Opinie o Gwarant-Flota w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gwarant-Flota. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gwarant-Flota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwarant-Flota w Warszawa

Jak wygląda sprawa grafiku w Gwarant-Flota. Czy pracodawca idzie na rękę?

Lidia

Rozglądam się za pracą w księgowości. Powiecie czy tutaj księgowe często się zmieniają? Rozważam podesłanie CV, ale zmartwiły mnie opinie o kątach umownych czy braku premii- ktoś powie za co można przykładowo otrzymać tą karę?

Patryk Nowy wpis
@Lidia

Daj sobie spokój, ściemniacze! Cała trójka! Inspekcje pracy by trzeba było wysłać, ludzie tam bez umowy pracują!

Amstel26 Nowy wpis

Pracowałem jeszcze gdy wulkanizacja Była na ul instalatorów potwierdzam wszystkie nwgatywne opinie Szef jeden wielki cwanior jako jedyny z ekipy umiałem prostować felgi dlatego miałem wyższa stawke godzinową plus bonus który miał być wypłacony po sezonie sezon minoł a ja się dowiaduje że mi nie zapłacą bo nie było tylu prostowań co sobie założyli i że jeszcze leasing maszyny im sie nie zwrócił tak jak by mnie to cokolwiek miało obchodzić finalnie zapłacili to co zarobiłem gdy powiedziałem że przekaże firmie Avis Oraz Leasplan jak ich okradają.A z czego to Pracujący tam Ludzie dobrze Wiedza.????Nie Pozdrawiam

Ile jest zmian w Gwarant-Flota?

Fus

To niestety prawda.

A gdzie nie ma? Nie każdy nadaje się do pracy. Aktualnie to większość łaziki i lenie. Jak mi pomogą w zakupach to aż... i pyskowanie że i tak się poświęca.

Arek Nowy wpis

Przecież to co tam się dzieję, to jakaś katastrofa! Psują rynek pracy, ktoś się się w końcu zainteresuje tymi ludźmi!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gwarant-Flota? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Czysty

Brak podwyżek jakichkolwiek, mimo szalejącej inflacji, a już przed inflacją stawki były absurdalnie niskie. Na święta brak jakiejkolwiek premii, a jeszcze zamiast premii, to zabierają z wypłaty bo według Pani Ulki (żony prezesa) pracowało się mniej godzin niż się podało. Kasa wypłacana czasem w terminie, a czasem nie. Oczywiście wszystko gotówką, brak tutaj przelewów na konto. Bardzo dużo zakazów i kar umownych, NIE MA ANI JEDNEJ premii w roku, cokolwiek by się zrobiło. Jeśli chcesz prace bez żadnych perspektyw w której nie ma żadnego rozwoju - polecam Jeśli chcesz prace w której nie masz pewności jaką wypłatę dostaniesz, bo nie wiadomo ile z niej zabiorą, jeśli chcesz prace w której nie ma żadnych bonusów, premii, tylko same kary - polecam

Joanna

Cześć, pisaliście, że dbają o pracownika i w ogóle dużo tutaj pozytywnych komentarzy o firmie zadowolonych osób. A można tylko się dowiedzieć, jaka stawka w takim razie obowiązuje teraz? Ile płacą?

Ola

Bardzo polecam :) według mnie szefostwo jest z klasą i naprawdę dbają o pracownika a osoby w biurze czy w księgowości idealnie wykonują swoją prace. Uważam ze lepiej nie da się trafić. Polecam !

Basia

Praca ok. Polecam

Luki

Firma ok. Chyba się dużo poprawiło bo pracuje na myjni i zadnych kar nie ma. Pensja wyplacona na czas. Kierownik Krzysztof pomaga jak moze. Póki co nie narzekam.

Tom P

Stawki są jakie są ale wypłata na czas. Nie rozumiem wpisów w innych firmach lepsze to i to ... Nikt nikomu nie broni iśc do innych firm. Ja nie narzekam.

PIP

Prezes niech wraca z działki i skończy te ściemy ze na wypłaty nie ma bo leaseplan kasy nie wyslal. Znamy prawdę, niektórzy nie maja odłożonych pieniędzy bo z tych marnych wyplat zyje sie od miesiąca do miesiąca. Kto nam rachunki opłaci? Juz jak zal kasy na podwyżki to chociaz wypłacajcie się w terminie. Zero szaczucnku dla pracowników. Kasa na nowe auto dla prezesa oczywiście jest. Szkoda gadać.

