Opinie o Evres - Cleaning Service w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Evres - Cleaning Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Evres - Cleaning Service o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres - Cleaning Service w Łódź

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Evres - Cleaning Service?

Jakichś specjalnych wymagań nie ma, więc nie musisz mieć doktoratu XD Pracują i młodzi i trochę starsi. Z tego co wiem to teraz są wolne miejsca więc można startować.

Witam serdecznie. Na rozmowie rekrutacyjnej o wszystkim informujemy czego oczekujemy i co dajemy w zamian . Zapraszam do aplikowania.Pozdrawiamy

Dana300130013001@gmail.com Nowy wpis
@Evres - Cleaning Service

No więc w zamian co dajecie, bo wynagrodzenia nie, chociaż się należy, nawet pracownik nie ma miejsca pracy, oczywiście na umowie, wykorzystywać chorych ludzi, bez cerca to za mało.

X Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy. Na początku września tego roku Nasza współpraca została zakończona, ponieważ pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia, jakim jest nieubezpieczenie pracownika. W momencie, w którym sprawa ujrzała światło dzienne, próbowano mi wmówić, że to jakaś pomyłka. ZUS poinformował mnie, że ten pracodawca ani razu mnie nie zgłosił (pracowałam 3 miesiące). Nie wspomnę o braku wynagrodzenia za miesiąc wrzesień.

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam do dziś nie otrzymałam zaległego wynagrodzenia. Pomimo telefonów, maili zostałam poinformowana że nie mają mi go z czego wypłacić. Ta firma to kompletna pomyłka.

X Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy. Na początku września tego roku Nasza współpraca została zakończona, ponieważ pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia, jakim jest nieubezpieczenie pracownika. W momencie, w którym sprawa ujrzała światło dzienne, próbowano mi wmówić, że to jakaś pomyłka. (usunięte przez administratora)

Telemarketer

Nic szczegółowego pani powiedziała jak wygląda praca po czym powiedziała że mogę zacząć od zaraz.

Brak

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
EVRES-Cleaning Service

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Od stycznia 2018 r. pracodawca nie wypłacał mi wynagrodzenia zgodnie z zawartymi umowami zlecenia. Co miesiąc musiałam upominać się o swoje wynagrodzenie. Do chwili obecnej nie otrzymałam wynagrodzenia za LISTOPAD i GRUDZIEŃ 2019 r. oraz za STYCZEŃ 2020 r..Pracownicy, którzy pracowali ze mną otrzymywali wynagrodzenie z dużym opóźnieniem po wielokrotnym przypominaniu. Proszę omijać tę firmę szerokim łukiem.

BlAndrzej
@EVRES-Cleaning Service

Też pracowałem w tej firmie. Z wypłatami jak poprzednik.

Krzysiek
@EVRES-Cleaning Service

Czy ktoś z państwa posada nr telefonu do tej firmy jestem w podobnej sytułacji gdyż wszystkie nr są po wyłaczane ze strony

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Evres - Cleaning Service?

Atmosfera jest luźna. Staramy się, aby dobrze się pracowało i miło spędzało czas w pracy. Pozdrawiamy

Anns

Chcielibyśmy podziękować za perfekcyjną pracę mycia okien. Praca wykonana świetnie, szybko i sprawnie. Polecam firmę.

@Anns

Bardzo dziękujemy za wpis i miłe słowa. Polecamy swoje usługi i zapraszamy do współpracy.

Wspólnota Mieszkaniowa Łódź

Serdecznie dziękujemy za doczyszczenie klatek schodowych oraz piwnic. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac na zaszym osiedlu. Niebawem wrócimy do Państwa po ofertę na mycie okien oraz porządkowanie po zimie terenów zewnętrznych. Bardzo serdecznie polecamy. Fachowo i sprawnie wykonana usługa. Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej z Retkini - Łódź.

Magda
@Wspólnota Mieszkaniowa Łódź

Ooo ja właśnie pracowałam w tej ekipie doczyszczającej z moimi kolegami. Fajnie że się Państwu podoba.

@Wspólnota Mieszkaniowa Łódź

Bardzo dziękujemy za wpis na temat naszej pracy na Państwa obiekcie. Jest nam bardzo miło, że nasza współpraca nie będzie jednorazowa. Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom, którzy wykonali bardzo dobrze swoją pracę i dzięki nim nadal będziemy współpracować z Wspólnotą. Pozdrawiamy

@Wspólnota Mieszkaniowa Łódź

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za miłe słowa i rekomendację.

