Opinie o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wsparcie Grupa Tauron. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wsparcie Grupa Tauron o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wsparcie Grupa Tauron w Tychy

Niki

I jak tam, doszła już do was informacja, e wasza spółka jest podzielona na dwie?? A ochrona wyrzucana jest poza grupę Tauron?? Phahahaha i widać ile wgt było wart. Teraz premi niedostaniecie rocznych bo najczęściej ochrona zyski wypracowywała, a jak jest firmą podzielona to nici z dodatkowych pieniędzy.... Administracja to takie pasożyty, że i tak nic nie powinni dostać zwłaszcza krakowskie i Tarnowskie gwiazdeczki zeszłego sezonu

@Niki

Ale to jakaś potwierdzona informacja z nieotrzymywaniem premii? Czy tylko sobie tak wymyślasz? Bo może zamiast straszyć to fajnie by było podać źródło takich informacji?

Matal

Co do Pana A. jednoreki łapówkaz bez papierów, Nazywa się Adamczewski, nie ma ręki, nie spełnia żadnych, ale To żadnych wymaganych ustawą wymagań. Ponton 2 Łukasz Musioł....szef ochrony ,wieprz z swałszowanymi badaniami zatwierdzonymi przez Komendanta Wojewózdkieko Policji....Cipy Musiała......a to w nastepnym ......teraz , nie jestem byłym pracownikiem, terasz jestem klientem, macie ......proces macie....

Terka

Hej rybeczki A jak tam nastroje w związku z informacjami, że WGT będzie rozwalanie na części i grono pracowników straci pracę???

Orion

Ejjj.... A jak się zapatrujecie na to, że poraz kolejny zmieniają nam zarząd?? Wymieniaja biurowych ładują w nich kasę a uczciwy pracownik (usunięte przez administratora) dostaje. Na nadgodzinach (usunięte przez administratora) ani nie płacą ani wybrać ich nie można. A kadry coś wogole robią żeby polepszyć warunki pracy, czy też trzymają tyłki przy biurkach i pierdzą w stołki. Nudzą się tam za bardzo. Zwłaszcza w Krakowie albo ich nie ma albo o bzdurach gadają. Są to zbędne cxxxka a kasę konkretną biorą....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wsparcie Grupa Tauron? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Rzetelny

Unikać jak ognia WGT JAWORZNO ochrona. Kolesiostwo, kolesiostwo, kolesiostwo. Chyba że jesteś "niebieskim"biednym Chrzanowskim emerytem i chcesz byc jak marionetka Miłosiernie Panującego (usunięte przez administratora) i reszty kliki...o premii zapomnij(usunięte przez administratora) A jak sie odezwiesz to czarna lista...ludzi traktują jak śmieci a na pijaństwo oko przymykają...(usunięte przez administratora)brak poszanowania przez rządy (usunięte przez administratora)

Jola
@Rzetelny

To widzę nic się nie zmieniło, jak było tak dalej jest ???? pozdrawiam Susa i Pajęczaka jeden drugiego wart, co resort to resort wszędzie ta sama bajka elektrownia i kopalnia za ciecia kase baluj

Kura
@Jola

A co nie odpowiada ? To napisz :)

magda
@Jola

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wsparcie Grupa Tauron?

Osoby,które krócej pracują dostaja umowę o prace po 2 miesiącach ,a osoby pracujące z rok lub więcej dalej pracują na zleceniu.

@Ania

A czemu tak właściwie jest, że zostają na tym zleceniu? Oni sami tak chcą? Bo myślałam, że zazwyczaj ludzie bezpieczniej się czują przy uop

Ewelina
@Ania

To jak masz już taką wiedze z wewnątrz firmy to wiesz jaka jest stawka na jednej i drugiej umowie, są jakieś różnice płacowe w zależności od rodzaju umowy?

ANIA

NIEKTÓRZY PRACUJĄ DWA LATA I NIE MAJA UMOWY O PRACĘ, A OSOBA ,KTÓRA PRZYJDZIE NA ZLECENIU I PRACUJE PO 2 MIESIĄCACH DOSTAJE UMOWĘ ( ZG SOBIESKI) PYTANIE DLACZEGO TAK JEST ??

@ANIA

Tu mowa na pewno o tym samym miejscu pracy i tym samym stanowisku? Ludzi tutaj podsumowują pod koniec miesiąca jakoś mocno analitycznie jeśli chodzi o jakiś wynik z ich pracy?

Miszel
@ANIA

Jak to dlaczego. Nie twoja rodzina jest dowódca zmiany więc walisz w patrolu. Nie masz układów , nie masz umowy o pracę. Nie masz układów na niektóre posterunki możesz tylko popatrzeć z daleka :) każdy wie jakie zwyczaje panują na Jaworznie ....... Ciesz się że jeszcze pracujesz , bo fajnych ludzi się zwalnia bez powodu. :)

Sebastian
@Miszel

Co za głupoty wypisujesz.

Diakonik

Szkoda gadać tzw szefowie ochrony to same tchórze dabaja tylko o swoją (usunięte przez administratora) Sprzedadzą każdego pracownika a przyjdź się poskarż to i premię Ci wezmą. Nie polecam pracy w El. Jaw 3.

Friko72

Co Ty chcesz od tego szefa? Szef jak szef robi swoje, i to że jest troszkę wymagający wcale nie znaczy że jest fałszywy. Najpierw trzeba człowieka poznać a potem oceniać.

LNemezis

Nie ma to jak honor. Jak jesteś taki mądry powiedz mu to w twarz. Proponuję zamiast obmawiać kogoś w internecie mieć troszeczkę odwagi, to nie boli naprawdę. Zresztą to jest Twoja opinia. Moim zdaniem jest ona krzywdząca i daleka od prawdy. Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Czy wiesz co dzieje się za drzwiami? Jesteś pewny czy nie broni pracowników? Jak masz pewność dopiero pisz wredne opinie.

@LNemezis

Ile lat masz?

LNemezis
@Matal

Jakie ma znaczenie to ile mam lat? Spokojnie niebieskim emerytem nie jestem.

@Diakonik

Diakonik wydaje mi się że to Ty jesteś tchórzem pisząc takie teksty. Proponuję iść do jak Ty to piszesz tzw szefa i powiedzieć co Ci nie pasuje, to nie boli.

SZCZDB
@Friko72

Już Cię lubię ;) Na takich to się mówi „kozak w necie - piSd@ w świecie”, a podobno wszyscy jesteśmy dorośli. Najlepiej opędzlować komuś tyły anonimowo, nie @Diakonik? Taki jesteś mądry? To idz i mu powiedz co Ci nie pasuje. A sorry do tego trzeba mieć J@J@ i minimum odwagi.

Madzia
@Diakonik

Tam pracownicy sami sobie szkodzą i jeden (usunięte przez administratora) drugiego.Fatalna atmosfera.Nie polecam.

Arek
@Friko72

Chyba zbyt krótko go znasz ...

Tomasz

Co, to za szef ochrony na Elektrowni J-no II i III Partyka,co dzwoniąc do Niego z otrzymaniem jakielkolwiej informacji bezczelnie się wyłącza i odpowiada cytuje: nie mogę się połapać z tymi papierami ...macie dowódców zmiany.

A . S
@Tomasz

To przynajmniej Ci odpowiedział i wie chociaż że ma dowódców.bo poprzednio tam panujący Don Pelikanio to nic nie wiedział :) A gdzie podziewa się wszystko wiedzący Lechosław Wspaniały ? Ten to dopiero był mądrala /

Leszek Klimczak
@A . S

Spokojnie, jestem, można mnie o to zapytać face to face

Pusia Lusia
@Leszek Klimczak

Ha ha ciekawe czy A.S ma na tyle odwagi zeby odpisać i podpisać się imieniem i nazwiskiem. Brawo

Andzela
@Tomasz

Wojtek to super facet. Napewno nie będzie zwalniać ludzi bez powodu jak to było w zwyczaju na innym obiekcie w Jaworznie. Napewno będzie sprawiedliwy dla swoich ludzi. Zasłużył sobie na to stanowisko , a poczatki wszędzie są trudniejsze. Da rade.

Sebastian
@Andzela

Ten facet nie zna słowa sprawiedliwość.Jest dwulicowym i zakłamanym człowiekiem.

@Andzela

????

Matal

Ok, koniec zabawy, chodzilo o to, kto mnie sprzedal? 1.notoryczny alkocholik, nie, 2.mistyczny bog, dajmy na to Thor, nie. 3.Czantoria.Bolalo, ale jak dobry wilk zostal ukatrupiony, to teraz nie.... Nie boli, nie.

Matal

Podsumowanie:dlaczego to robię? Nie nie jestem Don Kichotem walczącym z wiatrakami, jednostka nie może wygrać z korporacja,ochranianą przez służby rządowe.Jeśli ktoś myślał,że walcze o powrót do pracy, rekompensatę pieniezną,przeprosiny lub dyplom uznania,to się myli.

@Matal

Celem było zwrócenie uwagi służb nadzorujących Taurona,mimo woli mediów(usunięte przez administratora)Pytanie , jak osoby nie potrafiące ochronić samych siebie mogą chronić pracowników i mienie Taurona i to na koszt Polaków,w rachunkach których utrzymanie spółki-córki jest wliczone?

@Matal

I najlepsze...pytanie do osób z Tarnowa,których nazwiska tu wymienione jeszcze nie zostały.Jak chcecie wejść na rynek zewnętrzny,bo przecież nakłady na centrum monitoringowe, GI, niby SUFO przynoszą straty? I co opłacało się (usunięte przez administratora)

@Matal

I cyk fota,bo moje 28 info na goworku jakoś zniknęło..

I cyk fota

Inspektor Ochrony Danych

Dzień dobry, informuję Pana, że Pańskie wpisy na portalu naruszają przepisy o ochronie danych osobowych i -poza innymi działaniami podjętymi przeze mnie - wzywam Pana do zaprzestania naruszania ochrony danych osób, o których pisze Pan na publicznym portalu oraz do natychmiastowego usunięcia tych wpisów. Inspektor Ochrony Danych Wsparcie Grupa Tauron sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie - Anna Wiśniewska

@Inspektor Ochrony Danych

Dzień dobry. Niestety wpisów usunąć nie mogę, było by to niezgodne z prawdą i opisywanymi faktami. Zamiast staszyć,Pani firma powinna zbadać i usunąć przyczyny panujących nieprawidłowości,bo obawiam się, iż w konfrontacji przed ,jak to Pani zgrabnie ujęła;innymi krokami-więc niezawisłym sądem,ochrona danych osobowych zejdzie na plan dalszy w zderzeniu z zarzutami o niegospodarnośc,mobbing,sprowadzenie zagrożenia życia i zdrowia itd. Szanowna Pani nie może mi również zabronić korzystania z portali społecznościowych,one spełniają b.ważna rolę-są substytutami murów, ulotek i farby...a więc pro-eco, a także narzędziem do walki z niesprawiedliwością, o wolności słowa nie wspomnę.

@Inspektor Ochrony Danych

A może o B-10 zechce,ktoś porozmawiać? Sezon na wymiany oponek się kończy, serwis dla niektórych trwa cały rok.....no i te przetargi na samochody służbowe, i nie mówię tu o KIA dostawczakach, tylko o tych czarnych zadbanych limuzynach...no niech spojrze, nie zawsze czarnych...

@Inspektor Ochrony Danych

A tak przy okazji,zabawmy się i sprawdźmy Pani kompetencje. 1. Czy jest Pani krajowym, naczelnym inspektorem ds. ochrony danych osobowych,czy po prostu ciśnienia Pani nie trzyma i ma manie wielkości? 2.Jakim prawem zwraca się Pani do zwykłego obywatela ,nie bedacego pracownikiem Pani firmy z Wezwaniem do określonego zachowania?3. Wzywąjac kogokolwiek do określonego zachowania należy podać przyczynę, i podstawe prawną, czyli ustawa, nazwa,data, paragraf, pkt. o tym wiedzą policjanci,straznicy miejscy, pracownicy ochrony,Ci którzy uprawnień nie kupili za koszyk jajek, a Pani nie. 4. Czy jako tratatat jakiś tam inspektor o godz. publikacji tj 18;32 była Pani w pracy, jeśli nie, tzn, że (usunięte przez administratora) zawraca mi osoba prywtna. 5.Skoro (usunięte przez administratora) mi Pani zawraca, to pewnie lepiej wie, jak wrażliwe dane osobowe na OM,MW i innych dokumentach wwozowych,wywozowych sa przez służby ochrony Tauron Wsparcie zabezpieczane? 6. Skoro cwaniaków udajecie, to następnym razem Starszego Inspektora przyślijcie, i to zgodnie z obowiązującymi procedurami,a nie na forum, Anka -bez urazy, Twoi przełożeni (usunięte przez administratora) Cię na minę.

Pyk fota...

pyk fotka...

pyk, no wiecie co...

@Inspektor Ochrony Danych

Może (usunięte przez administratora)chcą nowego tematu....żadnych prób na telefon..(usunięte przez administratora)

@Inspektor Ochrony Danych

Działalność firmy, której Pani jest rzecznikiem....ha ha , jest PRZESTĘPSTWEM! Artur Matalewski

Dano

Uwaga, Artur to (usunięte przez administratora) który bierze się za 13stki

@Inspektor Ochrony Danych

Moze jakies imie i nazwisko?

Matal

Na Jaworznie polecialy lby, Niiekompetacja i pisowska sluzalczosc nadal ma sie dobrze na Siemianowickiej 60, ilu przydupasow z kwk wesola sprowadzil Ponton?

@Matal

A dlaczego poleciały? Co się tam dzieje

Ciekawy
@Matal

Panie Matal o ile wiem stracił Pan kwalifikacje i pozwolenie na broń, nie pracuje Pan w ochronie dlaczego się Pan wypowiada w kwestiach niedotyczących Pana. Zajmij się Pan rodziną a nie plotkami.

@Ciekawy

Pluralizm... I nie mam nic dostracenia.... Jak sie nazywam kazdy wie, a Ty dlaczego chowasz sie z nickiem?

@Ciekawy

No i moze li. 2st. Nr 0021265 .... Plus 22 lata pracy w zawodzie, jeszcze jakies pytania?

Ciekawy
@Matal

(usunięte przez administratora) jesteś wrącasz się tam gdzie Cię niechcą, żal mi Ciebie.

Tik tak....

A moze na Laziska?

@Ciekawy

Na Lagisze tez zaden problem....

@Ciekawy

I rownie dobrze moge pospacerowac w Szopienicach... Zalozmy, ze na ktoryms z tych obiektow mnie spotkasz? I powiedz.... Co wtedy zrobisz?

@Matal

Nic, kompletnie nic, ewentualnie zapytasz, czy zastales Jolke, przeprosisz i pojdziesz w dluga... Tak oto konczy sie ciekawosc....

@Ciekawy

A teraz koledzy z pracy Ci podziekuja..... Zamiast patroli dwuosobowych, dzielicie sie, jeden idzie odbija pkt., drugi spi.... Zatem idzie sama laska, i jej klamka jest prezentem dla.....

@Matal

Napisz jeszcze cos Ciekawy pod moim adresem, a napisze, jak dojsc do najwiekszej Skody jaka widzialem.... Tylko kropke postaw.... No i jasne, kolejny (usunięte przez administratora)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Wsparcie Grupa Tauron?

A.S

Trzeba należeć do grupy trzymająca władzę:) :) :)

@A.S

A drugi już taki bardziej rzeczowy wariant? ;p

Orzeł czy Reszka

Możecie coś powiedzieć na temat Pana Tomasza Sz.? Jakieś opinie?

