Opinie o ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC w Wrocław

Tester

Dawno nie byłem na tym forum ale widzę że towarzystwo się rozpisało. Więc dodam coś od siebie. (usunięte przez administratora) kiedyś bardzo brzydko mnie zwolniła. Mieliśmy odbyć pewną jeszcze rozmowę co do dalszej mojej pracy w jej wielkim nie powtarzalnym zespole testerów. Rozmowa się nie odbyła ba nawet nie mogłem odebrać swojego kubka z banku bo nie chciała mnie już widzieć. Więc naprawdę jej kultura jest na poziomie. Osła już nie zmienisz bo zawsze będzie osłem. Dziwne że miesiąc wcześniej dostaje od niej maila z wielkimi podziękowaniami za wkład jaki wniosłem do projektu który zakończył się sukcesem. Więc sami to sobie podsumujcie czy to jakieś ludzkie skrzywienie czy choroba duszy. Sama praca w banku nie należy do przyjemności , mało rozwojowa, brak narzędzi do testowania w zespole pani(usunięte przez administratora) brak szkoleń , brak dokumentacji z procesu wdrażania i testowania. Co do(usunięte przez administratora) to wiem że lubi się objadać słodyczami być może z powodu goryczy która ją pali od środka. Poznałem tam wielu fajnych ludzi z którymi chętnie jeszcze bym się spotkał na dobrym piwie!! Co do płac na tym pseudo stanowisku to też mizernie jak do oczekiwań pani(usunięte przez administratora) lubi wydawać pisemnie ocenę co do pracy danej osoby tylko z tym że się pod tym sama nie podpisuje więc nie wiem czy to tchórzostwo czy niepewność własnej osoby. Dla (usunięte przez administratora) werbują dwie firmy czyli nędzny art soft i intenso więc uważać i to bardzo. Pozdrawiam i sukcesów!!

baron

Więc podsumowując! .Powinniście dla (usunięte przez administratora) kupić po siodle aaa(usunięte przez administratora) powinien je pędzić po polu zastanawiając co on na tym zielonym robi . Każdy normalny facet woli gonić krowę bo przynajmniej daje mleko i da się drapać po u (usunięte przez administratora) .

owies

Jak ktoś ci mówi, że jesteś osłem, to się nie przejmuj. Jak drugi mówi ci to samo, to się zastanów. Przy trzeciej osobie chyba czas kupić sobie siodło...

Maryna

S - 2012-11-08 19:46:33 Kiedyś pracowałem w bzwbk na stanowisku tester i poznałem (usunięte przez administratora) i jest prawdą że są to osoby mało atrakcyjne intelektualnie. C (usunięte przez administratora) stwo przede wszystkim, sami kiedyś nazwali swój stół największą lożą szyderców. Być może jest to spowodowane że mają wilczy apetyt na sukces . Praca mało ciekawa testy wyłącznie czarnej skrzyni (klikasz na małpę) jak do obowiązków i wymagań mizerna płaca. Normalni ludzie z zasadami tam długo nie pracują bo się nie da ….. . Bardzo niezdrowa sytuacja między pracownikami kablowanie na co dzień, jeden drugiemu zazdrości np. samochodu bo ma lepszy, bo on ma Mazdę a ja nie . Wielu ludzi spotkałem też tam OK ale wiem że oni już tam nie pracują. Myślę że tego pracodawcę należy unikać, dają umowę o pracę ale to jest ściema bo to tylko ma przyciągać ludzi a i tak cię Kinga zwolni tak że nawet nie spakujesz swoich rzeczy z biurka. Ja myślę że niektóre osoby z banku nie zastanawiają się na tym że ktoś kiedyś ich dzieci też niegodziwie będzie traktował tak jak oni to robią z czyimiś dziećmi. Kiedyś(usunięte przez administratora) mnie zwolniła twierdząc że ja nie chcę być testerem, nie umiem się posługiwać narzędziami(np openoffice itp) do testowania a dzisiaj pracuje jako tester i tworze w JAVA lub C# narzędzia do testowania aplikacji dla różnych platform i płacą mi dobrze uważają że jestem dobrym testerem . Więc uszy do góry pracować nad sobą abyście byli prawdziwymi profesjonalistami , pamiętajcie że Ci co w głowie nie mają to w gębie mają. A co do UML teoretycy zawsze czepigą się szczygłów bo to tylko im to zostało.Witam! Też kiedyś pracowałem u(usunięte przez administratora) teraz słyszałem że jest tam jeszcze jedna mądrala , nic tylko współczuć ludziom .(usunięte przez administratora) Czy oni nie widzą, że kobieta nadaje się na stanowisko sprzątaczki, bo od pomiatania ludzmi jest pierwsza . Ja po krótkim czasie sam zdecydowałem że nie będę pracował z kimś takim , człowiek jest traktowany jak dziecko i zgadzam się w 100 % z opiniami powyżej. Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
nergal12