@PIP

Teraz sie pozmieniało

Edward

To co się konkretnie zmieniło? Więcej szczegółów proszę :D

Fus
@PIP

Nieuczciwa firma.

Falus

Odradzam, robisz sobie kolejny rok z rzędu i okazuje się że świeży pracownik zarabia tyle samo co ty! Podwyżki w tej firmie to ściema, najlepiej nie wykazywać się i udawać idi0te wtedy zarabiasz tyle samo co inni, a mniej robisz. Umowa o prace to kolejna ściema. Płacisz za wszystko, uszkodzisz telefon - płacisz, zarysujesz auto - płacisz (1500zl) zle wypełnisz pole w protokole - płacisz. Najmiejsza kara w tej firmie to 400 zł płacisz tyle np. Za zle wpisanie numeru ulicy w protokole. Generalnie wszystko z porcelany. Rozmowa z prezesem nie ma sensu bo wchodzi w zdanie i zawsze musi mieć ostatnie słowo. Jeśli masz zamiar robic mniej niż 200h to nic nie zarobisz. Czasem robisz za trzech, czasem śpisz po 3h i robisz po 1000km tak to wygląda.

Co jaki okres czasu w Gwarant-Flota można ubiegać się o podwyżkę?

##

Tu zapomnij o podwyżce, chcieli obciąć pensje ze względu na pandemię co niektórym, a ona nie miała nawet najmniejszego wpływu na naszą pracę. Obiecali podwyżki po okresie próbnym o marna złotówkę i umowę o pracę oczywiście okazało się to kłamstwem.

Olek

Hej. Zdradzę Wam kilka słów o tej firmie. Nie wypowiadał bym się gdybym tam nie pracował, więc to co czytacie nie jest ściema ani bajeczka-to po prostu realia tej floty. Gdybym nie zaczął tej opowieści od przedstawienia Wam osoby (usunięte przez administratora) prezesa, popełnił bym błąd. Jest to człowiek z którym na pewno byście mieli do czynienia pracując w gwarancie. (usunięte przez administratora)rotacja kierowców w firmie jest przeogromna. Wspomniałem o tym że masz z nim do czynienia więc raz w miesiącu się z nim widujesz... Właśnie w taki sposób wygląda comiesięczna wypłata ktora się odbywa w biurze na Puławskiej. Czekasz w kolejce, siadasz przed żoną(usunięte przez administratora)no i otrzymujesz wypłatę(np. 2000 zł) a podpisujesz druczek do US o tym że zarabiasz 500 zł. Oczywiście mowa tu o umowie zlecenie bo jest kilka osób które mają umowę o pracę - jakieś 10-15% pracowników firmy. Jak już ktoś wspomniał opłacasz dwie składki ubezpieczeniowe zdrowotną i od wypadku/uszkodzenia auta łącznie około 70 zł. Ogólnie mega słaba atmosfera, ludzie robią wszystko aby jeździć w nocne trasy - forma dorobienia złotówek. Mówię wszystko bo dla nich ważniejsze od rodziny są godzinki nastukane powiedzmy dla avisu no ale są też osoby które podchodzą do tematu w sposób delikatnego podreperowania budżetu. Czekam tylko na to aż zaczną tu jeździć ukraińcy reprezentujący Leaseplan, Avis lub jakieś serwisy typu Bawaria. DNO i tyle, mega nie polecam, jeśli masz chociaż trochę ambicji i szukasz czegoś na dłuższą metę to daj sobie spokój z tą pseudo firmą, której już dawno powinno nie być.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Izabela
@Olek

Jestem pewna, że Twój post w jakimś stopniu posłuży osobom, które wciąż zastanawiają się nad aplikowaniem do Gwarant-Flota. Kilka aspektów związanych ściśle z warunkami zatrudnienia Nam opisałeś, ale nie nadmieniłeś nic o ewentualnych dodatkach pozapłacowych. Ten pracodawca zapewnia jakieś, czy niekoniecznie?

