Ekspolion Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Ekspolion Sp. z o.o.

Zawiedziona 2016-10-10 14:55
Nie wiem dlaczego Gowork usuwa te opinie, przecież własnie o to chodzi żeby ostrzec potencjalnych pracowników przed pracą w tej firmie, czy mam rację ? Generlanie nie chce mi się więcej wysilać ale uważajcie na tą firmę i omijajcie szerokim łukiem ;)
ex 2016-12-09 15:28
Ostatnio właścicielska puściła z torbami niemal całą załogę tej firmy, problemy ze skarbówką ;)
Juz po wszystkim 2017-05-02 11:18
Ekspolion powinien nazywać sie ekstradycja albo eksmisja. Właścicielka firmy, która prawdopodobnie bankrutuje na szczęście stosowala mobbing wobec pracownikow w najbardziej książkowy sposób. Dam jeden z bardzo wielu przykładów dotyczących wolnego lub zwolnień lekarskich. To ona decydowała czy pracownik może byc chory na zwolnieniu czy nie. Jeśli ktoś sie rozchorował wbrew jej woli mógł byc pewien, ze dostanie nagane lub zwolnienie. Nie bylo czegoś takiego jak urlop na żądanie. Kiedy ktoś wziął urlop na.żądanie ona mówiła, że już nie ma. Rozpisala to na poprzednie urlopy. A pracownicy z zaskoczeniem na twarzy spuszczali głowę. Stalinowskie metody zastraszania były na porządku dziennym ponad rok pracowałam w śmierdzącym budynku w którym.byl grzyb. Smród byl tak intensywny, że kiedy wychodzilismy z bydynku ludzie uciekali od.nas od tego zapachu. Wdychanie tego codziennie 8 godzin może przynieść bardzo poważne skutki a ona mówiła ze mamy być.jej.wdzięczni za ten budynek z azbestu z nieszczelnymi oknami i brakiem ogrzewania i ciepłej wody. Dodam, że ona pochodziła z Kazachstanu... może tam takie warunki sa luksusem.
Chopakdowziecia 2017-05-05 14:22
A teraz nazywa sie Alecom ;)
Zostaw swoją opinię o Ekspolion Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekspolion Sp. z o.o.