AN - 2012-10-26 10:17:02 pracowałam tam kiedyś i mogę powiedzieć że mizerne wynagrodzenie oraz rozwój zawodowy. Co jest na forum napisane to 100% prawdy. Większość przełożonych z banku traktuje pracowników zewnętrznych jak bydło do poganiania. Wielu kierowników tylko brak personelu do pracy. Z (usunięte przez administratora) miałam mało wspólnego ale chodzą o niej bardzo złe opinie. Ludzie twierdzą że dla awansu zrobi wszystko nawet kosztem drugiego człowieka. Więc jeżeli szukasz pracy, krótko terminowej to warto bo trochę popracujesz i masz czas na szukanie innej aaa kasa leci choć kokosów nie ma. A co do UML można w wielu dokumentach zanaleść w banku błędy więc domyślam że \"nergal\" to jakiś pyskaty pracownik z banku tam takich nie brakuje.tak się składa, że nie jestem pracownikiem banku a headhunter'em i na bieżąco śledzę opinie przy różnych firmach wrocławskich. na chwilę obecną mogę powiedzieć jedno - trzeba unikać byłych pracowników artsoft oraz takich którzy mieli styczność z bzwbk. co do uml'a no to cóż - sami dajecie świadectwo o sobie pisząc bzdury o stanach atomowych :) określenia atomowy poza fizyką i chemią używa się jeszcze w matematyce a w szczególności w logice matematycznej gdzie określa się nie możność rozbicia operacji na mniejsze ... w uml'u nie funkcjonuje taki neologizm, jak to opisał ktoś powyżej ... i takich mamy specjalistów właśnie - tylko płakać na forum jak wszędzie źle ...

bolek

Witam! Nie polecam nikomu pracy w zespole (usunięte przez administratora) ,bo teraz ta druga jest lepsza od pierwszej ale reasumując z takim czymś nie spotkałem się nigdy wcześniej, są bardzo podejrzliwe i nieprzyjemne , potrafią za plecami robić człowiekowi koło tyłka i czepiać się o byle co . Maja obok siebie kilku kapusi z WBK. Po miesiącu oczekują zaliczenia testu z którym mają problemy ludzi po kilku miesiącach a nawet i latach i po miesiącu i np nie za dobrej ocenie testu wylatujesz , nie ma szans na poprawę ani normalne rozwiązanie sprawy . Te dwie chore kobiety dla kariery zrobią wszystko , więc nie polecam nikomu.

