Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

czemu wy tacy mądrzy wszyscy wirtualnie . tu szczekacie na gamaplast a zobaczycie szefa to zaraz (usunięte przez administratora) wam miękną. odezwać sie nie umiecie na temat czegokolwiek i narzekacie. wiecznie to źle to nie dobrze jak sie nie podoba to sie zwolnijcie wszyscy i tyle szkoda na was słów .

Geronimo
@ja

Jak widzę po tonie wypowiedzi "jak sie niepodoba to sie zwolnijcie wszyscy i tyle" to pisał to któryś z ”biurowych” który ma sieczkę zamiast mózgu i jak pisałem wyżej zero pojęcia o zarządzaniu firmą. Myśląca osoba takich rzeczy by nie napisała bo dawno by już zauważyła że nie ma kogo straszyć bo ludzie i tak sami się zwalniają -średni staż pracy ludzi na produkcji jest poniżej 1,5 roku - czyli do momentu aż ludziom nerwów starczy aby tu pracować. Mała uwaga dla "biurowych" jeśli tu zaglądają, która może da wam do myślenia - starszy szef dopóki zarządzał dbał o ludzi, wynagrodzenie było na w miarę odpowiednim poziomie i firma się rozwijała - nie bylo takiej rotacji pracowników, masy reklamacji itp. A jak oddał firmę dzieciom i zarządzanie ludziom którzy podchodzą do pracownika w sposób " jak się nie podoba to się zwolnijcie" to sytuacja wygląda jak wygląda. Zapamiętajcie tylko że wszystko jest do czasu i o renomie firmy świadczą nie tylko "biurowi" w garniturach ale i szeregowi pracownicy, którzy opinie o firmie z własnego doświadczenia przekazują dalej, nawet chociażby w tym miejscu. Już teraz firma ma problemy z niedoświadczonymi ludzmi, którzy przez dużą ilość maszyn do ogarnięcia i brak stażu popełniają masę błędów przez co jest masa reklamacji. Żaden zdrowo myślący menadżer by nie dopóścił do takiej sytuacji, ale chyba zdrowo myślących brak wśród "biurowych", którzy dopóki zarabiają od 4 tysięcy w wzwyż to ich to nie obchodzi i zaczną się przejmować dopiero jak nie dostaną kolejnej podwyżki, albo co gorsza firma będzie w tak złej sytuacji że dostaną mniej.

boczkowa

Zanim się zwolnimy to będzie jeszcze duża kupa ...zemsta jest słodka

boczkowa

Wszystkie Boczku w swoim czasie mam jeszcze misje do spełnienia .

boczek

(boczkowa) z koro tak uważasz dla czego się nie zwolnisz ???? można dostać 3 maszyny ok (zależy jakie i jak szybko robią plastik) ale pomagać można komuś jak ktoś się nie wyrabia oczywiście jak ogarniesz swoje maszyny ale nie wszyscy tacy są a nie będę pisał o grupie bo jestem w takiej co parę osób pomoże tak samo i ja jak ktoś mi pomoże to ja tej osobie też pomogę.

Leszno
boczkowa

A poza tym tyle braków jak to sam syf -pieprzony przemiał .takiego (usunięte przez administratora)nigdy bym nie kupił

boczkowa

No z ta jedna maszyna to nie jest tak do końca .Zawsze można co nie co się dowiedzieć np inspektora pracy . to nic nie kosztuje można podejść i się dowiedziec. Nawet anonimowo .Wszystko ma swoje granice a gama przekracza wszystko co jest tylko możliwe.

Boczek

(Konstantyna)i w tym problem bo ty powinnaś stać przy maszynie i komuś o tym powiedzieć że tobie czegoś brak palety czy kartonu i do tego powinna być osoba wytypowana która nie pracuje przy maszynie ja się ostatnio ziomka pytam gdzie są palety albo pianki (ziomek co nie robi przy maszynach a chodzi po chali i jezdzi paleciakiem to odpowiedział że nie wie ahahahaahah to ty czy ktoś inny ma chodzić i szukać palet czy pianek kartownów a masz np 4 maszyny to pozdro plastik leci a ty szukasz kartona albo pianki :D po za tym czytałem gdzieś nie wiem nawet czy nie u nich że przypada 1 maszyna na 1 człowieka.

geofil

Złodzieje i nic więcej . sami zapueprzajcie za te grosze .pakujemy bubli ile się da .Oto motto zakładowe

Michal gdzieś to ma co się dzieje na tej hali .

ktos

Praca jest cięzka, szczególnie,operatorow wymiany granulatu. Ciaganie na paleciaku ponad 1000kg, duze wymagania, nerwowa atmosfera, karanie za byle co!!! Za male wynagrodzenie. Pewien pan ustawiacz mlody szczyl krzyczy na wszystkich! Zero kultury, totalny (usunięte przez administratora) i prostak. Mozna by ksiażke napisac o tej firmie i ludziach :-) Zastanawiam sie czy szef o tym wszystkim wie ?

