Opinie o Widar Sp. z o.o. w Żórawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Widar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Widar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widar Sp. z o.o. w Żórawina

MILKY

chce pojsc tam do pracy i chce sie dowiedziec czy cos sie zmienilo .

Milky
@MILKY

zaoferowali ma 21 na godz czy tak wszyscy maja na początku?

Jacek
@Milky

Mówisz o kwocie netto czy brutto? I na jakiej umowie?

milky
@Jacek

kwota netto ,pierwszy miesiąc umowa zlecenie później o prace.

Krystyna Nowy wpis
@milky

w razie czego można zostać przy zleceniu?

Agnieszka Nowy wpis
@MILKY

Też chętnie się dowiem jak wygląda praca u nich, jakie godziny atmosfera utd

Krystyna Nowy wpis
@Agnieszka

Czy oprócz nas nikt więcej tu nie wchodzi? Bo jak tak posty przejrzałam wcześniejsze to faktycznie sięgają 2021 roku... Ciekawe czemu nagle taki mały ruch tutaj, to znak?

Były Nowy wpis
@milky

Spytaj ile pod stołem, tam się to tak odbywa.

Stary pracownik.

Jak tam nastroje? :) ktoś ze starej gwardii jeszcze pracuje?

Hubert Stały

Jestem pierwszy raz na tej stronie i oczom nie wierze, ze takie rzeczy ktoś pisze na temat bossa ???Chyba ktoś robi to za pieniądze bo nic się nie zgadza. Pracuje prawie od początku i ekipa jest stała, to chyba są zadowoleni??Owszem były osoby , które były krótko na okresie próbnym ( to jest normalne w każdej firmie)ale w tej pracy trzeba używać głowy, to nie taśma- sorry ?? mnie szef docenia i nawet jak zostanę dłużej to mam za to płacone. Jak mam coś do załatwienia to mówię i wychodze. A zreszta wiem ze chłopakom nie raz szef uratował (usunięte przez administratora) Nie rozumiem tych wpisów????

@Hubert Stały

Jak jesteś taki hojrak, to dlaczegonie piszesz tego pod swoim imieniemi nazwiskiem cwaniaczku? Zapłacone nadgodziny? Zmyslasz. Przeczytaj sobie wszystkie opinie, to zobaczysz, że taka sytuacja nie wchodzi w rachubę. Nikt tu nie oczermia. Takie są fakty.

Hubert Stały
@Nowy

Jestem taki sam jak ty-cwaniaczek i hojrak bez odwagi. dlaczego mam się podpisac a ty nie?ja chce spokojnie pracowac jak do tej pory. a ciebie nie kumam, skoro ci tak zle to czemu tu pracujesz i bruzdzisz we własnym gniezdzie???tu nikt nikogo nie trzyma ??coś tu nie pasuje, twoje klocki się nie ukladają. człowieku już się pogubiłeś w tych swoich opiniach

Stary pracownik
@Hubert Stały

Darek??? :) :) Dwa przykłady Robert z biura - pomógł Ci rozwinąć firmę gdyż byłeś kurierem któremu ktoś zaproponował i wziąłeś faceta który Ci pomoże, jak odszedł co mówiłeś?, że był do bani, że się nie nadaje, że firmę na straty narażał - odszedł - zrobiłeś z niego nieudacznika, po nim chłopaka ile wytrzymał?, mądry kumaty - ale Twoich furii i nieplatnych nadgodzin nikt na dłuższą metę nie wytrzyma - ale ten o dziwo Cię dobrze wspomina - pomimo Pr który mu zrobiłem i tego że mówisz że go wywaliłes ludzie wiedzą że rzucił Ci papierami na stół i wyszedł. Pierwsza ekipa która cała odeszła za granicę - rozpowiadasz że ich fachu nauczyłeś, a oni uciekli, a wogole to byli słabi - chłopie to oni Ciebie uczyli Ty nawet kulkę popsujesz biznesmenie wielki, więc daj spokój plac za nadgodziny i dobrze operuj wagą podczas homologacji bo ktoś w końcu sprawdzi kreatywność zabudow.

Chudy
@Hubert Stały

Wspólny znajomy wspomniał mi o tej stronie. Chcę się więc wypowiedzieć. Pracowałem tak kilka lat temu. Razem z Tomkiem z R. I co? Mam uwierzyć, że aż tak się Dariusz zmienił? Płaci nadgodziny? Nie wrzeszczy? Może jeszcze słodzi i miesza kawę na dzień dobry? Bo taki kochaniutki jest? Brak szans. Ludzie się nie zmieniają. Pamiętam darcie ryja na mnie, na Grubego, na Roberta, nawet na tego Ukraińca. Trolluj sobie gdzie indziej. Tu nikt się nie da nabrać i oszukać. Info do potencjalnych pracowników : lepiej wybierzcie Amazon. Kasa większa, nadgodziny płacone i słyszałem, że traktuje się każdego jak człowieka. Nie to co w tej manufakturze. Tam nigdy tak nie będzie.

@Hubert Stały

To ty bredzisz gościu. Na lekach jesteś non stop, czy jak? Jaka spokojna praca? Z tym człowiekiem? No żarty jakieś. I jakie klocki? Coś ci się z czasami jak w przedszkolu byłeś pomieszało. Jak jesteś taki zadowolony to napisz jak się nazywasz. Przecież cię za obronę dobrego imienia z firmy nie wywali? Może nawet za nadgodziny zapłaci? Pizzę kupi? Poklepie po plecach? Masz cohones chłopie? Bo widzę, że nie. Tylko głośno japę drzesz. Dawaj konkret: imię i nazwisko. Chyba, że na czarno pracujesz i komornika się boisz? Albo kasę ponad to co w umowie na płacę minimalną w kopercie dostajesz? Żal mi ciebie. Napisz tutaj, jak zmądrzejesz. Chociaż widzę, że ryzyko że to nigdy nie nastąpi, jest wysokie. Taka sytuacja.

@Nowy

Niski poziom reprezentujesz tymi wpisami. Jaja to się ma , jak mówisz coś prosto w oczy. Kazdy ma to w (usunięte przez administratora) co wypisujesz.

@Paweł

Przepraszam, że przerwę Waszą dyskusję, ale chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają możliwości przyjęcia do pracy w firmie Widar? W internecie nie znalazłem aktywnych ogłoszeń, dlatego też chciałem zweryfikować, czy często dochodzi tam do rotacji wśród zatrudnionych osób.

Rafał
@Chudy

Kompromitacja Panowie biurowi. Musicie być bardzo sfrustrowani. Proponuje dobrego terapeutę i odczulanie na Widar. Zazdrość to tez choroba, lepiej wziąć się do roboty, wtedy głupoty nie przychodzą do głowy. Pozdrawiam,jak wam tam było ? Już nikt nie pamięta :(

Stary pracownik
@Rafał

Biurowi? Zły adres,jak ja skladalem z nim zabudowy to Ty pewnie podstawówkę wieczorowo konczyles

Irena
@Stary pracownik

Apropos biurowych. Czy tam są jakieś nadgodziny, jak u Was? I jeśli tak to czy w tych działach w Widar są one płatne czy do odebrania jako wolne?

@Irena

Nadgodziny czasami po kilka dziennie, nieoplatne oczywiście bo założenie szefa że powinieneś żyć tą firmą, mało tego dochodziło kuriozum że czasami wychodząc o 17 (gdzie 8 godzin jest do 16 jej) już były głupie komentarze dlaczego już, zawsze przed wyjściem jak zegarkiem w ręku wpadał Fabrykant gwoździ i zrób jeszcze to ,skończ to itp dorzucajac pilne na plus dwie godziny, psychoza taka że jak ta w msc wychodzileles punktualnie to miałeś wyrzuty

@Irena

Są cały czas, ale niepłatne dla dobra firmy

Dominika
@Robert

Czy w takim razie można je odebrać jako wolne, albo w jakiś dzień urwać się szybciej? Zastanawiam się, jak to teraz wyglądało w czasie pandemii, w Widarze była możliwość pracy z domu? Jak jest teraz z atmosferą, może pracodawca zorganizował jakieś wyjście integracyjne, żeby poprawić relacje w zespole?

Grzegorz
@Tomek

To trochę nie w porządku że trzeba robić za darmo. Nie można się dogadać, żeby te nadgodziny były odbierane jako wolne? Przecież wiadomo, że każdy ma swoją rodzinę i nie będzie siedział do nocy w pracy.

big
@Grzegorz

Już niejeden próbował sie dogadać i nic.

Byly

Nie polecam, na początku miło fajnie. Po kilku dniach słoma z butów. Kasa (usunięte przez administratora), praca po 12 godzin.

Renata
@Byly

Słoma z butów wychodziła pracownikom czy szefostwu? :D Pamiętasz jakieś konkretne sytuacje?

Cześć, czy nadal tam się pracuje tyle godzin w tym Widarze? Bo tutaj niektórzy podawali jakieś kosmiczne godziny od 6 do 20...

