Opinie o Gate Poland Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gate Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gate Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gate Poland Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Michał Nowy wpis

Jaka jest u was hierarchia pracowników ? Macie kadre zarządzająca ?

Krakowia Nowy wpis

Ludzie czy wy dalej będziecie się dawać pomiatac pseudo meneger pani Gosi? Na szczęście odeszłam... To nie praca to (usunięte przez administratora) a pani Gosia świetnie nadaje się na Helge

Grzegorz Nowy wpis

@Lilaru, dziękuję za przedstawienie poziomu wynagrodzeń w firmie Gate Poland. Mógłbyś poruszyć kwestę urlopów planowanych przez pracowników w tym miejscu pracy? Jak wygląda w praktyce otrzymanie urlopu np. w sezonie wakacyjnym? Pracodawca bez problemu daje pracownikom możliwość otrzymania wolnych dni w tym okresie? Czy wtedy praca osoby, która przebywa na urlopie jest rozdzielana wśród pozostałych pracowników? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Grzegorz

@Ona, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie Gate Poland. Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? W swoim komentarzu wspomniałaś o "fajnych premiach" możesz przybliżyć jakie rządu są to premie i jakie są kryteria otrzymania takiego dodatkowego świadczenia? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Lilaru Nowy wpis
@Grzegorz

Nie ma dodatkowych świadczeń. Odpowiedzialność materialna. Sztywny grafik. 2100 brutto plus 300zl premii i tyle. Kryteria są takie że jak chodzisz jak w zegarku to dostaniesz dodatek a jak masz coś do powiedzenia to nie dostaniesz.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gate Poland Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gatepl

Nic nie idzie w dobrym kierunku rozglądam się za nową pracą bo z Panią G.M nie da się pracować... Sama układa sklep jeszcze w tak fatalny sposób że masakra jednym słowem SecendHend robi z sali sprzedaży :)

Ona

Fajna praca, fajni ludzie :) , zarobki stawka najniższa ale za to fajne premie, jeden minus , manadżerka przyjezdza na sklep i uklada go sama, co nie daje mozliwosci wykazania sie zalodze , nikt nie chce sam od siebie cos zrobic , poniewaz boi sie ,ze nie bedzie sie podobalo , ale to taki maly szczegół :D

Lalala

Mobbing niska pensja i brak ludzi do pracy nie polecam.

Asystentka

Pracowałam w Jeleniej w sklepie jakiś czas... Nikt z firmy nie interesował się nami i pracą naszego salonu... Mnóstwo problemów trzeba było rozwiązywać na własną rękę, nowa menedżerka ma wszystko gdzieś w dodatku często nie odbiera telefonu i nie pojawia się na sklepie nawet przez miesiąc... Podnieśli delikatnie place ale odbiło się to na pracownikach na zlecenie kazali z nich rezygnować w momencie gdy na zmianę calodniowa przypadło 2 osoby nie dało się pracować i wszystkiego zrobić. Nie polecam dziwna firma i totalna olewka na ludzi. Pozdrawiam

Pati

Witam, też byłam tam na rozmowie ale zrezygnowałam dostałam duzo więcej w NY rzeczywiście najniższa krajowa i odpowiedzialność materialna w dodatku na sklepie brak ochrony... Dziwna zasada z grafikiem... Praca na 3 lub 4 dni tygodnia bez możliwości zamiany... A jak zapytałam co z dniem kiedy potrzebuje wolne usłyszałam że mogę dostać jak wpisze wniosek o urlop trochę to chore i dziwne ale jak kto lubi :)

Takasobie

Byłam na rozmowie... Najniższa krajowa i odpowiedzialność materialna jak się o tym dowiedziałam to ich wysmialam i wyszłam...

Domi

Hej szczerze to niska płacą 2tysiace brutto ale przynajmniej jak pracowałam to cały czas przymierzalam ciuchy ale i te są niskiej jakości bardzo mały ruch jak ktoś lubi czekać na klienta i z nudów mierzyć ciuchy to polecam ale na dłuższą metę się tak nie da...

Nick1

Pokaż język chciałabym zobaczyć jak wygląda po wylizaniu pewnych miejsc swoim przełożonym za te kłamstwa... Ja akurat odeszłam po miesiącu bo co innego pani G mówiła a co innego było... I jak dla ciebie 2100brutto to dużo to jesteś ambitna hehe

Hmmmm opinie różne ja powiem swoja ???? Praca jak praca w handlu ,czasami duzo pracy a czasami luz ( wszystko zależy od organizacji ),wypłaty na czas i jak na sprzedawcę to wynagrodzenie ok . Nie ma nacisku na plany, targety i inne rzeczy, wiec pracuje sie spokojnie.Wynagrodzenia jak i warunki byly uzgadniane podczas rozmowy kwalifikacyjnej ,mozna sie bylo nie godzić Organizacja pracy, grafiki, urlopy wszystko zależy od kierownika sklepu a nie od szefostwa. Jak ktoś nie chce pracowac , nie nadaje sie na dane stanowisko albo zostaje zwolniony ( pewnie to boli) wypisuje takie brednie . Niestety sa ludzie ,którzy swoje niepowodzenia, problemu i frustrację wyląduje na innych .Ja osobiście polecam ????

Monia

Ciekawa jestem... Chyba jesteś pracownikiem firmy uzytkowniku (MON) hehe nie dziwię się twojej opinii w końcu Gate daje ci Ala wypłatę xd :D że twierdzisz że się tam dobrze pracuje hehe

Mon

W firmie pracuje sie dobrze, zarobki godne polecenia, przyjazna atmosfera, jak ktoś jest nauczony "pracować" to na pewno będzie zadowolony. Polecam

Adik

Szanowny Panie Hoffman, W związku z ostatnimi zmianami personalnymi na stanowiskach Dyrektora oraz Menedżera Regionalnego w firmie Gate Poland,w imieniu własnym oraz pracowników wrocławskiego i Jeleniogórskiego oddziału sklepu Gate zwracam się z uprzejmą prośbą o zajęcie stanowiska w przedstawionej przeze mnie sprawie.W ostatnim czasie pan Rzeszut, Dyrektor Gate Poland, z powodów osobistych nie mógł pełnić swoich obowiązków.Jego następcą została pani Koteskowa. W związku z tym pojawiły się poważne problemy uniemożliwiające poprawne funkcjonowanie naszego salonu. Pani Dyrektor odesłała połowę towaru, przez co zmniejszyły się obroty sklepu. Nie ma rzeczy, które bardzo dobrze się sprzedawały, a które zostały sprowadzone przez pana Rzeszuta do naszego oddziału.Klienci odczuli zmiany asortymentu,przez co nie jesteśmy w stanie osiągać coraz lepszych wyników finansowych. Po raz kolejny usłyszeliśmy od Pani Koteskowej, że sklep jest w fatalnym stanie Jednak opinia nowej pani dyrektor jest kompletnie nieobiektywna i kierowana jest osobistymi uprzedzeniami do poprzednika oraz, niestety,już byłej menedżer regionalnej naszej firmy, pani Vroblovej. Każdego dnia sklep jest sprzątany przez około 2 godziny. Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że w salonie panuje bałagan i wszechobecny brud. Zarówno ja, jak i moi pracownicy, dokonujemy wszelkich starań, żeby sklep był czysty oraz aby nasi klienci czuli się w nim komfortowo. Opinie klientów odnośnie sklepu oraz pracujących w nim ludzi są bardzo dobre, co potwierdzają komentarze na portalach społecznościowych. Kolejny zarzut Pani Dyrektor dotyczy źle wypełnianych dokumentów Top30 i 60. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, artykuły z Topów nie były przenoszone, ponieważ pani Koteskowa zabroniła zmieniania prezentacji. Z tego względu dokumenty Top30 i 60 były wypełniane tylko z opisem miejsca ulokowania artykułów. Nie zrozumiałe jest dla nas wprowadzanie pracowników w błąd. Takie działania dezorganizują pracę salonu, co przekłada się w dużym stopniu na wyniki sprzedażowe.Następny problem dotyczy częstotliwości dokonywania wpłat do banku. Zgodnie z regulaminem sklepu, jesteśmy zobowiązani do wpłacania pieniędzy każdego dnia. Jednak pracownicy boją się dokonywania wpłat pieniędzy do banku, gdyż każdorazowo wyjście do banku wiąże się z ryzykiem utraty znacznej sumy.Po to właśnie w każdym sklepie został umieszczony sejf, aby pieniądze były bezpieczne i aby ograniczyć liczbę wizyt w banku. Wizyta w banku nieodłącznie wiąże się ze stratą cennego czasu, ponieważ często trwa to ponad godzinę, a w tym czasie pracownik musi zostać sam w sklepie.Z przykrością muszę Pana poinformować, że Pani Dyrektor Koteskowa zrobiła karczemną awanturę, której świadkiem byli klienci naszego sklepu. Każdy problem należy wyjaśniać, jednak uważam, że nie powinno się to odbywać w obecności klientów, a sposób przekazywania uwag nie musi nieść ze sobą agresji i krzyków. Doceniam to, że pani Dyrektor Koteskowa poświęca swój czas na zmianę prezentacji, jednak sposób, w jaki to się odbywa jest niedopuszczalny. Nie może być takiej sytuacji, że klienci muszą patrzeć na demonstracyjne zrzucanie ubrań z manekinów i wieszaków, a wszystko to jest wykonywane w atmosferze krzyku i niepotrzebnego zamętu.Takie sytuacje sprawiają, że pracownicy nie chcą dalej pracować w naszym sklepie, ponieważ każdy zasługuje na szacunek i nikt nie chce być traktowany w taki sposób przez swojego przełożonego. Problemem okazuje się również bariera językowa. Osoba na tym stanowisku powinna porozumiewać się z pracownikami w ich ojczystym języku, aby nie było później jakichkolwiek nieporozumień. Wszystkie opisane przeze mnie sytuacje potwierdzają moje przekonanie, że Pan Rzeszut powinien niezwłocznie powrócić do pełnienia swoich obowiązków. Pan Rzeszut w ogromnej mierze przyczynił się do zbudowania wizerunku firmy Gate jako solidnej, chociaż młodej marki na polskim rynku odzieżowym. Jeżeli zależy Panu na tym, by Gate się rozwijał tak jak robił to do tej pory, to należy stawiać na współpracę z takimi ludźmi, jak Pan Dyrektor Rzeszut. Pan Michał Rzeszut to osoba, która całkowicie poświęca się pracy i ludziom, z którymi współpracuje. To szef, który motywować do działania, był wsparciem w każdej trudnej sytuacji, miał ogromny szacunek do ludzi, potrafił z nimi rozmawiać,zbudował solidną pozycję marki i nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dalszego rozwoju firmy bez jego udziału.Nie jesteśmy w stanie pogodzić się ze sposobem, w jaki Pani Vroblova została pozbawiona pracy. Jest to osoba,bez której, naszym zdaniem, polskie sklepy nie będą funkcjonować w tak dobry sposób, jak do tej pory.Mając na uwadze dobro marki Gate, proszę o wnikliwe przeanalizowanie przedstawionych przeze mnie zagadnień oraz pozytywne rozwiązanie naszych problemów. Jeżeli istnieje taka możliwość, chciałbym się z Panem spotkać w celu znalezienia satysfakcjonującego nas wszystkich rozwiązania tej trudnej sytuacji. Z góry dziękuję Panu za odpowiedź

ZlecenieWro

Pracowalam na zlecenie i zgadzam sie z opiniami... Omijajcie ta firme szerokim lukiem...

Zdziwiona

Jao byl Dyrektorem pan (usunięte przez administratora)to wszystko bylo okej teraz jest wariatka z Czech to co wyrabia to się pod Sąd nadaje...

Kochani nie podpisujcie z nimi umowy... później robią problemy z jej rozwiązaniem... w dodatku źle wyliczają wynagrodzenia... okradają pracowników na każdym kroku... Straszą brakiem premii a jak wpadają na kontrolę to czepiają się lekkiego kurzu którego nie jesteśmy w sanie posprzątać we dwie osoby na ponad 800m2 sklepie... Wszyscy odchodzą jak tylko widza co się tam dzieje...

Suzi

Siedziba w Jastrsebiu gubi dokumenty pracownicze... Pozniej podrabiaja podpisy pracownikow zeby podczas kontroli im to gralo... Uwazajcie bo nie sa tam stosowane przepisy prawa pracy tak jak i ochrona danych osobowych... Kontrole z Czech sa tragiczne Gabinka rzuca ubraniami obraza pracownikow wysmiewa ich... Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Gate Poland Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

Gate Poland Sp. z o.o.