Opinie o Widar Sp. z o.o. w Żórawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Widar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Widar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widar Sp. z o.o. w Żórawina

Staszek

Interesowała mnie praca ale po lekturze opinii muszę przemyśleć, szkoda.

Robert
@Staszek

Dużo fajnych ludzi pracowało i chwalili sobie przez miesiąc, dwa, później jak wyszła słoma to każdy żałował :), a jak się zwolnisz to jesteś najgorszy, doprowadziłes firmę do strat, niewdzieczny itp - nie polecam

Do niedawna pracownik

Nie polecam firmy, właściciel krzykacz i pieniacz, kreuje się na fajnego gościa, ale po chwili wychodzi słoma z butów, a każdy kto się zwolnił, odszedł czy powiedział prawdę to leser, kłamca, oszut itp. Podpowiem tylko że firma która daje homologacje powinna sam sprawdzić wagi pojazdów - pracownicy wiedzą o co chodzi

Nie polecam, właściciel za nic ma pracowników

@Tomek

To fakt, nie polecam

Stara kadra

Nie polecam

A ja gadałem z tym chłopakiem który pracował po Robercie, fajnie wspomina i mówił że nawet chętnie by wrócił gdyby były zasady i obowiązki od początku podzielone, przynajmniej jeden fajnie wspominał firmę :)

@Tomek

Niech pogada z Darkiem i wraca :)

Niedoszły pracownik

Nie polecam, byłem na rozmowie i komuś się chyba coś pomyliło. Panie Szefie w kodeksie dzień pracy to 8 godzin i tego proszę się trzymać, a za nadgodzin się płaci, dwa umowa powinna być jasna i taka jak faktycznie jest, nie minimalna, a resztę się dogadamy. NIE POLECAM

El pracus

Chyba najbardziej kumaty był ten na początku roku po Robercie, ale nie dał sobą pomiatac, dla mnie D powinien do niego zadzwonić i się jakoś dogadać

@El pracus

Trzeba mieć jaja, ale Boss nie ma

Magdalena

Widar nie płaci za nadgodziny? Jak w takim razie rozwiązuje kwestię nadgodzin? Pracownicy mają więcej dni wolnych? Proszę Cię o napisanie kilku zdań na ten temat. Będą wzięte pod uwagę przez potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Stary pracownik
@Magdalena

Nie płaci, i więcej wolnego?? :) :) przykład pracujesz na produkcji to od 6 do 16 /17, a temu ciągle mało, ale tutaj mamy kasę za każdą zabudowę dodatkowo więc niejako każdy zostaje bo chce zarobić, jeśli przychodzą osoba z założenia że będzie pracować po 8 godzin to długo nie popracuje. Biuro tam 8 - 16 ale sprobuj wyjść o 16 to zaraz uwagi że firma się nie liczy że taki pracownik to..., i zawsze przed 16 wlaciciel przychodzi i... zrób jeszcze to i to i to z pełną świadomościa żebys nie wyszedł /wyszła wcześniej min 1,2 godziny dłużej. Nadgodziny - nie ma oficjalnie. A spróbuj się zwolnić to od razu tak obrobi 4 litery że przez miesiąc uszy bolą, jak wcześniej ekipę która wyjechała do Niemiec bo miała dość, czy gościa z biura na R który pracował ok 3 lat i praktyczne sam mu firmę prowadził, zwolnił się i od razu stał się tym najgorszym nie polecam tej firmy nie da się pracować na dłuższą metę z kimś takim

Robert

On jeszcze funkcjonujemy?, ma jeszcze koncesję?, hahaha, ja bym zrobił komisyjne ważenie zabudów

Pracownik krótko

Nie polecam, mały kombinatorek

Znajomy

I niego jeszcze ktoś pracuje? ???????????????????? Mały kombinatorek ????????????

Magdalena

Czy ktoś z Was mógłby pozostawić na tym forum konkretną i merytoryczną opinię o Widar jako pracodawcy? Macie podzielone zdanie o tej firmie. Czy jest jakiś jej obszar w którym warto się zatrudnić? Proszę Was o rzetelne i wartościowe informacje o tym pracodawcy.

Stara ekips
@Magdalena

Małgosiu nie warto, zatrudniasz się na określone godziny, a tylko spróbuj tyle pracować od razu wzrok na sobie dlaczego tylko dwie godziny dłużej byłaś (oczywiście nieplatnie), właściciel furiat - na początku jaki on miły koleżenski, a po chwili wymaga jakbyś miała traktować pracę jak swoją i bezgranicznie w niej spędzać czas. Nie rozumie że ktoś ma swoje życie i nie żyje tylko jego firmą. Tak samo jest na produkcji i tak samo w biurze. I co najlepsze jak tylko odchodzisz to tak Ci będzie obrabia cztery litery że się do niczego nie nadawałas, czy nie nadawał (nie wiem czy dla siebie czy dla kogoś pytasz) że aż się nie da opisać. Praca w soboty, praca w święta, facet drze mordę cały czas - ja pracowałem w jego tzw starej ekipie, wszystko ok dopóki nie doszedłem za granicę - wtedy słyszałem co wyprawial i jak jeździł, tak samo mam kontakt z ludźmi z biura - dopytaj czemu odeszli, albo doczytaj i gwarantuje żadnego nie wyrzucił - choć pewnie inaczej po firmie rozpowiada. On powinien pracowac tylko z rodziną bo ta by sobie nie pozwoliła na takie traktowanie.

Bartek
@Magdalena

Jak przedmówca napisał, nie wchodź to (usunięte przez administratora)

Miły
@Magdalena

Daj spokój, pracować pod kimś takim??, szkoda zdrowia i czasu - wpadnie w furie i w każdej chwili może Ci powiedzieć spadaj, a tak z czasem zrobi, lepiej poszukać normalnej firmy

Nie ma

Piotrek

Ale pieprzenie, byłem w biurze Piotrek (mogę podać numer), Darek fajny gosc, ma jazdy?, bo jak ktoś pieprzu najprostsze sprawy to bije mu po kieszeni!!!!, ja polecam -. Można się dogadać i jak macie opinie piszcie Piotr z imienia - Piotrek

Sasha
@Piotrek

Bo nie pracowałeś na produkcji - tam jezdzi po wszystkich -zresztą na dole Was obgadywał cały czas ,wcześniej Roberta też

Bartek
@Piotrek

Za krótko chyba pracowałeś lub się nie rozwinął przy Tobie.

Gość ze starej ekipy
@Piotrek

Za krótko pracowałeś :), a idę o zakład że jak się rozstaliscie to Ci tak (usunięte przez administratora) obrobil że do tej pory Cię uszy swedzą, to taki człowiek.

Gość ze starej ekipy

Fabrykant gwoździ :) nie polecam, praca moze ok, ale właściciel furiat, ma początku udaje ok, ale (usunięte przez administratora) obrabia każdemu, praca po 10-12 godzin, soboty i nawet święta - leci na fali ale fala ma to do siebie że się kończy, a z twoim charakterem daleko nie zajdzie

Ta firma to jeden wielki żart i tragedia

Stary pracownik

Hahaha, ta firma to żart, jeszcze mają homologację na zabudowy???, zero profesjonalizmu - Janusz który po układzie ma farta, ciekawe jak długo - nie polecam nie liczy się z pracownikami - motto "nadgodzin, nadgodziny, nadgodziny" najlepiej za darmo. Pracowałem jeszcze na Bielanach - tragedia

Grzesiek
@Stary pracownik

W punkt ????

Romek

Praca nawet w święta i dni wolne bo D nie ma życia prywatnego, dla niego tylko firma i, drze jape cały czas i myśli że będziemy pracować po 12 godzin 6 dni w tygodniu - nie polecam

Stara ekipa

Nie polecam pracodawcy , wymagane nadgodziny są nie do zaakceptowania w XXI wieku , lista obecności to jedno rzeczywistość to dwa.

Grzegorz
@Stara ekipa

To prawda

Stara ekipa

Kawał..... (niecenzuralne) z D, sam nic nie potrafi za to otoczke robi jakby rozumy pozjadal, wszystko wie najlepiej, jest najmadrzejszy, dla niego każdy to leser, partacz itp, jeśli ktoś chce mieć pracę gdzie będzie szanowany przez pracodawcę to nie polecam. Do tego czytam że stara ekipa była zła...??? Wtf, to dzięki niej jeździsz audi i nie tylko Ty człowieku, jak pracowaliśmy było ok, odeszlismy już źle??? Poprawki?, zastanowię się jakie opinie będzie po Was dawał jak odejdziecie, to człowiek który nie umie się rozstać podając rękę, dla niego każdy kto odszedł to partacz, nierób i leser, zastanów się czy problem nie jest w Tobie D bo pieniążki przyslonily myślenie.

Lamar

Nie polecam

Robolek

Nie polecam, właściciel chory drze jape jak jakiś nienormaly. Kiedyś ktos nie wytrzyma.

Zostaw merytoryczną opinię o Widar Sp. z o.o. - Żórawina

• Jak się pracuje w Widar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Widar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widar Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Widar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Widar Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Widar Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Malinowa 8
    55-020 Żórawina