Opinie o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Remes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

obserwator

czy ktoś wie co tam u naszego Marianka????

PH2000

legendą? phi

ja 3

On jest legendą a problem z nim mają właściciele rozkłada firmę od środka poprzednio Remes Prestige a teraz Listop.

julka

PH - 2013-06-20 19:20:41 Remes Prestige sp. o.o zlikwidowali dostaliśmy umowy z LISTOP sp. z o.o i znowu ten sam odnowiciel, uzdrowicie niezmordowany nie zastąpiony pan Prezes B[usunięte przez moderatora] twierdzili, że w REMES PRESTIGE sp. z o.o był kretem i dlatego go zwolnili to super szczegółowy i tajemniczy plan właścicieli firmy. Ciekawe kiedy za to zabierze się prokuratura, skarbówka i telewizja a potem sprzedadzą hotel albo go rozbiorą do fundamentów i tam postawią pomnik zasłużonemu panu B[usunięte przez moderatora] jako największemu nieudacznikowi. Szkoda pisać przekręt za przekrętem i myślą, że my PH jeszcze pracujący jesteśmy ślepi i głusi ale to im się nie uda LISTOP też zejdzie na same dno.naprawdę po tej wypowiedzi zastanawiam się po co Ty jeszcze pracujesz -skoro zdajesz sobie tak doskonale sprawę co się dzieje miej trochę szacunku do siebie i odejdż a nie pisz paszkwili które również w tym momancie dotyczą Ciebie.Pokaż że nie jesteś ani ślepa ani głucha.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remes Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
bo

ja to tam jeszcze małe piwo-moja przełożona-złota singielka to dopiero sztuka-rozmontowała firmę w kilka miesięcy i teraz znikła...

PH

Remes Prestige sp. o.o zlikwidowali dostaliśmy umowy z LISTOP sp. z o.o i znowu ten sam odnowiciel, uzdrowicie niezmordowany nie zastąpiony pan Prezes B.O twierdzili, że w REMES PRESTIGE sp. z o.o był kretem i dlatego go zwolnili to super szczegółowy i tajemniczy plan właścicieli firmy. Ciekawe kiedy za to zabierze się prokuratura, skarbówka i telewizja a potem sprzedadzą hotel albo go rozbiorą do fundamentów i tam postawią pomnik zasłużonemu panu B.O jako największemu nieudacznikowi. Szkoda pisać przekręt za przekrętem i myślą, że my PH jeszcze pracujący jesteśmy ślepi i głusi ale to im się nie uda LISTOP też zejdzie na same dno.

obserwator

obserwator - 2013-04-12 12:20:34 Jakby nie patrzeć Marianek został niekwestionowaną gwiazdą i to pozytywną tego portalu. Nie ma go a o nim piszą !!!!!!Wrócił nasz Marianek i znowu o nim piszą facet ma j..a trzeba mu to przyznać!!!!!! Zniszcz ich zasłużyli na to. T R Z Y M A M K C I U K I

Marian

Krzysiu nie ma jeszcze podanych dat następnych spraw oni uciekają jak szczury ale teraz już sąd ich ściga i dyscyplinuje. Masz rację, że teraz w tych sprawach nie chodzi mi już o kasę ale największą przyjemność sprawi mi fakt jak sąd wezwie na świadków 2 osoby o które mi najbardziej chodzi tzn pana B.O i panią E.O a ja patrząc im prosto w twarz będę im zadawał pytania i to będzie największa nagroda i cudowna satysfakcja a kasa też się przyda pozdrawiam Marianek

jula

ja trzymam z Mariankiem -jakiś dureń nie wie co ma pisać więc pisze bzdury -ja jestem z Tobą Marianek nie daj się -nikt nie miał ani tyle odwagi ani determinacji -jesteś WIELKI

Marian trzymam kciuki -jesteś wielki

wi

w którym sądzie odbyła się rozprawa? jaka sygnatura?

......cd

chyba nie jesteś na bieżąco , nie ma czego gratulować, rozprawa nie odbyła się ....

jula

Wielki ukłon dla Marianka ,gratuluję i dalej trzymam za niego kciuki w końcu jak się okazało prawda zwycięża.Trzymaj tak dalej i się nie poddawaj .

gosia

z tego co wiem to remes rekrutuje nowe telemarketerki w Kościanie Wolsztynie oczywiście pod szyldem hallo call center

am

Bo nie dostaniecie na konto ja tez nie dosatalam musicie jechac, zadzowncie do kogos kto byl za was odpowiedzialny, musicie dostac przeciez!! myslalam,ze tez [usunięte przez admina] zrobili ale zadzwonilam i w kasie jest

windykator

ciekawe czy w hotelu dostają wypłaty

nikt nie wypisuje głupstw ja kasy nie dostałam bo jestem na zwolnieniu kolezanka rowniez ,i dziewczyny z telemarketingu bedące na zwolnieniach tez nie dostały a tak naprawde własnie Ty nie pisz głupot bo ja nadal jestem ich pracownikem i wiem jak mnie potraktowali zatem wiem co piszę!!!!

am

Pytanie co z PH - Wszyscy już pracujemy w innych firmach i pieniadze kazdy z nas otrzymał.A co do sytuacji firmy ,fakt doprowadzila do tego góra-przede wszystkim organizacja,ale nie będę zle wspominac firmy. Pozdrawiam.

likwidator

Ciekawe kiedy wniosek w KRS z informacja o upadlosci.

julka

jedno powiem szkoda było fajnie można było zarobić jak się pracowało duzo ale tak jak nas potraktował p.B to po prostu skandal dlaczego do dnia dzisiejszego góra REMESA milczy co do swoich przedstawicieli ktorych się pozbył a byli naprawdę super po co mają się sprawdzać gdzie indziej zaproście ich do siebie -wielki ukłon bo to Oni Was budowali

Zostaw merytoryczną opinię o Remes Sp. z o.o. - Opalenica

Remes Sp. z o.o.