Alina

Pracuję już długi czas i sobie chwalę pracę w Evres. Można zarobić. Cieszę się że pracuję w tej firmie.

kajka
@Alina

heeeeej, planuje wlasnie sprobowac swoich sil w tej firmie i widze ze pozytywnie oceniasz, mozesz poweidziec cos wiecej? sporo dobrego o nich slyszalam, ale bede wdzieczna za kazda pomoc

@kajka

No firma pewna, bo płacą na czas, a warunki umowy są korzystne.

Zbigniew
@Alina

Mogłabyś podać więcej konkretów na temat tych korzystnych warunków zatrudnienia? Szczególnie interesuje mnie poziom wynagrodzenia i system premiowy. Czy firma go zapewnia?

@Zbigniew

To raczej kwestia indywidualna jeśli chodzi o umowy ;)

Dawid
@Zbigniew

jak wyzej, ty podpisujesz umowe i co wywalczysz to twoje, ogolnie warunki sa ok, ale to tez zalezy jakie masz wymagania

@kajka

Witam serdecznie, Zapraszamy do aplikowania, mamy kilka wolnych wakatów. Pozdrawiamy.

kajka
@Pracodawca

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, teraz już jestem zupełnie przekonana :) Co do "Pracodawcy" to na pewno będę aplikowała. Oczywiście również pozdrawiam

@Alina

Dziękujemy za miłe słowa.

Henryk

Wspaniały rzetelny solidny pracodawca pensja zawsze na czas z całego serca polecam

@Henryk

Bardzo serdecznie dziękujemy Panie Henryku. Pozdrawiamy

Zarządzanie Nieruchomościami

Mieliśmy przyjemność współpracować z Firmą Evres w kwietniu 2020r, Usługi polegały na kompleksowym sprzątaniu naszych biur w Łodzi w tym ozonowaniu pomieszczeń oraz praniu wykładzin. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Firmę Evres jako godnego partnera biznesowego. Zarząd Dorota Jankowska Marcin Dobrowolski

@Zarządzanie Nieruchomościami

Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe słowa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Evres - Cleaning Service?

Witam serdecznie, Tak rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w naszej siedzibie. Pozdrawiamy.

Zarządca

Jestem Zarządcą Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Drewnowskiej w Łodzi. Mieliśmy przyjemność współpracować z Firmą przy doczyszczaniu podłóg. Praca była wykonana perfekcyjnie. Polecam serdecznie.

@Zarządca

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i polecamy się na przyszłość

kasia

ktoś coś powie o pracy? polecacie?

Kamil

Poślizgów z wypłatami nie ma, atmosfera jest ok, jak ktoś szuka pracy to dobry wybór, kontakt z górą też ok, w biurze też w porządku ludzie pracują, jak trzeba jakiejś pomocy z papierologią to pomogą ;)

Przed wyjazdem do Niemiec pracowałem właśnie w Evres. Porządna robota

Aktualność
Drodzy Użytkownicy Serwisu GoWork.pl!

Witamy Wszystkich na profilu firmy Evres - Cleaning Service

Na początku bardzo serdecznie dziękujemy za tyle pozytywnych komentarzy pozostawionych na naszym profilu. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które motywują nas do dalszego działania.

Od tej pory będziemy starali się aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum i informować Państwa o wszystkich zmianach zachodzących w naszym przedsiębiorstwie.

Prosimy jednak pamiętać, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie, w takich wypadkach zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem info@grupaevres.com.

Chcemy również przypomnieć, że nad poprawnym działaniem forum czuwa administrator portalu - umieszczane wpisy muszą być bowiem zgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. W innym wypadku będą usuwane.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji,

Zespół Evres - Cleaning Service
Bodi

Jest ok, bo jasno określone warunki. Pon-Pt praca, kasa ok. Pracę poleciła mi koleżanka i jestem zadowolona że udało mi się dostać :)

Dorotosława

Pracuję w Firmie od samego początku, wszystko jest okey. Miła atmosfera , koordynator pomocny, biuro ok. Pracuję od poniedziałku do piątku, soboty i niedziele mam wolne. Chciałabym tylko , aby pracodawca pomyślał kartach multisportu.

@Dorotosława

Witam serdecznie, Jesteśmy na etapie zbierania ofert jeśli chodzi o karty Multi Sportu. Niebawem będziemy przedstawiać pracownikom ofertę. Pozdrawiamy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Evres - Cleaning Service?

Witam serdecznie, W Firmie Evres Cleaning Service nie ma nadgodzin. Pozdrawiamy serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Evres - Cleaning Service - Łódź

• Jak się pracuje w Evres - Cleaning Service?

Zobacz opinie na temat firmy Evres - Cleaning Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evres - Cleaning Service?

Kandydaci do pracy w Evres - Cleaning Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evres - Cleaning Service