Opinie o Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa w Róża

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa w Róża

Stella

Szanowni klienci jeśli macie sprawę do firmy to dlaczego zamieszczacie te informacje na forum pracowniczym?

Klient Nowy wpis
@Stella

A gdzie indziej niezadowolony klient może wyrazić swoją opinię, skoro usługodawca nie odbiera telefonów a jak już odbierze to rozłącza się w trakcie rozmowy? Nie widzę nigdzie innego forum, a potencjalnych klientów należy gdzieś ostrzec.

Niezadowolony

Ten pan jest bardzo niepoważnym człowiekiem. W nieodbieraniu telefonów i zwodzeniu co do terminu wykonania osiągnął mistrzostwo. Czekałem na to , żeby przyjechał na pomiary chyba 3 miesiące. W końcu jak się pojawił , pomierzył i wycenił wpłaciłem mu zaliczkę i tyle tego pana widziałem. Czekałem na niego prawie rok . Co telefon (jak łaskawie odebrał) przekładał termin rozpoczęcia prac , a to o tydzień , a to o dwa tygodnie i tak dalej końca nie widać. W końcu powiedziałem sobie dość .Odzyskałem zaliczkę i zleciłem wykonanie takiego samego zadaszenia innej, konkurencyjnej do firmy tego pana firmie , wykonującej takie same zadaszenia . Zrobili dokładnie to samo , terminowo i w dodatku za mniejsze pieniądze. Dzięki temu panu straciłem tylko czas , a "zyskałem" opóźnienie na budowie. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Klient
@Niezadowolony

Też mamy złe doświadczenia z tą firmą. Czy jest szansa żeby Pan podał namiar na konkurencyjną firmę?

@Niezadowolony

@Niezadowolony - czy moze Pan podzielic sie informacja kto Panu ostatecznie wykonał taras? Pana Andrzeja się obawiamy...:(Bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam

@Klient

Czy udało sie Panu uzyskać namiar na konkurencyjna firme? Bede wdzieczna za informacje.

Niepewna Nowy wpis
@Klient

Dzień dobry,czy może Pan powiedzieć co dokładnie poszło nie tak z tą firmą? Już miałam wpłacać zaliczkę i się zastanawiam..

Honorata Nowy wpis

Hej, jak pracuje Wam się w Płaziński Andrzej Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa? Czy wiecie coś na temat możliwości zatrudnienia w firmie? Jest może na to szansa w najbliższym czasie? Poproszę o jakieś informacje bo ciężko tu na forum się czegoś odnośnie tego dowiedzieć.

Niezdecydowany Nowy wpis

Jestem w trakcie rozmów z tą firmą. Mam teraz wątpliwości czy wchodzić w zabudowę tarasu z tą firmą. Może coś poradzicie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
WSP

(usunięte przez administratora) Lepiej omijącie z daleka. 0 wspracie po gwarantacyjnego, nawet za kasę. Zostaniecie sami z problemem. Zrobili taras, z firankami- schranili wymiary i wciskali źle uszyte. Ale pal licho firanki. Po 4 latach pękła taka jedna duza szyba. Zgłoszone w maju do niego, przyjechali, pomierzyli. i OBIECAL p. Andrzej, że będzie. telefonów nie odbierał, PRZEZ ROK zwodził, że za tydzień/mc i t.d. Dopiero jak mąż zagroził skarbówką i odpowiednio z nim poradmawiał to się zjawili w ciągu tygodnia (!) zszybą i fakturą dużo większą niż umawialiśmy się. Zależy im na zrobieniu (jesli w ogole), a potem - bujaj się Kliencie. Cytat: "nie muszę Pani tej szyby zakładać przecież" "i co, że dopiero teraz"

firma

Uwaga na tego pana !!! Jest niepoważny potrafi zwodzić i obiecywać że zrobi zadaszenie a na końcu po 3-ch miesiącach oznajmia że rezygnuje . Nie wiem jaki cel ma w zwodzeniu klientów , nie można konkretnie od razu powiedzieć , że nie zrobię danej roboty .

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa - Róża

Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa

Andrzej Płaziński Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa