Opinie o Maciej Galiński B & M Galbet w Boleszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Maciej Galiński B & M Galbet. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Maciej Galiński B & M Galbet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Galiński B & M Galbet w Boleszyn

Prześwietliłem wątek bo myślałem, że dowiem się czegoś na temat (usunięte przez administratora) magazynierów, niestety żadnego interesującego info nie znalazłem. Wiecie czy wymagane są uprawnienia na wózki widłowe? Nie mam takich niestety a szukam (usunięte przez administratora) Jakie są inne wymagania żeby się dostać jak ktoś wie?

Ja szanuje B&M Nowy wpis

Szanuje i będę szanował

???? Nowy wpis

Pomyślcie ile (usunięte przez administratora) wam pomógł!! Ilu ludziom dal pracę!!!każdy widzi zło qwa!!!! A dobrego mało kto widzi!!!!!!!!Ja pomimo rozstania się z tą firmą bardzo miło wspominam współpracę. współczuję B&M takich pracowników co negatywnie myślą ,piszą i mowia. Pozdrawiam e.m.u

Błażej Czacharowski

Oświadczam, że informacje, które rozpowszechniałem w dniu 10 i 14 grudnia 2020 r. na temat Galbet sp. z o. o., działając pod pseudonimem: Pracownik i Obecny Pracownik są bezpodstawne i nieprawdziwe. Podnoszone przeze mnie sformułowania i wypowiedzi były całkowicie nieuprawnione i niezgodne ze stanem faktycznym. Nie jest prawdą, że zamieszczone na portalu GoWork.pl, przez innych użytkowników, niepochlebne komentarze na temat Galbet sp. z o.o. są zgodne ze stanem faktycznym. Mając na uwadze przepraszam władze spółki i inne osoby, które moimi wypowiedziami poczuły się urażone.

Lidia
@Błażej Czacharowski

No niestety nie wszystkie opinie są prawdziwe, dlatego tak ważne jest by je weryfikować. Może w takim razie dla porównania napiszesz co jest prawdą?

@Błażej Czacharowski

Czy można prosić o szczegóły sprawy np. treść komentarzy?

Renata

W sumie to po co skoro wyszło, że to jedynie oszczerstwa?

Prawda Nowy wpis
@Renata

To jaka jest prawda?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maciej Galiński B & M Galbet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Teresa

Ja nie rozumiem, jak to można obcinać na wypłatach. Dostajesz załóżmy o 50 zł mniej i co, jak to jest opisane na pasku, albo jak Ci to tłumaczą w księgowości? "Musieliśmy", "podatek od posiadania pracy"?

Byly pracownik
@Teresa

U macieja nie ma nic legalnego na pasku najnizsza krajowa na konto a reszta w kopercie i tam maciejek odcina jak chce jednym slowem (usunięte przez administratora)

Oszuści, bardzo niesolidna firma. Nie polecam.

To nie prawda

Barbara Galińska

Szanowni byli i obecni pracownicy Długo się zastanawiałam czy zabrać głos w tej konwersacji Pomimo, że rozsądek podpowiada żeby nie wchodzić w tego typu dyskusje to sposób w jaki wyrażacie Państwo swoje opinie o nas są w wielu przypadkach krzywdzące zarówno dla mnie, mojego męża jak i pracowników którzy tu pracują. Każdego dnia od 13 lat staramy się aby każdy z zatrudnionych miał pracę a co za tym idzie wynagrodzenie. Patrząc przez pryzmat tych kilkunastu lat istnienia firmy moim zdaniem warunki pracy są coraz lepsze. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia ale tylko ten który nic nie robi nie popełnia błędów. Proponuję każdemu pokrzywdzonemu pracownikowi otworzyć swoją działalność i zatrudnić 60 osób. Nie macie Panowie pojęcia co to znaczy być pracodawcą, który w dzisiejszych trudnych (Covid-owych) czasach zastanawia się w jaki sposób utrzymać pracowników. Kontrole były, są i będą. Szkoda tylko że osoby które piszą te donosy oraz posty nie mają cywilnej odwagi się podpisać. W ostatnich latach postawiliśmy na rozwój firmy. Powodzenie tych inwestycji zaważy na istnieniu firmy jak również na tym czy będziecie Państwo mieli pracę. Cieszę się, że wśród nas są osoby które są rzetelnymi i uczciwymi pracownikami i pracują z nami prawie od początku istnienia firmy. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy, wynagrodzenie lub poprostu nie mają ochoty dla nas pracować to niech odejdą! Nikogo nie trzymamy na siłę. Nie pozwolimy aby hejt który wylewa się w ostatnim czasie na tym portalu godził w imię naszej firmy A tak na marginesie to opinie dotyczą firmy, która już od kilku lat nie zatrudnia pracowników. Widać jaka jest świadomość wystawiajacych opinie jeśli nie wiedzą w jakiej firmie pracują. Życzę powodzenia byłym i obecnym pracownikom.

