowych. Problemem są "paski" które otrzymujemy. Nikt tak naprawdę nie rozumie co oni tam nam wypisują. Co do atmosfery - bywa różnie. U nas jest system brygadowy więc tak naprawdę każdy dowódcą zmiany ma swoją stałą brygade. I tu zaczyna się problem- obgadywanie, jakieś ukryte żale. Szef ochrony w porządku.

olać wściekłego

wściekły skoro Ci się nie podoba szef to się zwolnij proste ja pierd.... jak byś miał jaja to mu to w twarz powiedz a nie po forach wypisujesz. skoro jest taki jak piszesz to nic Ci nie zrobi. Tylko potraficie narzekać jakby chodził na nocki to było by że śpi i dodatek za nocne godziny dostaje. Zastanów się co piszesz jeśli nie jesteś zadowolony ktoś się znajdzie na twoje miejsce tak słabo przecież opłacane. Co najmniej 5 osób już by wyleciało gdyby kierownik dbał o siebie tak jak piszesz. A jeśli chodzi o lizusów i kapusi to byli są i będą w każdej pracy, i co najważniejsze za mało zarabiasz to miej pretensje do siebie że się w ochronie męczysz i ambicji nie masz.

Mała Mi
@olać wściekłego

Niech Kot Ryszard wymierzy sprawiedliwość !!

Wściekły
@olać wściekłego

Macie niepokolei w główce jak nie rozumiecie co pisać to nie pisze, bronicie grubasa lizusy. Robią wam młyn w główce a wy zadowoleni nieudacznicy kłaniajcie się niski.

Panna Migotka
@Wściekły

Jak już napisał kolega który cię olewa nie podoba się,to się zwolnij miętka fajo. Może polecę teraz hejtem ale zastanów się co piszesz wściekły platfusie nikt ci do tej pory nie ubliżał tylko ty innych wyzywasz w ten sposób pokazujesz swój poziom intelektualny. Jeśli masz coś do człowieka to mu to w twarz powiedz a nie na forach wyzywasz od grubasów i grubych (usunięte przez administratora) Dla mnie jesteś zerem ..... więcej nie będę pisała bo nie będę się zbliżać do twego poziomu. To jest forum o firmie a nie o ludziach którzy w niej pracują także firm jest dużo jeśli ci się dzbanie nie podoba tu praca to droga wolna obiektów i firm jest pełno. Coś cię boli że firma cię oszukuje to o tym napisz a nie że kapusie i lizusy. nie potrafisz zrozumieć sensu tego forum, pewnie jesteś ciężko zmęczonym życiem emerytem milicyjnym.

Muminek
@Panna Migotka

Dobrze gada polać jej .. Wściekły dowiemy się kim jesteś i będziemy z tobą miło pracować :)

Aldonna
@Panna Migotka

"Hejtem" ochrona takie słowa zna? A ochrona wie co to eufemizm?

Pracowałem na Łagiszy.

Czy to jest normalne, że przebieranie się w ubiór roboczy niezaliczane jest do czasu pracy? Dodatkowo pracownik zmuszany jest do przyjścia do pracy 45min wcześniej. BHP, główny inspektor pracy, mówi jednogłośnie: do pracy przychodzimy 10 minut przed rozpoczęciem służby. Pracodawca może wskazać miejsce rozpoczęcia służby, np. Posterunek do którego trzeba dojść. Ale wtedy nie ma przymusu meldowania się 45min, przed rozpoczęciem służby na wartowni. Ja wiem, że zmiany następują na posterunkach, ale o godzinach służby. A tu jest przymus nie dość, że zmiany, to jeszcze meldunku przed rozpoczęciem służby 45min wcześniej. Dlatego ja się na to nie zgodziłem. Jest to problem firmy zrzucany na pracownika, który pracuje 12h na dobę i jest hronicznie przemęczony. Czy Tauron wie o tych wymogach?

Odradzam pracę na stanowisku ochroniarza w Tauronie przy Asnyka w Tychach. Jeden z pracownikow ochrony chcial albo juz złożył doniesienie na policji w sprawie pomówien na swój temat. Z tego powodu odszedł z pracy. W czasie wolnym od pracy Bożena robiła mi zdjęcia i pokazywała ówczesnemu kierownikowi gdyż wtedy był jeszcze impel. Chyba normalne to nie jest. Wymyślanie związków kazirodczych i mówienia że ktoś wygląda jak (usunięte przez administratora) sięga dna! Baba jedna ma 60 lat, druga po 40 a ich poziom jest poniżej poziomu. Część jest ślepa bo daje sobie mydlić oczy. No ale jak się komuś liże (usunięte przez administratora) i przynosi słoiki z przetworami.

Bożena Ty jesteś kobietą czy mężczyzną? Tylko szczerze!

Ja1980

Powracamy znów do tematu pań z Taurona w Tychach. Panie z ochrony to "kwiat narodu", "kwintesencja inteligencji" szkoda tylko ze zatrudniają właśnie taka "inteligencję". Pani EWO proszę się nauczyć pisać poprawnie imiona. Nie pisze się Krzysztow tylko Krzysztof. Proszę się już nie objadać ciastkami i obgadywać wszystkich tylko nauczyć się polskiego

Iza
@Ja1980

Proszę, byśmy na forum stronili od wzajemnych uszczypliwości a skupili się na pracy w firmie. Czy pracujesz obecnie w Grupie Tauron? Jeśli tak, może podpowiesz nam, jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy dla pracowników są organizowane szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Ja1980
@Iza

Odradzam!!!!!!!!!! Pracownicy niewykwalifikowani. Brak kultury. A to nie są uszczypliwości tylko prawda. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Bart Simpson

Praca w Wsparcie Grupa Tauron to największa zawodowa porażka, banda niekompetentnych Misiewiczów u sterów władzy, łamanie prawa ( zamiast nadgodzin płatnych 200 % - umowy zlecenie), stawki ustalone w kwotach niemających odniesienia w umowie o pracę - nigdy nie ma gwarancji czy wynagrodzenie zostanie faktycznie wypłacone na czas.... żenada....

Lis
@Bart Simpson

Może ktoś wypowie się na temat pracy jako mechanik samochodowy?

lucky luck
@Lis

Tragedia!!!!!!! Napisz e-meila . popiszemy

Evil Boy

Kolesiostwo i donosicielstwo. Pupile szefa ochrony, ktorzy sprzedaja mu ściemę a jego to najwyraźniej cieszy. On sam jest tchórzem, który robi wszystko,żeby jemu było dobrze. Siedzi na monitoringu 12h i ruszyć łaskawie się nie chcę w patrol. Niech inni maszerują. Cała ta firma jest porażka pracownik ochrony gorzej niz niechciana sraczka. Pozdro El. 3 Jaworzno

Zbyszek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Chciałem przejść z obiektu Tauron Dystrybucja w Jaworznie na grupę interwencyjną i zostałem zablokowany przez koordynatora który się na mnie chyba pogniewał

BamBam

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy firma też daje pracownikom na dojazdy do pracy lub na paliwo jeśli ktoś dojeżdza do pracy samochodem ?

milki

Zaproponowali mi 13,70 na ręka na elektrowni Łagisza w Będzinie czy według ciebie warto spróbować. Pozdrawiam

Michael

Ta firma to największa porażka a o inspektorach tam pracujących nawet nie warto wspominać zero kompetencji zreszta tak samo i inteligencja

Zostaw merytoryczną opinię o Wsparcie Grupa Tauron - Tychy

• Jak się pracuje w Wsparcie Grupa Tauron?

Zobacz opinie na temat firmy Wsparcie Grupa Tauron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wsparcie Grupa Tauron?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wsparcie Grupa Tauron