Opinie o Evres - Cleaning Service w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Evres - Cleaning Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Evres - Cleaning Service o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres - Cleaning Service w Łódź

Pati

Pracowałam w Evres i byłam zadowolona, dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze. Z szefostwem też się zawsze dało dogadać, nie było żadnych problemów.

Lidia

Jestem ciekawa, jak wygląda aktualna sytuacja w Evres. Co myślicie o atmosferze pracy? Dajcie znać, dzięki.

Marti
@Lidia

Według mnie atmosfera ok :) Praca jak praca. Jasne określone warunki pracy więc nie ma żadnych zaskoczeń.

Krzycho

Jestem w Evres od roku. Mam za sobą pierwszy awans,może na razie nieduży, ale to dopiero początek mojej kariery.

Marcysia

Jako osoba niepełnosprawna miałam obawy, czy będę się nadawała do tej pracy i czy uda mi się zarobić na życie i rehabilitację. Okazało się, że wszystko da się pokonać. Jestem zadowolona.

Telemarketer

Nic szczegółowego pani powiedziała jak wygląda praca po czym powiedziała że mogę zacząć od zaraz.

Brak

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Hryhorij

Jestem z Ukrainy. Mieszkam w Polsce 4 lata. Evres to moja 7 praca. Dla mnie to jest najlepsze miejsce pracy ze wszystkich gdzie pracowałem.

RenataKot

Pracuje od kilku lat. Zaczynałam od stanowiska sprzątaczki. Dziś organizuję pracę całemu zespołowi na jednym z obiektów, którym opiekuje się firma. Mam nadzieje, że niedługo znowu awansuję. Lubię swoją pracę.

GrazynaB

To dobra firma dla ludzi, którzy lubą czystość. Sprzątanie biur jest najlżejszą pracą. Trzeba tylko ustalić w jakich godzinach można sprzątać, żeby nie przeszkadzać pracującym. Mój szef ustala wszystkie zasady. Dokładnie wiem co mam robić i wystarczy, żebym wywiązywała się ze swoich obowiązków i jestem doceniana. Wypłata zawsze zgodna z wykonywaną pracą.

Marucha

Pracuje pół roku w Evres i nie narzekam. Nie chodzę na zwolnienia lekarskie, nikt nie obcina mi wypłaty. nawet ostatnio dostałam niewielką podwyżkę.

Hela

Ludzie piszą i tej firmie różne rzeczy, więc przy podejmowaniu pracy miałam pewne obawy, ale okazało się, że wszystko jest w porządku. Zależało mi na pracy z możliwością elastycznego dogadywania czasu pracy, udało się. Ludzie w pracy są różni. Jedni narzekają a inni nie. Ja od pół roku nie mam powodów do narzekania. Moje sugestie dla Evres - Cleaning Service: Chciałabym mieć kartę medyczną lub sportową. Lubię atmosferę w Evres - Cleaning Service za: Ludzie.

Kuzynka
@Hela

Podzielam Twoją opinię. Też miałam obawy po różnych, dość ostrych uwagach. Tymczasem niż takiego mnie nie spotkało. Mam umowę i pracuję na trudnym do sprzątania obiekcie. Trudno wyrobić się w czasie, żeby wszystko zrobić porządnie. Staram się i jestem za to wynagradzania.

Janicka

W biurze gdzie pracuję od dłuższego czasu ta forma sprząta i nie widziała ludzi niezadowolonych z pracy, albo takich co źle pracują. Nie wiem ile zarabiają, ale gdyby nie dostawali wypłat, to by nie pracowali. Mamy dziś rynek pracownika. GUS podaje, że bezrobocie ok. 5%. Czyż nie?

@BlAndrzej, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Twój wpis budzi niepokój. Czy opóźnienia w wypłatach zdarzały się często? Czasami sytuacja w firmie zmienia się z tygodnia na tydzień i wpływają na nią czynniki niezależne od pracodawcy. Może warto było najpierw o tym porozmawiać z przełożonym w firmie Evres - Cleaning Service?

@trala, Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie lub opowiedzieć konkretnemu użytkownikowi zrób to proszę w kulturalny sposób. Jaka jest Twoja opinia o firmie Evres - Cleaning Service?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Zainteresowana

tak prowadzi rekrutacje

Pan Bóg

pisze niejaki Madafaka to spamer jest żona go pod pantoflem trzyma nic sam załatwić nie umie w internecie tylko taki odważny(usunięte przez administratora) pisz pisz tylko tyle Ci zostało tu się uzewnętrznić

Zachęcam pracowników Evres - Cleaning Service do aktywności na forum i dzieleniem się z użytkownikami swoim doświadczeniem związanym z pracą w firmie. Jakie są warunki zatrudnienia? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Czy firma Evres - Cleaning Service prowadzi aktualnie rekrutacje do firmy? Jak wygląda ich przebieg? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam do dzielenia się opinią na temat tego pracodawcy i rekrutacji w firmie. Myślę, że tego typu wypowiedzi pomogą osobom zainteresowanym pracą w Evres - Cleaning Service.

Daria

Słyszałem, że firma na opinię dobrego pracodawcy.

@Konrad, dziękuję za Twoją wypowiedź dotyczącą pracy w Evres - Cleaning Service. Poruszyłeś w niej wiele istotnych kwestii. Prosiłabym jednak o nie obrażanie innych osób. Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? @anonymous, długo już pracujesz w tym miejscu? Prosiłabym, abyś wypowiadając się na forum, nie używał imion i nazwisk osób trzecich. To dane podlegające ochronie.

@Anna, to, co piszesz, faktycznie nie brzmi zbyt dobrze. Z czego wynikają opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń, wiesz może? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Evres - Cleaning Service w Łodzi i mógłby także napisać coś na temat pracy w tym miejscu? Wasze opinie będą bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Evres - Cleaning Service.

Jak aktualnie wygląda sytuacja firmy? Czy komentarze dotyczące zmiany REGON-u i NIP-u firmy są potwierdzone? Może któryś z obecnych pracowników Evres - Cleaning Service mógłby się do tego odnieść? Czy warto się aktualnie zatrudnić w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Evres - Cleaning Service - Łódź

• Jak się pracuje w Evres - Cleaning Service?

Zobacz opinie na temat firmy Evres - Cleaning Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evres - Cleaning Service?

Kandydaci do pracy w Evres - Cleaning Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evres - Cleaning Service