Olek
@Izabela

Dodatki pozapłacowe z tego co pamiętam wyglądają w ten sposób, że w umowie jest (a na pewno był) taki zapis o uszkodzeniach aut więc jest kilka osób które płaciły/płacą za uszkodzenia aut ze swojej kieszeni np. co miesiąc mają odcinane po 500 lub 1000 zł z pensji ????

@Izabela

Nie ma żadnych, ponieważ proponują ci prowadzenie aut na plac zdawczy za 40 zł za sztukę ale prawda jest taka że przejazd w jedna i druga stronę czasowo wychodzi ok 3 godzin a nawet więcej, więc wystarczy przeliczyć sobie opłacalność.

Jacek

Wysokość zarobków w dużej mierze zależy od tego jak pracujemy i ile pracujemy. Nikt nie zmusza do niczego, polecam firmę.

@Jacek

Ile pracujemy? Normalny etat w miesiącu jeżdżąc po 11 zł na godzinę? Nie daje nawet 2000zł. W normalnej firmie noce, weekendy, święta są lepiej płatne, a tu wszystko jest po 11zł. Aby zarobić 3000zł trzeba dwa etaty przepracować więc jak można polecać tą pracę.

@Kierowca

Taka praca. Przynajmniej noce masz dla siebie

Kierowca

Nie rozumiem Twojego toku myślenia z tym stwierdzeniem " przynajmniej noce masz dla siebie ". Wytlumacz co miałeś na myśli? Bo w tej firmie ani dni ani nocy nikt nie miał dla siebie. Żal...orzeszek zamuast mózgu

@Jacek

Ten komentarz jest nieprawdziwy ponieważ pracuję w tej firmie i żaden Jacek z nami nie jeździ.

Kierowca

jeżeli zamierzasz zacząć pracę w tej "firmie" zastanów się czy to jest konieczne. Będą obiecywać Ci złote góry ale tak naprawdę aby zarobić w tej "firmie" 3000zł pracujesz codziennie 20 godzin na 24. (usunięte przez administratora)Robią to co on im powie, a oni to potwierdzają chociaż to nie jest prawdą. Zaczniesz pracę na serwisach, w chwili obecnej na oponach czyli 15zł za ruc chociaż gdy się przyjmujesz do pracy masz mówione 25zł. Na dział LeasePlan możesz iść jeżeli (usunięte przez administratora)stwierdzi, że się nadajesz, nie zarobisz tam też ponieważ ma daje najlepszą robotę swoim ulubieńcom. Ogólnie w tej "firmie" z ludzi zarządzających nie ma osoby, którą by się szanowała. Wypłatę odbierasz w biurze. (usunięte przez administratora)Płacisz co miesiąc ubezpieczenie od szkód ale nie myśl, że to koniec Twoich problemów. Zapłacisz karę 500zł i najprawdopodobniej będziesz później spłacał samochód który rozwaliłeś. Otrzymasz tel służbowy ale jeżeli uszkodzisz go wykonując obowiązki służbowe też pokryjesz koszt naprawy. Podsumowując: strata czasu na pracę w tej "firmie". Oszukują, przy podpisaniu umowy nikt Ci nie powie,że za wszystko później płacisz, jak się sam dopytasz o to oczywiście usłyszysz, że nie ponosisz więcej żadnych kosztów. Odradzam tu pracy.

@Kierowca

Zgadzam się z tą opinią. Tyle że teraz jest 1500.

DriVeR

Jeśli masz głowę na karku i jesteś ogarnięty to można wyciągnąć 2500-3000zł na rękę, panuje walka z czasem, ale jeszcze na zdrowym poziomie, grunt by się dogadać w grupie i sobie pomagać wzajemnie. Stawki mogłyby być nieco wyższe, ale jeszcze tragedii nie ma.

@DriVeR

Nie zgadzam się jest tragedia

Czy zdarzają się nadgodziny w Gwarant-Flota?

