Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

hugo

I niby kim ta pani jest bo nikt do tej pory nie wie rządzi się nadzoruje jak by była jakąś kierowniczką a w głowie totalna pustka. To że jest z panem w różowej koszuli to jeszcze o niczym nie świadczy. A gdzie jakaś szkoła doświadczenie w tym kierunku zero pojęcia o tym wszystkim. Z dnia na dzień robi się coraz gorzej już nic mnie chyba nie zdziwi.Totalna PORAŻKA!!!!

Tak to jest jak się dostaje pracę "po znajomości" Rączka rączkę myje. Nic nowego w tej firmie. Tylko po co to zadzieranie nosa. Gdyby chłop nie załatwił roboty na bezrobotnym by siedziała. Kojarzę ją z dwóch różnych miejsc i nigdzie na dłużej miejsca nie zagrzała. Nic dziwnego, z taką niewyparzoną gębą nikt nie będzie trzymał pracownika. Ale w gamaplaście wszystko jest możliwe. Totalna PORAŻKA

hugo

Co się dzieje jakiś jeden wielki syf.pani z tamponiarek uważa się za bug wie kogo atak na prawdę nie ma żadnego pojęcia na temat tamponowania to chyba jakiś żart albo totalna porażka.Z biurkiem to ja też mogę sobie siedzieć i bąki zbijać.

salcesonowa

Mogę do Was dołączyć ? :)

salcesonik

boczus odezwij sie fajnie sie gada,moze pogadamy na innym profilu

Leśny jebak

A kto chodzi w różowym ???

dyduś

A poza tym takich przyjmuja tu ponad połowa ma zolte papiery min. JA . Pracuja przygupy bo z tego gama słynie wiec w czym problem ?

dyduś

Gama oszołomku wypad nie wcinaj sie .Idz pałke possaj Rozowemu albo przelec P Porazkowa

gama

Popatrzcie na wasze komentarze robicie z siebie debili wypisując takie rzeczy az wstyd, nic dziwnego ze sie smieja z ludzi pracujacych na produkcji.

niedojebanka

A ja lubie sie przebierac...moze (usunięte przez administratora) tez lubi jego sprawa.Ciekawe tylko kto u nich za kobiete robi ?

niedojebanka jagoda

facet w różowym ... ciekawe czy jeszcze w rajstopach chodzi ... hahahaha a może w domu sie przebiera w damskie ciuszki ... poraszka po całości

niedojebanka lesna

O jej o jej ja tez chce tez rozowe spioszki .Gdzie mozna zakupic?bo inaczej bedzie to moja zyciowa porazka .Bede niby elf z odstajacymi uszkami .te. Chce latac z Wami ..

jagoda z lasu

Laśny jebaku chciałabym cię poznać masz jakiś pozytyw w sobie ja również lubie latać po zatłoczonej hali zakochałam się tak samo jak w gama możemy razem ubrać różowe koszulki będzie mam raźniej chyba że osiągniemy porarzke to już nikt ani nic nam nie pomoże i masze różowe wdzianka pujdą pod 800 na szmaty do oleju

lesna jebaczka

Kochanie we mnie ? Ja Ciebie tez sj loeju :)

Leśny jebak

w kobiecie nie w pracy !!!

wacek

we mnie się zakochałeś ? ojeju zaczerwieniłem się ha ha

Boczek

zakochałem się w pracy ;/

wacek

Ciekawy jestem Beatko czy tak jak szybko gadasz to i dobrze ssasz ? Idzie to razem w parze ? Buzka

wacek

Wredny bo tak sie robi odje.bac 8 godzin i do domu . polowa osob tak robi . po prostu sie kombinuje zeby bylo lzej . szkoda ale wiecej nie moge napisac .

wacek

Ha ha kierowniczki tu lataja z miotlami . paranoja gama jedyna w swoim rodzaju

aaaaa
@wacek

jestes pewien ze wszyscy siedzacy za biurkiem są wykształceni???? Może i tak ale czy w tym kierunku? W kierunku kierowania i planowania? Wątpie żeby jeszcze choć umiejętności były.....

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast