Opinie o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Remes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

nemo do sss

sss - 2013-04-29 19:05:52 czytałem te wszystkie wypowiedzi i mam niezły ubaw :) pracuje w Remesie 5 lat i faktycznie czasem były gorsze czasy ale zawsze wszystko wracało do normy , teraz też było troszkę gorzej przez takiego palca który sprzedawał informacje do jakiegoś eco czy sreko jakoś tak ale już go nie ma i wyniki z tygodnia na tydzięń rosną , więc szczerze polecam prace w tej firmie , pozdroi co teraz napiszesz???? dalej przyjmują do pracy??? może nie ma kto pozamiatać?

gienek

to wszystko przez [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!

merynos

Czy to prawda że Remes znika z rynku serio padł?

nnych może cieszy, mnie wręcz przeciwnie, upadek i problemy firmy Remes. Powstali jako pierwsi, mieli swojego czasu mnóstwo zespołów, wzorcową szkoleniówkę, dobrych planistów i racjonalnie urządzone wyjazdy. Brakowało tylko kadry zarządzającej z prawdziwego zdarzenia (usunięte przez administratora) Szkoda, bo dobra konkurencja jest zawsze potrzeba. A do Remesa mam i będę miał sentyment: pracowałem tam rok i nauczyli mnie sztuki prowadzenia pokazów :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remes Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
gonzo

Serio jesteś wielki i jesteś ikoną walki o sprawiedliwość i ludzki sposób traktowania pracowników wytrwaj do końca jesteśmy z TOBĄ [usunięte przez moderatora]

wiola

tnulf do ziut - 2013-05-10 12:47:22 ziut - 2013-05-09 23:36:47 obserwator - 2013-05-08 20:22:12 [usunięte przez moderatora] gdzie jesteś z tego co czytałem to jutro masz sprawę w sądzie z Remesem napisz jak tam się zakończyło albo podaj maila to napiszę do Ciebie trzymamy kciuki.Milczy bo znów nic nie wskórał-cienki Bolek z tego Twojego [usunięte przez moderatora]-przegrywał,przegrywa i przegrywać będzie jest za mały i za cienki,może chciałby być wielkim prawnikiem ale za wysokie progi.....najpierw trzeba skończyć szkołę a potem coś sobą prezentowac.Nie mogłem się zdecydować czy jest sens na udzielenie odpowiedzi właśnie TOBIE. Jak chcesz mnie obrażać i oczerniać to się przedstaw a jak brak Ci odwagi to nie pisz bzdur bo nigdy nie byłem cienki Bolek i nie chcę ustosunkowywać się to tego co napisałeś/ napisałaś. Wracając do tematu to wyjaśniam dla tych którzy są szczerze zainteresowanie ( niektórzy z którymi pracowałem wiedzą dokładnie bo mamy ze sobą kontakt ). Ja nie potrzebuję prawników a Remes mając 2 kancelarie prawne ucieka i nie jest ich stać na stawienie się na rozprawę tłumacząc że nie mają prezesa i od stycznia nie odbyła się żadna rozprawa we wszystkich moich sprawach. Ostatnia została odwołana na 2 tygodnie przed terminem przez Remesa powód brak osoby decyzyjnej ale to potrwa krótko bo postanowienie sądu ( na moje zażalenie ) jest takie że sąd zobowiązał prokurenta firmy Remes p. [usunięte przez moderatora] do wyznaczenia osoby do reprezentowania Remes Prestige Sp. z o.o i maja na to jeszcze 2 tygodnie. Tak jak wynika z tego co napisałem drogi ziut nic nie przegrałem i nie przegram i do tego nie jest mi potrzebna szkoła prawnicza i dam sobie sam radę z nimi i wygram wszystkie 3 sprawy a ciebie zapraszam do sądu na 13.06..13 na godzinę 14:00 do sali nr 60 możesz być obserwatorem z ramienia portalu gowork a dla szczerze zainteresowanych podaję mój adres mailowy [usunięte przez moderatora] Tobie ziut dobrze radzę zanim coś napiszesz to poznaj fakty i nie okłamuj czytelników tego portalu bo takie działanie świadczy, że w ogóle nie masz klasy i to jest smutna prawda o Tobie. Pozdrawiam Marianek Jestem z Tobą chłopie trzymaj się jesteś ponad a nie martw się i nie przejmuj tymi głupimi wpisami trzymam za Ciebie K C I U K I -jesteś W I E L K I

szczery!!!

Powiem szczerze z całą odpowiedzialnością nie jestem zainteresowany tematyką Waszego [usunięte przez moderatora] ale facet rzeczywiście ma klasę i coraz bardziej zaczynam mu kibicować. Z tego co czytałem w jego postach to na 100% nie potrzebuje prawnika, wpisy są logiczne i sensowne.

koza

[usunięte przez moderatora] nie przegrał i nie pisz bzdur podejrzewam, że się dowiesz bo rozmawiałem z nim o Twoim płytkim i obraźliwym wpisie.

ziut

zet

Popieram ja też pracowałam w Remes ale choroba spowodowała ze musiałam odejść pan Prezes(usunięte przez moderatora) to człowiek z klasą i jak on to miał pod sobą to było super, jak ja odchodziłam to to wszystko było w rękach pan(usunięte przez moderatora) Nie wiem czy on jeszcze tam pracuje ale ten człowiek był przeciwieństwem pana(usunięte przez moderatora) po prostu był cieniutki. Remes zawsze będzie mi się kojarzył z super firmą bez względu co o nim piszę małe mózgi. Pozdrawiam

...z

Witam. Nie mogę wyjść z podziwu dla tych, którzy strzępią sobie jęzory i ośmieszają się. Pracowałam kilka lat w firmie REMES i nie żałuję ani jednej chwili tam spędzonej. Bardzo dziękuję P. Prezesowi (usunięte przez moderatora) Prezesowi z największą klasą w tej branży za możliwości jakie dała mi firma. Niektórzy chcieliby osiągnąć wielkość Pana Prezesa (usunięte przez moderatora) , ale nigdy nie będą mu dorastać nawet do pięt. Dziękuję za współpracę koleżankom i kolegom. Cokolwiek tu nie naplujecie - REMES pozostanie IKONĄ w branży...

obserwator

(usunięte przez moderatora) gdzie jesteś z tego co czytałem to jutro masz sprawę w sądzie z Remesem napisz jak tam się zakończyło albo podaj maila to napiszę do Ciebie trzymamy kciuki.

ma

Wolimy zamiatać ulice i byc traktowani normalnie niż pracować w ECO VITAL, pewnie liczyliscie,ze przyjdziemy do Was sie prosic o prace?? hahah... mamy ciekawsze oferty z innych firm. Eco sreco vital By by!

bye

to są jakieś dyrdymały wściekłych pracowników Remesa a firma o której piszę eco sreco to firma EKO VITAL .

what?

może ktoś w skrócie napisać o co cho z tymi palcami i jakimś sreco coś tam?Bo nie ogarniam,że jakaś banda z remesa tam przeszła i tu specjalnie oczernia tak?co to w ogóle za firma eco coś?czy to nie przypadkiem te gary co sobie tam miękie londowanko zrobiła podkopka pod każdym?

gufi do a...

gufi - 2013-04-30 17:37:02 Może i firma ma się dobrze ale nam PH nie jest łatwo i tak wcale nie jest dobrze na tym rynku i nie dotyczy to tylko Remesa ale to on najbardziej poszybował w dół przez głupie zarządzanie i ślepotę właścicieli. Jak jest tak dobrze to dlaczego jest tyle klamek było już tylu prezesów może by się przydał jakiś nowy uzdrowiciel albo cudotwórca. O tej dobrej kondycji firmy nie piszą normalni PH tylko ktoś zatrudniony w biurze który ma dane to proszę napisac ilu nas zostało i jak nam płacą za taką ciężką i stresującą pracę?Przeczytaj to dokładnie bo nie wierzę, że pracujesz w Remes jako PH i odpowiedz wszystkim na moje pytania i zachęć innych do pracy w Remes zrób im prezentację firmy alby chcieli się u nas zatrudnić i co za to firma im zaproponuje za tak niewdzięczną i stresującą pracę.

kaj

To dla Ciebie gratulację dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma. Gratulacje dla takich beznadziejnych(usunięte przez moderatora)

a

a co Ci tak zalezy na oczernianiu firmy ,w której nie pracujesz? Bo coś tutaj nie halo? widać Ty masz jakiś problem. Bo gdyby było tak dramatycznie nikt by tutaj nie pracował!!! chyba proste i logiczne zarazem. A ktoś mało inteligentny i bez klasy wypowiada się w taki sposób jak Ty... Niestety. Widać zależy Tobie tylko na tym aby każdy miał negatywne zdanie na temat firmy. Więc wiadomo skąd jesteś. Niestety. Good luck- dla takich osob jak Ty przepełnionych nienawiścią i niczym innym...widać stale patrolujesz co się dzieje na forum. Płacą Ci w Eco Vital za to żeby wystawiać negatywne opinie Remesowi??... Czy dostaniesz karę jak czegoś beznadziejnego nie napiszes??... Na giełdę staroci wybierz się Ty,wiesz po co? (usunięte przez moderatora)

święty

Czy ktoś wie kiedy Remes wejdzie na GIEŁDĘ??? staroci!!!!!!

a

P.s chyba Ciebie boli ale głowa od pracy w eco (usunięte przez moderatora) :) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Remes Sp. z o.o. - Opalenica

Remes Sp. z o.o.