Opinie o Evres - Cleaning Service w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Evres - Cleaning Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Evres - Cleaning Service o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres - Cleaning Service w Łódź

ms

Z tego co wiem to cały czas szukają bo przybywa im obiektów

Zosia

kto ma tutaj śmieciową umowę ? odpowiedż nikt

cytrynkowa

ja pracuję w tej firmie i ani razu nikt nie proponował umowy zlecenie cały czas jest umowa o pracę wskaż mi nazwiska lub obiekty kto ma zleceniówkę

Tak jak pisałem wcześniej, nie proponuja nawet umowy zlecenia bo im się nie opłaca względem kontroli etc tak przynajmniej mówili inni z którymi rozmawiałem. Ja pracuje na umowe o pracę więc wiem co mówie. Madafaka pytałem się w pip o tego gościa, nie było kilkuset osób jak piszesz na umwoę zlecenie więc nie gadaj głupot w cały świat.

Telemarketer

Nic szczegółowego pani powiedziała jak wygląda praca po czym powiedziała że mogę zacząć od zaraz.

Brak

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jola

Potwierwdzam, firma rekrutuje na bieżaco na nowe stanowiska. Dziaisj rano byłam na rozmowie z koordynatorem. Płaca taka sama jak wszędzie ale proponuja od razu umowę o prace i taka też dzisiaj podpsiałam. Na razie o zleceniówkach nic nie mówili.

Jakoś firma istnieje i prowadzi rekrutacje na nowe obiekty i zapewniają umowe o prace. Wiem bo byłem u nich na rozmowie rekrutacyjnej. Ktoś ma problem ze soba to niech idzie do lekarza, może jeszcze pomoże.

My tu piszemy o firmie Evres cleaning a nie v88 ochrona. W evres cleaning jak do tej pory wypłaca i nie ma z tym problemu. Twój komentarz "Firma INCO co za robi to na winko" świadczy tylko o twoim poziomie i nic więcej a za oczernianie firmy tobą tez się powinien ktoś zainteresować

lubię hejterów którym nudzi się w domu i wypisują bzdury do roboty się nieroby weźcie

pracuję już w tej firmie długo na umowę o pracę na pełen etat a nie ja jakąś zleceniówkę panuje super atmosfera, pensja na czas , pracownicy w biurze mili zawsze pomogą jak zajdzie potrzeba wypełnić dokumenty polecam serdecznie

ines

No najlepiej wrzucić wszytko do jednego wora. To, że raz mu się nie powiodło to nie znaczy, że inne firmy tak samo doprowadza do upadłości. Naprawdę weście się do roboty, a nie szukacie dziury w całym i z nie nawieściom oczerniacie człowieka. Na pewno z nudów siedzi jeden z drugim i wypisuje te brednie. Do roboty się wziąć, albo znajdźcie bardziej twórcze zajęcie. Było minęło czas iść dalej.

ines

Ludzie najpierw dowiedzcie się prawdy,a potem dodawajcie komentarze. Po co zakładać firmę by za chwilę ją zamknąć to niema sensu. O ile wiem bo moja znajoma tam pracuje z wypłatami jest wszystko w porządku i zachęca do składania tam aplikacji więc o co chodzi? By oczernić człowieka bo chce się wymigać od pracy czy lubicie obrzucać ludzi błotem bo sprawia wam to satysfakcję? Zajmijcie się pożyteczniejszymi sprawami i dajcie żyć innym.

Jerzy

Firma wypłacalna. Środki czystości regularnie dostarczane na obiekty. Kontakt z koordynatorem na terenie Łodzi od ręki. Nie ma problemów z urlopami, trzeba tylko wcześniej zgłosić. Biuro tak samo.

dory

na każdą firmę w Polsce narzeka 90% społeczeństwa,nikomu się nie dogodzi,dlatego też uważam ,że zacznę współpracę i sama ocenię czy było warto czy też nie

Jola

Pracuję w Firmie panuje tam miła atmosfera polecam można aplikować do pracy

paula

Osoby,które wypisują te bzdety są rozgoryczonymi pracownikami, którzy za wszelką cenę próbują oczernić prezesa bo mu się raz nie udało. To prawda, że jak komuś się coś nie uda to trzeba dokopać leżącemu zamiast mu pomóc. Taki jest nasz Polski naród na szczęście nie wszyscy tak myślą bo inaczej było by bardzo kiepsko z nami. Firma dobrze prosperuje i wszystko jest zgodne z prawem choć niektórzy będą twierdzić inaczej. Jak się nie chce pracować to takie są skutki. A później zakładają fora i oczerniają człowieka by za wszelką cenę wgnieść go w glebę. Wszystko jest w porządku. A hejterzy niech najpierw pomyślą zanim coś napiszą bo kiedyś obróci się to przeciwko nim. Trochę oleju w głowie,a nie wypisywać bzdury. Jak wam się nudzi to sobie znajdzie twórcze zajęcie, albo do roboty się weźcie .

aldi

Ewidentnie widać, że jedna osoba, która bardzo nie lubi pana prezesa się wypowiada na ten temat i szkaluje go przed przyszłymi pracownikami. Może nie na pan całej prawdy i nie jest tak źle w tej firmie. Słyszałem,że wynagrodzenia są płacone w terminie więc nie rozumiem całej tej spawy. Ktoś ma problem z panem prezesem i próbuje zniszczyć człowieka, a może akurat facet miał pecha i na niego trafiło? Zamiast szkalować może po prostu trochę ludzkiej życzliwości i wiary w drugiego człowieka. Zamiast go zrozumieć gnoicie, a co by było gdybyście wy byli pracodawcą i nie mieli innego wyjścia? Trochę zrozumienia i wiary w drugiego człowieka. Trzeba mu dać drugą szansę jak każdemu innemu.

Te osoby, które tu piszą nic nie wiedzą, a wypowiadają się na ten temat. Wynagrodzenie jest wypłacane terminowo, a atmosfera w pracy jest dobra jedynie zamęt wprowadza osoba, która pisze te brednie w internecie wypisuje.

ilu hejterów mi Evres płaci cały czas terminowo. pewnie wyrzuceni z pracy, którzy wolą pisać i chodzić na lekarskie, niż przychodzić do pracy, a teraz wyrzucają swoje żale.

samson

Chciałbym zaryzykować w tym całym bałaganie jedna pozytywną opinie. Pracuje obecnie w firmie, nie mam problemów z wypłatą, wpisy wydają się robione ciągle przez tą samą osobę. Wiele osób, które pracowały w poprzedniej spółce pracuje nadal i czekają na wypłaty w spokoju. Proszę się dobrze zastanowić nad zamieszczonymi wpisami. Życzę mniej rozgoryczenia, a więcej rozumu.

pomocny

a miałeś umowę zlecenie czy o pracę? bo jak zlecenie to co tu robi ten KP? nie rozumiem tego w ogole. napisz.

BlAndrzej
@pomocny

Przyjacielu!!!! Wszystko jedno czy umowa zlecenie, czy umowa o pracę, Kodeks Pracy obejmuje wszystkie umowy występujące w naszym kraju. Zapłata z pracę pracowników fizycznych musi być dokonana najpóźniej do 10 następne miesiąca.

Zostaw merytoryczną opinię o Evres - Cleaning Service - Łódź

• Jak się pracuje w Evres - Cleaning Service?

Zobacz opinie na temat firmy Evres - Cleaning Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evres - Cleaning Service?

Kandydaci do pracy w Evres - Cleaning Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evres - Cleaning Service