Igor

Żeby były nadgodziny to ktoś by musiał pracować na umowę o pracę. W miesiącu po 200 godzin, a umowa o pracę na minimalną krajową (usunięte przez administratora)

##

Tak jeżeli jeździsz w Polskę to robisz przeważnie od 10 do ok 17 godzin dziennie. Biorąc pod uwagę że wysyłają cię do Szczecina i wracasz o 23 na plac i z niego musisz wrucić do domu to na jutro dadzą ci zlecenie że o 5 rano startujesz i śpisz 4 godziny

Pracuję w firmie. Jestem zadowolona. Trzeba robić swoje i przyjmować zwracane uwagi z honorem a nie pisać bzdury. Głównie dlatego że ktoś wam zwraca uwagę. Praca jak każda. Trzeba szanować podopiecznych i pracodawców.

##

Nie wiem z czego jesteś zadowolona, bo jeżeli to są konstruktywne uwagi to ok. Ale jeżeli są one tego typu że (usunięte przez administratora) cały dzień po to aby ludzie z koneksjami sobie siedzieli i nic nie robili a ty jeszcze niedojezdzasz na plac i dzwoni mały gdzie ty jesteś bo trzeba jechać a wchodząc widzisz że połowa jadalni śpi na stołach a druga przy kierowniku mu du... Liże i w telefonach siedzą to cię krew zalewa. Lub gdy niema systemu szkoleń każdy co cię uczy mówi co innego a ty myślisz że robisz dobrze puźniej straszą cię karami lub dają ci karę to nie wiem z czego jesteś zadowolona. A z tego co mi wiadomo to jedna dziewczyna może tak pisać i być zadowolona to jest rodzina prezesa więc przestań robić krecią robotę i zniknij z tego miejsca.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Gwarant-Flota? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

bartek

Nie ma żadnego służbowego samochodu, jeździ się komunikacją. Za taksówki czy własne paliwo nikt nie zwróci.

Nic takiego nie ma nie zwracają ci pieniędzy za nic. Mało tego wymagają od ciebie żebyś ubierał się według ich wymogów oczywiście zarabiając bardzo niskie pieniążki masz kupywać z pensji ubiór taki jaki firma wymaga między innymi jak przyjdziesz do pracy w jasnych spodniach to dostaniesz karę za jasne spodnie musisz brać to pod uwagę. Drugą sprawą zarząd firmy nie wywiązuje się z ustaleń podczas podjęcia pracy czyli po okresie próbnym wyższa stawka oraz umowa o pracę. Przynajmniej w moim przypadku i innych kolegów było to obiecane po paru tygodniach jak powiedziałem starszym stażem pracownikom o tym że coś takiego mi powiedziała no to zaczęli się śmiać ze względu na to że tylko garstka ludzi ma to umowę o pracę nikt więcej. Oczywiście pracodawca w tych czasach wykorzystując koronawirusa próbował co niektórym obniżacz pensję. Oczywiście w dobie koronawirusa mieliśmy nawet więcej pracy niż normalnie i nie doczekaliśmy się ani obiecanych nam rzeczy a tym bardziej że ryzykowali śmy i jeździliśmy w tych ciężkich czasach dla nas wszystkich. Ubrania firmowe oczywiście jak dostaniesz to dostaniesz albo mocno zużytą po kimś koszulkę polo jak masz szczęście to dostaniesz nową ale jedną Max 2 i jeżeli dostałeś dwie koszulki a masz poty i przyjdziesz w innej koszulce to dostaniesz karę. oczywiście jak jedziesz po wypłatę na ulicę Puławską a a masz umowę zlecenie nie dostaniesz żadnej kopii ani rachunku ani rozliczenia a pani prezes wręcz nie pozwala lub unika udostępnienia ci dokumentów. Przy podpisaniu dokumentów przy wypłacie podpisujesz w ciemno że zgodne ze stanem faktycznym i prawdą a nie pozwalają ci nawet sprawdzić co w tabelkach jest napisane. Jeżeli chodzi o mnie to jest praca na przetrwanie lub na czas dopóki nie znajdziesz sobie czegoś lepszego na pewno nie na dłuższą metę ponieważ nie doczekasz się ani szacunku ani pieniędzy tylko same wymagania oraz zmiana zasad gry podczas gry.

Zostaw merytoryczną opinię o Gwarant-Flota - Warszawa

• Jak się pracuje w Gwarant-Flota?

Zobacz opinie na temat firmy Gwarant-Flota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwarant-Flota?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gwarant-Flota
  • Puławska 228 lok. 71