Geronimo
@ktos

Odnośnie skrzyń to odpowiem tak - jeśli poprzednia zmiana (surowcowy, kierowniczka) na poprosiła o podstawienie, to już nie nasz problem. Za marne grosze wypłaty na magazynie nikt nie będzie się w wróżkę bawił i przewidywał/sprawdzał czy skrzynie będą potrzebne - to nie nasza praca żeby to robić, bo sprawy produkcji to sprawy produkcji. A odnośnie skrzyń na weekend - jeśli poprosicie, możemy wam cały plac skrzyń pod bramę podwieźć że nawet z brakami nie wyjedziecie i nie pojedziecie po surowiec, a do tego jeśli jeszcze maszyna się zepsuje to niepotrzebnie będą stały cały weekend- ciekawe czy wtedy też będziecie zadowoleni. Odnośnie całej firmy - nie ma co się czepiać kierowniczek, KJ, magazynu i innych najniższego szczebla pracowników. Za takie pieniądze jakie tu płacą nikt nie będzie zasuwał jak wół, większość robi tylko tyle żeby nikt się nie doczepił i resztę ma gdzieś. Problemem tej firmy są ludzie którzy nią zarządzają - totalny brak wiedzy na temat organizacji oraz podejście "klient nasz pan, a pracownik to pies, któremu wystarczy zapłacić żeby na kość starczyło", i przez to ludzie mają po cztery maszyny i jest syf na hali, bo zamiast jako tako dbać o porządek to od maszyny do maszyny zasuwają.

Alabama

ale wy macie problemy życiowe. zazdrościcie czy jak, przecież nie ukradł nikomu a wlasnymi rękoma pierw jego tata teraz on dbają o tą firme. zajmijcie sie sobom a nie narzekacie że macie po 4 maszyny... czemu pracujecie tam skoro wam tak źle ? pamietajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

dziecko boczka

To idź tato i się zapytaj Pana Michałka .

Boczek

Ciekaw jestem tylko po jakim czasie taka 1 maszyna się zwraca ?

Oj Boczus juz kuta.SEM po czole juz . . . za dobrze by miał

Boczek

To zapraszam do TPV najlepiej przez pośrednika za 1300zł na magazynie telewizory streczować zajedziesz się jak wół za marne grosze jedynie co mnie w tym Gamachwascie to przerwa 15min ale jeszcze gorsze jest to że paru gości (nie piszę o tych co naprawiają maszyny bo oni to też z deka brudasy bo olej rozlany) ale o tych co dostają 2 albo 1 maszynę i taki gość zapier... sobie na widlaku stojąc na nim i sobie jezdzi w tą i z powrotem po hali BHP się kłania ale luzz jemu jak się coś tam stanie to to oleje jak leje na olej rozlany ale jak mi przejedzie po nogach to mu przejadę kutasem po czole.

rasputin

Co to za straszenie wiecznie małymi wypłatami ???? A niech ucinają ,mała strata to się ludzie pozwalniają i tyle .Burdeloplast nie jest jedynym miejscem pracy w Gorzowie . Ludzie wyje,bane mają i fuszerki będą odwalać dalej . JAKA PŁACA TAKA PRACA .

Chyba się zapedziles Kolego nie wolno wczesniej wychodzić no chyba ze Ci się udalo. Wiec nie pieprz głupot .

Do 1850 płaca nie więcej . poza tym to praca w systemie to i tak malo ..porob tu dłużej to się przekonasz .syf jak (usunięte przez administratora)

Bzyczek

ja pracuje tam miesiąc jak na razie nie narzekam nie powiem dostaje 3 maszyny i kierowniczka też trochę zjeb.... ale da się z nią jakoś jeszcze pożartować praktycznie nikt z nikim nie rozmawia ale nie w tym problem bo ja wole sobie te 8h przepracować i mieć z głowy tylko że kierowniczka czasami się czepia że brudno i karta nie wypełniona do końca :P jeszcze się nie nauczyłem ale tak dla mnie jest gites czekam tylko na 1 wypłatę. Niby mało nie płacą te 1700 do 2000zł można wyjść wcześniej pracowałem w Tpv na magazynie przez pośrednika Rammstad czy jakoś tak 1200zł 1300 nie całe miesięcznie i się o wiele bardziej napracowałem do tego dawali umowy co 2 tyg.

Koniu

Bibi jeśli mamy na myśli tą samą osobę zm B to mam inne zdanie, spoko babka! Podejdzie pomoże, ogarnie wkoło maszyne jak trzeba. Warunki w toaletach- TRAGEDIA. Kierownictwo- MASAKRA. KJ- raz może być raz nie może... a kto ponosi konsekwencje? Pracownik!

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast