Opinie o Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jaka jest stawka początkowa w Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.? 22 lutego na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Opiekunka Osób Starszych.

Mała

Współpracowałam z nimi w ciągu 6 lat. Jeździłam jako opiekunka do Francji. Ostatnio (lipiec-sierpień) za 1900 euro brutto miesięcznie na umowę zlecenie, a nie na własną działalność. Pani koordynator bardzo miła i kompetentna, pieniądze zawsze na czas. Podróż na miejsce pracy ( i droga powrotna) oraz wyżywienie opłaca rodzina podopiecznego. Ona też zapewnia mieszkanie. Polecam!

Mirosław
@Mała

Trzeba znać język perfekcyjnie żeby się załapać na taki wyjazd?

Mała
@Mirosław

Perfekcyjna znajomość języka nie jest konieczna. Wystarczy dobrze się komunikować z podopiecznym.

Mirosław Nowy wpis
@Mała

Rozumiem. Mężczyźni też mogą się ubiegać o pracę tutaj? Bo widzę same komentarze od kobiet.

Jojo Nowy wpis
@Mała

A jak to możliwe,że na umowe-zlecenie?....przecież trzeba mieć firmę...czegoś nie wiem?

On Nowy wpis
@Mirosław

W sumie dobre pytanie

Arleta.M.

BARDZO DOBRA FIRMA WYSYŁAJĄCA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH DO NIEMIEC ! P O L E C A M ! ! ! WSPÓŁPRACOWAŁAM Z TĄ FIRMĄ PONAD 5 LAT !!! NADAL WSPÓŁPRACOWAŁABYM Z PERSONAL SERVICE OST - WEST SP. Z O.O. GDYBY NIE POWODY RODZINNE !!!!

Magda

Co tu taka cisza ?Jak się pracuje?

Firma Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko OFERTA DLA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH OD 15.06.21!. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Zofia

Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie?

Irek

Podpowiedzcie czy firma organizuje kurs nauki języka?

tratata

Prace załatwią szybko...często dobrą jednak opłacenie zusu plus podatek plus ksiegowa plus ubezpieczenie...w zaleznosci od kraju do ktorego jedziesz stawki rosną lub maleją...najlepiej kupować ubezpieczenie samemu np w alior bank. taniej niz w biurze. sa firmy ktore wysylaja bez prowadzenia wlasnej dzialalnosci i jesli umiesz dobrze obcy jezyk dostaniesz te same pieniadze...i nie musisz placic u nas nikomu nic...

kamis19

Agencja jakich mało. Wysyłają opiekunki tylko na działalność gospodarczą przy czym stawki są żenująco niskie np 1190 brutto od tej kwoty trzeba odliczyć koszty Zusu, podatku i biura rachunkowego i jeszcze jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia na rękę zostaje około 800 euro nie wiem kto jeździ za takie pieniądze.

@kamis19

Bzdura!!!!! z dzialalnoscia 1190 brutto .... .???? 800 € netto ???? Personal-Service-Ost-West , to najlepsza firma w Bydgoszczy :)

tratata

1120 euro od tego odliczyc zus 1200zl i ubezpieczenie...na reke zostaje malo jak za taka prace ????

Przemysław

@Tysia, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy Personal-Service-Ost-West. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy rozbudować swój komentarz? Na pewno przez dwa lata współpracy z tą firmą mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków oferowanych przez tą firmę. Napisz proszę coś więcej na temat komunikacji z pracodawcą i wsparcia z jego strony.

Tysia

Pracowałam z nimi dwa lata, pieniadze zawsze na czas , zainteresowanie ze strony koordynatorki. W zasadzie nie mam nic do zarzucenia. Polecam

Maria N.

Stawki są w tej firmie różne ja jeździłam za 1540 euro brutto, są zależne od znajomości języka niemieckiego i obowiązków. Wypłata zawsze na czas a to dla mnie ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.?

Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.
  • Śniadeckich 2 lok. 5A
    85-011 Bydgoszcz

Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.