Opinie o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wsparcie Grupa Tauron. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wsparcie Grupa Tauron o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

mimi. mumu

Za przeproszeniem je.. ą Was na wypłacie odpiszcie.... Wracają urlopy by nie dać nadgodzin

mimi. mumu

Zgadza wam się wypłata za czerwiec. Piszcie na mimi.mumu40@interia pl

@Magda

Firma, która tylko wizerunkowo wygląda dobrze, a w rzeczywistości niczym się nie wyróżnia. Podzielę się własnymi spostrzeżeniami o Wsparciu grupa tauron, a tym samym odpowiem na pytania potencjalnych kandydatów na pracowników Spółki. - umowę o pracę oferuje większość pracodawców, więc w obecnych czasach uważam, że nie jest to jakiś wyróżnik pracodawcy - wypłata płacona w terminie, ten aspekt również zapewniony jest już u większości pracodawców (wspomnę dodatkowo, że widełki są dosyć szerokie, a pracodawca nigdy nie daje pracownikom wynagrodzenia z tych wysokich progów, wynagrodzenie jest bliższe minimum widełek). Niestety muszę również przyznać, że płace na większości stanowiskach w Spółce WGT nie wynoszą nawet średniej rynkowej, mając na uwadze poszczególne grupy stanowisk - ruchomy czas pracy, również jest już spotykany u coraz to większej ilości pracodawców, zatem jest to kolejny "benefit", którym firma nie może się wyróżnić - brak dodatku związanego z wysługą lat, jest tylko wynagrodzenie zasadnicze + premia do 10% zależna od wyników pracy (przyznaje ją przełożony) - tak zwana 13 pensja - możecie o niej zapomnieć, bo to czy ją pracownik dostanie zależy od wyników uzyskanych przez firmę, która jest głównie kosztowa - benefity są dokładnie takie same jak u większości pracodawców (karta sportowa nie ma nie wiadomo jakiej zniżki), dofinansowanie do pakietu medycznego jest na bardzo niskim poziomie, wczasy pod gruszą z ZFŚS również są na nie wysokim poziomie (wiele pracodawców ma do tego bardziej rozszerzony pakiet świadczeń, z którego mogą skorzystać pracownicy, tutaj zapewnione jest minimum z minimum) - szkolenia pracowników, na rozmowie zapewne usłyszycie, że są dofinansowania do studiów, są kursy językowe, są szkolenia zewnętrzne..... prosiłabym was tylko abyście odpowiedzieli sobie na 1 pytanie na ile rekruterzy opowiadają to co mają w regulaminie, a na ile o tym co realnie funkcjonuje w firmie. O kursach językowych zapomnijcie (możecie iść ale na własny rachunek i po godzinach pracy), dofinansowanie do studiów podyplomowych - tylko i wyłącznie dla wybranych zaznaczę tylko, że jeśli kierunek nie jest ściśle związany z zajmowanym stanowiskiem pracy to możecie zapomnieć o dofinansowaniu do studiów. Zarówno pracodawca jaki i cały zespół HR nie wie, że wiele obszarów/stanowisk pracy jest interdyscyplinarna i nie można zawężać się tylko do aktualnego zakresu obowiązków, dzięki rozwojowi można usprawnić własną pracę, a także mieć realny wpływ na rozwój firmy, która jest firmą usługową - asystentki/sekretarki niestety pomimo, że są zatrudnione w WGT, to nie są one traktowane jako pracownicy spółki, dlatego zapomnijcie drogie przyszłe koleżanki o jakiejkolwiek formie dofinansowania do szkoleń czy nawet podstawowych kursów (wiem, że to już jest nierówne traktowanie pracowników, ale niestety z takimi realiami drogie koleżanki się zderzycie, chyba, że spółka, którą będziecie obsługiwać będzie na tyle chętna, że sama z siebie sfinansuje Wasz rozwój dopasowany do ich potrzeb) - własne pomysły i inicjatywa niestety nie jest doceniania - nastaw się na to, że jeżeli zaczniesz pracować w tej Spółce to natrafisz na osoby zamknięte na nowe pomysły i nie chętne nawet na minimalne zmiany - zatem licz się z tym, że wszystkie Twoje pomysłu trafią do kosza lub do niszczarki W tej firmie jest brak prawdziwych liderów, a osoby, które się za nie uważają niestety są w błędzie. Lider powinien prowadzić do rozwoju pracowników, a tym samym do rozwoju firmy. W spółce WGT można mówić o typowym bossie, który nie docenia, nie szanuje za to bardzo chętnie Cię zablokuje ! Niestety jest również nie wielka reakcja na potrzeby pracowników ! Pracodawca wdraża jakieś "inicjatywy", ale nie skonsultuje tego z pracownikami czy z przełożonymi - przez co utrudniona jest tylko praca wielu osób, którzy nagle muszą się dostosować do nowych procedur / "rozwiązań". Niejednokrotnie "inicjatywy" te są nie przemyślane i dla pracowników zbędne, nie odczuwają z tego satysfakcji, ani, żeby były one kierowane typowo do nich, no ale przecież liczy się wizerunek, że WGT "coś" wdrożyło lub zrealizowało, więc niech się pracownicy cieszą z tego co mają - ścieżka rozwoju stanowiska pracy - niestety w tej firmie nie istnieje takie coś jak ścieżka rozwoju ani stanowiska pracy, ani pracownika. Jak otrzymasz dodatkowe zadania to można mówić o rozwoju, ale zapomnij o tym, że za tym pójdzie nawet 200 zł podwyżki, zapomnij również o dodatkowych szkoleniach. Panująca zasada "ucz się w praktyce i na własnych błędach" - atmosfera - zależy od obszaru i regionu, są grupy pracownicze, które są ze sobą zgrane. Niestety są również grupy pracownicze, które wokół siebie tworzą obłudę dobrej współpracy i wzajemnej toleracji, udając przed innymi, że pracujemy w dobrym i zgranym zespole - niestety te maski szybko są ściągane jak zostajemy we własnym gronie. Pozdrawiam i życzę udanego dnia :)

Mookee

Drodzy pracownicy Tauron Wsparcie. Przestańcie nękać ludzi o maski. Sami też przestańcie je stosować bo niszczycie sobie płuca i osłabiacie układ odpornościowy! Maski nie chronią przed zakażeniem!! Zapytajcie pracodwacy : kto ponosi odpowiedzialność za ewentualne uszczerbki na zdrowiu które mogą wystąpić. Dodam że nakaz ten nie ma umocowania w prawie a wy możecie odpowiadać z art.231 par1. Kk. Kiedy przyjdzie jesień, zima a wy zaczniecie ciężko chorować na płuca, przypomnijcie sobie wtedy te 12h zmainy ze (usunięte przez administratora) na twarzy! Działajcie i chroncie swoje zdrowie!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wsparcie Grupa Tauron? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Controlling Specialist
SMART-HR

Jakie są mocne strony pracodawcy Wsparcie Grupa Tauron?

Magda

Jedyny plus tej firmy to taki, że od pewnego momentu wypłatę pracownik fostaje na czas. Pozostałe"benefity" są spotykane juz praktycznie w każdej firmie państwowej lub prywatnej albo w korpo. Kwoty tych benefitów nie są zbyt duże, nawet w budżetówce można dostać wiecej jeżeli chodzi np o zfśs, dodatki, premie regulaminowe. Wynagrodzenie zasadniczne na większości stanowisk jest poniżej średniej rynkowej, nawet w innej spółce Taurona mozna dostac więcej. A jeżeli chodzi o traktowanie pracowników to zależy od obszaru w jakim pracownik jest zatrudniony, niestety pracownicy nie uzyskują pomocy od swoich przełożonych nawet jeżeli chodzi o wdrozenie praciwnika. Branding starają się na rozmowie kwalifikacyjnej zrobić, ale niestety rzeczywistość zawsze dokona weryfikacji. Okazuje się, że może i maja dofinansowania do podyplomowki, studiów, kursow językowych ale tylko nie liczni moga z tego skorzystać. Szkolenia teoretycznie tez są, ale głównie są to szkolenia do przedluzenia uprawnień, jeżeli chcesz nabyć większe umiejetności aby usprawnić pracę swoja lub zespołu, to takie szkolenie realizujesz juz na własna rękę. Przykładów z tej firmy mozna wiele podać

pofi

jakieś zalążki normalności jakieś ruchy personalne coś się zaczyna dziać na Tychach pogpniono kierownika notabene czas najwyższy bo worem jest okrutnym a w Łaziskach ta sama sytuacja no ten to dopiero jest asem wysublinowanej ordynalności za nim powinni zająć sie jeszcze tymi dowodczyniami Zalewskiego uczennice totalnie anormalne kobiety oderwane od rzeczywistosci.

Pusia

Czytam te wypociny, brak słów. Pan Matal, Jola itp i td..... Po co takie bzdury wypisywać.

Ruda

A na pewno... Czy to wiarygodna informacja. Nie ładnie tak bluzgać.

Max

Ja nie naźekam pracuje w tej firmie i wszystko mamy na czas buty i tak dalej wodę nawed

@Max

Tak, nie naŻekaj , wróć do szkoły, albo poproś wnuczka o korepetycje z ortografii ,a jak przyjedzie klient niemiecko, lub angielsko języczny , to udawaj , że zamknięte....cały Tauron Wsparcie.

Pracownik GW TAURON
@Matal

Kiedy nam pracownikom ochrony zrobią testy na wirusa

OCHRONA
@Pracownik GW TAURON

Nigdy bo kasy nie mają. Na Łaziskach już są symptomy w śród pracowników elektrowni czekamy kiedy nas to dosięgnie.

lary

Nigdy,robić trzeba.

aaa
@Pracownik GW TAURON

A Ty jesteś jeszcze pracownikiem ochrony? Dziwne, chyba dozorcą z niepełnosprawnością umysłową bo czytając twoje wpisy to grupę psychiczną nasz od ręki...

Arek

Trudno zgodzić się z takim tokiem myślenia bo nie zawsze udaje się porównać jak pracują pracownicy, a nie wszyscy jednakowo pracują oj nie!

Niezadowolony z wgt
@Arek

Zgodzę się,nie każdy pracuje na takim samym poziomie. Ale nie jednokrotnie widziałem jak osoba zawalona zadaniami otrzymuje niższą pensję niż osoba na tym samym stanowisku co ma tej pracy znacznie mniej. I nie chodzi tutaj teraz o pracowników ochrony czy mechaników, ale o inne obszary!!!

Unikaj Wsparcie Grupa TAURON

Nie polecam pracy w firmie Wsparcie Grupa TAURON zwłaszcza na stanowiskach biurowo-administracyjne: - brak nawet minimlanych podwyżek i nierówność w płacach pomiędzy pracownikami zatrudnionymi na tych samych stanowiskach - ograniczanie "szarego pracownika" we wdrażaniu działań, rozwijać się w tej firmie mogą tylko wybrani pracownicy - w firmie panuje atmosfera konfliktowa, są przejawy mobbingu i nierównego traktowania i wszystko zamiatane jest pod dywan. (Panuje opinia, że skoro pracownik pracuje tzn, że nie jest aż tak źle inaczej by się zwolnił. Ale nikt nie pomyśli, że pracownik nie ma czasami wyjścia i musi tkwić w tej firmie, bo ma na utrzymaniu rodzinę, kredyt, raty do spłaty, a aż tak łatwo nie jest znaleźć pracę) - brak rozwoju: ciężko jest uzyskać zgodę od pracodawcy na konkretne szkolenia, nawet jeżeli dotyczy ono realizowanych zadań i zajmowanego stanowiska pracy. Szkolić się mogą tylko wybrane osoby, które mogą wziąć udział w szkoleniu nawet 2/3 razy w roku. (stosowana zasada równy i równiejszy). Dlaczego pracownicy anonimowo zostawiają opinię na różnych portalach? - ponieważ nikt z firmy z nami nie rozmawia. Z tego co się dowiedziałem to taką rolę powinny pełnić HR jako pierwsza linia, a następnie Zarząd, a niestety każdy ma zamknięte drzwi dla pracownika (kolejna zasada firmy "radź sobie sam").

Gorszy sort

Pracuję kilka lat i nowo zatrudniani pracownicy mają pensje wyższe niż osoby z dłuższym strażem. To przykre, że taki szacunek dla dotychczasowych pracowników. No chyba że jest się od kogoś... widełki grupy zaszeregowania są bardzo krzywdzące. Panie w kadrach wiedzą o czym mowa. Mowimy o osobie na tym samym stanowisku z takim samym zakresem obowiązków. Jeden mniej niż 3 a drugi 5. Niestety kolejne zarządy przymykają na to oko bo co ich czlowiek ocbchodzi. Miłosierdzie w praktyce po polsku. W spółce mobbing (Tarnów) i obecnie kontrola z PIP zresztą nie pierwsza.

Rozczarowany
@Gorszy sort

Jako pracownik WGT potwierdzam nierówności, o których pan/i wspomina. Zarząd tak często się zmienia, że nawet jakby pracownik miał problem ze swoim przełożonym to nie ma dokogo sie zwrócić z problem, bo za chwilę i tak będzie ktoś inny i temat zostanie zamieciony pod dywan. HRy również powinny byc od rozwiazywania konfliktów jakie powstają między pracownikami, ale jak widać panie wolą wymyślać kolejne wnioski i regulaminy, które nie wnoszą nic istotnego do firmy, a poważne problemy odłożone sa na półkę tj. równość w awansach, podwyżki, równość w płacach. Grunt żeby panie w HR miały wszystko co chcą, reszta pracowników się nie liczy, pomimo ze to my tworzymy tą firmę i bez nas niebyloby HR, ani zarządu....

