Opinie o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Remes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

egon

Kto chciał ich kupić chyba tylko konkurencja aby ich zlikwidować całkowicie, sami sobie na to zasłużyli [usunięte przez admina] taki jest koniec epoki Remesa

Krzysiek

ania - 2013-05-31 19:36:34 No i stało się REMES PRESTIGE zostal sprzedany ....szkoda tyle lat na rynku...:((A co z PH i innymi pracownikami?

grzesiek

Został tylko CR7 i hotel tak skończyła się epoka lidera sprzedaży bezpośredniej to smutne i bardzo przykre.

biber

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remes Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
ania

anty justin

biber - 2013-05-26 16:59:55 THE END Remeskuthe end dżastin

biber

THE END Remesku

qwerty

Prawda jest taka, że to jest specyficzna praca, nie każdy się do takiej pracy nadaje i tak naprawdę jest garstka osób , które potrafią to robić naprawdę dpbrze, powtarzalnie i mieć z tego stały dochód. Oczywiście dzisiejsze czasy to nie Eldorado sprzedaży bezpośredniej, ale wiem z doświadczenia, bo sam się tym zajmuje, że jeżeli jesteś dobry, to pracując 4-5 dni w tygodniu spokojnie możesz zarobić ok. 5 tys zł netto. Trzeba chcieć i nie pieprzyć, że jest ciężko, bo wyniki cały czas w sprzedaży są... Najważniejsze jest to, żeby pracodawca płacił w terminie, a sytuacja finansowa firmy? To ich sprawa, dopóki płacą handlowcom jest OK... Pozdrawiam wszystkich co trudnią się tym fachem !

majki

ECO pajac hehehe

eco

myrka - 2013-05-23 18:08:07 eco - 2013-05-18 00:32:52 Odezwała się jasności ze szkoły specjalnej było ale się zbyło i to koniec. Tytanic tonie a orkiestra gra. Przepili, przejedli i może Neonówka zrobi ciekawy kabaret z tego. Jeden plus z tego że maja waszym kosztem piękny hotel.weż spadaj na forum o twojej firemce downie z eco sreco. Do Remesu w latach świetności to wam daleko-tyle co ja tu zarobiłam i pojeżdziłam to ty nigdy nie uraczysz matołku...a ile teraz zarabiasz w tym Waszym Remes i czy już robicie skręty z liści dębu czy w ogóle jeszcze istniejecie bo mówią, że cieniutko tam u Was a matołkiem jesteś Ty i nie obrażaj chorych na zespół downa ale czego od Ciebie oczekiwać jak Ci mózg wyprali w tej waszej już teraz kogucikowej firmie.

myrka

tnulf

Skąd masz takie dane one są tajne!!!!!

szok

Mam znajomą w biurach Remes a, że tyle pisaliście o [usunięte przez moderatora] to musiałem się coś o nim dowiedzieć czy te jego sprawy to nie jego ściema i okazało się coś niesamowitego. Rzeczywiście złożył 4 pozwy przeciwko remes a kwota w sumie jaka chce do zapłaty od nich to prawie 100 tys i to jest szczera prawda.

eco

myrka

nie miało tylko tak było ciemniaku bez szkoły,było minęło ale wy i tak nigdy tak nie będziecie mieli,nie mówiąc o Podolskim na turnieju Liberze i Neonówce na integracji czy 80 ludziach w ziemii świętej a o CR7 możecie pomażyć...Ja medalu nie dostała ale patrzyłam z zazdrością na nagrody poprzedniczki...

jasnowidz

feniks - 2012-09-26 18:51:47 Już nie ma firmy AGNA Sp. z o.o teraz od 01.08.11 jest Remes Prestige nie długo będzie następna zmieniają nazwę aby nie dawać umowy na czas nieokreślony. Nazwa firmy się zmienia ale stanowiska i ludzie na nich pozostają Ci sami. Stosują te same metody traktowania pracowników w wyścigu szczurów. Miałem dość długi kontakt z tą firmą to co było kiedyś to ludzkie dzisiaj jak toną to działania są poniżej pasa, gdyby mieli lepszych liderów czy menadżerów to by się utrzymali. feniks to jasnowidz gratulacje miał nosa

PH

PH - 2013-05-14 18:33:48 Lisc Debu - 2013-05-14 17:39:13 a faktycznie spólka Lisc Debu juz zarejestrowana [usunięte przez moderatora]/> Lada moment chyba dadzą nam nowe umowy do podpisania !!!!!adres taki sam jak AGNA sp. z o.o mistrzostwo świata.

PH

Lisc Debu

a faktycznie spólka Lisc Debu juz zarejestrowana [usunięte przez moderatora]

puk puk do wy...

wy - 2013-05-12 18:08:45 Wy tu gadu gadu o [usunięte przez moderatora] w remes ku nieuciesZe zdrowej konkurencji padł szkoda ...Skąd masz takie głupie informacje i wprowadzasz zamęt !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Remes Sp. z o.o. - Opalenica

Remes Sp. z o.o.