Ciągle szukacie pracowników, zastanawiałem się czy wysłać CV ,ale przeczytałem opinie i podziękuje

@Marek

Dawaj Mareczku. Spróbuj swojego szczęścia. Może jednak ty będziesz tym jedynym?

Bartek
@Marek

Ja tak samo ,popytałem trochę i będę trzymał się z daleka od nich

Znow szukają nowego do biura???? ,przestańcie ściemniać ze praca 8-16ta -dopiszcie mile widzianego do 19-20 z własnej inicjatywy bezpłatnie. Nie szanuje ie pracownikowi, dlatego tak szybko odchodzą.

Norweg

Niestety potwierdzam wszystko co poniżej napisane.Praca najlepiej od 6-20 ,nigdy nie wiesz o której skończysz-chcesz wyjść punktualnie to pretensje. System płacowy oficjalny jak najniżej na papierze i drugi-taki jak napisane. Właściciel furiat który żyje tą firmą i tego wymaga od innych. Jeśli odszedłeś z firmy to jesteś- leniem (usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze. ( nie słyszałem niczego dobrego o pracownikach którzy odeszli ) Firma może byłaby ok ,gdyby nie D -zwykly buc który był kurierem i miał trochę szczęścia, ale słoma została.

Piotrek

No dobra.... zostałem wywołany do tablicy to napiszę też :) pracowałem w biurze po (oraz "z") Robercie, co mogę powiedzieć - nie rozumiem opinii tutaj co niektórych. Darek to fajny facet ma czasami humory, ale kto nie ma?, pieniążki myślę że na produkcji były dobre, co do nadgodzin - myślę że też można było się dogadać. Co do domysłów-sam odszedłem bo faktycznie padło trochę za dużo słów, myślę że bardziej skupienie się i jasno postawione obowiązki dużo by dobrego wprowadziły. Prace wspominam na 4 i nie piszcie bzdur że jest tak źle itp, kwestia rozmowy, pogadania i ustalenia co kogo boli, szkoda że tu tego zabrakło. Pozdrawiam wszystkich i Darka również :)

Nalepka
@Piotrek

W końcu coś z sensem i przynajmniej osoba nie chowająca się w necie. Brawo

@Piotrek

To wracaj ;) grunt się dogadać :)

Grześ

Nie wnikam o co posżło,ale chłopakbył kumaty -Darek powinien zadzwonić zaprosićgo na wódkę ,powinni pogadać jak facet z facetem ustalić reguły zbaczyć czy współpraca jest możliwa i może by jakaś normalność wróciła .

Bartek
@Piotrek

Za krótko pracowałeś, trzeba było spytać Roberta dlaczego odszedł, trzeba było posłuchać bo pewnie nie raz przy Tobie po nim jeździł, opinii o ludziach na produkcji których wyzywał od idiotow, dobrze że odszedles sam i niektórzy wiedzą dlaczego, bo mały człowieczek z wielkim Ego już Ci tylek obrobil, tylko zapomniał że teraz łatwo wszystko zweryfikować.

@Piotrek

Dlaczego więc nie wracasz skoro tak dobrze było??????

Czy można liczyć w Widar Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Byly pracownik

Prywatne co ????? , To firma cwaniaka a oficjalnie na jego żonę i założenie ze pracownik ma pracować po 12 godzin, żadnych benefitow.

Stary Pracownik

Dalej kreatywnie Boss waży zabudowy do homologacji??? :)

Alumaniak
@Stary Pracownik

Prawde, mówiąc nie ma co ważyc :) Ale nie znaczy to, że nawyki DR sie zmieniły :P

Czy często w firmie Widar Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Don Corleone

Nigdy .Tutaj ten co kulkę potrafi zepsuć jest alfą i omegą:)

Wkurzony

Tarczy nie będzie skoro "Janusz " 90 proc płaci pod stołem :) niech uważa żeby mu nie skontrolowali przychodu. P.s Dalej Z volvo na zmigrodzkiej płaci ludziom żeby zabudowy przez niego wpuszczali nie przez tańszy Lamar?

PP
@Wkurzony

W Smolcu postojowe. Na zleceniu. Gotówka. (usunięte przez administratora)

@PP

Czyli oficjalnie jesteście na postojowym? ,a pracujecie???

Tak. Firma ma tyle zamówień że jeżeli ktoś chce pracować to da się zarobić wiecej.

UKraina

Czy ty wiesz człowieku, co to są dodatkowe świadczenia poza pensją? Nie odpowiadasz wcale na pytanie, tylko kadzisz niepotrzebnie swojej firmie i jej właścicielowi. Konkrety!