@Barbara Galińska

Przeciez daliscie nam umowy na pol etatu dla oszczednosci a pracowaliśmy normalnie zeby sie zabezpieczyc wrazie gorszej pandemi A tu nie sa donosy tylko ostrzegamy nowych pracowników jakie traktowanie zastana w tej firmie (moze bedzie im odpowiadac) A donosy to dopiero pójdą i rozmowy nagrane z prezesem oraz panem T. K. Jak przymusza kierowcow do jazdy poza czasem pracy Tak samo jak godziny pracy po 16g P. S prezes tez kazal jezdzic na magnesie

@Barbara Galińska

Zrobiliście ludziom 1/2 etatu żeby oszukać państwo na zusach i zaoszczędzić kasę. Przy wynagrodzeniu ciągle są obcinki typu 50 60 zl. Pracuje już tu parę lat i nawed o porządne buty nie można się was doprosić masakra. A jak ta mówią p prezes nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć. PS a słowa typu te się nie opłaca albo że musi dokładać do firmy to zawsze można sprzedać i iść do pracy za 2500tys. W ogłoszeniach piszecie po 25 żona godzinę jeśli po odliczeniu to na rękę wychodzi jakieś 19 zł to odprowadzające od tych 350h jak się ma a nie od najniszej

@Obecny pracownik

Ciekawe czemu teraz wielka Pani prezes nie potrafi odpowiedziec Lecz niedlugo trafi tam sprawiedliwosc A my domagamy sie zadośćuczynienia Pozdrawiamy

@Barbara Galińska

Już tyle czasu a pani prezes nie potrafi odpowiedzieć więc dużo na sumieniu męczy

@Greorg

Hej, jesteś pracownikiem B & M Galbet? Jak oceniasz tę firmę? To dobre miejsce do rozwoju? Co możesz powiedzieć o atmosferze? :) Czekam na Twój wpis!

Czy w obrębie jednego działu w Maciej Galiński B & M Galbet są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Byly kierowca

Rekrutacje zamknięte Maciej ma swoich pupili co jeżdżą po ludziach

Byly driver

Kolejna fala zwolnień w galbet kierowcy maja dosc niedlugo slepy z czapla beda taczkami wozic ten beton hahaha Tam nigdy sie nic nie zmieni Niepozdrawiam

Kamila
@Byly driver

Z jakiego powodu była wspomniana fala zwolnień w Galbecie?? Jak często się takie zwolnienia zdarzają? Kogo zwolnienia dotyczą a kto może być spokojny o swoje stanowisko pracy?

Byly driver
@Kamila

Ludzie mają poprostu dość pracy przez blisko 20godzin umowa od najniższej żadnej premi jeszcze obcinki przy wypłacie poprostu galbet to (usunięte przez administratora) jak ktoś nie ma ambicji to tam pracuje albo na chwilę przetrwania bo mądry i tak się zwalnia

GALBET Sp. z o.o.

Informujemy, że wpisy umieszczone na portalu GoWork w dniach 10-12 grudnia 2020 r. zawierają nieprawdziwe i zniesławiające twierdzenia dotyczące przedsiębiorcy Maciej Galiński B & M Galbet oraz GALBET sp. z o.o., a także dotyczące pracowników pracujących w tych firmach. W konsekwencji, zostały podjęte czynności zmierzające do wykrycia i ukarania sprawców. Wpisy zawierają nie tylko pomówienia godzące w dobre imię, renomę i wizerunek przedsiębiorcy, ale osoby je zamieszczające posługują się danymi osobowymi wieloletnich pracowników, naruszając ich dobra osobiste, podszywając się po nich, czy stwarzając pozory popełnienia przez nich przestępstw. Takie zachowania wypełniają znamiona czynów opisanych w art. 212 § 2 i art. 190a § 2 kodeksu karnego. Pokrzywdzeni będą bronić swojego oraz pracowników dobrego imienia podejmując odpowiednie środki prawne, m.in. polegające na dochodzeniu naprawienia szkody. Informujemy, że Maciej Galiński oraz GALBET sp. z o.o. monitorują wszystkie dotyczące ich wpisy na portalu GoWork.pl oraz na innych forach, bądź portalach. Wszelkie wpisy zniesławiające, obrażające przedsiębiorców lub osoby u nich pracujących będą weryfikowane i zgłaszane do odpowiednich organów, tak aby autorzy ponieśli odpowiednie konsekwencje prawne. GALBET sp. z o.o.

@GALBET Sp. z o.o.

Nic nie zmienia ze ktos napisał prawdę a to w oczy macieja boli xD

Ogłoszenie na Zbrojarz do Maciej Galiński B & M Galbet pojawiało się w Gratka.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Greorg

Lepiej sie nie pytac nikt nie chce isc do galona za (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam nieudanych władz GALBET

Że ktoś się podszywa za innych to trochę nie ładnie ale wszystkie informacje na tym portalu zawierają jak najbardziej sama prawdę. Potwierdza to wszyscy obecni i byli pracownicy firmy. Wszystkie posty są prawdziwe w Polsce mamy wolność słowa.(usunięte przez administratora)

Pracownik nr 1

Heh pokaż mi jedną osobę która to potwierdzi z obecnych pracujących... każdy tylko dużo gada jak szefa nie widzi, nikt nie ma odwagi. Ludzie co znają swoją wartość i potrafią się odnaleźć w każdej pracy już dawno tam nie pracują ???? a innym widocznie odpowiada ta praca więc w sumie nie jest najgorzej w tym zakładzie pracy jak można to tak nazwać

Tofifi

Galbet to najgorszy zakład brak butów, same miażdzyce i zawaly, szefostwo od wycieczek, kierowniczki od internetu a pracownicy od wyrzucania piachu i betonu

Babka

Jeden wielki (usunięte przez administratora) w tym galbecie, (usunięte przez administratora) się zwolnił bo betoniaki mu pękały w laboratium, wywalał wszystko taczką,(usunięte przez administratora) łażą i nawet nie potrafią wydać poleceń(usunięte przez administratora)

Babka

Zero zmian, siedzą w biurach i jedzą ciasta, beton najgorszej jakości a betoniaki które są stawiane, zgarniane kopara, niektóre deszcz wypłukuje i są jeszcze sprzedawane, najgorszy badziew sprzedają

Babka

Coraz gorzej w tej firmie, (usunięte przez administratora)tylko potrafi się mądrzeć, beton jak z piaskownicy, a szefostwo jeździ tylko na wycieczki, niczego nie pilnują, jakość wyrobów poniżej klasy

Skręta

Beton mieszają jak chcą, raz woda raz kamienie, nadproża są liche, a reszta w taczkach idzie do wyrzucenia, (usunięte przez administratora)

Babka

(usunięte przez administratora)jest tylko od tasowania pieniędzy, same obniżki, betoniaki sam piach tak mieszają beton, ruszta łamią się pod swiniami taka wytrzymałość, a ciuchy dali po 3 latach tak ludzie w lackach pracowali(usunięte przez administratora)

Kiero

Król Maciej pozoruje sukces, a fakty są takie, że jest oszustem przez duze O. Ten czlowiek nic nie robi uczciwie, (usunięte przez administratora) pracowników, klientów, kontrahentów, burza dopiero się rozpęta, niepozdrawiam

Obecny pracownik

Każdy z obecnych i byłych pracowników ma nagranie z zebrania jakie odbyło się na początku pandemi. Jak Pan Prezes mówi że robi umowę na 1/2 etatu a jak ktoś sie nie zgodzi na to będą wyciągnięte konsekwencje typu zwolnienie. Każdy z kierowców ma zdjęcia list godzinowych oraz wpisów z portierni jak się pracowało od 250 do 350 godzin oraz jak pracowało się po 18 lub 20 godzin a norma czasu pracy kierowcy wynosi 13 h.

Obserwator

To dobrze, że jest takie miejsce, gdzie ludzie chowający urazę z powodu utraty pracy wylewają swoje żale. Pytanie, ile w tym jednostronności i braku obiektywizmu? I jak to jest, że zawsze winni są ci dookoła?

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Galiński B & M Galbet - Boleszyn

• Jak się pracuje w Maciej Galiński B & M Galbet?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Galiński B & M Galbet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Galiński B & M Galbet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Galiński B & M Galbet
  • 76