Gośka?
@Orzeł czy Reszka

To zależy czy jest z powołania partyjnegp

A . S
@Orzeł czy Reszka

Jest ok

Glauberyt

Dlaczego rządzący nic nie robią, jak jest łamane prawo pracownika? Burze? Pracownik WGT ma chodzić! Wata szklana i azbest? Załadunek bez jakiejkolwiek ochrony! Z bronią palną patrol jednoosobowy przy płocie - takie polecenie. Buty które dostajemy, w przyszłości będą służyły za dowód łamania przepisów BHP i narażanie pracownika na utratę zdrowia. Całoroczne buty przy podgrzewanej posadzce w zimę, nie muszę chyba pisać, co się dzieje z butem, który nie przepuszcza powietrza? Premia? Należy w takim zakładzie państwowym to kontrolować, bo to wygląda na łapówki, a nie premię motywacyjną, czy za bardziej wytężoną, wzmożoną pracę (podczas remontów zakładu, każdy pracownik ma dużo więcej na głowie niż w standardowy dzień). Dodam, że dostają te same osoby, niezależnie od tego co robią. Posterunki stałe bez zadaszenia. KPOF w WGT ma sprzątać po pracownikach elektrowni, którzy wchodzą na teren zakładu. Mop, szczotka i pucujemy z bronią przy pasie. Nie zliczę ile razy któryś z chłopaków huknął kaburą o bramki. Pracuję ponad rok, nigdy nie dostałem ani "grosza" więcej, czyli ~2300/miesiąc - umowa o pracę. Natomiast wymagania coraz większe, zatrudnili zleceniowców, emerytów i wiedzą, że mają ludzi, brak podwyżek, a wymogi rosną. Na Łagiszy jest patrol na bocznicy kolejowej, chodzimy tam z paralizatorem, obszar ten jest poza ogrodzeniem zakładu, ogólnodostępny. Nie mieliśmy żadnego szkolenia, jak poruszać się po torach, jak zachować się, gdy atakuje nas dzik, czy chociażby co robić jak zastanie nas burza. Nic żadnych konkretów. Zakaz wchodzenia na posterunki, gdy jesteśmy w patrolach, co wydaje się być istnym szaleństwem. Posterunek na końcu elektrowni, jednoosobowy z paralizatorem, a patrol ma zakaz wchodzenia w czasie patrolów do niego. Nie wolno sprawdzić, czy ta osoba się dobrze czuje, czy nie zasłabła na przykład, czy nie jest zagrożona w jakiś sposób. Dodatkowo oświetlenie przez całą noc ma być włączone, nie widzimy nic, co dzieje się na zewnątrz. Gdybym miał wybór już dawno bym stąd odszedł, jednak to najbliższy zakład z ochroną, koło mojego miejsca zamieszkania. Następny jest 30 kilometrów dalej. O dodatkowych wymaganiach już nie napiszę, bo to są totalne bzdury, które się komuś przyśnią, i ten ktoś je wprowadza w życie. Szkoda gadać, najgorszy zakład w jakim pracowałem, a mój staż nie jest mały. I to jest zakład państwowy... Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy, mianowicie różnica w wypłacie ludzi z bronią a bez uprawnień jest bardzo mała, prawie nie zauważalna. Natomiast więcej obowiązków mają ludzie z bronią, dużo więcej. O większej odpowiedzialności i reszcie z tym związanym nie wspomnę... Zyskują tylko zleceniowcy.

Jan
@Glauberyt

Zawsze możesz przejść na zlecenie i też będzie zyskiwał?

Czarna owca
@Glauberyt

Pracowałem tam i wszystko się zgadza. Można tylko dodać, że szef to beznadziejny człowiek. Widzi tylko swoje korzyści, ludzi ma za nic i tak ich traktuje.

Ja pracuję 7lat w tej firmie i jest spoko

Damian
@Piotr

Pod jakim względem, bo to niewiele wyjaśnia? Pracujesz na bezterminową UoP? Jak to wygląda jeśli chodzi o zarobki, benefity, socjal?

@Piotr

Pracujesz 7 i Masz 70....Good for You...

70 czego? Bo nie zczaiłam. - lat?xd

@Piotr

Super firma stworzona na potrzeby pis 5 lat temu, ty pracujesz w niej 7....mam nadzieje, ze na bramie towarowej tez tak umiejetnie licysz...

Editta
@Matal

Licys? Naucz się pisać najpierw, a potem wyrażaj swoje głupie opinie. Ciekawe ile ty byś teraz na bramie naliczył? Pewno już po godzinie byś wsparcie wzywał.

@Piotr

Wsparcie Grupa Tauron nie powstało 7 lat temu. Jeżeli pracujesz od początku to wiesz, kiedy powstało WGT

Matal

Trzeba mieć wujka z PZPR.....ha ha Ta druga sprzedajna skurwydalność..solidarność....czy, pajace, w obu przypadkach byli, są, historia powstania powstania tzw. Tauron wsparcie? Z małej firemki....Co na to Ziobro?

Po pierwsze to nie jest stronka dla Taurona w Tychach? Bo widzę, że Ty o Katowicach piszesz. A dwa co treść tego wierszyka ma do tego jak się tam pracuje? Bo nie wiem czy to konkretne zarzuty jakieś dziwne są, ale to chyba życie prywatne ludzi a nie warunki pracy?

Miko1337

Dzień dobry czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w EC Tychy ? Ale nie na ochronie tylko strikte , pytam tutaj ponieważ nie znalazłem wątku , podrawiam

Evil

Nic się nie zmienia ten nasz biedny, drogi(hahaha) szef ochrony z elektrowni jaworzno 3. Wierny jak pies co do klimczoka. Uczy się pilnie jego sztuczek. Gnębić, upokarzać i straszyć pracowników, nie licząc swojej grupki donosicieli.(usunięte przez administratora) i merdaj ogonem dla swojego pana klimczoka może pogłaska cię po głowie. Masz chłopcze zero empatii i człowieczeństwa. Dla swojego kochanego stołka wszystko zrobisz jesteś kukiełka a linkami steruje klimczok.

Reksio
@Evil

(usunięte przez administratora) Jeśli czujesz się upokorzony i gnębiony to zmień prace. Takie oczywiste i takie proste zarazem. Życzę Ci żebyś nigdy nie dowiedział/a się co to (usunięte przez administratora) prawdziwe upokorzenie czy próba molestowania przez szefa. Chociaż może wtedy niektórym otworzyły by się oczy. Mam nadzieje, ze upuszczanie tej żółci poprawiło Twoje samopoczucie i na kolejna służbę przyjdziesz z dziką satysfakcją. Najpierw sam bądź idealnym pracownikiem, a później wymagaj od reszty. Ból d3py to ciężka choroba. Peace, love and hau hau ;)

@Evil

Jak Cię mobbinguje (pisze się przez dwa B) możesz przecież to zgłosić, ale widząc że nawet (usunięte przez administratora) nie potrafisz poprawnie napisać, to pozostało Ci tylko pisać bzdury z ukrycia żeby sobie wstydu nie narobić hehe. Powodzenia.

Lessie
@Evil

Chyba masz jakiś problem Evil. Wiesz co to (usunięte przez administratora) Uważam, że masz żal ponieważ nie pozwolili Ci siedzieć 12h na stetryczałej d@pie. Peace hau, miał itp.

Czy w Wsparcie Grupa Tauron możliwa jest praca na podstawie B2B?

Trcw

Uciekaj jak najdalej z WGT to sami oszołomy i kolesiostwo na każdym kroku

wgt

Unikaj jak ognia WGT a zwłaszcza Czarneckiego i reszte świty. To nie jest firma dla ludzi tylko kumoterstwo i wyzysk człowieka.A jeśli się odezwiesz i masz rację to cię zwolnia.

ciekawy

Napisz coś więcej co masz na myśli o Panu Czarneckim

łaziska
@ciekawy

w odpowiedzi na twoje pytanie .Czarnecki krył cały czas Kedziore na Łaziskach .Ale jak wyszła afera i Kedziorę przenieśli to została tylko nie jaka Mariola Noras która była zastepca Kedziory unikać WGT ŁAZISKA.

Ciekawy 2
@łaziska

Skąd masz takie informacje

Ciekawy 3
@łaziska

Dzigorzewski tak chcesz po nazwisku? Może napisz coś o swojej historii pracy bo za niedługo będziesz robił w Małopolsce bo w okolicy Cię wszyscy znają ???? I nikt normalny nie zatrudni

Ula

Napisałeś o Tomku a czy to nie pisała Niunia Noraska. Myślę że jest za tępa jak za dowódczynię aby to pisała ale mogę się mylić.Oni oboje są sobie warci.

Zostaw merytoryczną opinię o Wsparcie Grupa Tauron - Tychy

• Jak się pracuje w Wsparcie Grupa Tauron?

Zobacz opinie na temat firmy Wsparcie Grupa Tauron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wsparcie Grupa Tauron?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 10 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wsparcie Grupa Tauron