Pytanie bylo o świadczenia, nie o możliwość robienia nieewidencjonowanych nadgodzin i płacę za to pod stołem.

Grzegorz

Masz na myśli dodatkowo płatne nadgodziny, czy premie za dobre wyniki? Także fundusz socjalny mający w pakiecie prywatną opiekę zdrowotną i dofinansowanie wakacji są fajnym bonusem, więc chętnie dowiem się, czy firma je oferuje.

Dawid
@Grzegorz

Nie ma ZFSS ,nie ma do niczego dofinansowania, to firma małego cwaniaczka (zresztą oficjalnie na żonę) który zatrudnia za najniższą krajową, czasami na niepelny etat ( jak w przypadku człowieka który ma zasadzone alimenty żeby nie mieli z czego ściągać) lub inne formy resztę płaci pod stołem, praca najlepiej od 6 do 20 tej i koniecznie musisz tą firmą żyć . Nie ma szans na pracę w ustalonych godzinach-nie polecam ludzie odchodzą, a jak już odejdą to każdemu (usunięte przez administratora) obrabia .

UKraina

A więc: opierniczanie i bluzganie na kogoś jak jest powód, to dobrze, a jak go nie ma, to źle. Tak? Co ma wg. ciebie twarde podejście do biznesu z terminowym płaceniem pensji? I co to w ogóle znaczy? Szanuję cię, że z tym ciekawym przypadkiem psychicznym, tak długo udało ci się wytrzymać. Respect Bro.

Donald

Firma jest ok , a Ci co wypisują złe opinie to faktycznie sa jacys sfrustrowani i żal im musi d..ę ściskać że juz nie pracuja skoro cały czas wypisują że szef zły , nie placi itp.

@Donald

Darek daj spokój,zeby samemu komentarze wypisywać, wstyd

Czy w Widar Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Wasyl

Ha ha ha!

@Wasyl

Dlaczego zareagowałeś w taki sposób? Napisz bardziej szczegółowo o atmosferze w firmie. Dzięki.

Nie, chodzi spiety jakby go gumka w majtkach uwierala, czepia się o wszystko, a na komentarz ze dzisiaj muszę wyjść normalnie - czytaj 8 godzin wielkie niezadowolenie, bo przecież powinniśmy żyć tą firmą od rana do wieczora, furiat - nie polecam

Remek

A wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby tyle nerwów i złości bo firma jest spoko!

@Remek

Darek daj spokój, hahaha Podstawowa zasada szanować pracowników, płacić za nadgodziny i mieć świadomość że ta firma to Twój świat, nasz został za bramą - płacisz za określoną czynność i ilość godzin spisane w umowie, nie najniższa resztę pod stołem, nie jakieś układy - jusamy za flaszkę reperują plandeki - umowa - płaca, szacunek Póki co to jesteś Janusz Biznesu który ma szczęściem - życzę jak najlepiej, ale obawiam się że karma wróciłem :)

Mądry po fakcie
@Remek

Kto tu jest nerwowy? Ktoś przeklina? Piszą ludzie, którzy mają przygodę z firmą na W. i panem na D. już za sobą. I nie wrócą. Ci mądrzejsi sami rzucili papierami. Chłopaki z biura, czy Tomek z montażu. Zachwalanie tej firmy przez ciebie mija się z celem. Nikogo nie oszukasz. A szukanie ludzi poprzez Olx np. z Wałbrzycha o czymś świadczy. Powodzenia życzę. Zaharuj się, jak jesteś takim wymarzonym pracownikiem. A jak będziesz odchodził, zobaczysz kto miał rację. Na pewno nie będziesz to ty.

Ciekawe ile ten nowy z biura wytrzyma? Myślę, że przed końcem roku sobie odpuści. Bo kto to wytrzyma?

@Nowy

Tyle co kiedyś - chyba (usunięte przez administratora), dopóki "Fabrykant" gwoździ nie pokaże prawdziwego oblicza, albo jak się zorientuje że godziny pracy i ilość są dalekie od ustalonych, a każde wyjście "o czasie" będzie komentowane i patrzone "spod byka" Ale przecież każdy kto pracował jest najgorszy i firmę na straty narażał. Życzę mu żeby szybko przejrzał na oczy

Pracowałam nie polecam, zgadzam się z większością wpisów.

Zostaw merytoryczną opinię o Widar Sp. z o.o. - Żórawina

• Jak się pracuje w Widar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Widar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widar Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Widar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Widar Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Widar Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Malinowa 8
    55-020 Żórawina