Matal

Jeszcze raz....skąd wzięła się tzw. Tauron Grupa Wsparcie? z pewnej nic, nie znaczącej firmy prywatnej...sprzątającej. Kto, dał koncesję na wykonywanie usług w dziedzinie ochrony osób i mienia? kto z tfu pis czerpie z tego korzyści? Czy komendant wojewódzki Policji w Katowicach złamał prawo? Czy firma Tauron w sektorze ochrony zatrudnia osoby nie mogące spełnić wymogów badań lekarskich? Czy takie badania w województwie śląskim są fałszowane? Ile kosztuje utrzymanie takiej pseudo ochrony? A teraz nazwiska....

Basia

He he masakra

Ciekawy
@Matal

Panie Matal co Pan wie na temat ochrony bo ja wiem ze się Pan mści poniewaz stracił Pan licencję nic dziwnego opluwając wszystkich, może powinien Pan spojrzeć na siebie i powytykać swoje wady bo to Pan jest tym złem które Pana gryzie.

Gośka?
@Basia

Lidka, czy nowy zarząd. Człowiek to narzędzie, nie ten to inny.

Pisio
@Ciekawy

A wiesz moze kiedy bedzie zrownanie plac dla pracowników? Żeby jeden od Pani z krk nie zarabial inaczej niz drugi zwykly robol. A napiernicz prxez małą niewiniątko blond w godzinach wew i mobning

@Marta a jakieś inne dodatki?

Gośka?
@Monika

A mobbing Ci odpowiada i papiery do domu?

Czy Wsparcie Grupa Tauron ma ściśle ustalone godziny pracy?

Matal

Nie, przychodzisz do roboty, kiedy chcesz....kiedyś, takie obiekty były klasyfikowane jako kat. B w skali tzw. strategii, ważności dla gospodarki kraju....podobnie jak kopalnie....teraz....no cóż, do zamknięcia. Jedynie sieć przesyłowa będzie finansowana i potrafiący utrzymać jej sprawność fachowcy...a sieć podłączy się pod elektrownie atomowe, dwie, a reszta farmy wiatrowe, solary i elektrownie wodne. Węgiel kaput. No, a na elektrowniach jądrowych nie będzie miejsca dla .......proste, proste.

Czy w Wsparcie Grupa Tauron są paczki/bony świąteczne?

Paczki świąteczne tylko dla dzieci, bonów świątecznych nie ma

Rozbawiony

Jak tak czytam te Pana wywody to cieszę się że Pan to wszystko pisze. Ewidentnie widać że normalna i zdrowa osoba takich głupot nie dałaby rady posklejać. Tak że wszyscy czytających muszą mieć niezły ubaw i oczywiście podchodzić do tematu z przymrużeniem oka. Dużo zdrowia życzę - proszę również zmienić leki lub brać po pół bo widzę że z główką coraz gorzej. A na koniec dopiszę w Pana stylu- Wszystkie pudle się zebrały I Matala w końcu osrały. Siedzi w kącie, cicho płacze, Osrał Matal swoje gacie.

Guru ochrony, znawco i w ogóle najlepszy z najlepszych znawco branży ochroniarskiej nie chwal się stanowiskami na których byłeś nie dłużej jak dwa tygodnie bo cię to przerosło. Żal jaki nosisz w sobie z powodu tego, że jesteś nikim i niczego nie osiągnąłeś w ochronie aż kapie z ekranu monitora kiedy się czyta te twoje wypociny... Daruj se już i nie ośmieszaj się bardziej....

@123

123....i co dalej? Masz jakieś imie, nazwisko? Boisz się? Jesteś c9pą albo parów6? Nosisz broń? Jesteś dawcą.....dawcą broni, amunicji, zwłaszcza teraz....Pozdro, odwiedzić cię w pracy ?

Esbecja sama zasiada w tej spółce w Tarnowie, nie chcą dać mi umowy o prace. Przełożony gada wykorzystane etaty.

Miki

Arturze. Jesteś mocno niestabilny. Pamiętasz szatnię na siemianowickiej. Te spocone męskie ciała. Wiem, że mnie obserwowałeś. Bałem się. Teraz też drżę.

W Tarnowie administracja wykorzystuje sytuacje z pandemią, pracownicy spokojnie moga przychodzić do pracy, bo maja zapewnione odpowiednie środki. Najtrudniej jest sie skontaktować z kadrami, ciężko od nich uzyskać informacje....

Zostaw merytoryczną opinię o Wsparcie Grupa Tauron - Tychy

• Jak się pracuje w Wsparcie Grupa Tauron?

Zobacz opinie na temat firmy Wsparcie Grupa Tauron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wsparcie Grupa Tauron?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 10 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wsparcie Grupa Tauron