Opinie o Evres - Cleaning Service w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Evres - Cleaning Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Evres - Cleaning Service o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres - Cleaning Service w Łódź

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Evres - Cleaning Service? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

dżizas

ale jakimi informacjami jak ta firma już nie prowadzi swojej działalności heloł sprawdzasz administratorze troszkę fakty

true
@dżizas

Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej jasno podaje, że Evres Cleaning istnieje ze zmienionym NIPem, REGONem...

Witold

Niestety niektórzy nie potrafią docenić tego co mają aż stracą dopiero wówczas żałują i dobrze wspominają.

ktoś lepszy niż ty

ja nigdy się nie wstydziłam :) za to widzę że Ty kolego masz dużo czasu w domu i z nudów wypisujesz te pierdolety

pracownica

ja nie miałam ani dnia poślizgu z płatnością nie wiem kto miał to niech może napisze i przedstawi sie nam z imienia i nazwiska i na jakim obiekcie pracował lub pracuje ja też chętnie się dowiem

BlAndrzej

Widzę, że wstydziśż się nawet swojej tożsamości

Telemarketer

Nic szczegółowego pani powiedziała jak wygląda praca po czym powiedziała że mogę zacząć od zaraz.

Brak

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Aslan

Jak tam na muzeum sztuki.

sdcfv

@Stefek a skąd Ty masz takie informacje na ten temat? to jest już jakaś pewna/ potwierdzona i oficjalna wiadomość czy to tylko jakieś plotki póki co? napisz bo jednak chyba ludzie to chcieliby wiedziec

Kaśka

Ludzie to nie czytają o co chodzi tylko piszą bzdury by po prostu pisać, a w szczególności jak jest zła opinia to bardzo chętnie się dołączą. Ludzie zacznijcie używać mózgu i czytajcie ze zrozumieniem na jaki temat piszecie i sprawdźcie czy ta firma naprawdę jeszcze istnieje, a nie wypisujecie bzdury na temat, który nie ma już racji bytu. Jak wam się nudzi w domu to znajdźcie sobie twórcze zajęcie może idzie do pracy. Tam przynajmniej na bzdury nie będzie czasu. Firma nie istnieje.

@Kaśka

nooo i prawidłowy wpis

nela

Ja tam pracuje w tej firmie i nie mam problemów z wypłatami. Może wam się pracować nie chciało i szukacie winnych wszędzie tylko nie u siebie. A pni skrętarka nie wypłaca pensji to skąd ma wiedzieć. Za wszej jak coś chce to mogę się dodzwonić i przekazuje każdą informację. Więc nie wiem o co wam chodzi. Szukacie kozła ofiarnego.

ooo widzę że Pani Marta wpadła Ci w oko :P a innych kompetentnych pracowników w biurze widze nie ma bo kadry to buuu S.C. też nie halo i tylko Marta scala całą załogę

Ewelina

Małgorzata dzięki za opinie to co piszesz wydaje się byc szczere i od serca, z doświadczenia wiem że tam gdzie nie ma dobrej opinii w internecie tam praca jest do du''py ludzie bojom sie mowic prawde zwłaszcza niepelnosprawni i piekne podsomowanie " firma krzak na fundamentach pefronu " zycze ci aby udalo ci sie cos zdzialac

kto to jest S.C. ?????

Jolanta

zwykłe bicie pjany i nic więcej , nie pracowałyśmy razem na obiekcie i pewnie dobrze

ciekawe

u nas na obiekcie też pensja przyszła 9tego w tym miesiacu co wy za brednie wypisujecie ludzie idzcie do pracy zajmijcie się kobitami swoimi a nie tu brednie wypisujecie

Pegaz

Jakos u nas na obiekcie wszyscy dostali pensje 9 lutego więc nie wiem skąd macie informacje że nie ma wypłat w terminie.

jak i co

Małgorzata pokaż mi pracowników kitórzy pija w pracy ??? czekam na nazwiska tak to każdy moze napisac

z moich informacji też wynika że nudzi wam się w domu i bzdury wipisujecie zamiast do roboty iść

pracujący

Niby gdzie nie wypłacaja pensji? Pracuje w tej firmie już 3 rok i jakoś nie zdarzylo sie zeby nie wypłacili. Kolejny atak rozgoryczonych nie***** którym cieżko jest się z domu ruszyc? Pensje płacą, nie ma z tym problemu. Jkaby było inaczej to Inspekcja już dawno by ich zamkneła.

domin

już mi nie potrzebny.

i co Ci da to bzdurne pisnie pod jeszcze głupszym nikiem ujawnij się człowieku powiedz jak sie nazywasz i jakie to masz poślizgi w pensji albo co tam jeszcze brednie każdy idiota może wypisywać ale cywilnej odwagi nikt nie ma

czarnoksiężnik z krainy ozz

hahahah no fajne bzdury ludzie wypisuja jak to łatwo konkurencja wykasza swojego przeciwnika , ktos pracuje latami na firmę a frajer jakis napiszę opinie na nie i już inni się nakręcają super

pracujący

Bolo,Madafaka - gdyby tak nie płacili w tej firmie to dawno juz by ich nie było bo by ich zamkneli a jakos ta firma funkcjonuje od kilku lat więc nie zmyślaj o braku wypłat w tej firmie. Sam pracuje już 2 rok i nie zdarzyło sie żeby nie było wypłaty na czas więc chyba coś ci się pomyliło. Jak chcesz oczerniac ludzi to najpierw dowiedz się n pewno a nie piszesz w cały swiat i pomawiasz. Wszystko da się sprawdzić i to czy są wypłaty terminowe czy nie, jak na razie są i nic nie słychac żeby było inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Evres - Cleaning Service - Łódź

• Jak się pracuje w Evres - Cleaning Service?

Zobacz opinie na temat firmy Evres - Cleaning Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evres - Cleaning Service?

Kandydaci do pracy w Evres - Cleaning Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evres - Cleaning Service