AN

pracowałam tam kiedyś i mogę powiedzieć że mizerne wynagrodzenie oraz rozwój zawodowy. Co jest na forum napisane to 100% prawdy. Większość przełożonych z banku traktuje pracowników zewnętrznych jak bydło do poganiania. Wielu kierowników tylko brak personelu do pracy. Z(usunięte przez administratora) miałam mało wspólnego ale chodzą o niej bardzo złe opinie. Ludzie twierdzą że dla awansu zrobi wszystko nawet kosztem drugiego człowieka. Więc jeżeli szukasz pracy, krótko terminowej to warto bo trochę popracujesz i masz czas na szukanie innej aaa kasa leci choć kokosów nie ma. A co do UML można w wielu dokumentach zanaleść w banku błędy więc domyślam że \"nergal\" to jakiś pyskaty pracownik z banku tam takich nie brakuje.

BR

kiedyś pracowałem jako tester dla tej pseudo firmy z branży IT. Mam złe wspominania a zwłaszcza z (usunięte przez administratora) ,która naprawdę nie zna granic kultury osobistej i etyki zawodowej. Kobieta jest kierownikiem działu testów z pewnego zielonego banku. Ma tam przy pewnym stole kilku lizusów i donosicieli. Jak trawisz do nich będziesz pracował jak niewolnik w zakładzie pracy. Kasa mizerna rozwój też , jak jesteś człowiekiem prawym i masz pewne zasady to długo tam nie zabawisz. Jeżeli chodzi o UML to też spotkałem się z różną interpretacją nazw diagramów więc ja doskonale rozumiem określenie DIAGRAM STANÓW ATOMOWYCH - rozumiem sens. Co do określenia \"neologizm\" proponował bym zapoznać się \"nergal12\" historią neologizmu w literaturze polskiej czy francuskiej być może wtedy głupot nie będziesz pisać na forum.

master

Myślę że koledze/koleżance w określeniu ”diagram stanu atomowego” chodziło o rozpatrywanie szczegółowo poszczególnych stanów diagramu . Często architekci z wieloletnim doświadczeniem używają takich określeń w celu nadania szczegółowości lub nadaniu wagi problemu. W wielu literaturach zagranicznych można znaleźć podobne określenia , jest to pewien żargon ludzi o sporym doświadczeniu zawodowym. Więc zanim ktoś kogoś zacznie poprawiać powinien najpierw trochę poczytać na dany temat i zdobyć pewną wiedzę. Domyślam że może kogoś coś zabolało w ocenia pracodawcy ale na pewno ja już nie idę na rozmowę bo szkoda czasu, po prostu jestem za drogi!!!!. Jeszcze raz proponuje rozpatrzenie znaczenia słowa „neologizm” bo teoria z uczelni a zawodowa w środowisku między narodowym zwłaszcza to dwa światy

nergal12

nie istnieje coś takiego jak: \\\'diagram stanu atomowego\\\' - skąd wytrzasnąłeś ten neologizm ?

Hehe

Wszystko co przeczytałem powyżej to prawda :) Pracowałem tam przez pewien czas kilka latek temu. Teraz sporo się pozmieniało - chyba na gorsze. Pensja tak jak było pisane 1500 netto na początek, potem 1800 netto i na tym koniec. najlepsze jest to że jeśli rzuci się hasło "odchodzę" to od razu chcą negocjować warunki umowy. (usunięte przez administratora) akurat miło wspominam , może dlatego że nie miałem z nią dużo do czynienia :)? Kilku życzliwych ludzi tam spotkałem więc "społecznościowo" tragedii nie ma. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

KKW

praca jest śmieszna, jeżeli nie masz innej pracy i potrzeba Ci kasa to można spróbować ale nie polecam na dłuższą metę, jeżeli spotkasz (usunięte przez administratora) to uciekaj jak się da bardzo daleko. Ona tylko sapie i biega wiecznie jak by była nakręcona , przyzwoitości ludzkiej na pewno nie zna, wiecznie coś obmyśla za plecami jak komuś coś dowalić. Sama praca nie jest rozwojowa po prostu klikasz jak małpka w aplikację. Testy wyłącznie na poziomie czarnej skrzyni, o testach automatycznych to oni sami nie słyszeli i raczej teorii też nie znają, dowód: rozmowa kwalifikacyjna !!!. Bardzo ważne jest to że jest wielu kierowników tylko personelu pracowniczego brakuje;). Narzędzie testowe hehe raczej ich brak bo trudno nazwać „OpenOffice” czy samą aplikację narzędziami testowymi i chyba ze znajomością UML to też kiepsko bo jeżeli diagram przypadku użycia myli się z diagramem stanu atomowego to dość ciekawe może znają inną specyfikację swoją własną......(UML).

