Opinie o Greenlan Fiber Sp. z o.o. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenlan Fiber Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Greenlan Fiber Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenlan Fiber Sp. z o.o. w Sobótka

Obywatel RP

Mówiąc krótko ta śmieszna firma ma ogromne problemy ze stabilną siecią, i przez to co się z nią dzieje chyba czas przejść na światłowód od firmy UPC bo korzystając z owej sieci ,,Greenlan" czerpie wiecej nerwów niż przyjemnosci i korzyści. Serdecznie nie pozdrawiam, użytkownik Greenlana od ponad 5 lat.

nerwy
@Użytkownik

od 2 tygodni packetlosty po 10-20 % na kablu bezposrednio od ich złącza. Greenlan to taka tragedia ze szok. Nadaje sie tylko na przegladania stron www. Modle sie o jakas konkurencje

Użytkownik Nowy wpis

Internet beznadzieja, non-stop przerywa połączenie, człowiek się tylko denerwuję i żałuje że zakupił ten (usunięte przez administratora) Nie polecam

Ryszard Nowy wpis

Nareszcie mam dobry Internet. Szybki, niezawodny. Jestem zadowolony z działania Internetu jak i obsługi. Obsługa kompetentna, kulturalna, duża wiedza. Dział Obsługi Klienta również kompetentny, przyjazny klientowi po prostu są merytoryczni.. Oby tak dalej Klient

Obywatel RP

Użytkownik Nowy wpis
@Obywatel RP

Podpowiedz skąd wziąć innego co oferuje światłowód bo też mam dość tego Greenlanu . W koło ta sama śpiewka że z winy mojej problemy z internetem a wychodzi że po ich stronie, ręce opadają. A jeszcze ciekawe że po 2024 mają ograniczyć prędkość na Sobótce do 30Mb/s w cenie 49.99zł , to dopiero będzie cena jak za kamienia łupanego. Przydała by się konkurencja dla zdrowego rynku a nie monopol.

nerwy Nowy wpis
@Użytkownik

lennik

Ha, ha, ha... Bardzo śmieszne, Panie kolego! Mój internet działa znakomicie i bez wad odkąd podpisałem ową umowę! A ty, smarkaczu lepiej uważaj co piszesz w internecie...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Greenlan Fiber Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
Bartek

Do panów monterów trzeba nauczyć się montować antenę . Szkoda że nie można zdjęcia dodać kpina.

Jool
@Bartek

Może jakaś reklamacja do firmy?

twuj stary

hujowy maja internet nie polecam przejebalem w fortnite prosze oddac moje pieniadze za przegrana gre mialem 400 pingu i grac sie nie dalo i dojechal mnie jakis grubas

Nie potrafią zrobić nic porządnie, notorycznie co 30 minut przerywa mi internet na 0 mbps najpierw wina rutera po wymianie dalej to samo nie polecam

Trochę to śmieszne że każdy może zostawić tu swoją opinię.

Hejgen

Świetny pracodawca więc jest spokojnie na forum. Zadowoleni klienci to dodatkowo potwierdzają

Małgosia

Kontakt super, zawsze służą pomocą. Na internecie zdalne nauczanie bez rwania, dobre łącze. Polecam.

Wiktor

Klienci Nie są chyba zadowoleni? Czy pracownicy może tu zaglądają?

Z

Tacy widzę zadowoleni, pewnie dlatego że nic nie robicie i macie swoich klientów w (usunięte przez administratora)Ciągłe braki dostępy do netu, okłamywanie klientów, informacje o braku prądu w urządzeniu przesyłowym a później zwalanie poddostawce i przerwanie światłowodu (kolejny raz w ciągu kilku miesięcy!) jesteście żenujący jako pracownicy i cała firma!

Wiktor

@zadowolony a zarobki tez zadowalające ?

Zadowolony

Ja tam jestem zadowolony. Praca na miejscu:)

Ehh

Praca na chwilę , nie polecam

Pinio

Pracuję ponad rok w Greenlan i pracę mogę śmiało polecić. Nie ma wywyższania się, tak jak czasami bywa u innych przełożonych. Wszyscy traktują się na równi, można powiedzieć, że panuje w tej firmie rodzinna atmosfera. Firma się rozwija, więc zachęcam tym, którzy szukają pracy z dziedzinie internetu.

Haha
@Pinio

Rodzinna atmosfera jobchyba tylko rodzina tam pracuje ?

Jak to

Dla mnie super . Podoba mi się pracodawca. Polecam

Hmm
@Jak to

Co kto lubi :)

Nigdy nigdy

Nie polecam , głównie ze względu na atmosferę. Reszta ujdzie .

Nie polecam nikomu

Firma źle zarządzona. Pracownicy biura siedzą jak na szpilkach. Panuje tam zła atmosfera . Pracodawca już na samym starcie nie ufa pracownikowi . Ludzie udają sympatycznycych a tak naprawdę tylko z tobą rywalizują. Za mało czasu na przerwę chociaz zgodnie z kodeksem przysługuje. Praca na umowę ale tylko na chwilę aż pracodawca będzie miał kaprys ..ciągle zwracanie uwagi . Jeśli jesteś robotem który nie jest spontaniczny , nie lubisz się uśmiechać i chcesz być własnością pracodawcy to śmiało się tu zatrudnij.

Pracę w GreenLan bardzo dobrze wspominam. Z uwagi na wyjazd rodzinny za granicę musiałem zrezygnować. Szefostwo bardzo poszło mi na rękę. Wynagrodzenie jest godne i wysokie jak na specyfikę pracy. Pracownik jest doceniany, jeżeli faktycznie działa na korzyść firmy. Polecam.

Karol

Super, że tak dobrze wyrażasz się o pracodawcy, bo to najlepsza rekomendacja dla osób, które szukają w firmie zatrudnienia. Obecnie firma potrzebuje technika telekomunikacji i oferuje rozwój oraz możliwość wypracowania dodatkowych nadgodzin. Czy ktoś będzie aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenlan Fiber Sp. z o.o. - Sobótka

• Jak się pracuje w Greenlan Fiber Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenlan Fiber Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenlan Fiber Sp. z o.o.?

Greenlan Fiber Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Panoramy Ślężańskiej 3
    55-050 Sobótka

Greenlan Fiber Sp. z o.o.