królowa

Wszystko co napisali poprzednicy w 100% zgodne z prawdą. Podsumowując i dodając: a) Niska płaca - 1550, na rozmowie i po rozmowie obietnice na podwyżkę. Po okresie próbnym złożenie podania o podwyżkę skutkuje miesięcznym rozpatrywaniem go (przeważnie odmowa), po tym samym okresie w części przypadków (loteria) decyzja pozytwna z przyznaniem wyższej wypłaty (oczywiście od kolejnej wypłaty) Zakres podwyżki 100 - 350 zł i na tym koniec. 3 i wiecej lat pracy max 2400 netto (przy dużym szczęściu) b) Szansa na rozwój zerowa. Wykonuje się na okrągło te same czynności. Szkolenia praktycznie nie istnieją dla pracowników zewnętrznych, zresztą dla tych z BZ też. Paradoks - supervisor wymaga własnych pomysłów i zaangażowania a gdy już do tego dojdzie to i tak nie ma szans na wdrożenie czegoś nowego i przydatnego. Język ang. raz w tyg. o 6 rano badz po pracy. c)Atmosfera - zależy od teamu i kierownictwa. Dla mojego t&k atmosfera beznadziejna. Ludzie zatrudnieni przez bank traktują prac. zewnętrzych z góry i jak kogoś do czarnej roboty w skrócie mówiąc robi się to czego pracownikowi banku się nie chce bądź co jest bardzo monotonne i ogłupiające. Praca w open-space, ciągle pod okiem kierownictwa. Pracownicy banku zajmują miejsca na których mogą swobodnie "pracować", reszta siedzi na "widoku" d) Praca dobra dla kogoś kto naprawde nie może dostać innej (na przeczekanie)

icbs

Boze, wszystko tylko nie Andrzej Makulec. Trzebabyc naprawde wielce zdesperowanym, zeby szukac szczescia w tej smiesznej firemce. (usunięte przez administratora) wyscig szczurow za 1,5tys. Naprawde lepiej zamiatac ulice niz ponizac sie pracujac u Makulca.

artsoft

Na poczatek moj chlopak dostawal tam ok. 1500 netto. Po okresie probnym ni nie wiecej jak 2000 netto. Ale to zalezy od stanowiska.

zainteresowany

Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Moje pytanie, ile się dostaje na początek i ile można dostać po okresie próbnym?

dr

Typowy outsourcing. Praca dla duzego banku w jego siedzibie na umowe o prace. Pracodawca respektujacy przepisy prawa pracy. Dodatkowym atutem sa przyjaznie nastawieni ludzie. Na tym koncza sie plusy. Miejsce raczej dla desperatow ze wzgledu na niskie zarobki i mgliste perspektywy. Kierownictwo z banku raczej pozytywne (uwaga na niska brunetke w krotkich wlosach-jezeli to z nia sie spotkasz, nie marnuj czasu, uciekaj). Ogolem praca ciekawa, ale smaczkow nie brakuje. Np: niska frekwencja na uroczystej imprezie integracyjnej sklonila szefostwo do 'ostatecznosci' i nieobecnym nie wyplacono premii swiatecznej 350 pln. Warto tez wczytac sie w tresci zawarte na stronie artsoft.eu. To co tam o sobie nawypisywali to powinien prof.Miodek rozszyfrowac. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC - Wrocław

ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC
1.9/5 Na podstawie 38 ocen.

ARTSOFT PROJEKT ANDRZEJ MAKULEC